Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka neviem co to znamena... Inak trosku skoro riesis tehu nie? Nic v zlom hrozne ti to zelam ale takto skoro to testovat by mi nikdy nenapadlo. Ja som najskor testovala 33DC. A to bola vtedy ta ovolacia co mi ukazal test falosnu pozitivitu. Inak testujem naskor ak mi minimalne 10dni meska. Takze tak 40 a viac DC. Takto si len zbytocne v strese.

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 ja som sa ale testovala preto, ze som brala kopu liekov, najprv atb a potom na vkladanie a mala som pokracovat po tabletkach na vkladanie dalsimi (gynoflor), tak som chcela vediet, ci mozem ci nemozem...proste som sa testla len tak, ze ci sa nahodou nieco neukaze, aby som mala pocit, ze uz fakt nepcham do seba kadeco aj ked je moznost tehotenstva...no a test hned vysiel pozitivny, co som nechapala... a teraz ked som v case MS a vidim ze spinim, urcite by som uz testla, lebo u mna spinenie pred ani po MS ani nikde v cykle nebyva...tak by mi to hned doslo...

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 a este ja sa musim v case MS najneskor testnut, kvoli tej mutacii mozem hned na zaciatku potratit..

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka aha...Ved ok. Ja spinim bezne pred ms aj 3 dni. Ja mam tiez nejaku mutaciu ale vraj beznu a neskodnu. Tak drzim palce. A pri niky si tiez mala tieto problemy?

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 tiez veru...
to ja MS dostanem naraz a vela...potom to uz slabne
ty si mala niekedy problemy so spinenim v tehu? u mna toho bolo viac, spinenie, potom tvrdnutie brucha, otvaranie krcka, od 24tt na striedacku doma lezat a v spitali, plus na ladvinu mi tlacila, pecenove testy som mala zle....

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka spinila som pri hani v case ms to som ani k dr nesla. A Potom v 20tom cca tyzdni po fyzickej namahe. 2 Tyzdne ma nechal pn na moju ziadost.tvrdnutie brucha neviem co je. V podstate som mala bezproblemove tehu.

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka to tvrdnutie fakt neviem co je...tu to stale spominaju baby a ja by som to asi nerozoznala.

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 v mojom pripade urcite ano🙂 je to slaba kontrakcia, tak ti stiahne cele brucho a je to vidno aj na pohlad a je to neprijemne, mne to tvrdlo aj 60x za den, som sa modlila uz od 24 tt nech neporodim, dostavala som mega davky magnezia aj cez infuzky...

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka aha,tak to som nemala. Ja som den pred porodom este jedla kacicu. O Polnoci som povedala muzovi ze ma trochu boli brucho ze asi kontrakcie.Normalne som sa vyspala a rano o 8mej mi na wcku odisla voda. Ja verim ze dalsie tehu bude take iste.

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka inak priznam sa ze keby si mam pichat injekcie tak nechcem dalsie dieta. ja mam hrozu z ihiel.

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 co myslis, preco taky vekovy rozdiel?prve tri roky som tvrdila, ze dalsie nebude...nielen kvoli ihlam, ale kvoli vsetkemu...tie ihly mi ale tiez dost vadia...ale aj to tehu ktore som prezila ma odradzalo a porod ani nevravim:(

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka ja som myslela ze vekovy rozdiel kvoli potratom. U nas kvoli tomu. Po hani som 2x potratila.

nefertitka
3. říj 2013

@zuzkat1 aj to...

nefertitka
3. říj 2013

volala som sestricke, hcg je 419 co je na toto obdobie vraj super...

casia
3. říj 2013

@nefertitka gratuluji 😉
my držíme, v po Apolinář, snad bude vše ok...manžel dodělává kuchyni a dělá skříň, snad se to vše stihne, abychom se nevraceli do rozdělaných prací...

nefertitka
3. říj 2013

@casia dakujem;)

zuzkat1
3. říj 2013

@nefertitka tak gratulujem a drzim palce

mili1
3. říj 2013

Ahojte, nef ty si tehulka? Jééj tak gratulujem a teším sa s tebou 😉 🙂
Nef my sme boli chori tento rok 1 krát a to predtým sme boli chorí každé 2 mesiace a v zime stále. Ale malého zaradili medzi alergikov po manželovi, v zime mal stále kašel , teraz už ani nie, no nemá žiadne príznaky na alergiu, my tvrdíme že ju ani nemá. Absolvovali sme v zime liečenie a to myslim že pomohlo, odvtedy bol len 1 krát chorý a prečisťujeme noštek so slanou vodou. Tento rok sa chystáme tiež na liečenie - tam si aspon odýchneme obidvaja a máme dostatok času na spoločné aktivity. 😉

nefertitka
3. říj 2013

@mili1 dakujem, som, len spinim:(

mabe
autor
3. říj 2013

ahojte, tak kontrola dopadla naprosto v poradku. CS0 před mesicem CS3 😀 , proste dr. rikala, ze je videt, ze lezeni zabralo. takze mam odpočívat vic, ale uz muzu zkusit prochazky, takze pro anicku si muzu chodit, uz mam pry pekny tydny. je to zvlastni, ze ten cipek najednou muze byt zase tuhej a vůbec zadna mekkota. UTZ nedelala, jenom pohmatem, moc a tlak dobrej. kontroal az za 14 dni, to uz budu 38tt. pry se chodi po tydnu, ale ma nejak moc tedka lidi a ja mam nalez uplne v poradku, kdyby něco tak mam zavolat a vezme me dřív. na monitory me posle az za tech 14 dni, to budu mit výsledky aji z toho streptokoka. tak snad to další ko ještě rodit nebudu.

mabe
autor
3. říj 2013

@nefertitka jee, gratulace ke krvi, snad to spineni prestane brzo

mabe
autor
3. říj 2013

musim se priznat, ze teda me boli nohy a zada za dnesek. byla jsem pesky u dr., tedka pro anicku do skolky a mam toho dost. lezela jsem mesic a nejsu vůbec trenovana 😝 😀

nefertitka
3. říj 2013

@mabe dakujem...no super ti dopadla kontrola, tesim sa;)

mabe
autor
3. říj 2013

@nefertitka jo, jsem rada, jsu psychicky na tom aji dobře, vůbec jsem nevedela, ze se to muze takhle uplne spravit

nefertitka
3. říj 2013

@mabe tak lepsie to ani nemohlo dopadnut;) ja sa stale bojim, uz mi vytok prestaval a zas zacal taky tmavo hnedy...to je hrozny stres

mabe
autor
3. říj 2013

@nefertitka je me to moc lito kocko, cim si musíš prochazet. clovek si říká, nemuzu to mit bez problemu? ale neda se nic delat, musíš vydrzet. ten tmave hnedy vytok je z toho spineni doznivajicci

nefertitka
3. říj 2013

@mabe ved hej, si vravim, ze sa prcek zavrtava do maternice a praskla mi mozno cievka;)

nefertitka
3. říj 2013

@mabe nakukni mi do albumu, aj Anicka sa tak hrava? 😝

casia
3. říj 2013

@nefertitka to může být to zahnizďovací krvácení - nidace, taky jsem to měla...

nefertitka
3. říj 2013

@casia v case ocakavanej ms si to mala?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru