Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
27. srp 2009

nef a ked mas malu este v hlbokom lezi tam?no to nasa uz teraz nechce lezat iba ked spi 😀

bambi7
28. srp 2009

cafte kde ste co dovolenkujete? 😕

no mala je hore od 5,45 a az teraz zaspala bola som uz vonku 2,5hodky no uvidime kedy sa zobudi.....a samozrejme vonku iba nosit a nosit vsetko sledujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nefertitka
28. srp 2009

ahojte....no bam a my mame dnes 8 mesiacikov a zajtra meninky🙂
uz som ju dala inak vcera do sportoveho,to sa v tom hlbokom nedalo...tam uz neoblezi,stale sa dava na brusko,tak vcera spokojne pozerala okolo seba a este v nom aj zaspala;)sice v nom este plava,ale ved dorastie...
a inak vcera sa raz uplne sama posadila 😀 a 2x sa pridrzanim o moju mamu,ked lezala na boku postavila na nozky🙂 vyzerala ako taky maly opilcek...chvilku sa tak pokymacala a spadla na zem 😀
rozmyslam stale nad tou ohradkou,ci to neni zbytocne vyhodenie penazi,ale tam su aj uchytky na vstavanie a ked padne,je to makke, len zas to nechcem kupit zbytocne,ak by tam nechcela byt...a neviem na ako dlho sa taka ohradka da vyuzit..postielka neni ono, dali sme jej hniezdo dookola po celej postielke,ale aj tak ,ked sa snazila postavit, tak sa zvrchu buchla o mrezu....radte 😀 😉

bambi7
28. srp 2009

ahojj nef ja viem ze mate meninky zajtra a moccc gratulujemmmm

nefertitka
28. srp 2009

dakujem🙂

bambi7
28. srp 2009

nef ja ohradku nekupujem mame cestovnu postielku dam ju tam ak bude treba ale ako to sledujem ani tam sa jej nebude pacit vsetko musi sledovat ved ani v kociku nechce jajjjj 😀
a moj chrbat co som mala zlom stavec snad zvladne 😀 a to ma cez 6Kg a co este bude 😀 ale uz sa tesim ked bude v sportovom 😀

no nef nikulka je sikuliacikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵 😵 cela mama 😵

bambi7
28. srp 2009

neff kde si zdrhlaaaa 😕 halllooooo

nefertitka
28. srp 2009

heh diky🙂 jej mama chodila uz 8 mesiacoch a postavila sa prvy krat uz v 7.m 😀
aj ja mam obavy ,ze tam nebude chciet byt,ked to kupim,ved ona potrebuje priestor a hlavne kable;))))len ju polozim na zem a uz snori,kde by nejaky ten kabel mohol byt;))

nefertitka
28. srp 2009

tu som,len sem tam odbiehavam,varim,peciem🙂

bambi7
28. srp 2009

jaj si gazdinka cooo 😀 ja som piekla vcera 😀 ale iba pre muza a ako ide chudnutie?

ved to ani ja nechcem moc kupovat lebo nikde neobsedi a to je este mala a naco

nefertitka
28. srp 2009

bam nerobieva Dominika to,ze nachval kasle,aby uputala vasu pozornost?Nikolka to robi zhruba uz od 4.mesiaca 😀 ...a ked jej zakaslem naspat,tak sa strasne smeje

bambi7
28. srp 2009

nasa nie ja ked nieco chce pistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
co dobre pecies

nefertitka
28. srp 2009

no ja peciem teraz pre sestru tortu,ma narodky a este pecu morku,tak im k tomu robim knedlu....vravim,ze dnes tu dietu asi porusim,ved nebudem predsa na vsetkych pozerat,ako sa napchavaju 😀 ...si myslim,ze v taketo sviatky sa to moze porusit,no nie? 😀

nefertitka
28. srp 2009

hej aj nIkolka pisti🙂 az mi v usiach zalahuje 😉

nefertitka
28. srp 2009

a este mam aj kramy, to by som zjedla asi aj kona 😀

bambi7
28. srp 2009

jaj to poznam aj ja vtedyyy mam chut na vsetko a take kombinacie ze tehula sa moze schovat 😀 😀
no mnam dobrotky varisssssssssssssssssssssssssssssss 😝 tak nech to nezhori nedas si potom niccccccc 😝

nefertitka
28. srp 2009

no minule som im pripalila kuchynu 😝 ...chytila sa utierka

bambi7
28. srp 2009

pokial len utierka a neboli hasici je to ok

nefertitka
28. srp 2009

no schytala to dlazka....fuj....ako mi je teplo,ja uz chcem zimu a sneh🙂

bambi7
28. srp 2009

aj jaaa mojus idem uz sa mrvi este pridem tak pekny den 😉 a pozdrav drobca 🙂

nefertitka
28. srp 2009

aj vam, aj ty pozdravuj,pa

mabe
autor
28. srp 2009

ahoj holky, zdravim vas. dneska si me tatka vyzvedl doma a hodil me k me obvodacce - mam ji v miste byvaleho bydliste - nad druhe strane brna. ta me zmerila tlak a tak. a tedka tady jsem u nich. odpo me zase hodi domu.

bambi, dekuju, taky verim, ze to bude ok. 🙂

mili1
28. srp 2009

Ahojteee,,, nef super ked pecies ja som chcela minule tortu upiect ale radsej som sa nepustila do toho...lebo ked nieco zacnem robit maly zacne ako naschval vystrajat.... 😀 teraz peciem malo ..potom to dobehnem 😉
Bambi aj nas pisti 😀 a ked nas nevidi okolo je ticho a ked uvidi hned chce ist von z kociara 😀
Nef vsetko najlepsie nikolke k meninam

mabe
autor
29. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak u nas prsi. manza chtel jit na tenis a ma smulu. ja si poplakala tedka u televize - byl tam waldemar matuska - uz je chudak mrtvej. ty hormony se mnou cloumaji. a divala jsem se rano do zrcadla a ty prsa..to je hruza, jak je mam velky. 😕 jinak dneska na obed budou palacinky a odpo jdeme k tchanovcum na narozky. takze se pekne napapkam. 🙂

bambi7
29. srp 2009

ahojte babulienky moje

no nasa domi dnes prespala az do 6h 😵 😵 😵 tak sa tesimmmmm potom bola do 8,30 hore a teraz spi a ked sa zobudi ideme k nasim na obed a uvidime....mali sme robit novy plot ale prsi tak uvidime co bude 😉 ale bude mala aspon vonku na zahrade teda ak nebude prsat 😕 no tak asi tak 😀

mabuska slniecko moje uz sme si dlho nepokecali ale stale na vas myslim 😉 a to je dobre ze si poplaces pri telke je to dobre znnamenie 😀 ale aj tak viem ze to bude vsetko ako maaaaaa 😉 si sikulka a zvladnes vsetkoooooo aj to male 😉

a co ostatne babulky co mate na plane?

mabe
autor
29. srp 2009

ahoj bambi, ja tomu taky verim. 🙂 tedka me nejak ale boli hlava od zad. uz abych byla za prvnim trimestrem a mohla jit plavat a cvicit trosku.

bambi7
29. srp 2009

no plavanie je dobre a s cvicenim uvidis aj ja som chcela a nemohla ved uvidis hlavne nech ste ok ....
mna tak bolelo cele telo z toho lezania ale co vsetko sa da vydrzat ked vies ze coskoro budes mat male mimco take vonaveeeee 😉
a potom si uz nelahnes 😀 😀 😀

mabe
autor
29. srp 2009

bambi, jasnacka. pokud nebudu moct, tak nebudu. ale pomohlo by me to. jinak mam porad zaludek na vode. dopo moc jest nemuzu a musim po malych kouskach. 🙂

nefertitka
29. srp 2009

dakujem mili za blahozelanie🙂 teda Nikolka dakuje...s tym pecenim,ani ja by som moc nemala cas,ale bola som u mamy a strazila mi ju aj so sestrou,tak som mala ako tak cas;)

ellysa
29. srp 2009

ahojte
nef, slniečku prajem všetko naj k meninkám, dúfam, že ste pekne oslávili 😀
no baby , tak my máme po dovolenke, dnes sme kúpili nové auto pre mňa, teda novšie a celú dovču zabijeme prepisovaním a presúvaním a poisťovaním, no a ani peniaze už neostali, ale tak zasa bude spoľahlivejšie autíčko
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru