Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
24. kvě 2010

vitajte elly;))))mas to za sebou🙂))tesime sa na fotky...posielame pusku...
chuda si si vytrpela...ale uz sa mozes len tesit z malinkej

sarlotta
24. kvě 2010

ahojík elly🙂)) šikulky jste obě dvě 😎 😎 😎

ellysa
24. kvě 2010

fotky sú v albume

sarlotta
24. kvě 2010

elly ta je nááádhernááá, jaké krásné řasy dlouhé a papulka a vlásky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no miláček je to.

Ještě fotečku s otevřenýma očkama pak🙂)))))

Mamino blahopřeju 😎 😎 😎

ellysa
24. kvě 2010

ďakujeme sarlottka tešíme sa na kamošku 😉
inak baby ja mám po pôrode o 4 kg menej ako pred, len toho brucha sa nejak zbaviť, asi natiahnem tie sťahovačky, dnes sa mi podarilo vyťahať 20ml mlieka, nič moc ale na mňa aj tak úspech
malú hojdám v hojdačke nejak sa mrvkala asi ju bolí bruško, baby dala som mužovi kúpiť espumisan a mám doma aj sab simpex, či ako sa to volá, mám jej to dávať aj preventívne? včera sa tiež krútila a potom grckala a už bolo dobre a dnes bol v noci ti hodiny hore, čo ju tiež asi bruško tlačilo, kaká pekne, len mi nejak nevie poriadne odgrgnúť, už neviem ako to mám skúšať, lebo keď zasa chytí tú svoju sirénu, neviem ju utíšiť,chúďatko, no niekedy si pripadám hrozne, že neviem čo mám robiť, ale dúfam, že sa naučíme.

mabe
autor
24. kvě 2010

ahojte, tak uz jsme doma. tedka mam pusteny, jak prijely hokejisti. jsou nazrani jak svina. 🙂 ale hraly dobre, tak at si to uziji.

ja jsem si konecne koupila boty, byla jsem s nasema na nakupech a pak u nich na obede.

elly, my taky kakame dobre, ale trapi nas prdici stejne. grknout ju nechavam a stejne nas trapi. naucis neboj, ty prvni dny jsou nejtezsi, jakmile se poznate, tak to bude parada. 🙂 mala je krasnoucka. ty dlouhy rasy. 🙂

mabe
autor
24. kvě 2010

mili, vse nej naroninkam. chudacek malickej - stolicky 😒

elly, nase taky byla takova, hodne a najednou jecak, ty jecaky ma jeste sem tam tedka. 😀

sarlotta
24. kvě 2010

elly , kde se to v tom tělíčku bere coooooo🙂))

Na prdíky masáže bříška, cvičit nožkama a ty sabky možeš dávat po jídle a nenatřípat moc- aby se mlíčko nepěnilo v žaludku... postýlku do zvýšené polohy. Šak Mabe Ti poradí🙂)))

mabe
autor
24. kvě 2010

sarlotko, ja moc radit nemuzu, nam nic nezabira. porad s malou cvicim a ona prdi a prdi a stejne sebou sije

ellysa
24. kvě 2010

jaj baby akurát som sa od manžela dozvedela, že ste vyhrali 🙂 , že to bolo super včera, tak gratulujem, ja som tam bola nejak mimo, rakúškov asi moc hokej nebere 😎 , skúsime, teraz sme zasa bojovali s kojením, prisať sa mi nejak nechce, tak som zasa odsala a už bolo 40 ml potom sa už dopapala len 20 ml. hádam sa to rozbehne a naučí sa aj papať s prsníka, ale tak ak nie, budem odsávať, no čo už. 😕
teraz buvá v tej našej hojdačke, sa mi zdá že jej to pomáha aj na bruško, lebo je kľudnejšia ako len tak na gauči, sarlott určite zobstarajte 🙂

ellysa
24. kvě 2010

idem trochu zdriemnuť noc bude dlhá

ellysa
24. kvě 2010

ježiš a zomrel petr muk, to je strašné 😢

mabe
autor
24. kvě 2010

elly, jakou mate hojdacku? dej odkaz

lubica69
24. kvě 2010

Ahojte Ely jej krásny ste Prajem veľa mliečka a skoré zotavenie Muselo to byť hrozné tak dlho trpieť Ale už to máš za sebou moja

nefertitka
24. kvě 2010

pozrela som fotky,kraaasa elly🙂 super vlasky,mozes cesat kohutika🙂) tato je teraz o tri metre vyssi od pychy co? 😝 to moj tak narastol po porode,ze az 😀 a ako zvladal porod tatino?zvladla si to bez nastrihnutia?to mliecko sa mozno spusti elly,skus vela vela pit,casto odsavaj,ak sa da,tak cca kazde 3 - 4 hodiny,ked sa uz nechce prisat,ale skusajte...cim castejsie odsajes,alebo nakojis,tym sa viac mliecka bude tvorit...ja som ale na tom bola rovnako...ked som nadolovala 50 ml,to uz bol super vykon a strasne som sa tesila...inak tych 20 - 30 ml...
lekarka dnes pozrela nikolke ten palcek,ze ho ma deformovany,tak sa ideme objednat na tu ortopediu:( som zvedava,ako to chcu riesit,ak jej to budu rezat,tak musi byt chuda v narkoze 😒 😠 😖 ...no a neurologicka nam zas nezabudla pripomenut ako jej moze nieco rast na mozgu:(a ze ci nechceme ist na CT...to by bola dalsia narkoza,takze zatial nie,nechceme.. a este ako moze chytit boreliozu alebo encefalitidu z toho kliesta...kriste pane...cela som nestastna z toho

lubica69
24. kvě 2010

Juj Nef nech je to čo najskôr Ok moja Nebojkaj bude to dobré

ellysa
24. kvě 2010

nef a čo má s prštekom 😕 ,a kliešť? moja chúďatko verím, že sa stresuješ, ale skús sa nejak odreagovať, však už idete na dovolenku, zabudni na zlé.
naš krpec cez deň spal a teraz sa rozhodla, že sa chce hrať, tak sme jej zapli kolotoč nad postieľkou, má tam aj premietanie obrázkov a čumí na to ako teliatko, nie že by spala, to bude zasa noc, myslíte, že sa ten režim obráti?
mabe máme túto www.adamo.sk. dnes tam už bola dva krát tak po 40 minút a spinkala aj popedkala, niečo podobné je hacka www.latkovky.sk, niekde som videla aj návod na ušitie, kto je zručnejší

mabe
autor
25. kvě 2010

dobre ranko devcata,
tak noc celkem v poho, ale zase mame obdobi vic prdiku. dneska mame zase cviceni uz se moc tesim. uklizeno mam, takze dopo nic delat nebudu, budu s vama a odpo navarim koprovku (jeste jsem ji nikdy nedelala) a neco malo poklidim ve skrinich.

nefi, jejda, snad to bude v poradku ta hlavicka a od toho klistete a cvicenim ten palecek treba zvladnete. to jsou teda veci. 😖

elly, obrati 😉

sarlotta
25. kvě 2010

Dobré ránečko úterní🙂

holky chtěla jsem se zeptat na tvrdnutí bříška... jak to probíhá ? bolí to ? mě se malá boulí všude možně a někdy tak jakoby sama zatuhne a nahmatám celé tělíčko v bříšku- ale stačí se zhluboka nadechnout a ona se zase protahuje.... kolem mám bříško měkké, jen tam kde je je napnuté.... jako když spinká třeba v noci- to je stejné- že je třeba na jedné straně jen, když ležím na boku.

mabe
autor
25. kvě 2010

sarlotko, ja si myslim, ze to neni tvrdnuti. nevim, ja to mela taky a premyslela jsem, jestli je to tim, jak ona se tam vybouli nebo ne. ja ji taky mela nekdy uplne vyboulenou.

sarlotta
25. kvě 2010

@nefertitka chuďátka moje 😅 😔 😔 tolik starostí na Tebe.. musíš to řešit postupně, všechno bude v pořádku... nemá každé klíště nějakou nemoc neboj... udělal se Vám tam flíček ? pak bych asi šla na to ct -pokud se to má nějak rozseknout- ať už máte klid od těch řečí neuroložky, víš.. to jsou pořád jen stresy 😒 a paleček se dá spravit vždycky.. jsou to machři.... jsem kukala jak se opravují rozštěpy rtíků... no kouzelníci jsou doktoři 😉 Ty narkozy jsou na houby...ale ona si to pamatovat nebude, takže nebude mít žádné trauma.

sarlotta
25. kvě 2010

elly režim se bude měnit co 14 dní🙂))) nic neplánuj, jen papat a spinkat🙂)) obě 😀

mabe
autor
25. kvě 2010

sarlotko, jak to funguje ten zavinac?

sarlotta
25. kvě 2010

když napíšeš zavináče a celý nick někoho- tak se mu pak objeví hlášení anhoře ve zmínky o mě
@mabe ahojíííííík 😉

mabe
autor
25. kvě 2010

aha, to je zajimavy

sarlotta
25. kvě 2010

tak hlavně když tu zrovna není ten dotyčný, aby tu Tvoji odpověď našel🙂)

mabe
autor
25. kvě 2010

to je dobry

mili1
25. kvě 2010

Ahojte,,, mab dakujemeee,, včera nam vystupili aj teplotky, už sme sa zlakli ale už je lepšie ..klop klop......
Oslavovať budeme v sobotu, včera sme boli kúiť trojkolku v dračiku , môj ju poskladal, uplne je perfektna,,,su tam aj pasy, je to 3 v 1, od 10 mes. ado 3 rokov...páči sa nám
v hokeji ste perfektní...nám sa to už asi skončilo 😒 neverím že ešte niekedy budeme prví...
elly malá je krásnáááááááááááááááááááá,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
často ju prikladaj,čím viac prikládaš tým viac mliečka sa tvorí , to je jedno aj každé 2 hodiny,, ono sa ti mliečko rozbehne ,,,
ani nášmu sa stále neodgrcklo ale to nevadí...niektorým detičkám sa stále neodgrckne, matrac treba vyvýšiť
šarlotka ja si myslím že to nie je tvrdnutie ak je to len na jednej strane,, vystrčí zadoček, ale ak ta to aj bolí celé bruško a ztvrdne tak to je tvrdnutie ...neviem či si pochopila...
mne to začalo tvrdnut v nejakom 30 tt, a potom to už bolo aj bolestivé,,, ono to ztvrdlo a videla som všetky hviezdy, nechcem na to ani myslieť... 😒
počítataj kolkokrát ti to ztvrdne za den...
Kde je bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

mili1
25. kvě 2010

Nef ja ťa chapem že sa bojiš, ale nie každý kliešť je nakazeny ,,,len sleduj to miesto kde ho mala ,,,či to nie je červene...
trocha počkajte a možno by som aj ja potom uvažovala o tom ct...ale podla mna bude všetko v poriadku,,,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru