Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
24. srp 2009

no nef je na čase namontovať detské poistky 😀
musí byť zlatá 🙂 som sa zasmiala na tom chuchvalci vlasov, viem si predstaviť ako ťa vždy napadne, čo zas vystrája, keď je chvíľu ticho a bez pohybu 😀 😀 😀 😀
musí to byť krásne

nefertitka
24. srp 2009

tak veru🙂 ja som myslela,ze ved este sa len tak tarbavo zacala pohybovat dopredu,to bude este trvat,kym zacne byt akcna a hen, presli dva dni a uz za nou ani nestiham pomaly🙂)
no veru,nesmiem ju pustit z oci....no budem to mat perne ale zaroven som sa na to aj tesila hrozne, tak si to snad budem uzivat;) najhorsie je,ze spusti plac,ked jej nedovolim nieco,co ona zrovna chce 😉 😉
a v tom mas pravdu elly,ved som sa divila,ze co je zrazu tak ticho🙂) no ale to su take vsetky deti,mne mama vravela,ze kazdu spinku sme aj so sestrou museli ochutnat a hlavne na ulici na chutili spaky 😀

bambi7
24. srp 2009

cafte babulky nef no nika je sikulka 😉
my sme dnes mali tazky den bola domi taka umrncana ale neva zvladli sme to....boli sme vonku a tak klasika a co tu nove?

mili1
24. srp 2009

Ahojte...Tak my sme sa dnes boli ockovat...som riadne dostala strach ak mi sestricka zzacala hovorit co robit ak dostane teploty... teraz zaspinkal: je uz riadny papkac / ma 6600g.Sme radiiii.
Nef tvoja je riadna sikulka ak uz zacina lozit...juj ja sa tesim ak nas zacne...si uzijeme tiez
😀 moja mama hovorila ze mne stacili hrnce a varechy namiesto hraciek a bolo mi dobre 😀
Bambi prajem zajtrajsi den lepsi ak ten dnesny bol tazky 😉

mili1
24. srp 2009

Mab davaj pozor na seba a mrnusa 😉
Elly kde sa chystate do Chorvatska? My sme boli minuly rok a velmi sa nam pacilo... 😉

bambi7
24. srp 2009

cafte babuky ste tu?

nefertitka
25. srp 2009

ahojte...
fiha mili,nasa ma len 7 kil🙂 to pekne pribral teda....to je super,len nech dalej takto pekne pribera....
snad to dnes bude lepsie bam.....
a mili hej,aj nas so sestrou zaujimalo kadeco ine len nie hracky a na Nikolke sledujem to iste 😀

ellysa
25. srp 2009

ahojte 🙂
no vidíte aspoň ušetríte na hračkách, pre mojich synovcov bola najlepšia hračka balón za pár halierov 😉.
Mili rozmýšľame, že by sme šli na ostrov Murter, ešte sme tam neboli, ale dosť nám ho vychválili.

mabe
autor
25. srp 2009

dobre ranko devcata, tak ja dneska nic moc. vcera zacla trochu ryma a dneska rano ji jeste trosku mam a hleny v krku. neboli me krk, ale jsem mirne nachlazena. takze jsem si udelala caj s citronem a pak dalsi ovocny s citronem a medem. pak si dam jitrocelovy sirup na nachlazeni pro tehu a striknu si do nosu. snad z toho nebude nic vaznyho. mam celkem strach kvuli mimiskovi.

aanda
25. srp 2009

ahojte babulky 😉
asi som tu zasa sama 😠
Mab, neboj, to bude dobre... pi vela tekutin a vsetko bude OK... citronik s medom urcite pomoze 😉

cukruska1920
25. srp 2009

mabe... ak mas nadchu kup si kvapky MAR..ja som si ich tiez davala..je to len morska sol a na kasel a hrdlo je dobry sirup STODAL... to je homeopatikum... 😉

bambi7
25. srp 2009

ahojte babulky ako dnes?malu som uspala a ked sa zobudi ideme von.....

nef chcela som sa opytat kedy ste dali nikusku do sportoveho?ta nasa uz moc nechce lezat 😀 ale este take 2mesiace musi vydrzat neviem kam sa ponahla ....musim ju po vonku nosti na rukach a pozerame stromceky ako sa listky pohybuju 😀 vsetko sleduje a samozrejme kojik tlacim 😀

mab kloktaj slanu vodu na hrdlo aspon 4x to pomoze a tie kvapky do nosa co pise cukrus marimar tusim su ok 😉

bambi7
25. srp 2009

oprava kocik 😀 😅

nefertitka
25. srp 2009

ahoj bam, my ju stale nedavame do sportoveho,uz by som chcela,ale je nejaky strasne velky na nu, total tam plava , este aj tie popruhy su jej velke...ale planujem ju tam co nevidiet uz dat,lebo ona uz tiez nechce len tak lezat, minimalne sa do pol sekundy vzdy zvali na brusko a pozera pred seba v tej polohe 😀
ved skuste primontovat autosedacku na konstrukciu,my to tak robievame, nech sa obzera okolo🙂

bambi7
25. srp 2009

ahoj nef si este tu?

bambi7
25. srp 2009

jej sa v tom vajicku nepaci 😅 a je to predsa na 2h-3hod tak nam bolo povedane ved je to autosedacka 😕 a ja byvam vonku stale....no pockam 2mesiace a pojde do sportoveho

bambi7
25. srp 2009

ako ti ide chudnutie?

nefertitka
25. srp 2009

no zatial moc dobre nie...a tebe?uz sice treti den jem len dietne somariny,robim brusaky a tak,ale nejak mam stale na nieco chut...na nieco kaloricke;) no dam tomu asi tak 3 tyzdne,ked to nepojde dovtedy aspon trosku dole,tak uz asi kaslem na to

mabe
autor
25. srp 2009

holky, mam Nasivin do nosa a Sterimar a na krk jitrocelovy sirup. nejsu uplne nemocna, ale nachlazena. a uz zblunkam z tech caju. 😀

mili1
25. srp 2009

Elly a to ktora cast je Murter...kde je to ? nepocula som este...
Bam nas doteraz vobec nechcel byt v kociku, vsade sme chodili s autosedackou ale dlho sme neboli aby tam dlho nesedel...sem tam na zmrzku a na nakupy...ale teraz som ho zacala davat do kocika...ci chce ci nechce..
nemoze byt stale v autosedacke...on trocha mrnci a potom zaspi...takze myslim ze je to uz lepsie
tak nam poradili ze ho tam treba nechat a potom si zvzkne...ale aspon uz neplace lebo predtym plakal tak som ho hned vybrala ...

mili1
25. srp 2009

Nef no hej predtym bola ina doba....dnes som bola nakupovat a som pozerala hracky a hrkalky ...hrozne ceny...ved predtym to stalo zopar drobnych a teraz tolko eura...jedna mala hracka pat az dest eur... 😒
Babulky a viete mi poradit ,moze mat maly este teploty z ockovania ak doteraz nemal? do kolkych dni sa moze objavit reakcia?

mili1
25. srp 2009

Nef a tie kila mi posli....ja by som chcela pribrat....ale kazdy chce to co nema 😒

bambi7
25. srp 2009

cafte babulky 😉
mili nasa doteraz v pohode co sa tyka kocika ale ako rastie vsetko chce sledovat 😀 uz jej nestaci len lezat 😀
a mili kolko vazis?

bambi7
25. srp 2009

zasa som tu sama tak nic prajem dobruuuu noc 😉

mabe
autor
26. srp 2009

dobre ranko devcata, tak dneska se me spustila ryma. tatka rikava, ze jakmile se me spusti ryma, tak uz je to dobry. takze dneska planuju zase cajiky a lezeni. ach jo, snad to bude ok. teplotu nemam, nemerila jsem, ale necitim to. z toho lezeni me uz boli zada a cely telo, ale musim to vydrzet.

mabe
autor
26. srp 2009

holky, hodila jsem fotecku briska. je to tehu bricho nebo se me to jenom zda?

ellysa
26. srp 2009

mabe dúfam, že ti už je lepšie a prechladnutie ustupuje, čo si to vôbec dovoľuje na vás liezť 😠
bruško 😀 😀 😀 😀 no veru nejaký hrbolček sa tam už črtá,uvidíme za pár týždňov, ako porastie 😀 😀 😀

ellysa
26. srp 2009

babule, koľko pred tým ako príde mrcha mi má klesnúť BT? som 28 DC od 24 DC špiním na hnedo, ale teplotu mám stále tak 37,1. 😒

mabe
autor
26. srp 2009

elly, spustila se me ryma, tak snad to bude zitra ok. jinak se me podarilo dneska po 4 dnech jit na velkou - bylo to teda tezky, ale je to za mnou 😀

nefertitka
26. srp 2009

mili,teplota po ockovani,ked sa neobjavi do dvoch dni,uz sa neobjavi...a elly,ked teplota prudko klesne,vtedy sa treba snazit;)potom by mala prudko vstupnut,to uz je po ovulacii...tak ten prelom niekedy tam by mal byt plodny...tak to aspon vysvetloval lekar mne...ale ja som inak mala tie teploty kadejake,skakali mi,ako sa im zachcelo,a aj tak som otehotnela;)na 17ty den cyklu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru