Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
15. únor 2013

cafte babulky
no zajtra ideme na oslavu moja mamca ma 60 tak sa tesim na nu 😉urobila som tortu domka samozrejme pomahala a kyticu tulipanov tie zboznuje a darceky samozrejme 😉domka sa nevie dockat este nespi teda je uz davno v posteli ale nie a nie spat no to ma po mne ja som nocne vtaca,,,,,,tak tam siel moj si k nej lahnut 😎

elly ako?
nef a vy?
mabus ako?tolko otazok co 😀 co mate na plane cez vikend
mili ahojjj ze sa aj zastavis mozes aj castejsie 😉 my po starom uz som bola aj tehu a zasa to dopadlo na prd ale nevzdacam sa idem dalej snad coskoro budem zasa 😉 neprestanem kym nebudem mat taku krasnu princeznu doma ako je domka alebo princa
a vy ako?aj domka byva casto chora hlavne ked je s detmi co chodia do skolky ,tak ma od imunologa zakaz skolky tak som na materskej dalej,ma aj z krvi potvrdene tak zatialsa jej to nezlepsilo snad tie lieky pomozu inak sa mame ok ,je krasna a ja ju zboznujem a chcem este take jedno ved ked ju vidim inak ani nemozem rozmyslat 😀
tak sa majte babulky a pekny vikend

mili1
16. únor 2013

Ahojte, bam aj my sme začali s chorobami odkedy začal chodiť do škôlky, predtym sme neboli často chori,
Je mi to luto že to nedopadlo dobre 😢 ak sa môžem spýtať čo sa stalo? Nečítam všetko,
Držím palčeky nech to čoskoro výjde 😉 😉
Aj ja som rozhodnuta, že chceme druhé, len zatial to odkladame 😉
Prajem vám krásnu oslavu 🙂
Bambi to sa dá predlžiť materská, ? na ako dlho? Som ani nevedela, 😕
My si uživame a oddychujeme, je tu krásne, sme v Tatrách, je tu kopa snehu sme na liečení
Veľmi nemám čas , ale budem sa snažiť prísť vás pozrieť častejšie, 😉

mabe
autor
16. únor 2013

@mili1 ahojky, mame se dobre, jsme ve fazi snazeni, tak uvidime. mela bych se spravne vratit do prace v breznu, ale nechce se mii. mozna me sef dovoli neplacene volno do zari a bude. jee, to si krasne uzivate. 😉

mabe
autor
16. únor 2013

@bambi7 vy jste teda nocni ptaci 😀 uzijte si dneska oslavu. ja cekam, kdy se ozve tchyne a pozve nas na obed dneska. 😀 jinak budeme doma dopo, ja uklizim a anicka je nahore s babickou a odpo pujdeme prochazkou za manzou do novyho bytu. 🙂

mabe
autor
16. únor 2013

ahojte, tak tedka jsem premyslela nad tou praci a chci byt s anickou doma jeste do zari. vzdyt je to moje prcina a tak rychle roste, tak chci s ni zazit poradne jeste nejaky cas. 😉 snad sef dovoli a bude... 🙂

bambi7
16. únor 2013

cafte uz pojdeme na oslavu tesim sa

mabus urcite to vyjde a budes este doma ,a mas pravdu velmi to uteka a babule su uz velke a ja som rada tiez ze som este s domkou 😉

mili sa sa predlzit zo zdrav.dovodov vtedy platia normalne ten rodic.prispevok, musi ti papiere potvrdit detska lekarka a aj papiere od imunologa a odber krvi domka ma 2 parametre znizene, a od imunologicky zakaz do skolky nedoporucila tak to schvalili hned .....kamoske neschvalili lebo z krvi nic nebolo rozhoduje o tom posudkovy lekar
mili a super ze si nakukla

no mabus tak peknu prechadzku majte sa pekne

mabe
autor
16. únor 2013

@bambi7 i za to ze nebudu mit dalsiho pul roku penize to stoji. teda aspon si to myslim ja. preci plno lidi maji hypoteky a maji taky treba jeden plat,...my nebudeme mit zadnou hypoteku, jsme za vodou, akorat aktualni vydaje, tak proc bysme to nezvladly a pokud ne, tak bych rekla nasim, at nam nejaky penize pujci a pak jim to vratime. a jak ty to mas? mas neplaceny volno? nebo ty vlastne delas na sebe, ze? uzijte si oslavu

nefertitka
16. únor 2013

@bambi7 aj nam to schvalili, do oktobra, potom uvidime...dobre oslavte;)
@mili1 no vitaj🙂 ja uz tehu nie som, cele sa to pokaslalo...uz druhe asi s velkou pravdepodobnostou nebude...
a maly ako?to uz musi byt velky chlap🙂

ellysa
16. únor 2013

ahojte babule, len narýchlo pridám pár foto

mabe
autor
17. únor 2013

ahojte, tak jsme tedka u nasich, dopo jdeme k dedovi a pak za manzou domu. zitra zacina rekonstrukce koupelny 😉
@ellysa krasny fotecky, zavidiiiim 😉

mabe
autor
18. únor 2013

dobre ranko, tak za chvilku jedeme za kamoskou na celej den zase. dopo nejaka vychazka k rybnikum a kacenkam, pak obidek u kamosky a odpo si budou decka hrat v pokojiku. ideal den 😉

nefertitka
18. únor 2013

@ellysa pekne fotky, maly aky je chutnucky, vlasacik maly 😅
@mabe to mate dobry program, my doobeda doma a poobede kuknut labutky na jazero

bambi7
18. únor 2013

cafte babule ja som daka chora no snad to skoro prejde tak sme doma akurat som dnes iba navarila a umyla parkety povysavala a inak nic

no snad to domka nedostane a nebude chora 😠

elly je zlatunky juj drobcek no mab uz musime aj my 😎
domka sa stale pyta kedy uz budeme mat princeznicku.....

tak cafte babule

mabe
autor
18. únor 2013

ahojte, tak dnesek uplne super, dorazily jsme pred chvilkou. vyvetrani, unaveni prijemne. 😉 zda se me, ze anicka posledni dobou se uz min vzteka a rekne aji: maminko prosim te,... 🙂 zitra rano si musim skocit na socialku se zeptat, jak je to s tou nemocenskou a neplacenym volnem a dopo volam sefovi, mam uz z toho nervy, snad me povoli byt s anickou jeste doma. citim to tak, ze chci s ni jeste byt. penize nejsou vsechno prece, toto obdobi me nikdo uz nevrati..aji kdybysme si mely pujcit od nasich na nejakou dobu penize...

mabe
autor
18. únor 2013

@nefertitka tak co labutky? 🙂
@bambi7 jejda, nejaka chripka? tak at te to brzo prejde a domka to nechytne.

nefertitka
18. únor 2013

@mabe labutky boli hladne, ale nic sme nemali.... 😝

mabe
autor
19. únor 2013

dobre ranko, tak v noci jsem spatne spala, asi funguje podvedomi, ze mam volat sefovi, jestli teda me nechaji do zari doma. 😝 ja bych to tak chtela..
@nefertitka chudak labute 😀

mabe
autor
19. únor 2013

holky, jinak super dopo, byly jsme za mym tatkou na byte, dela tam elektriku dneska, pak jsme to vzaly 2h prochazkou lesem smerem domu. vyzmrzani jsme na kost, ale bezva. 🙂

bambi7
19. únor 2013

cafte babule no domka bola krmit labutky dala som jej chlebik bola s mojou mamcou tak bola rada to moze krmit aj cely den 😀
no ja som mala teplotu 37,5 tak som doma .....
tak babulky ako dnes?mab ako?

mabe
autor
19. únor 2013

ahojte, tak jsem dovolala s sefem. vyslo to nejlip jak mohlo. sef me rekl, ze pro me nema misto(pred tydnem mel pro me tri, ale dve u nejakyho jinyho manazera a ti si chcou dosadit svoje lidi), jedno misto teda ma, ale operatora na nejnizsi urovni,coz me tam nechce videt, ani ja ne. takze pry si mam zazadat o prolouzeni rodicovske o pul roku, coz je nejlepsi varianta, ktera je pro me. personalni i reditel souhlasi. 🙂 muzu kdykoliv na neschopenku, ktera bude proplacena,...ma prijit do firmy nejakej byznys, tak se me pry ozve a chtel by me u toho jako teamleader. 🙂 krasne me prekvapil, ze tak na me mysli a dela neco i pro lidi. 😉 a ze vlastne jsu ocenena takhle, ze za neco stojim, ze na me taklhe pocka... 🙂

mabe
autor
19. únor 2013

@bambi7 tak jak je?

mabe
autor
19. únor 2013

tak u nas se uz spi 😉 , asi jsem anicku dopoledne tim vyletem hodne utahala. spal po obede 1,5h a usla uz tedka. 🙂 zitra nemame v planu nic, akorat dopo uvarime - zapeceny brambory a pujdeme asi k dr. pro potvrzeni do skolky. odpo se podivat na bytecek, jak postupuje koupelna. zitra budou delat vodu 🙂

margitam
19. únor 2013

holky, tak jsem tady....připadá mi, že je konec světa, snažím se najít víru......první miminko ukončeno revizí - afetální plodové vejce, druhé těhotenství - včera mi sdělili afetální plodové vejce. čeká mě 2.revize ☹

mabe
autor
20. únor 2013

dobre ranko, dneska nic v planu nemame. dopo asi vychazka k dr. kvuli potvrzeni do skolky a odpo k tchanovcum a na bytecek se podivat, dneska nam budou delat vodoinstalaci. 🙂

@margitam ahoj, mrzi me, ze se to stava tak casto(dve revize) a porad toho pribyva a pribyva. 😖 vim, ze tedka se ti zboril celej svet, ale za nejakou dobu najdes znova silu a dalsi chut na dalsi snazeni. je treba aby te dr. poslal na ruzny vysetreni: imunologie, genetika, hematologie, endokrinologie,..aby se vyloucilo nebo prislo na to, jestli to nemuze byt necim zapricineny. my kdo jsme tady dyl, jsme prikladem, ze se miminka urcite dockas, i kdyz je to dlouha cesta. tak drzim palce, at je ti brzo na dusi lip a klidne semka za nama chod.

margitam
20. únor 2013

@mabe děkuju

mabe
autor
20. únor 2013

my jsme zmrzly jak svina, nakrmily jsme kaceny, tedka uz jsme po obede a za chvilicku do postylky. 🙂

mabe
autor
20. únor 2013

@margitam nevim, jeslti ti to aspon trosku pomohlo, co jsem napsala...nemas zac 😉

mabe
autor
20. únor 2013

tak, rano snezilo byla velka zima. jak jsme dosly po 11h domu zaclo svitit slunicko, zrovna do tedka a tedka se zene zase "snehova boure" a zacina byt zase zatazeny. a ja se tak tesila na aspon peknou prochazku odpoledni se slunickem. 😝 😀

mabe
autor
20. únor 2013

ahojte, tak my nakonec byly v te bouri venku, ale uplne jsme promrzly. 🙂 pak jsme sly za manzou se podivat na byt. pekne to odcipa. uz jsou udelany trubky na vodu. 🙂 je videt, ze kazdej den je tam udelanej kus prace. pak jsme byly u tchanovcu a oni, ze se mam pomalicku pripravovat na to more, ze anicka s nema jede 8 cervna na 10 dni k mori, tak to nehrozi. ja jsem jim to rikala uz nekolikrat, ale oni si snad mysli, ze nazor zmenim. manza rikal, jo to bude bezva, ale ja nechciiii 😠 😠 😠 😠 😠 😠 proste tak daleko, na tak dlouho beze me NE, je na to jeste mala! 😠 🙂

bambi7
21. únor 2013

cafte babule este som hore klasika 😉
mabus no super coskoro budete zariaddovat byt to ja mozemmmm 😀
a co nove?ja som stale chora mam zapch,nos tak sa mi zle dycha.....ale co uz

margitam to mi je luto moc,hlavne sa nevzdavaj vsetko bude ok viem ze teraz je to tazke ale bude lepsie uvidis....ja som mala 2Xma kym som mala moju babulku a teraz pred 5mes zasa ale idem dalej ako mabuska .....hlavne sa nevzdavaj uvidis budes coskoro tehulka musis tomu verit drzim palce mocccc

tak dobruu teda pre vas dobre ranko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru