Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. čer 2013

@bambi7 ja cekam s koupakama na nase. aby mohly s anickou radit na slunicku a ve vode 😀

bambi7
20. čer 2013

urcite bude vsetko ok musi juj aj ja by som chcela dievcatko 😀
a meno uz vybrate

mabe
autor
20. čer 2013

@bambi7 no, pro kluka jsem mely hnedka: Tonik a u holky zatím nevime, premyslime nad Pepinou jako Josefinka

bambi7
20. čer 2013

tak daj potom vediet ci to bude dievcatko uz sa tesim na info drzte sa babule moje pekny den

mabe
autor
20. čer 2013

@bambi7 diky, taky si dnesek uzijte a hlavne se neprehrejte 😉

casia
20. čer 2013

@mabe taky jdu zítra...na 12 h, taky mám strach, ale prďoch se mi v bříšku mele čím dál tím víc, tak věřím, že to bude ok, držím palce 😉

mabe
autor
20. čer 2013

@casia ja jdu nastesti uz na 9:20h a to anicku povezeme do skolky v 8h, takze rano ani nebudu mit cas aspoň nad tim premyslet. nervy mam taky, snad to bude všechno ok.

mabe
autor
20. čer 2013

tak jsme byly 1,5h venku, anicka samozrejme uplne spocena a cervena, ale celkem je příjemněji nez včera, pofukuje vitr. tekda uz papame a pujdeme dřív spat, abychom mohly co nejdriv vyrazit ke kámošce na bazen.

mili1
20. čer 2013

Ahojte babulky,prišla som vám pozdraviť, ako sa máte?
Ja som bola tehotná v 6.týždni, nesnažili sme sa, náhodne som otehotnela, 🙂 vôbec som netušila že by som bola tehu a ž ked mi lekar oznámil že som tehotná 🙂 velmi sme sa potešili, aj malý by už chcel sestričku alebo bračeka, 🙂 aj manžel bol velmi rád, 🙂
ale včera v noci z ničoho nič som začala krvácať, nechápem 😢 šli sme do nemocnici a potratila som ☹ ☹ 😢
Som z toho smutná, ☹ prečo to musím tolko krát prežívať,??? už som mohla mať tolko detičky 😔
majte sa

mabe
autor
20. čer 2013

@mili1 ahoj mili, moc me to mrzi, co se ti stalo. však vis, ze i ja předloni potratila. bylo to po anicce, kdy sem si rikala, ze uz se nic nestane. chápu, jak se cítíš. tedka to bude bolet, ale casem se urcite zadari a budete mit dalšího prcka.

nefertitka
20. čer 2013

@mili1 ahoj, fiha nahodne? o to viac to musel byt pre teba sok, najprv tehu a potom potrat....skoda, ale podari sa zas, uvidis...holt proste to niektore maju tazsie...a inak okrem toho, co nove?

nefertitka
20. čer 2013

@ellysa ze akcny 😀

ellysa
20. čer 2013

@mili1 no teda ☹ to ma mrzí ,drž sa a ja dúfam,že každej z nás bude dopriate mať toľko detičiek koľko bude chcieť

ellysa
20. čer 2013

@mabe pekné meno,páči sa mi, je originálne

bambi7
21. čer 2013

ahojte ako sa dnes mate?

no ja som bola cvicit domka bola zo mnou a chvalili ju tam ze aka je vychovana 😉 pekne sedela kreslila a sem tam ma sledovala a pekne cakala laska moja krasna 😉

no zajtra ideme na ten zamok tak sa domka moc tesi tak uvidime ako tam bude podam info

mili to mi je luto drz sa,no je to nespravodlive ale musime bojovat tiez som akurat rozmyslala uz by som mala 5 deti ale mam jedno zdrave co som stastna a urcite sa podari neboj. domka stale tiez mami a kedy budem mat sestricku 😉 tak snad coskoro

mabus ako sa citis dnes a co kontrola?

nefertitka
21. čer 2013

Ahojte,my sme dnes pri jazere,je super pocasie,prijemny vetrik fuka,tak tu niki ide aj hajat na nafukovacke. Doma mame saunu,fuj

mili1
21. čer 2013

elly, dúfam že budeš mať pravdu, ale kolko si človek musí vytrpieť aby sa dopracoval k výsledku 😒 niektoré otehotnejú a robia čokolvek a ja len oddychujem a dávam najviac pozor a takto to dopadne 😒 ja už mám riadne fobiu z toho , aj z nemocnice, tolko myšlienok mi napadlo že už sa dotoho nepustim ale chceme druhé, kvôli malému, samému je mu smutno a ked budu dvaja bude im veselšie, malý chce bračeka a ja by som rada aj manžel dievčatko 🙂 ale fakticky je nám to jedno len nech bude zdravé ;-
mab ja som ani nevedela že si potratila ☹
bam držím palčeky nech sa čím skôr podarí sestrička 😉
nef malý je v škôlke a ja doma oddychujem

ellysa
21. čer 2013

baby ja sa na chvíľu lúčim, v noci cestujeme so Talianska, tak držte palceeeeeeeeeeeee nech to v zdraví prežijeme 😎
teraz ešte ideme na Sommerfest do škôlky

casia
21. čer 2013

ahoj všem🙂přeji krásný víkend, naše sono dopadlo dobře, vše se zdá ok, tak máme radost a těšíme se na malé řvoucí miminko...nejdřív se dloubal v nosíku asi a pak se vyčůral😀

nefertitka
21. čer 2013

@mili1 mas pravdu....ty si tiez mala problemy s tym tvrdnutim brucha, ze?
@ellysa prajem krasnu dovcu🙂 uzite si
@casia no super, len tak dalej🙂

mabe
autor
21. čer 2013

@mili1 ja jsem potratila v prosinci 2011 prece, v 8tt. je to tak, ze priroda to proste nejak zaridi. ja i když uz tech problémových tehu lezela a nic nedělala, tak to nepomohlo. tedka delam všechno, krome teda tahani kyblu - sankovani s anickou na zacatku, tezky nakupy,...a vse je zatím ok. tuk, tuk,...urcite dostanes další silu na další pokus, chce to ale cas

mabe
autor
21. čer 2013

ahojte, tak kontrola dopadla v poradku, je neuveritelny, co všechno dr. kontroluji a jak to bylo krasne videt - potvrzena holcicka 🙂

mabe
autor
22. čer 2013

dobre ranko, tak včera jsem hodila jenom veticku, byla jsme uplne KO. rano hodit anicku do skolky, pak na UTZ, pak nasledovala stesti, ale trosku to zastinil pohreb manzovyho dedy 😖 , pak byla smutecni hostina az do vecera. dneska jsu uplne unavena, odpo budeme doma, ja uvarim něco uklidim a odpo zase ke znamym na chatu, anicka tam bude mit kamarádku. 🙂
holky, dneska zase zacina docházet pocit stesti a uplne je mi do place, ze bude zase prcina mala a ze snad se nam ten sen splni a budeme uz uplna rodina, po tech všech trablech, co jsme mely. 🙂 jsem fakt moc stastna 🙂

mabe
autor
22. čer 2013

pocity uplne uzasny, a jak jsem si o male povidala po UTZ s manzou, tak on rikal: to je tvoje první tehotenstvi nebo co? emoticon a potom na te hostine po pohrbu vykladal sve mamce a tete, jak to bylo uzasny na UTZ, co všechno bylo videt,...

mabe
autor
22. čer 2013

ted me hlavou vrou jmena 🙂 premyslim nad Antoninou, Josefou, Rozarka...

mili1
22. čer 2013

Ahojte, mab mne sa velmi páči Antonia, 😉
nef ano mne tvrdlo bruško a ked si nato spomeniem ako ma to niekedy bolelo, juuuj, vôbec sa mi do toho nechcelo ist, ale zadarilo sa náhodne 😉 , čo sme ani jeden z nás netušili 😉 a to muž bol viac služobne preč celý mesiac a akurat sa pošťastilo, takže asi si treba dať viac dní pauzu a potom skušať a tak sa podari otehotnieť 😀
Babulky ja som dnes odychovala a ešte ma to bruško bolí, už si nepamatam či aj minule to ešte bolelo,,,čo vy nato???
elylprajem krásnu dovolenku 🙂

jurik8
22. čer 2013

Ahojte,ja mám krásne zdravé 3 detičky-2chlapcov 6 a 2 ročných a teraz sa nám narodila pred 5 mesiacmi naša princezná.Pred každým pôrodom som mala spontánny potrat,akokoľvek som si na seba a na bábätko dávala pozor vždy prišiel.Ešteže som športovkyňa telom už síce až tak nie ale dušou a podržal ma psychicky môj manžel lebo by som to už nezvládala,veľmi to človeka poznač.Ale rodiť už nemôžem a ani nechcem,som plne vyťažená a aj keď som už na pokraji síl,tak sa pozriem na tie moje 3 krásne zdravé deťúrence a ten pohľad mi všetko vynahradí a som šťastná,mám úžastnú rodinu,držím vám palce aby ste aj napriek tvrdým prekážkam,ktorými nás život skúša,boli šťastné a tešili sa z každého nového dňa.

nefertitka
23. čer 2013

@mili1 a mozem sa opytat?ten sex ste mali naplno?alebo prerusovana suloz? lebo nechapem tomu ze nahodne;) my praktizujeme prerusovanu suloz a neviem, ci je to bezpecne, ak akurat nechcem otehotniet, ako myslela som si ze je, ale nasla som diskusiu, kde kopa zien takto vraj otehotnela...
brucho aj mna este par dni bolelo, ale neviem ako dlho....

nefertitka
23. čer 2013

dnes som mala taky pohodovy den inak, doobeda s malou na jazere, cez obed si ju tato prisiel vziat domov, ja some ste ostala a vylihovala;)sice som trosku pripalena, ale co uz... 😝
a bola som si s mamou sadnut na langos a az mi zle prislo, co som videla, taky maly chlapcek sa nahybal z terasy kde sme sedeli a vypadol z nej na chodnik rovno na hlavu...dobre to zadunelo...chudak, plakal ako tur, potom ho to preslo a uz bolo dobre, ale obavala by som sa na mieste jeho rodicov, ci sa mu nieco neprejavi neskor, lebo to nebolo teda len take hocijake padnutie na hlavicku...nebolo to sice vysoko...no ako sa to vezme, asi tak 2 metre..ale rovno na hlavu...hned som si spomenula na obdobne pady na hlavu u Nikolky...brrrrr

bambi7
23. čer 2013

cafte babule

mabuska slniecko moc gratulujemmmm k babulke to je superrrr

mili aj mna bolelo brucho ale uz ani neviem ako dlho ,ja som tiez potratila v oktobri ale neboj vsetko bude ok a budeme mat druhe 😉 musi sa to zasa podarit,mna domka stale zahrna ootazkou kedy bude mat princeznicku babo.....

no boli sme na zamku boli aj princezne bolo to na zamku v bojniciach a bolo to hrane formou rozpravok bola tam cervena ciapocka ,sipkova ruzenka,tri prasiatka rozpravka o kozliatkach bolo to ako divadlo bolo to krasne
len sa dlho cakalo na listky tak nas tato stal v rade 3 hodky co by pre domku nespravil ale stalo to za cakanie bola hotova z toho
my sme zatial boli v dino -parku pozriet dinosaurov a tak bolo super

no ale to teplo uz by mohlo prestat jaj

tak cafte zajtra

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru