Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
6. črc 2010

lubi, ja vim, ze mam byt rada, ale vadi me ten pristup, ze nereknou: my bysme vam to radi koupily nebo my vam to koupime...ale oni to koupi a hotovo, na nic se nas neptaji.

ellysa
6. črc 2010

ahojte mabe no chápem, ale naozaj buď rada,že vám niečo kúpia,mňa síce moji svokrovci riadne prekvapili, keď malej dali k narodeniu 1000 EUR, mi sánka spadla 🙂
inak dnes sme spali tri krát aj cez deň, raz hodinu a pol, potom tri a teraz ešte hodinku, nie veľa ale lepšie ako nič 🙂

lubica69
6. črc 2010

Mabe no podľa mňa to oni kúpili na základe toho,že ste sa vy o tom s manželom bavili Nekúpili žiadnu nepotrebnú vec Ely no s tým spánkom je to ťažké Ale možno sa to časom nejak upraví a predĺži

nefertitka
6. črc 2010

mabe ja sa tiez priklanam k nazoru,ze vas asi chceli potesit,len by som im povedala,ze nech nabuduce povedia dopredu ak chcu nieco kupit,ale ze ste im vdacni. Aby sa nestalo,ze vy to kupite tiez,ako to je zas s mojou svokrou,lebo to je o inom, ja jej poviem,ze idem kupit Nikolke tie a tie cizmicky z tesca a ona ich o tri dni dovlece a ja som jej ich uz davno kupila,alebo sanky,povedala som,ze idem nikolke k vianociam okrem ineho kupit aj sanky,ziadne som ale nenasla a ona ich zas kupila,co keby sme uz jedny mali?Treba sa fakt dopredu opytat. A navyse sa mi tie sanky ani nepacia, su male a nemaju operadlo a to som jej vravela,ze chcem sanky jedine s operadlom, ine nie. No je to tazke niekedy.

Elly, to sa teda dobre buchli po vacku 😉 co keby ste mali dvojicky? 😀 😀 😀
inak mala ti mozno spava menej kvoli horucavam, u nas to tak bolo vzdy,ked je teplo,nechce dlho hajat a ked je chladno , tak vacsinou spi pekne....no to samozrejme vravim o spanku vonku na vzduchu.Stale ju tak davame cez den spat, na vzdusik. Dnes som normalne chodila pozerat,ci zije...spala skoro tri hodiny, tak nespala uz asi rok. No ale je to asi aj tym,ze v noci spala malo,no ale aj tak,normalne som sa uz nudila,tri hodky volna som uz davno nemala,som nevedela,co mam robit:P

nefertitka
6. črc 2010

inak nikolka sa vcera naucila dlhsie slovo, ze autobu🙂 akoze autobus 😉 a papuca dnes povedala ze tapupa 😀 a gate ze dade 😝

mili1
6. črc 2010

Ahojte,,, nef šikulka nikolka ,,, 😉
nef ved stále povedz čo chceš kupit a kde a potom počkaj 😀
elly aj ja si myslim že je to tym teplom, myslim ze aj nas spal málo ked boli také horučavy minuly rok....a inac mas dobrých svokrovcov ... 😀 😝 aj mab 😝
mab oni vas chcu potešit, ale jasne ze by sa mali najprv spytat aky chcete atd.....ale mna by to potesilo keby nam nieco kupili,,, my mame uz len svokru ,,kupi malému stále niečo hlavne oblečenie, dnes mu kupila kraásnu šiltovku.... 😉
ale také moc drahe veci nedostávame...my si to všetko kupujeme sami.... 😒

ellysa
6. črc 2010

@nefertitka no mlinká je šikulka, za chvíľu sa rozkecá 🙂
no snáď máte s tým spaním pravdu, ako nerátam už s tým že bude spávať štyri hodiny cez deň, to spávala hádam len prvý týždeň, ale dnes prišla búrka sa ochladilo som okno otvorila a vtedy zaspala na tie tri hoďky, som sa bála aj pohnúť aby som ju nezobudila 😀

mabe
autor
6. črc 2010

holky, ja vim, ze chteji pomoct, ale vadi me ten pristup, ze se nezeptaji nebo nereknou dopredu: my to chceme koupit.....

mabe
autor
6. črc 2010

elly, anicka taky spala dneska 3h doma a to predtim venku 2h coz normalne nebyva a tedka usla uplne v poho

lubica69
6. črc 2010

Mne zas malý nechce spávať poobede v poslednej dobe vôbec Juj kde sú tie časy keď aj 3-4 hoďky Teraz by som aj za hoďku bola vďačná A Mabe tý moji svokrovci len povedia opýtajú sa ale aj nič nekúpia Nevymeníme si ich?hi hi

sarlotta
7. črc 2010

dobré ránečko 😉 dneska jdu na kontrolku a na ozvy 😎 .. jsem teda zvědavá doufám, že mi doc udělá další váh. odhad... pokaždé se mě ptá jak chci rodit 🤐 😅 a pokaždé mu říkám, že normálně 😀 😀

sarlotta
7. črc 2010

@mabe no asi by to chtělo před nima o tom nemluvit, nebo mluvit přesně o té konkrétní věci, značce, výrobku... který se Vám líbí, jakože je nejlepší na trhu 😉
u nás je to tak, že my si něco koupíme a když to tchánovci vidí, tak nám na to přidají nebo to i celé zaplatí... až pak, nedávají jen tak peníze ani nic nekupují... já jim neříkám o nic ale vím, že kdybysme potřebovali tak peníze mají. No a našim si řeknu, když potřebuju... sem tam si pujčím před výplatou a pak vrátím normálně... nebo mi mamča zaplatí nákup v obchodě, když jde s náma někam na výlet.... já když jí kupuju zeleninu ráno na trhu, tak jí taky neříkám o 30,- kč za rajčata. Takže tohle mě nestresuje🙂

sarlotta
7. črc 2010

a víš co každý má něco.. je to protivné... ale zavři nad tím oči... dokud Ti nemluví do oblékání, jídla malé, natahá se s Tebou o slovíčko... tak buď v klidu 😀 😀 pokecej radši s kamoškou a s nima mluvte o počasí nebo o baráku... o jejich věcech.... hele tak mě napadlo.. co mluvit třeba o dovolené v Karibiku, že by se vám hodila 😀 😀 😀 su vtipná cooooo 😉 😎

bambi7
7. črc 2010

cafte babulky no tak vcera poprsalo ale nevadi ....dnes ideme na ihrisko a potom nieco este nakupit...
snad nebude prsat....
no zubok je vonku a uz ma aj napuchnute dasna pod stolickami no uvidime kedy sa objavia.....

inak vsetko po starom je uz velka slecna 😀 a vlasky sa jej tocia 🙂

co mate dnes na plane?

no a k tomu stretnutiu tak posledn krat sa pytam 😀 lid to potrebuje tiez vediet tak ja idem a mili tak este niekto do konca tyzdna volam s lid aby vedela kolko izieb rezervuje......

a prajem vam pekny den

mabe
autor
7. črc 2010

ahoj bambi, jee, zoubek. 😉 anicka si masiruje zurive dasne, tak ze by.....my jdeme s kamoskou ven kolem 10h, uz se tesim, ma o 1,5mesice mladsiho chlapecka. 🙂
@sarlotta opravdu vtipna 😀 . ja jsem za ne rada, ale zeptat by se mohly....

mabe
autor
7. črc 2010

dala jsem foto dalsiho koupani v kybliku 🙂

lubica69
7. črc 2010

Ahojte kočky U nás dnes hrozne fúka tak sa ani von nedá ale na chvíľku budeme musieť asi vybehnúť Mabe tak Aničke sa v kýbliku veľmi páči 🙂

lubica69
7. črc 2010

Šarlot tak držím veľmi palčeky nech je sono ok a môžeš rodiť normálne Bambi no zúbky treba len pretrpieť Potom už bude dobre Tak prajem nech je to čo najmenej bolestivé

mili1
7. črc 2010

Ahojte,,, sarlotka drzkam palceky na utz.. 😉
Ahoj lubi, ako sa máte?
mab u nas dnes prší 😠

lubica69
7. črc 2010

Ahoj mili Ďakujem celkom fajn Až na to počko dnes Aj u nás to vyzerá na dážď?A ty ako?

mabe
autor
7. črc 2010

ahojte,

lubi je to videt,ze? 😉

mili, u nas se zatim zatahuje.byly jsme nakoupit a hodku venku. pulku doby promrcela 😒 jest bude az za hodinu. tedka se najim ja a pak nakojim v posteli a snad si zdrimneme 😀

mili1
7. črc 2010

Ahojte... isli sme na prechádzku ale sme sa vrátili lebo zacalo prsat 😠
Lubi my sa mame fajn, len na to počasie...začíname prerabat detsku izbu , dnes nam boli zamerat okno ...neviem aku farbu mam vybrat,,,poradte...

mili1
7. črc 2010

myslim farbu steny

mabe
autor
7. črc 2010

me se libi zluta-bezova

lubica69
7. črc 2010

Ahojte Mili my sme dali kriklavozelenú Nie až tak krikľavú ale takú sýtu Som sa niekde dočítala,že je pre malé deti naj Na hranie a rozvinutie zmyslov A už pre väčšie deti-školákov kriklavooranžová Že kôli lepšej koncentrácii na učenie Neviem či je to pravda ale skúsila som hi hi Ale je pravda,že Sebastián sa teraz radšej hráva vo svojej izbe ako v bielej No to počko je fakt des Ale víkend hlásia zas pekný tak uvidíme

nefertitka
7. črc 2010

cafte...tu je dnes bez dazda ale tak polooblacno,lepsie ako vcera...ale som rada,trocha chladnejsie dni medzi tymi horucavami padnu k dobru🙂 cez vikend ma byt zas neznesitelne teplo...
akurat ma tak ale boli hlava,mozno z tej zmeny...

mili podla toho by som vyberala farbu ako bude zladena izbicka.nabytok,postielka a tak....ja som tiez pocula ze detom sa najviac paci zlta a oranzova, u nikolky je to jasne,vsetko si vybera zlte a hlavne oranzove...aj lepky v hornbachu oranzove pokradla 😝

bam este chces nahrat to bebe tv?musim to spravit cez dva dvd prehravace a segre sa akurat pokazil,takze ak neva,bude to neskor...na to stretko nemozme my ist,lebo muz ma uz len 2 dni dovolenky do konca roka a to chce este vyuzit ked pojdeme k mojej babke...neviem ako planujete ist...ak je to aj cez vikend,tak urcite by sme uz v piatk museli vycestovat....

ellysa
7. črc 2010

ahojte, no teda vy ste už popísali, ja sa idem pochváliť, mala spala od 21.00-2.30 a potom do 6:30, potom sa hodinu rehlila a potom ešte hoďku, o desiatej som ju naložila do auta a šli sme samé do Parndorfu, treba ju priúčať od mala na núkup 😎 vydržala až do tretej, som na ňu hrdá aj na seba, na diaľnici som valila iba v ľavom pruhu aby náhodou nezamrnčala 😉 a kúpila som si dialničnú, že nef 😉 .
baby čo ste od BA fakt odporúčam ísť teraz na nákupy, sú super zľavy, malú som obliekla na pol roka dopredu-má viac značkových vecí ako ja za celý život, nepríklad tefal panvicu som si kúpila za 5 EUR atď
eraz už hodinu kváka sama zo sebou, zlatá je zasa niečo nové 🙂
bambi tak zúbok je vonku
no mabe skús o tej dovolenke, možno niečo bude 😎
sarlott držím palčeky
mili chlapčekovi asi modro zelenú, alebo ak takú teplejšiu tak nejaku oranžovo-žltú-béžovú, hlavne sýte farby podľa mňa
ľubi a ty ako? niečo nocé, čo vyšetrenia, na jeseň už hádam budeme čakať na dve čiarky, nie?

nefertitka
7. črc 2010

ano elly,dialnicnu:Pnabuduce nezabudneme 😝 no vidis,ako ti pekne hajkala;)len tak dalej,inak dik za tip,mozno pojdeme pozriet.....aj ked manzel povedal,ze do rakuska uz nikdy nepojde 😝 😝 😀 😀 😀

no lubi dufam aj ja,ze sa to co najskor podari 😉

elly viem ze je skoro sa pytat,ale v buducnosti planujete aj druhe? 😉

ellysa
7. črc 2010

ksicht o 6:30

ellysa
7. črc 2010

@nefertitka no však môžeš ísť aj sama alebo s maminou 🙂
určite plánujeme tak o rok začneme, ja by som chcela tri detičky, po pôrode som povedala, že už nikdy, ale tak prežila som a mama ma potešila, že ona mala prvý taký istý ako ja a ja že som šla ako mydlo, tak dúfam 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru