Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. pro 2010

ahojte, jenom vas jdu pozdravit. 🙂 mam tady mamku a za chvilku dojede teta se strejdou a bratrancem. teta u babicky nahore zustane do nedele a bratranec se strejdou leti za pribuznyma do irska. takze budeme mit veselo. jsou ze slovacka a hodne nahlas mluvi... 🙂

mabe
autor
1. pro 2010

anicka nechce jest dneska prikrmy 😒 . naposledy byla kojena v 10h a od te doby jenom cajik prosel. trosku ma jeste tu rymu, tak snad to bude tim, ani prso nezabralo. tedka jsem ji uhojdala, uz byla unavena a protivna. rikam si, ze mame problemy s tema prikrmama aji kvuli zidlicce, jeste ji nemame.

ellysa
1. pro 2010

@mabe neboj to bude chorôbkou alebo ďalšie zúbky, ani my tú stoličku ešte nemáme a nejak sa nevieme dohodnúť, že ktorú ale v sobotu ideme do videne tak dúfam, že sa už pre nejakú rozhodneme

mabe
autor
1. pro 2010

@ellysa je pravda, ze posledni dny hodne slinta. ja myslela, ze je to tim, ze nemuze dychat tim ucpanym nosem, ale nos uz ma lepsi a slinta furt. no my jsme se rozhodly pro tuto: nemame fakt misto http://www.baby-car.cz/cz-detail-276824-sedatko...

mabe
autor
1. pro 2010

hodila sem dve aktualni fota do alba 🙂

ellysa
1. pro 2010

@mabe bože ako už vysrástla, to snáď ani nie je možné, krásna a šikovná je 😉
som zvedavá kedy si naša sadne ale lozí už všade deň odo dňa je rýchlejšia 😅 sa len obzriem a niečo vyťahuje

zuzana_1
1. pro 2010

ahojte...vidim,,ze sa tu nachadzaju baby po MA a uz maju vo fotkach babatka 🙂 ,co je super !
co vsetko ste museli podstupit a prip. vyriesit,aby dalsi missed nebol a narodilo sa zdrave babtko ?

mabe
autor
1. pro 2010

@ellysa dekujeme za pochvalu. je to hlavne raubir. 🙂
@zuzana_1 ahoj, vitam te, i kdyz nerada. vsechny mame zdravy deti, sice po delsi dobe a sly jsme delsi a slozitejsi cestou, ale do tretice vseho dobreho. 🙂 vysetreni: genetika, imunologie, hematologie, stitna zlaza. holky, co jeste?

ellysa
1. pro 2010

@zuzana_1 no všetky tu máme za sebou dva krát MA a môžem povedať, že už všetky máme bábätká alebo sú tu tehuľky (teda momentálne jedna 🙂)
hlavne sa treba nechať poriadne vyšetriť
Endokrynológia, genetika, hematológia, imunológia, plus všetko, čo dokáže vyšetriť gynekológ, a potom pozitívne myslieť 🙂
nenapísala si, či máš tiež takú zlú skúsenosť za sebou, ale ak áno, držím palčeky, raz to výjde, aj keď viem, že pocity sú rôzne

mabe
autor
1. pro 2010

@zuzana_1 spermiogram taky dulezitej

zuzana_1
1. pro 2010

@ellysa dakujem 🙂 ja mam za sebou jeden MA...ale hned som si dala porobit testy.v genetike mi vyslo, ze som MTHFR heterocygot (co ma vela ludi a nie je to az take strasne, na bud.tyzden budu vysledky homocysteinu,ale kys.listovu jem uz asi 4 mesiace).ine na genetike bolo ok.stitnu zlazu mi potvrdili pred tyzdnom, mam hypofunkciu, takze tyzden beriem L-thyroxin..a zistili mi IgG - ako mala som mala mononukleozu,takze to su protilakty proti CMV, este musim ist na krv,aby zistili,kolko kopii toho virusu mam v sebe...
ale poviem vam, uz mam dost :( a ked som bola na endokrinologii, brali mi aj zenske hormony, to som bolo v 22 DC a napisala dr.ze zachyteny ovul.cyklus.takze asi ovulku mam posunutu..dufam,ze december bude pozitivny

ellysa
1. pro 2010

@zuzana_1 no viem ako sa cítiš, treba myslieť pozitívne, vypnúť, urobiť si radosť, nejaký pekný výlet a tak, aj keď sama viem, že úplne sa vypnúť nedá, to čo to zistili, je super, lebo vieš kde by mohol byť problém, ja som si pichala injekcie celé tehu na riedenie krvi, aj keď mi mutáciu nezistili ale máme to v rodine a možno aj to pomohlo, skús sa porozprávať z hematológom ako to bude až otehotnieš a poradím ti pi alchemylkový čajík, no ak sa už snažíte tak len do polky cyklu, to možno upravý cyklus, veľmi držím palčeky a pochváľ sa až budeš tehu 😀

mabe
autor
1. pro 2010

@zuzana_1 tak to mas stejny jako ja. MTHFR heterozygot - brala jsem taky kyselinu listovou, tot vse a hypofunkci stitnice. pul roku trvalo nez se stabilizovala. prasky beru furt mam autoimunitni chronicky zanet, v tehu zvysena davka i pro mimiska a tedka mam min jeste nez pred tehu prasku. tak drzim palce. vim, ze je to vycerpavajici, ale stoji to za to. a hlavne to neuspechat, az budes v klidu a srovnana, tak sup a mimisek prijde. 😉

mabe
autor
1. pro 2010

ja brala sarapis na cyklus. zadny pataky chemicky - antikoncepce hormonalni a tak.

zuzana_1
1. pro 2010

dakujem 🙂)) snad to bude ok...

mabe
autor
1. pro 2010

@zuzana_1 bude 😉

nefertitka
1. pro 2010

@mabe no teda,to uz je velka slecna a co hladala v tej chladnicke?🙂
konecne sme sa 2 hodky vyjasili vonku v snehu...vid fotos🙂

nefertitka
1. pro 2010

je tam len Nikolka,nemal nas kto fotit🙂

mabe
autor
1. pro 2010

@nefertitka jee, to musela byt parada. 🙂

nefertitka
1. pro 2010

@mabe bola,vies aka som znicena? 😀 dve hodiny sme tam boli, uz mam stare kosti a nevladzem uz tolko;)ale super,zajtra si to zopakneme🙂uz je Anicke lepsie?

nefertitka
1. pro 2010

inak to mala moju ciapku na hlave a normalne jej je skoro dobra🙂

mabe
autor
1. pro 2010

@nefertitka porad ji jeste sem tam tece a hlavne pri piti z prsa chrci. jinak dobry, chova se jako zdrava. ta bude chytraaaaa. 😀 🙂

mili1
1. pro 2010

Ahojteee, nef krásná je 😉 🙂 aj my sme dnes boli vonku a maly behal po dvore a hrali sme sa so psom 😉 no užas ako sa maju radi 😉
My sme dnes sami, môj odišiel na konferenciu a pride v piatok 😉
Urobila som dnes vianočnú výzdobu lebo kamoška že už majú tak som aj ja urobila, chcela som včera ale môj že ešte skoro 😀 malý sa velmi tešil a tak pozeral na všetko 😵

mabe
autor
1. pro 2010

@mili1 ty ses tak sikovna. my zadnou vyzdobu nemame jeste. 😖

bambi7
3. pro 2010

cafte babulky ako sa dnes mate?

domka ma teploty a je zahlienena chuda moje ....boli sme vcera u lekara nema nic zapalene ze to mozu byt zubky alebo prechladla......celu noc bola hore len driemkala .....

ja uz tiez robim vyzdobu vcera som dorabala este advent.vence pre svokru kamosku pre seba a este mamce treba spravit a je 😉 a robila som este na dvere pre celu rodinu 😀 taku vyzdobu......

nef mala je podarena teda je uz velka slecna 😉

a inak aj ja som daka prechladnuta 😖 😠 a tak by som sla von a o domke ani nehovorim stale ze pa pa a ukazuje na bundu a donesie si nohavice ciapku.......a inak uz sama pride a povie pusu a da mi pusu 😀
vsetko opakuje este raz ...ete az a tak

tak vam prajem pekny den

mili1
3. pro 2010

Ahojteee, bambi skoro sa vyliečte a nech je domke lepšie 😉
Ja som dnes bola u u zubára, otrasné cesty, šmyklavo, tak som sa šmykla s autom že som si myslela že som už v druhom 😒
Som odpratala na dvore, bolo toho dosť 😒 idem ešte urobiť palacinky a potom budem oddychovať, malinký spinká, ak vstane pôjdeme vonku stavať snehuliaka 😀
mab diky 🙂
pekný víkend vám prajem

ellysa
3. pro 2010

ahojte, tak my zasa máme soplíky, chúďa úplne chrčí ani spinkať sa jej nedá, čo na to? zatiaľ len odsávam, ale nepoznáte nejaký babský recept?

ellysa
3. pro 2010

@bambi7 prajem Domke skoré uzdravenie
@mili1 fuuuuuj ja som tiež mala ísť dnes do BA ale radšej som nešla, stále sneží

mabe
autor
3. pro 2010

ahoj holky, tak ja se jenom hlasim. mam tady celej den mamku a jeste ta teta do toho. jeste me prisla kamoska z prace a ostrihala a obarvila. vecer jdu na sraz se stredni. nejak se me teda nechce, ale pujdu aspon na chvilku.

mabe
autor
3. pro 2010

ahojte, tak situace se zmenila. anicka ma teplotu a ja bych mohla, ale nejde to. proste chci byt s ni. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru