Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
14. črc 2009

Ahojte babulky, kolko vela ste popisali, nestiham citat,,,,
jeeej mab gratulujemmmmmmmmm ale len potichucky, som velmi radaaaaaaa len si davaj pozor aj a by som na tvojom mieste zostala radsej prve tyzdne doma.....
ellysa nebojkaj, vsetko dobre dopadne aj ked ti nieco nasli vsetko sa da liecit....hlavu horeeee !!!
Bambi kedy idete na dovolenku? Budes tu chybat 😉
Nef ahoj, ako sa mate?????

bambi7
14. črc 2009

cafteee ste tuuu

bambi7
14. črc 2009

elly neboj vsetko sa da liecit....ved mozu len chybat dake vit ktore sa doplnia alebo tak neboj da sa to do poriadku tak sa drzkaj....

mabus ddaj potom vediet

nefertitka
14. črc 2009

ahojte,dobre sa mame mili a vy?

mili1
14. črc 2009

Ahojte ste tu esteee?

nefertitka
14. črc 2009

mili,idem dat malej dzusik a dam ju spinkat a pridem...ratam cca tak 15 / 20 min

mili1
14. črc 2009

Nef mame sa dobre...maly je tiez dobry ....klop klop....ale dnes sa mu nechce nejako spat. som ho ulozila ale dlho nespal len hodinu, nie a nie spat dnes...asi mu je moc teplo...

nefertitka
14. črc 2009

hej asi to bude teplom,moja tiez vymysla

nefertitka
14. črc 2009

jaj a uz mi dnes treti krat kaka do novoprebalenej cistej plienky....kde by ona kakala do pocikanej 😠 😀

nefertitka
14. črc 2009

uz spinka,som zvedava na ako dlho

ellysa
14. črc 2009

bam však ja dúfam, čo mám iné robiť, ak by som to teraz vzdala alebo sa stresovala, tak môžem ísť do pr...
Ale pravdu povediac už som uvažovala aj nad tým, že čo ak budeme musieť riešiť adopciu...no ale to som moc popredu. Zatiaľ nám dali všetci nádej, že to pôjde prirodzene. Teraz len čakať do pondelka a už máme všetky testy za sebou.... 😔

bambi7
14. črc 2009

elly neboj neries ziadnu adopciu chapen ze cloveku ide po rozume hocico ale budes mat svoje uvidis 😉

pocuj mne povedali na endokrinologii mala som raz zvys.prolaktin po potrate....kym sa telo dalo do normalu-.-----a povedali my eze budem mat asi nador v hlave v hypofyze ze sa nemam bat ze sa to da odstranit a poslali ma na magnet.rezonanciu a nic tam nebolo tiez som nespala a vidis nic nie je take ako ........budes ok

ellysa
14. črc 2009

bambi ďakujem za podporu,čítam o tom Prenisone, že jr to dobrý sajrajt-kortikoidy, tak sa aj bojím ho užívať, ale už som sa rozhodla,že nič nejdem riešiť počkám do budúceho týždňa na výsledky z genetiky a potom sa rozhodne a budem čeliť situcii. Nesmiem sa stresovať.
Inak idem sa pochváliť, že dnes zastupujem riaditeľku, prvý krát mám takúto česť´, ale to kvôli tomu, že tu skoro nik nie je, ale cítim sa dôležito 😀

mabe
autor
14. črc 2009

Holky, nejak na me jde zase strach. Muzu mit nazloutly vytok? 😒 Ja su fakt magor. Celej den mam takovej citlivej podbrisek - takovy popichavani. Ja do zitrka asi nevydrzim.

Mili, ja tedka vubec nemuzu zustat doma. Jasne, kdybych spinila, tak zustanu hned. Ale aspon na to obcas prestavam myslet.

mabe
autor
14. črc 2009

Ja chodim pomalu - hodne pomalu. Nerozciluju se. Proste jsem jinej clovek. S nicim se netaham.

ellysa
14. črc 2009

mabe ja som taký mala, keď som bola tehu, myslím, že je to v pohode, kým je biely alebo žltkavý- a ,mala som ho strašne veľa 😉 . Nebojkaj, budeš v pohode a o 9 mesiacov(necelých) sa budeš tešiť z mabuliatka 😀
Aj to pichanie je úplne normálne, však sa uhnizďuje drobček, robí si miestečko-pohodlie 🙂
Inak som ťa chcela poprosiť aj ostatné babulky, čo si merajú BT, ako sa to robí, kde kedy? A link na nejaký graf. Napíšte mi prosím do IP. Hrozí mi aby som si to merala, keďže sa budeme musieť snažiť len cez ovuláciu, tak si to za tie dva mesiace nacvičím 😉

mabe
autor
14. črc 2009

Elly diky. Napisu ti z domu, ju? 😉 Tedka v praci nemam moc casu a lidi cuci za zadama. Snad mas pravdu a bude to ok. Ja se moooooc kontroluju. Ja totiz zavadim utros a pak me tece ven a to jdu zkontrolovat na zachod. Spineni od vcera uz nemam, ale nazloutly hlen. Tak sem nevedela.

mabe
autor
14. črc 2009

Konecne jdu domu. Napapat, osprchovat a lehnout si. 🙂

mabe
autor
14. črc 2009

elly, mrkni na odkaz http://merenibt.xf.cz/. Melo by ti to pomoci.

sarlotta
14. črc 2009

mabe, bílý, nažloutlý hustý hlen je normální v těhu. Bude to dobré 😉 Ráno dej vědět jestli jsi testíkovala🙂))m

ellysa
14. črc 2009

mabe no niečo som naštudovala, som z toho dosť zmätená 🙂, už sa vidím ako budem skúšať do seba strkať teplomer a popritom cikať na ovulačný test a hnať unaveného mužíčka do postele s tým, že teraz alebo nikdy 😀 no hrúza, čo len predstaviť

mili1
14. črc 2009

Ahojte, moj maly konecne zaspal, dnes mu bolo strasne teplo a nie a nie spat. 😒
ellysa zaslala som ti ip nieco o merani teploty....ale precitaj si aj na tej stranke co pisala mab...tam je to tak
podrobne a ak by si nieco nechapala napis ...ja osm si merala zopar mesiacov a aspon som vedela ze ovulka prebieha
Mab a vytok je normalny...je to tehu vytok....
Rano cakame na oficialne vysledky - drzim palceeeee 😉

ellysa
14. črc 2009

ďakujem aj tebe mili, no tak zajtra kúpim teplomer špeci na BT 😉 To sa bude manžel čudovať, čo to každé ráno robím v posteli, už počujem tie poznámky 🙂 , ale ak to má pomôcť...
ja verím, že mabe bude nasledovať vaše úspechy a potom ja hahaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

bambi7
14. črc 2009

cafte babulky

elly jasne ze budes coskoro tehulka 😉

mabus taka som stastna za teba jajjj 😵 😵 😵 😵 a ten vytok je ok neboj vsetko bude uz dobreeeeeee 😵 ved som tu pre teba ako som slubilaaaa a vsetky ta tu podporime aby si rozmyslala len pozitivne 😉

mabe
autor
15. črc 2009

Dobre ranko devcata,

holky, zdali se mi dva sny, ze jsem krvacela. NO hruza. V noci jsem se probudila, ze me 3x pichlo a dost v podbrisku. A potom uz nic. Nevim, jestli to bylo od strev nebo mimisek se 'zahryzaval', ale uplne jsem se vylekala. Tedka uz dobry. Snad to bude ok. Jinak se budim tim, ze se mi chce na velkou a pak mam prujem. Pres den nejdu, nechci tlacit - mam strach z krvaceni. HOlky, jak se zbavit strachu? Dneska v 14:45h volam dr. na vysledky. Jestli me rekne, ze nejsem, tak jsem psychous. JInak test jsem si dneska uz nedelala. Premyslela jsem, jestli zustat doma, ale zatim bych to asi tak nehrotila. Uvidime, co me rekne dr. V praci jsme uplne jinej clovek. Chodim uplne pomalinku, vubec se nerozciluju, proste nekdo jinej. 🙂 Samozrejme, kdyby se to melo komplikovat, tak zustanu hned. Doufam, ze to tak nebude a bude to uz konecne ok. Mela bych zacit jest asi vic ovoce a zeleniny - musim nakoupit nejakou zasobu. A mam brat nejaky dalsi vitaminky, krome B6 a listovky? Nemuzu tomu holky uverit, ze by se to opravdu povedlo? 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

Ale asi budu tehu, protoze se mi chce brecet tedka. Nevim, proc, ale chce. 😕

bambi7
15. črc 2009

dobre ranko

bambi7
15. črc 2009

mabuska len dalej ber B6 a kys. listovu ja som to brala az do konca tehuu 😉 a staci ovocie zeleninka 😉 ostatne povie lekar

mabe
autor
15. črc 2009

Bambi, a co to pichani? Ja sem se trosku lekla. Sem tam me pichne, ale v noci to bylo hodne. 😒

bambi7
15. črc 2009

ono na zaciatku moze byt aj mna pichalo vsetko sa prekrvuje nebojkaj moja vsetko bude dobre a budes super mamca viem ze mas strach ale bude to ok skus nemysliet na zle veci 😉 a ako sa citis?
a kedy si mala dostat MS?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru