Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. bře 2011

ahojte, tak manza dosel v 3h a spal ve vane, tak jsem ho sla vzbudit. asi jsem to nemela delat, protoze pak se smal a smal, byl uplne jak pytel. probudil ancu a uz jsme nespaly od 5h. pak v 7h na hodku usla. porad je ospala, jsu zvedava, kdy pujde spat. manza spi porad.

@nefertitka tak brzo vstavate? to je nejaky obdobi nebo co? ja bych to nevydrzela. 😝

nefertitka
27. bře 2011

@mabe no teda, to dosiel tak pod parou?🙂
ja neviem ci to je obdobie,ale proste sa tak budi a je uplne jedno,kedy ju dame vecer spat...a hadze sa o postel v jednom kuse celu noc,takze mame uchvatny spanok...

Lubica sa nam tu dlho neukazala inak...

mabe
autor
28. bře 2011

ahojte, tak dneska je jeste manza doma. dneska se nechtelo pro zmenu me vstavat. takze vstaval manza 🙂
uz tyden mam hormony nejak rozhozeny, chvilku krvacim, pak zas ne a porad dokola. asi telo nevi jeste co ma delat, kdyz jeste kojim. jinak druhej den kojim uz jenom v noci. uvidim co z toho teda bude.
vcera me tchyne trosku vystrasila s rodicovskou -mam ji na dva roky, s tim ze planujeme dalsi. tedka se nam to teda nejak zkomplikovalo s tim barackem, nevim jak to vsechno bude, jestli se vlezeme semka, ale nemam tady klid pro dve deti - bez dveri a nebo na chvilku misto nasich do bytu. ja se ptala na urade, co kdyz za dva roky nebude dalsi dite, jestli musim do prace nebo co...a pani rikala, ze reknu, ze se staram o dite a pozadam si na vzp, aby mi platily nebo tak neco...ja si rikala penize dostanu tak jako tak...ale jak je to tedka s tou rodicovskou a materskou? kdyz budu mit mezitim mezeru bez prace?.. 😒

mabe
autor
28. bře 2011

@nefertitka anicka nastesti spi do tech 6-7

nefertitka
29. bře 2011

ahojte,,,

@mabe ja sa vo vasej materskej nevyznam,asi to mate inak ako my...

no my sme dnes vstavali o 5tej🙂 trosku si potiahla:0)

inak uz nam vcera vraveli,ze nam asi nepockaju s tym bytom, tak sme na nervy, hlavne kovli tomu ze dojdeme o 2000eur:( neviem,kde naberieme na doplatenie dovolenky:( normalne by som dosla za tou kravou co nam odstupila do roboty a obuchala jej tu sprostu hlavu o stol,,,tak som nasrata...fakt, keby sa tak dlho nezatajovala, tak dojdeme o menej penazi

nefertitka
29. bře 2011

ako este by som prezila,ze prideme o tie peniaze,keby sme nemali aspon na krku taku vysoku hypoteku

mabe
autor
29. bře 2011

holky, anicka uz me nosi knizecky a chce cist. kdyz ji reknu, tak me nosi veci, ale je videt, ze uz je z ni lump velkej. lita, dela blbiny,.... 🙂
@nefertitka tak jste si prispaly 🙂 . to jsou teda lidi, na necem se domluvite...

ellysa
29. bře 2011

@nefertitka to je krava, nemám rada takých ľudí 😠

@mabe aj Olivia je už číslo, včera sme boli na návšteve a tak sa predvádzala, už začína pekne chodiť 3 metre prejde bez problémov , štvornožkovať už nechce,

mabe
autor
29. bře 2011

@ellysa to je sikulka. anicka zacla v 11m sama

nefertitka
29. bře 2011

@ellysa no to je teda sikulka🙂

bambi7
29. bře 2011

cafte babulky jaj dnes je pekne boli sme na ihrisku a teraz spi tak mam chvilocku

nef to ma mrzi ta zaloha 😠 jaj ta koza aspon vam mala dat vediet.......

mabussss juj anicka je sikulka velka no cela mama 🙂

elly aj vy ste sikovnice naseeeee super

a ako sa ma mili ?hallo mili akooo?

no my sme stale vonku domka hned ako stane sa napapa a povie mama ideme.....a chce ist von uz donesie veci svoje a povie mama obiect a je....... 😉

tak pekny den

mabe
autor
29. bře 2011

@bambi7 ahojky, anicka je sikulka,ale zacina byt cislo. aspon jste holky vyvetrany 🙂 a co snazilkovani?

ellysa
29. bře 2011

@bambi7 ihrisko je super vec, my si to síce ešte tak neužívame, ale myslím, že do leta tam už budeme aj my varené pečené,zatiaľ ju len držím za ruku a ona doslova beží, pohojdá sa a to je všetko

mabe
autor
29. bře 2011

tak anicka uz vstala, tedka papkame a za chvilku je manza doma a pujdeme jeste ven bez kocarku. je tam krasne. 🙂

sarlotta
29. bře 2011

holky dneskaaaaaaaaaaaaaaaaa slečna poprvé řekla Máma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já mám takovou radost 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
29. bře 2011

@sarlotta gratulujuuuuu 😉

ellysa
29. bře 2011

@sarlotta 😀 😀

mabe
autor
29. bře 2011

ahojte holky, tak u nas se tedka uz taky spi. anicka si dala na cas, to kvuli tomu jak spala aji odpo. zitra mame dopo cvico, pak s kamoskou ven, pocitam ze se domu dostanu az pozde odpolende, ale ma byt krasne, tak se tesim. nakonec jsem byla s anickou venku sama - hodinu, jenom kolem bloku. na vsechny ploty musi sahnout, na vsechno slapnout, vsechny okna do sklepu(rodinny baraky) musi osahat,, takze jsme vic nestihly. kdyz nechtela jit dal, tak jsem ji poponesla, ale stejne se vratila zpatky. 😀 no neni to jednoduchy. priste pujdeme s autickem, mame takovy auto na kolech s drzakem vzadu. do budoucna se muze oddelat podlaha a anicka se odrazet.

@ellysa co vy ellly? jak jste se dneska mely holky?

mabe
autor
30. bře 2011

dobre ranko, tak se chystame na cvico a me rano bolelo hodne v krizi, tak jsem si rikala, zatraceny zada a ona MS. urcite je to uz ono, boli me celej spodek a na zachode ze me tece. 😀 stav nic moc, ale jsme rada. doufam, ze si to s kamoskou uziju a nebude me moc blbe.

bambi7
30. bře 2011

cafte babulky jaj dnes je krasneeeee boli sme vonku klasika od 10,15 do 12,30 sme prisli domov ...boli sme na ihrisku babule sa hrali a potom kreslili kriedou teda domka cmarala 😀 😀 😀 ale bavi ju to........

a teraz zaspala dnes neskor ale uz spinka......ta by bola stale vonku .....

mabuska ahoj co nove?a co anicka?

sarlot super ze povedala mama to je parada aj ja som bola stastna ked to povedala je to super pocit 🙂 🙂 🙂

a kde ste dnes?ale jasne je krasne tak treba byt vonkuuuuuu tak pekny den babulky

mabe
autor
30. bře 2011

ahojte, tak my jsme se tedka vratily z venku. jsu teda uhodana, zada boli, ale neni to nijak strasny. venku uplne nadherne aji v kratkym rukavu jsem byla. za chvilku dojde manza, tak budu mit klidek a vecer na plavco. 🙂
@bambi7 uz je na ni videt, jak je vetsi. nosi me knizky, abych ji je precetla, veci me nosi, venku na vsechno ukazuje. akorat jsme si vcera s manzou rikala, jak behala po byte a kricela, ze bude pekny cislo, ona uz vlastne je. 🙂

nefertitka
30. bře 2011

ahojte,
aj my sme dnes boli skoro stale vonku🙂clovek ma hned viac energie a lepsiu naladu,ked svieti slniecko 😉 Nikolkina nova najoblubenejsia cinnost je smykat sa na smyklavke,cim vacsia,tym lepsie🙂 vcera mala take teplacky,co sa jej neskutocne smykali,letela rychlostou blesku...no to ste mali vidiet tu radost 😀
zajtra ideme na kontrolu s palcekom a ideme k usnemu,lebo ked lezala prechladnuta v nemocnici,tak mal dojem,ze horsie pocuje 😒 ...tak pre istotu ze mame prist...ale nemyslim si to, ona pocuje niekedy aj to,co ja nepocujem...

inak chcem sa vas spytat,rozmyslali ste nad ockovanim na hepatitidu typu A?akurat som o tom citala a je to fakt choroba spinavych ruk a moze to dostat clovek hocikde...a hlavne pre take male dieta to nie je bohvieco...

No a inak z nasej Nikolky sa stal opakovaci papagaj,ta zopakuje fakt vsetko,ale nie tak,ze hned,ona si tu vetu zapamata a potom ju pri najblizsej prilezitosti vytiahne:0) dnes sme sli autom, manzel soferoval a niekto nam vbehol do cesty, tak musel prudko pribrzdit a ona ze "jezis tato co obis,nenabuaj, davaj pozol" 🙂
@sarlotta gratulujem, uzasny pocit co🙂? 😀 za par mesiacov to bude mama ubim ta🙂
@mabe to si este uzijes,nasa cim je vacsia,tym je z nej vacsi sinter;)ulietana, vsade musi byt a hlavne protestuje za vsetko, ona chce ist na ihrisko a nie tam,kam ju vediem zrovna ja a hotovo...a podobne 😝

mili1
30. bře 2011

Ahojte, nef aj my sme dnes boli vonku,
Mne dal minule doktor do ruky letak o hepatitide A a rozhodli sme sa ze asi zaočkujeme malého
Bambi dakujem za opytanie, mame sa dobre, malý cely den hovori mama mama a tak dookola, velmi zlatučké 😉
Nef mala je šikulka, Niky je tiez huncút velký, uz si aj vyberá čo si oblečie a čo nie 😀
sarlotka gratulujem 🙂

sarlotta
31. bře 2011

@nefertitka ubim ta nebude 😀 😀 😀 leda mám Tě jáda 😎 😉 😉
ale třeba něco pochytí na Slovákoch... v červenci jedem do Tater 😎

A hepatitidu sem očkovala malému... malé až později budu, až bude ve školce... zatím ji mám pod dohledem

sarlotta
31. bře 2011

Sem byla celý den venku včera .. vyrazila sem ráno v 8, s malým do školky, pak vlakem do Hradiště a procházka po městě, obchůdky, dobrůtky, nákupky, pak kafíčko u kamošky a zase dom vláčkem a rovnou pro malého a šup na hřiště, pak pivčo s kamoškou a domů sme se dostali v půl6

Holky co máte větší prcky a dáváte už jogurt pravidelně, jaký dáváte ? já zkoušela od madety Jihočeský ve skle a ještě mám koupenou Holandii bílou... akorát že se mě po tom malá hooodně posrandila , tak jestli je to normálka ?
asi jí ho budu dávat obden. Sní tak půlku kelímku, víc jí nedávám zatím.

nefertitka
31. bře 2011

ahojte, tak sme si zas uzili na Kramaroch,najprv usi,potom este audiometria,zas na usne naspat,revala ako tur celu dobu,potom este palcek, ale pocuje dobre,palcek sa tiez hoji dobre,takze aspon tak,len tam potom lietala ako drak, vedla dveri,50x sme ju upozornili nech tade nebeha,ze ju buchnu dverami,a co cert nechcel,jasne ze rozcapili dvere,Nikolke rovno do hlavy a odhodilo ju to na zem zas na hlavu,ale poplakala si tak minutu a bolo dobre, tak hadam,nic jej z toho nebude.Odtial sme sli na ihrisko,kde si zas nedavala pozor a stale naschval lietala okolo hojdajucich sa hojdaciek, a ked som sa jej spytala,ci chce,aby ju zas buchli tak povedala ze ano...loptos jeden...neuveritelne sidlo je to.Ja si neposedim na ihrisku a nepokecam s druhymi,ja musim byt stale za nou v jednom kuse v strehu.

@sarlotta aj my tak uvazujeme,ze pred nastupom do skolky ju dame zaockovat.
jogurt davam tak aspon 4x do tyzdna, Activiu, Zvolensky jogurt(neviem ci to tam mate;)...),pribinacika, a normalne rajo jogurty,jogobella...vynechavam len cokoladove,musli a orechove,ale jej aj tak najviac chutia neviem preco cisto biele🙂Mozno to ze sa posrandila bola len nahoda,skus zas a ked sa zas pokaka,tak to bude asi tym🙂

ellysa
31. bře 2011

@sarlotta moja sa tiež z jogurtu prekaká,som prestala dávať a úplne sa kravskému mlieko vyhýbam, na varenie pre ňu používam len ryžové alebo ovsené mlieko, nejak jej tie jogurty nesadli, skúsim neskôr

mili1
31. bře 2011

Ahojte, nef ja som na tom podobne, som v strehu stale a nenecha ma ani pokecat s nikym 😀
sarlotka my davame jogurty rajo, zvolenske aj pribinačika, nam chutia najviac ovocne
my papame kašičky aj z kravskeho mlieka
babulky dnes boli u nás kamošky ktoré maju 2, 3 a mesačné babatka, boli zlatučke a maly chcel kukat furt do kočika a ked prišiel ocko tak mu povedal že videl baba baba, podarený bol

nefertitka
1. dub 2011

ahojte...

@mili1 tak som rada,ze nie som sama🙂 ja ani varit nestiham,nic,a ked uz,tak to je na etapy
A ked si videla tie babatka,nechcela by si uz dalsie? 😉 ...ja nie, nejak su stale vo mne tie negativne pocity

Dnes sa nam nejak zamracilo:(

mili1
1. dub 2011

Nef 😀 😀 jooj nef boli zlatučké, chceme dalsie ale trocha neskor, bojim sa hlavne toho tehotenstva a tvrdnutia bruska, ak si predstavim ze zasa budem trčat v nemocke čo je pravdepodobne, tak ani na to nemyslim 😒 😢 ale urcite chceme 2 detičky
lubka tu uz davno nebola, a ani nam tu nepribudla dalsia tehulka 😒
aj u nás je zamračené 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru