Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lia
10. črc 2009

na 90% nef,brali mi krv na dna 😉
kedy ma lea meniny??este som nekukala 😅 do vcera to bola uz ella,bianka

nefertitka
10. črc 2009

heh aj my sme ju kadejako volali najprv, ale dlhhhho bola David🙂

nefertitka
10. črc 2009

kam ste zdrhli?

lia
10. črc 2009

ja som tu,ale idem si urobit asi nieco jest zase,rano som mala iba musli,to je take hladne jedlo

nefertitka
10. črc 2009

tak dobry chut🙂

lia
10. črc 2009

dakujem,este sa mi pecie chlieb 🙂

nefertitka
10. črc 2009

fiha,ty pecies chlieb?🙂 ci len opekas?dobre malinku nakrm 😀

lia
10. črc 2009

mnam,uz mam 😀
ja len tak opekam v trube 😉

nefertitka
10. črc 2009

🙂))ja zas neviem co si mam dat na obed

lia
10. črc 2009

ja budem robit maso,mam ho v pace a k tomu zemiaky s vnatkou

nefertitka
10. črc 2009

mnam
akurat som bola vybrat krkovicku z mrazu;)
a inak drobcek ako?uz kopka?uz citis bublinky? 😉

lia
10. črc 2009

necitim nefertitka ☹
uz minule sa mi zdalo,ze citim a zas odvtedy nic,tak neviem ci to bolo ono.ale citim sa fantastic 😵

nefertitka
10. črc 2009

coskoro zacnes,ja som citila uz v 16tt;) som sa tesila z toho hrozne,len potom neskor,ked uz to kopalo ako dive to moc prijemne moc nebolo🙂)) ale bolo to zlate

nefertitka
10. črc 2009

nejake je to tu spomalene

bambi7
10. črc 2009

uz som tu len som volala so sestrou zo skotska 😉

bambi7
10. črc 2009

ale aj tak musim ist mala je hore a ideme k svokrovcom tak paaaaa

a lia lea ma narodky 29.4 a je to krasneeee menoooo

mili1
10. črc 2009

Ahojte babulky, nef no to si teda hrdinka 😀 moj sa ma vcera spytal ci uz nieco neskusime lebo mi akurat skoncil men. a ja som rozmyslala a povedala som mu ze este trocha pockame 😒 mam riadny strach 😒 Ale povedal ze vydrzi 😀 uz si zvykol 😀 ved ani nema na vyber 😀
Lia vybrali ste krasne meno , paci sa mi 😉
My sme vcera boli prvy krat na zmrzlinu , bolo fajne 😵 som bola taka rada ,lebo v poslednom case som len doma 😒
Nef ja som chcela byt na materskej 3 roky, ale asi nebudem, este teraz mam dobru matersku a robim este pre firmu papiere , ale o 6 mesiacov si to nevieme predstavit zit z jedného platu 😒
Bambi ty si sikulka uz objednavas fusak, ja som vcera tiez v obchode pozerala - bol taky krasny na zips aj s ciapockou, 😉

mili1
10. črc 2009

Lea a tie kolecka okolo domu som si davala aj ja, potom to bolo len po dvore a teraz ked nechce byt v kociku tak ziadne, nasadime vajicko na kocik a tak chodime 🙂

nefertitka
10. črc 2009

mili,my sme od porodu len raz aj to len tak napoly...bolelo ma to a bojim sa...ale uz sa musim prekonat,sak zo mna zas bude panna🙂))
mojej malej sa inak nechce nejak moc spat,ked sme na perchadzke,ale ked ju dam na balkon,tam zalomi vacsinou rychlo,nechapem,predtym to bolo naopak

mabe
autor
10. črc 2009

Ahoj holky, tak uz jsem doma. Huraaaaaaaaa. 🙂 Tedka si jdu na chvilicku lehnout nez dojde manza. Na 20h jdeme ke kamaradum na grilovacku - uz se tesim. A uz jenom odpocivat. Ja se vam musim sverit. Jsu uplne blba. Tedka jsem si delala tehu test. Jenom tak, kdyby nahodou se me to ukazalo, abych vedela, ze nesmim vubec pit. Ja su magor. Jsem teprve 9DPO http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2. Jenom tak ze zvedavosti jsem to zkusila. Jasnacka, ze je negu, prece by se to jeste neukazalo. Nebo myslite, ze jo a nadeje je pryc? Nemyslim si, ze jsem tehu, ale nadeje je prece. 😒

Jsu prdla, co? 😝

mabe
autor
10. črc 2009

Nic jdu si lehnout, pak dojdu. A doufam,ze si nemyslite, ze jsem magor. Ani nejak nemam zavislou myslenku na to, ze jsem tehu. Jenom me to proste zajima. Snad chapete. 😕

mabe
autor
10. črc 2009

Tak jsem si na chvilku pospala a jsem zpet. 🙂

nefertitka
10. črc 2009

ahoj mabe, neni si blba,ja som bola taka ista,ja som si testy robila stale dookola🙂 to je normalne,velmi chces babo a preto si nedockava...
inak test ti moze vyjst negativny aj ked si tehu...vacsinou spravny vysledok ukaze az nejaky 3 den meskania menzesu,niekedy aj neskor...mne tak raz ukazal,2 dni po meskani nic a tyzden po meskani bol pozitivny...ale s Nikolkou mi ukazal dokonca 1 den pred omeskanim

nefertitka
10. črc 2009

asi som uz mala dost HCG v moci....

nefertitka
10. črc 2009

a ked si aj trochu vypijes,nic sa nedeje,ja som pila alkohol a nevedela som ze som tehu a Nikolka je tu🙂 dokonca som brala lieky...a bezala ozlomkrky do obchodu a spat,bo som sa ponahlala,ale Nikolka sa tam drzala zubami nechtami 😀

sarlotta
10. črc 2009

mabe nejsi magor..... mě taky napadá jestli nejsem těhu a to jsme měli sex jen s ochranou 😉 ale bolí mě v zádech i prsa . ma čárečky je brzo....nejdřív 25DC a spíš až 30DC..takže klidně testíkuj za pár dní znovu🙂))

mabe
autor
10. črc 2009

Nefi, sarlotko diky holky. Ja jsem testila, kdyby nahodou, abych si neprihla. Tak si prihnu trosku. Zadny tvrdy alkohol, ale trosku vinko. 😉 Nadeje umira posledni. 🙂

Diky holky, uz sem si rikala, ze nejsem normalni. 😲

nefertitka
10. črc 2009

mabe ja som bola aj v takych stavoch ze som si robila 3 testy po sebe,ci nahodou tie predtym nezlyhali 😀 ...takze ja som bola ta ujeta trosku🙂...a ked mi jeden ukazal,ze som tehu,utekala som kupit dalsi,ci to potvrdi 😉

bambi7
10. črc 2009

cafte babulkyyyy

moli superrr ze ste boli na zmrzke 😉
ja chodim kade tade 😀 s kamoskou chodime casto na kavu a je to super ja budem na materskej urcite mne je dobreee 😀 😀 😀 😀 aj ked mava mala bolesti bruska a spava raz dobre raz nie a padam unavou 😀 nevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je mi dobreeee nemenim za nic na svete 😀 😀 😀 😀

mabuska nie si magorrr si len nedockava co je normalne chces byt tehulka a to chcemmm aj jaaaa aby si bolaaaa 🙂 a najlepsie je cakat ked meska a z prveho ranneho mocu 😉 mabuska budes superrrr mamcaaaa 😉

a babulky vsetky budete tehulkyyy moc drzkam palce .....

moj je v detskej izbicke s malou tej pusta rozpravku cez vezu nch pocuva 😀 a je ticho 😅 nechapemmmm 😀 😀

a prajem vam krasny vikend

bambi7
10. črc 2009

a chcela som napisat miliiii nejak to preskocilo na moli 😀 a ako sa mame?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru