Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

farmarska
20. říj 2009

ahoj holky 🙂 nevím jestli na mne ještě pamatujete 😀 doufám že alspon některé ano 😀
no dlouho jsem tu nebyla... ale ted se musím přijít podělit o radost 😉
před pár dny jsem konečně na testu objevila dvě// a dnes jsem byla u gyndaře, sice jsem teprve strašně v začátku, ale prý to vypadá dobře, vysoká sliznice a snad náznak dutinky 😵 no víc nám napoví ultrazvuk za dva týdny 😵 😵 bude to dlouhejch 14dnů 😀 😝 😀
jsem strašně štastná, ale zároveň se vrátil takovej ten strach a uzkost 😔 však to znáte 😉
tak mi prosím všechny držte palce, ať se tentokráde nic nepos... 🤐
😀 😀 😀

ellysa
20. říj 2009

ahoj farmarska, jasne, že si pamätám 🙂
a gratulujééééééééééééém, ten pocit úzkosti dobre poznám, som cca v 7-8 tt avo štvrtok ma čaká kontrola a už teraz mi je zle.
Držím palce a daj vedieť ako sa máte 😉

farmarska
20. říj 2009

jasně že dám! 😉
i já tobě moooooooc gratulujuuuuuu!!!! 😵 😵 😵 krásné zprávy!!!! 😵 😵 😵
ve čtvrtek se přijdu kouknout a vycvhutnat si tvé dobré zprávy od doktora 🙂

mili1
21. říj 2009

Ahojte babulky..... farmarska moc gratulujem a držkam palceeeeeee....super dalsia tehulkaaa,,,,,sa to tu rozrastá ....som rada 😵 😵 a ten strach poznam aj ja som sa bala...ale myslim ze uz vsetko dobreee dopadneee 🙂
U nas je dnes zle pocasie ... 😒nepojdeme vonku
Som akurat varila a idem upratovat, maly spinka 😉
Tak sa majteeeee

mabe
autor
21. říj 2009

tak jsem hodila novou foto pupka do alba (kdo by mel zajem )

bambi7
21. říj 2009

farmarska gratulujemmmmmmm 😵 😵 😵

cafte co noveee?

nef co si davala zo zeleninky?najviac jej chuti mrkva ,zemiaky nemusi a teraz teda zajtra bude cuketa tak uvidime
idu nam zubky teda zubok tak plackame stale ale este nic tak snad to bude uz vonku

mabe
autor
21. říj 2009

ahoj bambi, jak se vede? zitra jdu na ko, tesim se a zaroven mam trosku strach, aby bylo vse ok.

bambi7
21. říj 2009

ahoj mabus no da sa az na to ze ju bolia tie dasna ....a pekne brusinko 😵

a ty ako tedy vy 😀

mabe
autor
21. říj 2009

chuderka mala 😒

my se mame dobre. pekne kyneme, muzes se podivat na foto briska, mam nahore 4kg. pripada me, ze mam bricho velky, ale to jeste prijde. 🙂 kez by zitra uz bylo videt pohlaviii. uz se tesim. pohyby zatim nic. 😖 jinak chodim cvicit i plavat, takze se nenudim. vetsinou kazdej den neco mam, ani doma se me nechce uklizet.

bambi7
21. říj 2009

mabuska krasne brusko a nebojkaj zajtra bude vsetko ok ako inac 😉 a bude to chlapcekkkkkkkkkkkkkkkkkk

mabe
autor
21. říj 2009

bambi, dekujuuuuuuu. nech toho s tim klukem, ja uz se na neho zacinam tesit 🙂

bambi7
21. říj 2009

no mam tusaka ale uz nebudem 😉

a ako sa citis?

bambi7
21. říj 2009

no tak iden a prajem pekny den

mabe
autor
22. říj 2009

ahojte, devcata, tak dneska je den D. V noci jsem byla 4x curat a zdaly se me sny o mrtvych zviratech (moje andulky, ktere uz nejsou a tak), pak o tom,ze jsem na zachode zacla krvacet a jedno postizeny dite bylo ve snu. Ja su z toho magor. 😖 Uz jsem teda nervozni. Za hodku jdu. 😖

nefertitka
22. říj 2009

ahojte...farmarska mooc gratulujem a drzim palce,aby bolo vsetko az do konca v poriadku🙂
mili,my sme zacali s mrkvickou,tri dni,potom sme k tomu pridali zemiacik,cize mala mrkvicku so zemiacikom,potom brokolicku,cuketku(tu neznasa dodnes), karfiol,kukuricku...
bam ja Nikolke varim,ked mi ju ma kto strazit,inak to nejde,uvidis,spoznas caro flasticiek,ked ti bude lozit a nebudes vediet kde ti halva stoji🙂ale po roku uz jej budem len varit, tam uz by sa strava mala podobat strave dospelych...inak s tymi kuskami,my sme jej vsetko davali mixovane a teraz nechce s kuskami,dusi sa, vypluva a podobne...tak sa krmievame aj hodinu,kym to spapka,no co uz,ale musi sa naucit.
Mili skus dat na obed zeleninku a na veceru kasicku...nejaku kup, tak ako vravi bam,je tam napisane moja prva kasa;)skus ryzovu...na zaciatok je najvhodnejsia,potom su kadejake spaldove a celozrnne,ale to by som dala az tak neskor. od 8, mesiaca.
Mili, vzdy mu daj na tri dni jendu potravinu,aby si popripade mohla odsledovat alergicku reakciu vo forme vyrazok alebo ekzemu....a mrkvu odporucam naozaj flastickovu...aspon na zaciatok,nie kvoli postrekom a tak,ale kvoli dusicnanom.Zas ta flastickova neni az tak draha,skus v DM Drogerie babylove mrkvicky,ta je celkom lacna...nemusi byt zrovna hipp...to je jedno z najdrrahsich...
mabe ja som tak zvedava,ci uz budes vediet pohlavie, daj hned vediet🙂 nemozem sa dockat 😀
a inac tehutne babule ako sa vam vodi? a maminky,deturence vas posluchaju? 😉

mabe
autor
22. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Kontrolu u dr. dopadla v poradku. Srdicko tluce, deloha vypada dobre. Ale ty tripple testy jsou na hovno. Mam zvysenou hladinu AFP, takze moznost 1:320 rozstepu. Sakra, jsem z toho mimo. Vim, ze ty testy vychazi falesne pozitivni. Nemela jsem tam chodit. Ted musim na ko na genetiku. Ten NT screening me vysel negativni uplne suprove. Nic na UTZ nenasvedcovala jakekoliv vade. Snad to bude ok, ale dr. mela pravdu, kdyz rikala at tam nechodim. Sakra. ☹

nefertitka
22. říj 2009

ahoj mabe,neboj,urcite to bude falosne negativne, som o tom presvedcena,vsetko bude v poriadku,uvidis...

mabe
autor
22. říj 2009

nefi, dekuju, ale dokud to nebudu mit potvrzeny, tak to budou nervy. uz se zacinam trosku uklidnovat, kdyz si ctu ty diskuze. nekdo ma treba i podezreni na downa a tak z tripple testu a ja teda "jenom" na rozstep. snad to bude ok, musim se objednat na genetiku a UTZ.

mabe
autor
22. říj 2009

Tak jsem objednana na pondeli 10:20h, kvuli tomu, ze odebiraji plodovku. Rikala me, ze se po geneticke konzultaci muzu rozhodnout jen pro UTZ nebo i pro plodovku.

Jsem rada, ze pujdu tak brzo a zaroven mam strach.

farmarska
22. říj 2009

holky díky všem 😵
a bo je ten čtvrtek , tak nakukuju co je tu nového? 😉

Elys kpoukám ještě nenapsala,jak dopadla u mudra, ale koukám, že mabuš ty máš trápení 😢
mab neboj, určitě bude mimi zdravé!! 🙂 🙂

farmarska
22. říj 2009

jinak já se pochlubím..dostala jsem angínu 😖 jak jinak, vždycky když otěhulím, tak i onemocním 😠
mám napsaný penbene po osmi hodinách a prý můžu i paralen 😔
no tak doufám, že to miminko vydrží ☹ ☹ a že mu neuškodím 😔 😔

mabe
autor
22. říj 2009

farmi, diky. verim v to. tak lezet, lezet, ale to mas teda pech

ellysa
22. říj 2009

Ahojte babuľky, tak som doma. Doki ma riadne vystresovala, najskôr ma nechala pol hodinu čakať a potom sa nejak dlho hrala na UTZ, že ho nevie nájsť 😔 , skoro som to ošedivela, chvalabohu tú našu bublinku našla a už jej pekne bilo srdiečko aj mi to ukazovala, ale ja som to nejak nevidela, ale verím jej a máme 13 mm 🙂, veľkosť sedí presne na deň podľa MS 8+0tt. 🙂 Fotku som zabudla 😅
Na ko ideme o tri týždne, veľmi veľmi dúfam, že nám bublinka vydrží, musí zabojovať.
Mabuš neboj, tie testy sú naozaj často falošné, keď bolo NT dobré, určite bude drobec v poriadku, musíš myslieť pozitívne.

ellysa
22. říj 2009

farmarska pekne ležkaj a lieč sa, choroba musí skoro preč 😠

mabe
autor
22. říj 2009

elly, diky, snad mas pravdu. ctu ruzny diskuze a zacinam byt klidnejsi.

gratuluju k vysledkum. ten dr. te teda potrapil 😉

ellysa
22. říj 2009

mabuska určite, nestresuj sa zbytočne (to ti hovorí tá pravá trasoriítka). Teš sa z toho, že bábätku je v brušku dobre.

mabe
autor
22. říj 2009

elly, ja se tesi, ale je jasny, ze obavy, dokud to nebude ok, budu mit. a i kdyby, tak rostep je kosmeticka vada a da se odstranit. muze se stat jeste cokoliv. ale na to ani nemyslet. proste to v po bude ok.

mili1
22. říj 2009

Ahojte babulky,,, nef a bambi diky za rady,,, ja som kupila flastickovu mrkvu hipp a dala mu ochutnat ale mu to nechutilo a napinalo ho na vracanie 😒 potom som to ochunala ja a ani mne to nechutilo... 😒 nef vasa to chcela papat? zajtra uvarim mrkvicku a skusim mu dat taku a buduci tyzden kupime aj tu kasu a zacneme davat... 😉
Mab ja neviem ci som bola na tie triple testy ale asi ano - robia sa u gynekologa, bambi alebo to je len NT?ty si mudrejsia... 😉
mab ale urcite bude vsetko v poriadku... 😉 ja tomu verim 😉
Inac ak som bola v nemocke bola tam jedna baba a tej to vyslo nejako zle - myslim na dawna , odporucali jej ist na odber plodovej vody , nesla a nakoniec to dopadlo zle ☹
mab ale u teba to je ine.... ved uvidis v pondelok

nefertitka
22. říj 2009

mili,to je normalne,ze odmietal na zaciatku,nam Nikolka tiez spapkala len tri lyzicky prve dni, musi si na to zvyknut,doteraz poznal len chut mliecka, to preto🙂 vsetky deti tak reaguju....teda vacsina;)

lucinka13
22. říj 2009

Ahojte dievčata,
len náhodou som sem nakukla, a zistila som , že mám s Vami veľa podobného.
Tiež mám za sebou 2x MA ☹ ☹ ☹ , naposledy vo februári a teraz čakáme bábo, dúfam a verím , že bude všetko OK!!
Všetkým Vám želám zdravunké vonavé bábatka 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru