Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
13. črc 2010

ahojte, no veru to teplo je otras, malá mala včera deň blbec, nie a nie spať cez deň potom bola unavená a vkuse revala, tak sme fungovali od obeda až do siedmej večer potom od únavy vyslovene odpadla ☹
dnes to bolo podobne do obeda v poho ked začala byť unavená zasa nemohla zaspať a začala mrnčať, kamoška mi volala nech skočíme do auparku, že tam je chladnejšie, som sa bála, že to tam odreve a ona ako som naštartovala auto zaspala a spala až do šiestej, moja dcéra je nákupný maniak, v centrác je vždy kľudná, no celá mama a ocina môže šľahnúť 😝

mabe
autor
13. črc 2010

ahoj elly, tak u nas je anicka takova umrcena dneska. to pocasi je fakt hnus. zitra jdeme cvicit na 9:30, tak snad to zvladneme. tak nakupovaci maniak? 😀me anicka odpadla tedka u suseni po koupani v kybliku, takze spi polonaha na prebalovaku a cekam az se probere a ja ji dam najest.

mili1
13. črc 2010

Ahojteee, bam my tiez cely den behame a ja nestiham prist...doobeda sme na prechádzke a poobede sa kupeme v bazeniku na záhrade, velmi sa mu tam páči ani von nechce ist...vecer sme sli vonku s trojkolkou a susedka sla z práce tak jej ukazoval na tasku lebo tam videl rozok ,, 😀 ,tak mu dala a on pekne papal ,,,no smiali sme sa . 😀
Vcera sme boli na nakupoch a zasa som neodolala a kupila zopar peknych veci,,,to som uz minule povedala ze nic nekupim, no co uz, to sa neda 😒
mab my sme v tychto mesiacoch pili cajik a riadne z flasky ,,,nezvykol si na nu , on vedel co je flaska a čo prsnik , aj ja som sa bala , zo zaciatku som mu dala len sem tam potom uz v pohode 😉
elly no budete chodit uz len na nakupy 😀

mirip
14. črc 2010

Ahojte tehulky a mamminy neviem či si na mna pamatáte ale som tu kedysi behala v missedkách a teraz sa nejako zadarilo druhé, je síce skoro ale hádam zvládneme a bude všetko ok 🙂

mabe
autor
14. črc 2010

dobre ranko devcata, tak jsme napapani a za chvilu jdeme cvicit. nechce se me ve vedru, ale prece nebudeme sedet doma, mame to do 10:30, tak budeme kolem 11h doma a uz nikam nevylezeme. v tech vedrech se to neda. ja nemam ani zadny kratasy na sebe. 😒 musim si aspon jedny koupit. prece nezdechnu, chodim porad ve 3/4 cich.
@mirip pamatuju si na tebe 😉 , potichoucku gratuluju, at to vyjde.

sarlotta
14. črc 2010

Dobré ránečko holčinky🙂 tak u nás nespadla ani kapka a to se včera tak krásně mračilo večer 😅 😅 😅 ach joooo, zas bude pařák... už toho mám ale dost 😝 😝

Holky chtěla jsem Vás poprosit jestli pijete dobrou vodu, tak se tam sbírají bodíky na medvídka kukyho - je to do konce července jenom 😅 ... malý je z něho úplně pokakaný 😀 😀 , kdybyste to nepotřebovaly pro sebe, tak bych byla vděčná za poslání v obálce, na dobírku - já zaplatím poštovné..... kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 písněte mi do IP.

sarlotta
14. črc 2010

@mirip blahopřeju, šikulka🙂))))) určitě to vyjde , srdíčko už máte, super 😎

aanda
14. črc 2010

@mirip blahozelam, krasa....srdiecko bije ako zvon.....drzim palceeee 😉

lubica69
14. črc 2010

Ahojte Ely tak super,že ti takto malá vydržala Mili aj ja si koľko krát poviem,že už nič nekúpim ale keď niečo vidím tak tiež neodolám Šarlot keby u nás dobrá voda bola tak ti vďačne nazbieram a pošlem @mirip blahoželám

mabe
autor
14. črc 2010

ahojte, tak anicka dneska zvladla cviceni lip nez minule, uz brecela jenom 5 minut. 🙂 i cestu v tom vedru jsme zvladly. a pak jsme ji doma vykoupala ve vlazne vode v kybliku. tedka je napapana, pokakana, tak snad brzo usne.

rikala nam PA, ze je aji muzeme uz davat miminka do bazenku. jakej mate? normalni obyc?

ellysa
14. črc 2010

@mirip jasné pamätám aj sme boli spolu v októbrovkách, držím palčeky a jasné, že to zvládneš 😉

ellysa
14. črc 2010

my sme dnes boli na kĺbikoch na kontrole, tak že už sú dobré ale aj tak máme prísť ešte o tri týždne na kontrolu a mám ju na noc baliť naširoko a cvičiť s chodidielkami, zdá sa mi to také čudné,stále hovorí, že to máme dobre a stále chodíme na kontrolu 😕

ellysa
14. črc 2010

babule a nevite mi odporučiť nejaké centrum kde sa cvičí s bábätkami v BA, najlepšie by bolo pre mňa v Petržalke, aj hľadám na nete a sú tam nejaké staré info, aj znakovanie by som s ňou chcela skúsiť a žiadne kurzy som nenašla-aj keď to má ešte čas ☹
akože na SK sme v tomto za opicami v CZ je toho omnoho viac

mabe
autor
14. črc 2010

elly, tak to je fajn, ze je to dobry. nam rekly, ze je to ok a zadny baleni a kontrola az za 3 mesice, takze jdeme koncem cervence znova. 😒 cviceni je fajn, potkas se tam s ostatnima maminama, pokecate a oli se to taky bude libit, bude koukat na ostatni det.....jak znakovani? to jako znakovou rec nebo blbe rozumim? 😀

ellysa
14. črc 2010

ano detičky sa učia znaky aby si rozumeli s rodičmi ešte predtým ako samé začnú hovoriť, je to zaujímavé ja mám rada takéto "alternatívne" veci 😉 len ako hovorím u nás strašná bieda s týmto a to som v BA

mabe
autor
14. črc 2010

aha, to teda je zajimavy 😕

ellysa
14. črc 2010

http://www.babysigns.sk/ tu je niečo o tom 🙂
inak včera som si po dllllllllllllllllllhej dobe kúpila dve knihy, som zvedavá kedy ich budem čítať, ale ja milujem čítanie, a už som dva mesiace nestihla ani letáky prelistovať 😝

mabe
autor
14. črc 2010

elly, ja taky uz dlouho necetla knizku. 😀 zajimavy

sarlotta
14. črc 2010

kuk holky🙂

taaakže kontrolka ok, ozvy v pořádku, prohlídka taky ok.. prý je hrdlo lepší jak minule... ale nic dramatického 😉 tlak i moč v pořádku. Příští týden zase kontrolka ve středu... no a dostala jsem žádanku na interní předoperační vyšetření, že kdybych se rozhodla pro plánovaný císař 😲 nějak mě do toho doktor tlačí se mi zdá. No a prý mě nenechá přenášet, takže poslední termín je 9.8. - pokud neporodím sama tak nástup do porodky na vyvolání nebo císaře 😅 😅 😉

mabe
autor
14. črc 2010

ahoj sarlotko, ty se muzes rozhodnout pro cisare? jee, to uz je za chvilku.

mabe
autor
14. črc 2010

holky, ma cenu tedka kupovat male satek nebo kloboucek, kdyz jeste nesedi? pri jake prilezitosti se to hodi?

sarlotta
14. črc 2010

no jo mabe, kvůli minulému dlouhému porodu co skončil stejně císařem a kvůli tomu, že chodím na kontroly s cukrem... tak já uvidím... ještě 14dní to nechám a pak budu uvažovat 😉 😎

sarlotta
14. črc 2010

mabe tak ten šáteček co je sešitý vzadu může mít i když leží a nebude se tolik potit v tom... klobouček asi ne.. to tak někam na svatbu k šatečkám, na fotky asi jen 😉

lubica69
14. črc 2010

Ahojte kočky Ja som dnes prvý krát nakladala uhorky tak som zvedavá čo z toho bude Ely o tej znakovke som počula len chválu ale asi je toho tu fakt dosť málo Šarlot tak super moja No veď uvidíš o tie 2 týždne že čo a ako Mabe na hlavičku by som určite niečo kúpila Aj keď ešte nesedíte Fakt kočky z témy v ktorej ešte som "Otehotniem v roku 2010"je ďalšia kočka tehu tak len dúfam,že sa aj ja čoskoro nakazím hi hi

lula78
14. črc 2010

Ahojte, som tu po po prvy krat a dlho som "otala" ci sa vobec zapojit, prihlasit. Som po druhom MA, vcera som bola na cisteni.. prvy krat som to zvladla velmi dobre a uz na druhy den som pracovala. Teraz.... to nezvladam. Strasne som sa tesila. Uz bilo srdiecko, ked zrazu prestalo. Mam teraz prist po mesiaci na kontrolu k doktorovi.. kazdy mi hovori, ze to bude dobre. No, asi len by som rada pocula nejaky vas nazor, co ste tym presli dva krat.. ci je naozaj normalne, ze proste revem.. a asi by som rada pocula podobny pribeh tomu mojmu ale s dobrym koncom 🙂 dakujem! pekny den vsetkym 🙂

nefertitka
14. črc 2010

ahojte,tak my mame za sebou zase den na kupku 😉 uz by som inak aj prijala ale jesen a dokonca sa uz zacinam aj tesit na zimu a sneh 😀 a vianoce a tak....sibe mi,co?nejak je tych horucav na mna uz moc.

Dnes sme dali ostrihat Nikolke ofinku,taka je zlata,obavala som sa,ze sa bude trepat a tak,ale sedela a drzala ako 5 penazi 😀

lula, vsetky sme tu na tom podobne ako ty a s dobrym koncom,ja mam za sebou tiez 2xmissed a na treti krat sa podarilo a uz mame doma slecnu ktora ma rok a pol🙂 sice bola vylezana,ale je tu 😉 daj si spravit vysetrenia a uvidis,do tretice vsetko dobre,hlavne v tejto teme to celkom vychadza 😉 viem,ako sa teraz citis, preboli,aj ked to potrva...je to tazke,prajem vela sil,aby si sa z toho rychlo dostala... neboj, najblizsie na uz narodi maly mrnus a toto vsetko preboli...ja si niekedy aj spomeniem,ze ktovie ake by boli tie deticky,ktore som potratila,ake by uz boli velke,ako by asi vyzerali a tak...ale uz sa kvoli tomu az tak netrapim,ubehol nejaky ten cas a mam maleho anjelika,z ktoreho sa tesim...

mili vidim,ze ani ty neodolavas tym vecickam🙂)))

elly,uz len od tatina vypytat kreditku,ked bude mala vacsia a sup sup na nakupy🙂))

sarlotta a nemozes sa s nimi dohodnut tak,ze ked to nepojde do par hodin,ze potom sa pristupi k cisarskemu?

nefertitka
14. črc 2010

mili a maly uz chodi sam,ci este nie?

sarlotta
14. črc 2010

@lula78 to je mi moc líto 😔 😔 😔 😔 ale vidíš je nás takových spousta... nedá se to pochopit ani nějak přijmout.. dá se to jen přežít a dívat se dál. Důležité je že jsi otěhotněla, takže budeš zase těhu 😉 bude lepší když si necháte udělat genetické testy s partnerem a dáš si chvilku na zklidnění. Vím, že se mi to mluví, ale taky jsem bulela a čuměla doma do zdi a nechápala proč já 😠 😒

Já změnila doktora, abych nemusela do té čekárny a ordinace znova a vyplatilo se mi to, nový doktor je pečlivý a hodně se mi věnuje. Ze začátku dalšího těhu jsem chodila na kontrolky každých 14dní a vždycky hned prohlédl první srdíčko- jestli tluče a nenechal mě ležet a čekat ve stresu... mohla jsem dojít vlastně kdykoliv, kdybych se cítila divně 😉

lula78
14. črc 2010

dakujem Vam dievcata!! naozaj dakujem!

lubica69
14. črc 2010

@lula78 vitaj medzi nami Je normálne moja ako sa cítiš Chce to všetko čas Všetky sme to tu prežili Ja druhý MA v apríli Odvtedy hematológia a genetika Asi aj ty pôjdeš na všetky tie vyšetrenia Ale je to lepšie Ako píše Šarlot Môžeš otehotnieť a keď bude správny čas podarí sa a bude všetko Ok Ja si vždy vravím,že všetko zlé je na niečo dobré a utešujem sa tým Takže neboj Ono to časom prebolí Len treba myslieť dopredu a pozitívne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru