Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
2. čer 2010

To víš, že ne.. šmarjááá, co bych za to dala 😎

mabe
autor
2. čer 2010

sarlotko, vydrzi to jenom chvilicku

ellysa
2. čer 2010

ahojte
tak bubule už dovolenkujú-závidíííííííííííííím
my sme včera mali hroznú noc aj deň, bolelo bruško ☹ , nespala vôbec ani cez deň ani v noci, kebyže tu nemám mamu, asi sa odstrelím ☹ , nakoniec pomoholi čipky a v noci ešte klistír, kúpila som to tu v Rakúsku, tak neviem, či to existuje aj u nás a do rána sa už pekne vykakala a spinkala túto noc pekne aj teraz buvá, ale tiež sa krúti, takže mabe sme na jednej lodi ☹
fúúúúúú už som včera aj plakala, som bola zúfalá
sarlott krásne čiapočky, ja už som ich asi dorobila, možno keď bude Oli väčšia 😀

mabe
autor
2. čer 2010

elly, ahoj, jejda, tak vy si to protrpite, to my v noci nastesti spime az k ranu je bolenicko vic. takze zadna jedna lod. ja posledni tyden prestala davat babycalm, tak asi zase zacnu.

ellysa
2. čer 2010

mabe ja sa tiež naň chystám,a le čítala som, že až od ukončeného jedného mesiaca, my sme leteli kúpiť aj rektálnu rúrku, ale potom sme si povedali, že ten klistírik vypadá lepšie a fakt pomohol 🙂

sarlotta
2. čer 2010

Ahojky už jsem zpět.. ještě sme si dali oběd🙂.........velký utz dopadl výborně, váhový odhad 1823g🙂 malá je hlavou dolů, obličejem na pravou stranu, dle hlavičky odpovídáme tt těhotenství, dle váhy jsme o týden větší🙂) placenta na zadní stěně. Doktor kontroloval srdíčko, ledviny, žaludek, páteř..měřil stehenní kost. ukazoval nám obličej na 2D utz-byly nádherně vidět rtíky a nosík🙂 takže žádné rozštěpy nebo jiná nemilá překvápka🙂 a dostali sme i 3D fotečku. Sice jen půlku obličeje, pže plod vody už je ve 31tt méně, ale stejně je nááádherná🙂 Jo a pohlaví nám ukazoval, je tam děvčátko nad vší pochybnost🙂

ellysa
2. čer 2010

sarlotta gratulujem , Šarlotka je nádherná, veľká slečna je už z nej, tešíme sa na kamošku 😀

sarlotta
2. čer 2010

díky @ellysa🙂)) a Ty foť, dokud je malá maličká 😉

mabe
autor
2. čer 2010

ahojte, tak jsme byly na setkani po porodu v cenapu. bylo nas tam 11 a vsichni jsme povykladaly svuj pribeh z porodu. bylo to zajimavy. pak teda otresnej zazitek. jedna mamina mela dite v autosedacce a jak ho premistovala, tak se sedacka zhoupla a on vypadl. sel primo na hlavu na celo, nastesi na podlozku, kde byla deka. ale asi se dost triskl. tak zacal rvat, ta mamina chudak mimo. me se taky uplne udelalo zle, pak zacal papat a prestal plakat, takze snad ok. pujde s nim do detske, no ale...uplne me zaclo byt blbe a to neni moje dite. chuderka mala, jak matka, tak on.

tedka rychle jsem nakoukla, delam rizoto a pak jedeme po nakupech, potrebujeme udelat poradnej nakup a ja si chci konecne koupit letni bundu.

doctu pozdeji. 🙂

bambi7
3. čer 2010

dobre ranko babulky ako sa mate?

sarlot ako?

no uz mam navarene a upratane a za chvilku idem k lekarke .....
no inak vsetko po starom domka stale len chodit a chodit a vonku chce sama 😀 😀

nef je niekde na plazi snad je teplucko a je im fajn 🙂 uz sa tesim na foto od nich

bambi7
3. čer 2010

elly este vydrzkaj domka mala tiez to brusko do 3m oko sme zacali davat probiotika bio-gaja tak nam to dost pomohlo aspon domke 😉 tak sa drzkajte babuleeee

mabe
autor
3. čer 2010

ahoj bambi 🙂 , my se mame dobre. jeste nas teda trapi prdici, ale snad to brzo prejde. anicka je uzasna, uz se pretaci na bok, porad se rechta, kdyz ji teda nic neboli a povida. je videt pokrok, taky uz je to velka holka. dominicka je teda sikulka, to uz musis mit teda poradny hlidani. 🙂

mabe
autor
3. čer 2010

probiotika davame - vic prdi, ale jsou porad.

sarlotta
3. čer 2010

dobré ránečko 😉
tak jsem byla zase na kontrolku na cukr- ten měsíc vždycky tak uteče no a dobrý.. po jídle 7,6... je to víc jak minule, ale doc říkal, že dobrý no a dlouhodobý cukr 3,2 takže lepší jak minule sem hleděla... se mě ptal tak a jak je to s Vaší dietkou ?.. říkám noooo, tož dám si zmrzku nebo buchtu sem tam... a on to byste ale neměla 😠 ale smál se...tak dobrý.. poobdivovali mi fotky malé tak jsem spokojená. 😎

ještě sem frkla na pojišťovnu odevzdat potvrzení ze sociálky, že pobírám nemocenskou, pže mě jako zaměstnavatel nenahlásil, že mi přestává platit- hajzlík... ale ok- vyřízeno ufffff a včera sem stihla i razítko z plicního

to su šikovná cooooooooooo 😎
odpolko frčíme ke kamošce na narozky... už tu neprší... super 😀

mili1
3. čer 2010

Ahojtee, sarlotka no šikulka všetko si stihla...
No hej nef sa už opaluje v teplučku a my tu v zime 😀 zasa u nás začína pršať... 😠 to je už na nervy
Malý teraz zaspal , už je hore od 6, už sme boli aj von na dvore a u susedov pozreli všetky psíky ,,,

sarlotta
3. čer 2010

díky mili, no musím🙂)) u nás sluníčko... doufám, že chvilku vydrží 😉

mabe
autor
3. čer 2010

ahoj holky, hlasim se od nasich. mam po obede - spenat s bramborem. a ty znaminka? ja sem tam dosla a sestricka rekla, ze sem objednana az na pristi tyden. sakra, ja su uplne blba. 😀 takze tedka jsme se najedly a pojedeme domu za hodku. uz se tesim, az bude klid. a odpo nikam uz nejdu.

bambi7
4. čer 2010

dobre ranko babulky.....

jaj zasa prsi 😠 je to otras ......
no ale je piatok tak sa tesim 🙂 mam volno a o tyzden zasa makam 😉

no ani neviem co budeme robit mam upratane navarene 😅 ....sla by som aj von ale ked stale prsi......
no pojdem zehlit....

no sarlot male je krasna 🙂

mabuska a co vy?

mili ako sa mate?

no tak vam prajem pekny den

mabe
autor
4. čer 2010

dobre ranko, tak u nas taky prsi opruz. byla jsem domluvena s kamoskou, ze se sejdeme poprve od porodu jejiho i myho s kocarkama, malej ma tedka 3 tydny a nevypada to. treba jeste prestane. o vikendu mame dvoje narozeniny, nejdriv manzova teta a bratranec a potom manzova babicka. nebude tam ale dlouho, aby z toho anicka nebyla zase mimo. jinak navareny mam na dnesek, kure a polivku slepici. jenom dodelat brambory a ochutit polivku. budu uklizet az se anicka vzbudi. jsme od 6h vzhuru, ale jeste si tedka chvilku spinka v obyvaku.

sarlotta
4. čer 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
4. čer 2010

díky bambi🙂))

vidíš mabe vy už jste sehraná dvojka🙂 jak to pěkně stíháš.. jen to počásko zlobí 😠

sarlotta
4. čer 2010

včera sem byli na těch narozeninách u kamošky... super jsme si pokecaly s holkama🙂)) a naplánovaly další narozky 😀

dom sme se dostali až v 8 večer. Ještě jsem se stavila cestou tam v KiKu a koupila malému tríčo se Spidermanem🙂) a malé něco 😉

mabe
autor
4. čer 2010

sarlotko, diky za komplimnet. uz je vzhuru a je v lehatku, tak trosku uklidim. cekam jestli pujdu s tou kamoskou ven, uz neprsi, sice pod mrakem, ale neprsi. tak to je super, ze si se odreagovala. ja pujdu vecer prochazkou s manzou na jeho trenink basketu, pozdravit se s klukama, uz jsem je dlouho nevidela. a pak pujdu sama zpet. je to tak 20 minut pesky. vcera jsem blbla s tou fontanelou, zdala se me propadla, ale to sem ji hladila bokem, dneska uz ok.

ellysa
4. čer 2010

ahojte
mabe vy už ste naozaj pekne zohraté
bam uži si voľno, ja tiež dnes chcem ísť von, dúfam, že aspoň poobede bude lepšie, strašne fučí a inak už sa vylial dunaj tak na prechádzku môžem len po meste .
sarlott krásne vecičky, malá bude kočka
my sme dnes spali trošku horšie od 21.00-do 00.00, potom od 1.00-3.00 a potom sa nám nechcelo spať a kukadlovali sme do 5.00, potom zaspala zasa do 7.20 a teraz zasa spinká ale zistila som, že už má asi málo mliečka, dávam jej 90 ml a je hladná, asi už musím tých 120 ml, len sa bojím či ju neprekrmujem,ale čo keď chce, však ide cumeľ zožuť 😉
mama je ešte do zajtra u nás, tak bola zlatá mi ju o tej siedmej zobrala k sebe a ja som spala do pol deviatej, už sme upratali, dala som prať, aj sa bojím budúci týždeň, či už to zvládnem sama.
😅
pekný deň

bambi7
4. čer 2010

elly ahoj nebojkaj coskoro budete zohrate aj vy 😉
ked bola domka malicka tak tiez bola v noci casto hore a este som ju musela davat do lehatka lebo casto vracala ....ale reflux nemala no nesadlo jej vzdy mlieko.....a tak jedine zaspala ze som ju v noci hojdala ....ale vsetko prejde 😉

bambi7
4. čer 2010

elly zvladnes vsetko nebojkaj budem na teba mysliet 😉

jaj to pocasie domka sa uz doma nudi...

mili1
4. čer 2010

Ahojte,,, bambi máme sa fajn, a vy? ako maličká?
My sme dnes hore od 5.30 , tento týžden sa malému nechce spinkať dlhšie, lebo doteraz spaval tak do tej 7.00 ,,,je nám dlho byť celýden len vo vnútri kedže sa vonku nedá ísť.... ☹
elly zvladnes všetko ...držím palce.... 😉 🙂
My zajtra ideme na obed so švagrovcami lebo synovec zmaturoval tak nas pozvali, dúfam že zasa nebude pršať... 😒
Už mam navarené ešte upratať mi treba ..

mabe
autor
4. čer 2010

ahoj holky, tak jsme byly s kamoskou od 11-17h venku. kojily jsme obe na lavicce (ja v tom jeste moc praxi nemam bez polstare). venku je krasne a proprndaly jsme to cely. uzasnej den.

bambi7
4. čer 2010

cafte babule domka este kuka svoj program na bebe tv tak kuka ako idu deti spat 😀 no coskoro ide tiez 😀 a ja idem relaxovat chvilku.....
moj isiel na stretavku zo skoly tak bacujeme same.....teraz pred chvilou isiel....
a pyta sa ma kedy mam prist domov? 😀 no nie je zlaty 😀 ja ze ako sa budes bavit aj do rana 😉
zajtra ideme do nitry este nieco probit tete na byt a nedelu konecne oddychujemeeee tak sa tesimmmmm

inak som bola vonku poobede bolo super .....

mili mame sa fajn vsetko ok 🙂

tak babulky prajem pekny vikendddd

mabe
autor
4. čer 2010

holky, anicka uz nema jakoby ridky kadeni, ale jakysi hustsi kasi. je to normal? je to podle jidla?

nazdarek bambi, ten manza je hodnej. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru