Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
28. kvě 2010

cafte babulky ja som taka unavenaaaa

bambi7
28. kvě 2010

domka konecne 3 dni normalne spavala ze 2hod aj ked hodku v kuse a potom som ju zasa uspala ale zasa spava malo max do 1h....a to je od 5,30 hore kazde rano........a dnes spala 20min.....
doktorka ze ona je hyperaktivna a ze nepotrebuje spat ked spi v noci ale ja si nemozem ani oddychnut 😒 tak ju lubim ale spat by mohla ☹

bambi7
28. kvě 2010

kolko spavaju vase deturence?

babule a to som s nou kazde popoludnie aj dopoludnie vonku doobeda je na ihrisku a beha a ......

mabe
autor
28. kvě 2010

ahojtetak jsem zpet, chvilku jsem si s anickou zridmla, ona jeste lezi. dneska poleti manzuv deda balonem vecer v 18h. dostal to od tchanovcu k narozkam. tak pujdeme na odlet a pak bude stihacku za balonem. ono jede auto od balonu a pak ti pribuzni. 🙂 no a babicka nevi, ze leti s nim. oni tchanovci ji pred tydnem tajne koupily taky listek. ona tvrdi dlouho, ze letet by nechtela, tak jsem zvedava. zepry ji to reknou, az bude deda nastupovat, silenci. tak uvidime reakce.

mabe
autor
28. kvě 2010

nefi,neprezen ty frtany 😉 . ja letela letadlem jenom dvakrat. 😝

mabe
autor
28. kvě 2010

bambi, ahoj, tak ty mas hyperaktivce... 😝 😀

ellysa
28. kvě 2010

ahojte
jej mabe to je super darček
bam no aj ja som unavená, malinká v noci nespala veľa a ja som ju obriaďovala sama, lebo môj už šiel do roboty,tak som ho chcela nechať vyspať, bohvie kedy príde, ráno som myslela že ešte zdriemnem s ňou a do pol dvanástej sme bojovali s bruškom, chúďa malé, už som plakala s ňou, nakoniec asi zabral sab simplex alebo kombinácia všetkého možného, riadne sa zakakala a konečne spí.
to je ako naschval strašne som sa bál ako to sama zvládnem tak mám krst ohňom 😒
babule ja mám stále pocit, že sa jej nejak bojím, napríklad nechcem ísť sama na prechádzku, že čo bude keď sa rozplače ☹ , dúfam, že to bude postupne lepšie a lepšie

mabe
autor
28. kvě 2010

elly, super darcek, ale pro koho? pro dedu jo, ale babicka....oni jsou tchanovci blazni. zvladas to urco vyborne, ale je jasny, ze je to unavny. ja jsem taky dneska jakasi nadrena. posledni dny vstavame v 5h a pak uz anicka se krouti a krouti. dneska na te masazi, jak jsme masirovaly brisko, tak pani prisla, tak zmackla me tu ruka tak dovnitr, ze jsem myslela, ze anicce vyleze strevo vocima, ale ji se to libilo. tak ja si myslela, ze ji masiruju a jenom jsem ji predtim hladila. 🙂 tak treba ji to pomuze. mam to dela jednou denne, jsou to tri cviky.

ellysa
28. kvě 2010

mabe jej sper, aj ja som jej dnes masírovala bruško ale tiež len tak hladkala, škoda, že nemáš nejaké fotky alebo popis, by ma to zaujímalo 🙂
inak ja som od pondelka zasa schudla 2 kg 😝

lubica69
28. kvě 2010

Jej tak pekný darček Ja som v živote v balóne nesedela Asi by som sa bála Bambi aj my sme hyperaktívny ale v rámci normy Ešte poobede spávame aj keď nie každý deň Nech brušká prestanú čo najskôr bolieť Ely to chudnutie bude tým kojením

nefertitka
28. kvě 2010

ahojte...bam aj my mame take sidlo doma,niekedy haja,niekedy nie...vcera a dnes spala len hodku za cely den a dalej ani tuk,aj teraz je od pol druhej hore a vkuse len lieta...sedela asi len v aute,ked sme sa viezli domov od babky.Teraz uz zas mele z posledneho,ale aj tak bude vyvadzat pri uspavani,uz to vidim
no a akurat bol manzel robit poriadky u susedov,lebo oni si este pekne robia kuchynsku linku,rachot jak hovado,nikoho nezaujima,ze je to cez tyzden povolene len do 18tej...
elly,o chvilu bude z teba modelka 😉 ...a neboj,ja som tiez mala tkay isty pocit z Nikolky,ja som hadam prvy mesiac tak tuzila po predoslom zivote...zrazu som mala niekoho,kto mi diktoval co a ako,a ked plackala a nevedela som si rady a bola som sama,to bolo hrozne...ale postupne sa naucis,co ju utisi,ako ju mozes zabavit a tak...mne sa niekedy nikolku nepodarilo utisit akymkolvek sposobom,az nakoniec zaspala od toho vycerpavajuceho placu...raz si pamatam,ze plakala 3 hodiny vkuse,nic nepomahalo,az som ju zufala uz dala do postielky,isla som si napustit vanu, a neviem,ci ju ten zvuk tecucej vody upokojil ci co,akoby utlo a zaspinkala🙂 a ja som si konecne oddychla vo vani 😉
toho placu sa moc neboj,ona moze plakat aj kvoli tomu,ze sa nudi,ze jej je teplo,zima,ze je hladna,ze chce pozornost...
kokos oni si vrtaju dalej

mili1
28. kvě 2010

Ahojteee, bam aj náš by len stále behal na dvore , už ked vidi otvorene dvere hned chce von.... 😉 ale spinka doobeda 2 hodinky a poobede hodinku, ale vtedy nemožem oddychovať lebo musim varit alebo upratovať ... 😉 ale včera som si pospala s nim lebo som bola už totalne unavena ...
Zajtra nas čaká oslava ....a treba zasa pripravovať,,, babka nam upiekla krásnu tortu ... 😉
Elly všetky sme sa báli , aj ja som sa bála hlavne ako ho obliecť či mu nie je teplo, zima atd...či všetko robim dobre ...
Nef ešteže my nepočujem susedov ....ale naši sme tam začnú píliť drevo večer o 18.00, neviem čo robia cely deň 😒
mab ozaj krásny darček aj ja by som chcela skúsiť ale veľmi by som sa bála 😀
Elly to chudnutie je kojením ja som na začiatku tiež schudla 3 kg, to som už bola uplne chudučka a všetko na mne viselo..

ellysa
28. kvě 2010

no nef však ja tiež dúfam, že sa to všetko zmení, musíme si ešte na seba zvykať a hlavne na to, že život sa nám zmenil o 180 stupňov 🙂 , ale aj tak to naše babuliatko veľmi ľúúúúúúúúúbim 🙂 🙂 , naši susedia zasa majú party
konečne prišiel ocino a dnes som Olivinke skúšala čiapočky, ešte sú jej tie najmenšie veľké, ale je chutná, nie?
😎

nefertitka
28. kvě 2010

strasne je chutnucka;) boooze,ake mala babatenko 😉 ...Z nikolky je uz iba take polobabo 😉
mi vrav o tej zmene zivota...musis vsetko prisposobovat tomu malemu drobcovi,len si hlavne na zaciatku clovek na to musi zvyknut...
pockaj, budes ju lubit zo dna na den viac a viac;) ja uz si nevem predstavit zivot bez Nikolky,pripada mi to divne,ze sme tu boli len dvaja ...
a pockaj,ked sa na teba prvy krat usmeje 🙂 a ked bude robit pokroky a ked zacne ako tak prejavovat,ako ta ma rada🙂 mne ked teraz nikolka sem tam polozi hlavicku na rameno,alebo tak,tak sa roztapam,sa divim,ze som este neni roztecena na dlazke 😀

nefertitka
28. kvě 2010

len najstrasnejsie na tom je,ze ked ti dieta ochorie,alebo spadne,alebo hocico negativne,to sa neda opisat ako sa vtedy bojim...t je ta horsia vec stranky...fakt az teraz chapem svoju mamu,co tym myslela,ked mi taketo veci vravela;)

mili1
28. kvě 2010

Nef ja som tiež šťastná ak si dá malý hlávku na mna ... 😉
elly malá je nádherná,,, aj čiapočky su krasne..

nefertitka
28. kvě 2010

aj teraz som bola na nu pozriet do postielky,taka je krasna,ked haja🙂 ked ju vidim ako spinka,tak mam pocit,ze to je este nieco viac ako laska;))) to sa neda ani opisat...asi zacnem fakt uvazovat aj o druhom 😉 uvidime 😉

mabe
autor
28. kvě 2010

ahoj holky,

tak jsme zpet, nakonec se start odlozil kvuli spatnymu pocasi. melo startovat naraz 10 balonu a prd, aspon jsme byly s rodinou venku 2h.

nefi, jsou nejhezci, kdyz spinaji. ja vcera zase na ni koukala a brecela, jak sem stastna ze ji mam.. a manza: co blbnes? uz mas po sestinedeli, ne? 😀 vidis, uz myslis jinak - druhy...

mabe
autor
28. kvě 2010

mili, elly, ahojte, ta masaz byla uplne suprova, jeste to zrealizovat... 🙂

nefertitka
28. kvě 2010

ze po sestinedeli 😀 ...muzi su tvrdasi,to vies 😉 ...ale moj plakal,ked som nikolku konecne vytlacila;) to som ho videla prvy a posledny krat slzit 😉
mabe aj vy budete chciet neskor druhe?uz ste sa o tom bavili?ja vam len vsetkym zavidim,ze ste mohli v pohode fungovat v tehotenstve,doma,bez lezania,bez tvrdnutia,bez otvarania sa....teda okrem mili a bam...toho sa dost bojim zas,ono to fakt nebola sranda len lezat 3 mesiace...predtym som tiez lezala,ale aspon som sa na chvilu mohla postavit,no ale tie posledne mesiace,ja som bola zrela na cvokhaus...a ten porod 😨 😨 toto vsetko ma tak strasne odradza

nefertitka
28. kvě 2010

elly, to ma mala na tej prvej fotke vyplazeny jazycek? 😝 😀

mabe
autor
28. kvě 2010

nefi, manza ma taky na fotce, jak poprve drzi anicku vlhky oci. 🙂 ja ho nazivo nevidela, byla jsem na stole, ale ma. 🙂 manza by chtel hnedka jak to bude mozny, aby byly od sebe malinko. ale ja to vidim tak na ty dva roky. prece jenom jsu po cisari a jeste nejsem tak daleko jak vy. treba to druhy tehu bude jiny, ale i tak bys do toho sla, ne? jeste si na porod nezapomela? co nikca spinka? anicka se napapala a hnedka usla, dneska zadny dlouhy uspavani. polozila jsem, dala dudlajza a nazdar

nefertitka
28. kvě 2010

ano uz hajka...tak dame s muzom po pohariku cuba libre a ideme spat🙂 uz sme 2 mesiace nesexovali a furt sa nam nejako nechce 😀
ja som sa aj pytala lekara a on vravel,ze je veka pravdepodobnost,ze aj druhe tehu bude take..ja sa najviac bojim,ze as predcasne porodim, a keby to bolo este skor ako nikolka,tak to by bolo dost zle

mabe
autor
28. kvě 2010

nefi, ja se vam nedivim se sexem. my jednou poprve minulej tyden a od te doby zase nic. 😒 dneska je na basketu prijde az kolem 23h, to uz budu tuha a zitra ma babicka narozky, tak z toho celyho dne budu unavena. chapu, ze mas strach, ale pokud chces druhy....nic jinyho nezbyva. 😖 musis doufat a verit.

ellysa
28. kvě 2010

nef hej to m jazýček vyplazený, veľmi sa jej nepáčilo, čo jej to rvem na hlavu 😉
jaj baby ste ma tak rozcítili 🙂 , aj môj je z nej úplne hotový, akurát ju kŕmi teda už grgajú, dúfam, že noc bude dobrá
in ak s tým sexom, ja som myslela že budem po pôrode úplne inak nastavená, ale ja by som sa už s mojim teraz mojkala, aj on sa stále obšmieta, no ale,č o keď nemôžeme 😅

nefertitka
29. kvě 2010

boze to je zlate elly,ten jazycek;)))
no musis pockat s tym mojkanim po sestonedeli 😀 ...iba som strasne zvedava,ci povies to iste aj o take tri mesiace 😀
my sme sa s muzom doholdi,ze uz fakt pred dovolenkou aspon raz musime,bude tam s nami moja mama,takze to zas nemozme 😀 ...nech neni zo mna zas panna 😝 😝 😝
uz mam doma tie lieky na posunutie menzesu a stale mam dilemu,ci ich uzivat,alebo to tam nejak pretrpiet,ale ked si predstavim tie bolesti a silne kramy a menit si furt tampony,z tych mam aj tak fobiu po porode,neviem,ci si ho tam vobec dokazem dat a potom vybrat...zas tie lieky,citala som diskusie,vraj ked ich vysadim,moze mi haprovat cyklus,ked dostanem menzes,bude bolestivejsi a silnejsi a vraj tie co byvaju nervozne normalne budu este viac pocas uzivania...no fakt ze neviem...

o deviatej idem na melir,uz to mam vyrastene a nech som na dovce pekna;))

nefertitka
29. kvě 2010

elly a obisla si sa bez nastrihu a natrhnutia?lebo jak pises,ze by si sa hned mojkala...no ja ked sa vratim do tej doby,nemohla som ani sediet,ani stat,ani chodit a nie to este sex... 🙂

sarlotta
29. kvě 2010

dobré ránečko hezké sobotní)))

V noci dobře sprchlo ale snad už bude hezky

Včera mi došlo překvápko od pojišťovny... že prý od 1.2. neplatím zdravotní pojištění a abych jako nahlásila kdo ho má za mě platit... se picnu... no nic v pondělí tam sjedu... zaměstnavatel mi to měl nahlásil a vys.. se na to... hajzlík... jsem onemocněla ještě v době trvání prac. poměru, tak doufám, že to nebudu muset doplácet No ještě že se ozvali tak brzy.

sarlotta
29. kvě 2010

@ellysa nádherná je v těch čepičkách🙂)) to unosíte v létě, bude modeeelka.

@nefertitka neblázni, u moře s tamponama 😒 to bych se vyprdla.. to nebude tak horké s cyklem potom... počítala bych spíš se špiněním...ale myslím, že se to rychle srovná 😉

mabe
autor
29. kvě 2010

dobre ranko, tak noc celkem ok. musim si zvyknout, ze anicka kolem te 5h se budi prdikama a je treba s ni cvicit. usla v tech 20h, pak 3h kojo, 5h prdici a 6h kojo a pak spanek hodku. ja sla spat v 22h a jsu jak prejeta, jestli uz neumim spat dyl? 😒 dneska tady bude celej cirkus, jak rikame, babicka ma narozeniny, tak prijede teta se strejdou a nasi a pak jeste odpo tchanovci a budeme slavit. teta jsou tady do zitrka, takze jeste zitra mame nahore u babicky obed, takze nemusim varit. ale bude celej barak a plno kriku, teta hrozne krici a dupe. 😝 😀 no, nejak se to prezije. tedka anicka podrimuje v obyvaku a tak za hodku pujdeme koupit babicce kvitko.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru