Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 aha 🙂

mabe
autor
4. lis 2013

no nic děvčata, jdu si ještě na chvilicku lehnout. vstávala jsem v 6:30 s anickou. potom se ukazu zase. 🙂

mabe
autor
4. lis 2013

tak holky, tedka jsem byla na velke, mam trosku prujem a svetle hnedej vytok. a najednou ze me vypadl, omlouvam se, takovej cucek ruzovo-cervenyho slizu v celku. myslite, ze to muze byt hlenova zatka? mam nejka plasit nebo cekat, jak to bude pokracovat. bricho jak na MS...
kdyby to bylo normal spineni, tak by to asi nebylo v cucku, ne?
a mam od rana tlak na mocak..

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe ja viem o hl.zatke iba z pocutia. Ale podla opisu to moze byt. Jaj uz sa ti to blizi.ja by som nepanikarila,ale sleduj kontrakcie a ci ti neodide voda.

monika_123
4. lis 2013

@mabe ano bola to hlienova zatka,a ten prujem tiez naznacuje ze cochvila zacnes rodit 😉

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe inak moze to prist aj dnes.ma tiez ta brucho bolelo od polnoci a rano odisla voda. Drzim palce🙂

nefertitka
4. lis 2013

@mabe zeby uz?🙂

tak ja som sa dnes objednala do Brna, vysvetlila som, ze som bola 3x chora a dva krat brala atb, tak mi spravia sono, krv vezmu a este nieco mi vravela ta zenska, prd som jej rozumela...ale proste su tam vraj najlepsi, tak dufam, ze sa nic nakoniec nic zle nezisti. Sme objednani na 28.11. To uz budem 13tt, keby sa zistila nejaka velka vada, tam sa este da urobit kyret?

zlate_deticky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka da,ale to myslis vazne? Ved aj moj gyndos robil velke sono asi 15min.a krv tiez bral na genetiku...

nefertitka
4. lis 2013

@zuzkat1 tam su vraj v tomto najlepsi a sono netrva 15 minut, ale aj hodinu, ze dopodrobna kontroluju kazdy jeden organ...tak chcem mat proste istotu, ze sme urobili najviac co sa da

zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka tak Drzim palce,aj ked neviem ci by som tomu verila v takom skorom stadiu. Ja na najblizsej poradni tiez budem mat dake podrobne sono.

mabe
autor
4. lis 2013

tak jsem chvilku spala. tedka nevim, jak na tom jsem, musim se rozkoukat. holky, co mam delat jako, ze by uz fakt se rozjizdel porod? mam pocit na velkou zase, pujdu se asi osprchovat a uvidíme...

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe podla mna to o par hodin vypukne.zatial nemas co robit.nepanikar,cakaj. Ked budes mat pravidelne kontrakcie alebo ti odide voda tak chod.

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 tak to třeba vyjde na zitrejsi kontrolu 😀 , nemam zadny kontrakce a ani nejaky bolesti..proste jenom takovej pocit, ze MS dorazi.

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 vis, nechci nic podcenit, ale zase abych se spinenim zmatkovala. spinim od te patecni kontroly, porad se to zlepšovalo az dneska s tim vytokem nahnedlym ten kousek ruzovo-cervenej, jinak ze me nic netece.

zuzkat1
4. lis 2013

@mabe no ako? Ten pocit ako na ms som mala ja cca 8hodin pred prasknutim vody. Potom zacali kontrakcie.

nefertitka
4. lis 2013

@mabe joj ako ti zavidim, ze si uz na konci...ale v dobrom samozrejme...
ja som si dala teraz med, lebo mi dosiel hrozne na chut, ale ako mi je z neho zle;(

nefertitka
4. lis 2013

@zuzkat1 najprv ti praskla voda a potom kontrakcie, ci naopak?

zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka o polnoci sme sli spat... Vecer som jedla kacicu u svokry a tak ked ma bolelo brucho v noci myslela ze z toho.Rano o 8mej sme normalne vstali a sla som na wc tam mi odisla voda.som si najprv myslela ze mimovolne cikam🙂 az potom mi to doslo ze voda... No a potom zacali kontrakcii ale take slabe...

zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka keby mi neodide voda tak ani nikam nejdem.

nefertitka
4. lis 2013

@zuzkat1 ja som to mala tiez tak, ale vecer, sme si sadli k telke a bum, kopa vody zo mna vytiekla a tiekla este celu dobu zo mna po ceste az do porodnice...nechapem, ze jej bolo tak vela 😝 ...kontrakcie mi dosli az po klystire...

zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka no ja som mala stastie,mi odisla voda sediac na wcku. A klystir bol tiez v pohode. Za 15min bolo po vsetkom.

nefertitka
4. lis 2013

@zuzkat1 no to bolo fakt stastie, my sme mali celu postel premocenu a moj muz tlk, neviem, ci z toho stresu, alebo z coho siel najprv cistit postel a az potom mna 😝

zuzkat1
4. lis 2013

@nefertitka tak u nas by som sla cistit tu postel ja... Ja som po odteceni vody este asi hodinu zvazovala ci ist ci neist.

mabe
autor
4. lis 2013

ahojte, tak jsem 1,5h spala po obede tedka, zatím nic zvláštního. mam bricho jakoby namozeny, pichani dole jakoby, ale zadny kontrakce a nic takového. myslim, ze dneska nic nebude uvidíme...

mabe
autor
4. lis 2013

@zuzkat1 kdyby me odtekla voda, to by bylo fajn, vedela bych ze mam jet aspoň 🙂

mabe
autor
4. lis 2013

@nefertitka manza me dal o vikendu podložku na celou postel a v obyvaku na lezeni u televize taky 😀

casia
4. lis 2013

tak já jsem zpátky z kontroly/40+6 😠/ monitor ukázkovej...hrdlo pořád jen na 2 cm, chtěl mi udělat Hamiltona, ale vnitřní branka prý zavřená☹...takže zítra opět oxytocinovej zátěžový test, sono a když nic, tak ve čtvrtek příjem a vyvolávání porodu, no budu dělat vše podle babských rad na vyvolávání🙂

mabe
autor
4. lis 2013

@casia ahoj, tak prcek se drzi mamky 🙂 dulezity je, ze se male dari a snad, když uz znas termin vyvolani tak vezme rozum do hrsti a vyleze sama

casia
4. lis 2013

@mabe tak to si taky říkám, že se snad povede do té doby, nějak miminko vyhnat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru