Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
20. srp 2009

ano robili,ale nic tam nezistili...trvalo to asi 2 measiace necele ak si dobre pamatam....my sme uz boli v centre asistovanej reprodukcie,bo sme mysleli,ze uz to inak nepojde a tam nam to robili...no len potom som zrazu z 1 razu ostala tehotna 😀 dodnes tomu neverim🙂 a to sme este v ten den premyslali,ci ist na to naplno alebo nie 😀 ..presvedcila som muza ze hej a mame Nikolku🙂 dodnes mu to vravim,ze nebyt mna,tal tu neni 😀 😝

janka.s
20. srp 2009

jo holky chtěla sem se zeptat jak dlouho ste se po MA nemohli koupat??? Ono je teď celkom pěkný počasí tak že by sme vyrazili k vodě.

cukruska1920
20. srp 2009

ja som prvykrat otehotnela az po roku ale pricinou bola toxoplazmoza.... to som preliecila a potom ani nie po mesiaci som otehotnela a v 8tt spontanne potratila... a teraz sme zacali v januari v maji som otehotnela a v 10tt sa prestalo vyvyjat.... teraz to vyzera tak ze takisto v januari sa zacneme snazit...boze ako to je este daleko

nefertitka
20. srp 2009

janka,mne lekar zakazal na minimalne 6 tyzdnov...este si pamatam,ze mi vravel,ze sa to berie nejak tak ako sestonedelie:(

ellysa
20. srp 2009

cukrus ja som po druhom kyrete dostala mrchu tiež až po 6tt. Začíname sa snažiť po 5 mesiacoch, až teraz nám uzavreli všetky výsledky. Mne zistili protilátky proti štítnej žľaze, ale už sa upravili, tak budem sledovaná a tiež zníženú imunitu na spermie a beriem teraz Prednison, inak nič ani manželovi.
Neboj ubehne to ako voda a budete sa znova snažiť, hlavne si teraz oddýchni.

jani ostaň ešte doma

cukruska1920
20. srp 2009

janka...ja som bola v pondelok na kontrole a povedal mi ze sa nemam kupat kvoli ifekcii a nemam prechladnut...

nefertitka
20. srp 2009

joj chuda...to mi je luto cukruska ze az 3krat si si tym musela prejst;(nech ti len pekne podrobne vsetko vysetria...
ten januar neni az tak daleko, od polky septembra tesco vyzdobia vianocnymi motivmi, cize o chvilu budu vianoce no a tam budes v zhone ...kupovanie darcekov a tak no a potom sup na to;)
ale nie, naozaj,mne osobne to od konca augusta strasne rychlo uleti do vianoc,tam sestra oslavuje narodky,potom po nej v oktobri ja, tam si vzdy vravim,ze jezis za chvilu su vianoce a naozaj su..

ellysa
20. srp 2009

jani až po tej prvej mrche by sa malo, ale ja som bola tiež skôr, no dávala som si veľký pozor, vymieňala plavky, sprchovala a nič sa nestalo, tak je to na tebe 🙂
cukrus nám v BA robili genetiku 3 mesiace, ale kvôli prázdninám, asi mali veľa dovoleniek, inak by to do tých dvoch malo byť

janka.s
20. srp 2009

dobře bude to tak lepší já se stejně bála abych nic nechytla. To mě zítra začínají brát krev a doktor chce abychom to skusili po třech měsících mě to příde velmi brzy. Po prvním MA sme to skusili až po roce a pul sem se bála otěhotněla sem hned první den co sme to skusili. Teď z toho mám ještě větší strach.

cukruska1920
20. srp 2009

nefer.....2krat

nefertitka
20. srp 2009

janka.s kazdy lekar ma na to iny nazor,niekto povie po 3 mesiacoch, niekto po 6 mesiacoch,mne vsetci rad radom radili az po siestich...urob podla seba,ako sa budes citit...ked mas byt v strachu,ze je to skoro a podobne,radsej si pockaj dlhsie....

nefertitka
20. srp 2009

aha,zle som to pochopila cukruska...sorac...

janka.s
20. srp 2009

no ještě uvidíme. Za ty tři měsíce bych měla mít snad výsledky a taky teď na to mám jiný názor je to moc čerstvý.

mabe
autor
20. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem tady chvilku nebyla. Vcera me mimisek trosku zlobil - spineni (jenom takovy hnedy, ale radsi jsem lezela). dneska uz je to ok tuk, tuk. vzdycky ho mam jednou tydne - utery nebo streda. ale ono se neni cemu divit, deje se tam tolik veci.

ellysa
20. srp 2009

ahoj Mabuška, tak to je dobre, že už ste v poriadku 🙂 , myslím, že baby ti poradili správne, to že si ostala domka a veľa oddychuješ určite pomáha. 😀

mabe
autor
20. srp 2009

ja si taky rikam, ze je dobre, ze jsem doma. kdyz zacne spineni, tak si lehnu a a lezim. ja si myslim, ze je to normal, proste se tam deje tolik veci.

ellysa
20. srp 2009

samozrejme, maternica sa rozťahuje...len si vdy pekne lažkaj, nohy podlož a bude to dobré 🙂
čo site mali dnes na obed s mimískom?

mabe
autor
20. srp 2009

elly, ja to prave takhle delam. pokud zacnu, tak lezim a hotovo. ono to trva vzdycky zatim jeden den a pak par dni pokoj. tuk, tuk,...

tedka si delam brambory v alobalu. nakrajela jsem je na platky, okorenila, cesnek a kousek salamu, jenom tak na ovoneni. mam k tomu sopsky salat. ja dopo nejak nemuzu jest. bude me to stacit.

mili1
20. srp 2009

Ahojte babulky.... Nef kludne mozes poslat tie kila 😀 ale potom by som musela vymenit cely šatnik lebo by som si nemala čo obliect takze by mi stacili take 3 😀 ´mas pravdu je to aj tym kojenim ,,, to mi viaceri hovorili 😉 ked stretnem zname tak mi hovoria ze ani nevidno ze som rodila 😀 ale aj tak by som chcela pribrat zopar kil
mab len sa setri a pekne lezkaj 🙂
Janka nam poradili pockat 3 mesiace a snazilkovat,,, ja som prvy a druhy krat otehotnela po dlhsom case a na treti sa to podarila prvy mesiac co som sa cudovala .... ale zabrali asi aj vitaminy 😉
Tak sa majteeee...

ellysa
20. srp 2009

mňam, ja som mala soté v zemiakovej placke aj to ušlo. 🙂 Mabuš len pekne ostaň doma, na prácu ani nepomysli. ja som si už tiež povedal, že v deň ako zistím, že som tehu ostávam doma. Niekde som čítala, že sedavá práca je tiež riziková, lebo celý čas na to bábatko aj na maternicu tlačíš.

mabe
autor
20. srp 2009

elly, ja uz s tim moc nepocitam, ze se vratim. jsem na hale a tam je v zime velka zima a ty bacily tou klimoskou.....bramburky vyborny, uplne jsem se prejedla. jeste mam jednu porci na odpo. 🙂

mili, ahoj, ja nic doma nedelam. dneska uz nelezim, ale tak posedavam a tak. me pak moooc boli zada. za chvilku si pujdu dat poobedovy dvouhodinovy spanek. 🙂

mili1
20. srp 2009

mab myslim ze dobre urobis ak zostanes doma... 😉 Ja som mala taktiez sedave zamestnanie ale je to uplne ine byt v praci a doma , v praci je vacsi stres.... ja vobec nelutujem ze som zsotala doma..dostala som najkrajsi darcek 😵

cukruska1920
20. srp 2009

mab..hlavne to nepodcenuj a chodievaj na pohotovost radsej zbytocne ako neskoro....mne to zacinalo tiez len obcasnym spinenim

nefertitka
20. srp 2009

mili tak posielam tie kila 😀 ...povedz,ked dorazia;0)

ellysa
20. srp 2009

mili aj ja aj ja 😀 aká bude z teba pekná bacuľka 🙂

nefertitka
20. srp 2009

no este par bab nech jej nejake kila posle a chuda sa uz bude gulat;)

nefertitka
20. srp 2009

A Leni kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?dufam,ze sa nic nestalo...ked sa ani neukazes,snad si na nas len zabudla 😀

bambi7
20. srp 2009

cafte babulky 🙂
mili aj ja dam kila 😀 ale je to tym kojenim aj ja by som chcelA ALE CO UZ......
no snad sa coskoro stretnme 😉

nef jasne nabuduce leto by sme mohli ist niekam na kupko to by bolo superrrrr 😉

no my sme boli klasika doobeda aj poobede vonku bolo fajn len by uz mohlo prsat 😒 to teplo uz staci 😀 jaj
a co ste babulky dnes robkali?

mili1
20. srp 2009

Jooj babulky nie az tak vela....´kazda nech posle zopar a bude dobre aj mne aj vam 😀 takze po jednom kile zoberiem kazdej 😀 dohodnute
nef este nedorazili 😕
bambi aj ja sa pridavam na to kupko - dufam ze ma zoberiete...
Aj ja dufam ze sa coskoro stretneme .... uz sa tesimmm na vas
Cukruska mas pravdu radsej skor na pohotovost ako neskoro, ja som prvy krat prisla neskoro a lekarka mi povedala ze radsej hned a necakat, a druhy krat sa na mna pozerali ze na co som prisla 😒 jooj ani nechcem na to mysliet
lenicka na nas asi zabudla...ale snad sa ukaze .. 😉

bambi7
20. srp 2009

mili si tu este

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru