Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
26. srp 2010

tak to musime vyzkouset. zitra si pro anicku zase prijedou tchanovci a vezmou si ji ven na chvilku. manza jede rovnou z prace na tu vysocinu, tak budu zase mit oddech. 🙂

ellysa
27. srp 2010

ahojte tak my dnes od 6.00 hore, spala od 20.00-2.00-6.00 s teraz nie a nie zaspať, tak som ako vygrcaný rezanec, ale tak vždy si spomeniem na kamošku čo sa jej malá budila do roka 10 krát v noci 😕

mabe
autor
27. srp 2010

dobre ranko, tak ja noc nic moc. vzdycky kdyz jsem bez manzi, tak se me blbe spi. anicka papala v 5:30 a pak uz chtela vstavat, jak videla svetlo. tak jsem si ji dala jeste k prsu do postele a usly jsme do 7h. tedka jsem ji dala spinkat na chvilu uz mrcela. v 10h jdeme ven za dedou na tenis a pak uz prijde manza a odjizdi na tu vysocinu. v 15h si prijdou pro anicku tchanovci vozit na dve hodky. tot vse, pak uz sama az do zitrka, kamos si pro nas prijede dopo a jedeme. snad nebude prset.
vcera jsem koupila v tescu bodycka s dlouhym rukavem - 5ks za 200kc. a puncochace. jeste potrebuju svetr a kdyztak nejakou bundu. mozna mam nejakou zdedenou, musim se podivat do krabic.
@ellysa je pravda, ze muzeme byt radi, jak spinkaji prciny 🙂 co dneska mate v planu?

ellysa
27. srp 2010

@mabe no moja zaspala o pol deviatej a už je hore, ideme asi na prechádzku potom upratovať variť a dúfam, že dnes môj príde skôr, ja som sa zasa chytila uhačkovať jej čiapočku na jeseň som zvedavá ako dlho to budem robiť, stihla som 5 riadkov

mabe
autor
27. srp 2010

@ellysa to je ta pul hodka, tu taky mivame.cekam, kdy uz se probudi. venku ji bude tedka dobre v tom pocasi. ty ses sikulka, to ja nic takovyho neumim

ellysa
27. srp 2010

no a inak sme sa už dohodli na teom hyundai dieslovom v najvyššej výbave ale s tým že bude mesiac ako predvádzačka a oni pôjdu s cenou ešte dole-strieborný

lubica69
27. srp 2010

Ahojteee
Jej Ely yak ste dobre vybrali 😀 Už aby bolo doma,že? 😉

ellysa
27. srp 2010

@lubica69 neuveríš, ale zasa to padlo, ja tu už nejdem nič písať, lebo ako sa akože rozhodneme tak môj muž to zruší, nakoniec by to naskákalo strašne vysoko tak sme zasa na bode 0, ja už som povedala, že s prepáčením seriem na kufor-máme predsa ešte forda a že chcem moju vysnívanú suzuki sx4 teraz je v akcii za 11000 v celkom slušnej výbave, tak že sa na ňu zajtra ideme pozrieť, ale poviem pravdu už mi je z toho zle 😠

lubica69
27. srp 2010

@ellysa bože moja Viem si predstaviť Mali by sme asi to isté pri výbere auta Tak len choď pozrieť svoje vysnívané a uvidíš Držím palce 😀

mili1
27. srp 2010

Ahojteee, elly maly zopar dni prestal, ale včera sme mali zasa hroznu noc.... 😒 ja ho zvyknem hladkať po nôžke, hlavičke atd, prihovaram sa mu a potom zaspí,,,niekedy zaspi po hodine ,,,,včera to trvalo 2 ....no a už som si zvykla ,,čo mám robiť ... 😒 azda to prejde 😉 dúfam teda...čítala som že deti to zvyknu robit ak začínajú rozprávat ,,,kamoška mi hovorila že jej malý to začal robiť ak začal sám chodiť na nočník ,,,trvalo to zopár mesiacov a potom skončilo a pekne spinkal
ahoj lubi vidim že aj vy ste celé dni na dvore,,,môj nechce ist vôbec dnu 😀
môj si kupil včera motorku ,,,už o nej sníval zopár rokov tak som mu dovolila,,,je teraz taký spokojný 😉
bola som nazbierať v zahrade kukuricu a teraz varím,,mnam mnam

ellysa
27. srp 2010

@mili1 mňáááááááááááám kukurica, tu je tak príšerne drahá, že ju ani nekupujem

mili1
27. srp 2010

Elly mám ti poslať? 😀 😀

lubica69
27. srp 2010

@mili1 mňam kukurička Aj sem pošli 😝 Tak motorkárčite?
Ja som bola u suseda na slivky 😅 😅
Áno sme stáááále von ale bude nám dnes asi pršať 😖

mabe
autor
27. srp 2010

ahojte, tak manza pryc a anicka ne a ne usnout. je na ni videt,ze se ji chce spat a od 13h nespala. tedka jsem ji dala do postylky, chci se najest, ale dela tam certy kusy. prevraci se, dela pomalu stojky na hlave.....ja bych potrebovala, aby zitra neprselo. ale i tak tam chci jet, uz jsme kamaradi pohromade dlouho nebyly. zpatky me muze jeste odvezt tchan - nabidl se.zatim jsem domluvena s kamosem a jeho manzelkou a synem 1,2roku, ale nevim jak se v tom pocasi rozhodnout. anicce se bude dobre spat na desti. 🙂

mabe
autor
27. srp 2010

@mili1 jejda, jaktoze mate ten spanek tak rozhozenej? 😖

mabe
autor
27. srp 2010

holky, to je legrace, tak anicka se uz toci na vsechny strany, z bricho na zada a zpet, dokola. takze se mota po cele podlozce a takhle cestuje. v postylce se otoci hlavou dolu,....

nefertitka
27. srp 2010

ahojte....
@mabe to ked uz takto zacala,tak to tak skoro nekonci,Nikolka dodnes cestuje po postielke;)stale ju musime posuvat,ked haja,lebo je vzdy naskladana a pokrivena v rohu,teraz ma zvyk sa v noci zobudit a postavit,tak si ju vezmeme k sebe a tam sa zas hadze az do rana....taka som nevyspata vzdy...

rano sme sa museli tak rehotat,sli sme k mojej mame a mali sme bmw odprakovane vedla peugeota, obidva otvorene,pytam sa nikolky ze do ktoreho auticka ideme? a ona ze tam a ukazala na bmw a ja ze ale nie pod ideme do pezotika a ona sa zacala jedovat a kopat nohami,ze ona chce ist tam a zas ukazala na bmw 😀 ...take male a uz si vybera 😀 😀 😀 😀 😀
inak sme prisli na dalsie dve funkcie,ktore to ma,stierace sa zapnu same,ked prsi a motor sa na krizovatke ked stojite sam vypne a zapne sa zas ked slapnete na spojku a ukazuje to este aj ci mate spravnu techniku jazdy,kedy vam to kolko zerie a kedy mate prehodit rychlost a aku...mna ani nenapadlo,ze auto moze mat tolko funkcii.,...NEVRATIM HO! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nefertitka
27. srp 2010

tusim som ich popisala viac,nie len dve🙂

mabe
autor
27. srp 2010

@nefertitka ahoj nefi, ona je silena cestovatelka, kdyz spi tak ne, ale kdyz ji dam do postylky bdelou nebo k ranu se ji nechce spat, tak ruzne dela kotrmelce, az mam strach, ze si zlomi hlavu nebo neco. dneska cestovala na podlozce uplne silene. ma ten penovej koberec 2-1,5m a nestaci ji to. jeste neleze, ale pretaci se, posunuje se jako zizala kousicek,....vidis podle nikolky budete kupovat auto 🙂 no teda to je inteligentni auto 🙂

nefertitka
27. srp 2010

no ved,daju nam pricuchnut a potom nam ho vezmu ☹ 😀

no sikulka to je🙂)) podla mna ti uz aj zacn elozit kazdu chvilu,ked uz sa trosku posuva...davaj pred nu hracky,ked je ne brusku tak,aby na ne nedociahla,teda tak,aby skoro dociahla takym stylom,ze sa musi naciahnut....nam tak zacala nikolka lozit....strasne sa jedovala,ze nedociahne,ale nevzdavala to a po par dnoch to uz slo🙂

mabe
autor
27. srp 2010

nefi, ona uz krci nohy pod sebe, ale ty rucicky ji moc nejdou zatim, ale do boku se nataci s jednou nohou pokrcenou a rukama natazenyma pred sebou a opira se o ne. davam ji ty hracky dal a kdyz se moc rozciluje a breci, tak ji je teda posunu. uz se musim na ni divat vic, protoze se uplne pretoci, vykutali, ...

lubica69
27. srp 2010

nef 😀

nefertitka
27. srp 2010

mabe a uz ti to robi aj pri prebalovani? 😀

cooooo lubica ty krados sliviek? 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
27. srp 2010

nefi, prebalovani je masakr. toci se me na bricho porad. chtela by kramarit v kapkach, .....nejde ji udrzet a vzteka se. nekdy ma teda svetly chvilky, kdy lezi, ale to je malo kdy. 🙂

mabe
autor
27. srp 2010

hodila jsem fotky anicky

nefertitka
27. srp 2010

no aj to si pamatam, a nejak sa zas nikolka zacala jasit pri prebalovani...dnes sa mi tak prekakala v tescu a zrovna teraz som nemala ani plienku nahradnu ani oblecenie nahradne pre nu,musela sm vsetko kupit...no a co dorabala na tom pulte tam,jezis maria...cela od hovienka,pretacala sa,celu ma ocikala,slo to az na dlazku...no dlho som sa tak pri tom prebalovani nezapotila...na ten nocnik ju nechcem este nejak nutit,nechce tam zrazu sediet ani za svet a vraj sa nema dieta ucit nasilu,tak jej len stale pripominam ze sa cika a kaka do nocnicka,ale nejak nejavi zaujem...pocula som vela nazorov,ze uplne naj je zacat od 2 rokov...a zacinam si to mysliet tiez,aj ked jednoduchsie by bolo pre mna,keby vonku povedala,treba mi kakat alebo cikat a neprekakavala by sa mi takto...

inak klop klop klop nam zacina fungovat metoda uspavania,ze si s nou lahnem a ona zaspinka,nejde to vzdy,ale uz aj to je pokrok...a ide to len vecer,cez den nie...dnes aj vcera zaspala asi do 5 minut...chce si lahnut na moj vankus,prituli sa,obchytava mi tvar a hlavne oci a pri tom zaspinka...dnes ako zaspala,tak ma drzala za ruky a tak sladko vyzerala,by som ju zjedla, fakt to dieta je to naj,co ma v zivote mohlo stretnut... tie city k nej sa ani nedaju popisat 😉

mabe
autor
27. srp 2010

@nefertitka jejda, to je teda kdyz se ti tak pekne vykaka 😀 . kamoscina barca prestala mit pliny v 2letech a mesici, taky ji nenutila a najednou to slo behem tydne. ja si taky myslim, ze tlacit by se nemelo.to je krasny, ze....anicka kdyz se spolu budime nebo kdyz si ji rano dam do postylky po probuzeni, tak me povida a saha na nos do pusy, no nadherny chvile.

nefertitka
27. srp 2010

mabe rastie ti to dieta do krasy🙂) chechtadlo male 😉 ...uz je svet veselsi,ked prisla na to,ze sa sama moze otacat 😀

neviem,ci som uz pisala,ale nasim znamym sa narodilo dievcatko o 15 tyzdnov skor, ma 32 cm a 780 g....ona aj prve dieta porodila tak skoro,ja tomu nerozumiem...preco jedna matka musi mat tolko starosti a problemov a nestastia....ze ma problemy s dychanim...ale inak vsetko ok....dufam,ze z nej bude zdrave silne dievcatko...

nefertitka
27. srp 2010

hej veru mabe, su to pokladiky a tie chvile sa fakt nedaju opisat...
inak si pamatam,ze ja som tiez chcela spavat na maminom vankusi....nejak som tam citila jej vonu a citila som sa tam dobre a bezpecne...

mabe
autor
27. srp 2010

je pravda, ze uz min breci a vzteka se.tak at jim to vyjde. ten svet je nekdy nespravedlivej. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru