Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

stanka123
26. lis 2009

mabe dakujem za odpovede.
zelam vsetko dobre tebe aj anicke. tuto temu nenavstevujem casto ale ked mozem tak vzdy nakuknem ako sa vam dari. a tymto pozdravujem aj ellysu 😵

mabe
autor
26. lis 2009

stanko, dekuju moc, ja ti taky drzim palecky, jen tak dal. 😉

mili1
26. lis 2009

Ahojtee, mab krásne vecičky pre Aničku 😵
Bambi želam skore uzdravenie Dominike ....chuda male....nech sa coskoro vyzdravie... 😉
Všetkym tehulkam prajem všetko dobre... 😉 čoskoro budete mamičky --juchuuu
Mne moj gynekolog zakazal sa chodit kupat kvoli roznym bakteriám , ak sme raz sli do Tatier tak som radsej nesla aby som niečo nedostala.... istota je istota.... 😒
Tak sa majteee

casia
26. lis 2009

teda mabe...tobě to bříško tak krásně roste, těším se až bude Anička tu 😉 a krásné věci si koupila, zdravím všechny ostatní, u mě nic nového, pořád pracuju, ale jsem spokojená, snaženíčko začne na jaře, teď to mám, tak trpím a bolí mě děsně břicho.. 🙄

mabe
autor
26. lis 2009

casi, dekuju moc a do snazenicka ti preju palce. 🙂

aanda
27. lis 2009

mabe,ake mas pekne brusko 😉 veru, dobre robis, ze nakupujes, lebo na konci tehu ked uz bude brusko veeeelikeeee bude sa ti tazsie po obchodoch behat 😉

mabe
autor
27. lis 2009

dobre ranko devcata,

tak jak se mate. ja zase byla 3x curat v noci, ale celkem jsem dobre spala. Za chvilku jdu nakoupit a neco malo podelam. musim si neco uvarit, ale nevim, co. 😒 asi koupim slanininu a udelam fazole s chlebem. vecer jdu s manzou na zapas a pak na narozky 30.tiny. mam trosku rymecku z toho vcerejska. voda v bazenu byla ledova a venku taky nic moc pocasi. tak si budu davat cajiky a vitaminky. 🙂

tedka sem se dozvedela, ze zitra je vanocni vecirek pracovni a me nikdo nedal vedet. 😒 je videt, ze sef uz na me sere. mrzi me to, protoze si myslim, ze jsem mu dost pomohla pred dvema lety, kdyz jsem vzala dalsi oddeleni, kdyz mu utekla jedna mistrova. kdybych ho nevzala, tak by se to cely pos....to je vdek. 😒 ale co sem cekala, ze?

andy, jojo, je lepsi ted. uz i ted me to bricho zavazi. 😀

aanda
27. lis 2009

mabe, to je priprava na to ked bude anicka vonku a bude sa chciet pestovat... ten nas by sa stale nosil,ked zaspi a polozim ho, hned je hore, potom mi nespi a je unaveny a place...aj teraz sme na rukach 😲

nefertitka
27. lis 2009

ahojte...mabe,mozno to ten tvoj sef berie tak,ze ked si na PN,tak sa musis setrit a nemozes tym padom ani na vecierok ist...aj u nas to tak bolo, no co uz.Ale ja by som aj tak nemohla ist vtedy,ja som bola vyslovene len leziaca,ty chvalabohu mozes fungovat viacmenej normalne.

Mili,aanda,elly ako sa mate?co nove?Darceky nakupene?Ja uz sa tak tesim na vianocne trhy,uz tento vikend asi pojdeme pozriet do mesta a chceli by sme niekedy zajst na trhy aj do Rakuska aj s malou...

nefertitka
27. lis 2009

a snad je malej Dominike uz lepsie,je to hrozne ako sa rychlo vsetko na tie male babatka nalepi..to aby ich clovek nikam nebral a vlastne ani sam nikam nechodil...to sa neda.
aanda ako ti spinka malinky v noci?

mabe
autor
27. lis 2009

nefi, ahoj, ja funguje normalka, chodim plavat, cvicit. ale on by me i tak nezavolal. je to krupan.

aandy, jojo, rikala jsem to i manzovi. on je totiz taky se mnou vzhuru. priprava na kojeni a tak. 🙂

ellysa
27. lis 2009

Ahojte 🙂
mabe krásne veci si nakúpila, s prácou si nič nerob, mne ani nezavolali odkedy som PN a verím, že šéfke to strašne vyhovuje, lebo chce naspäť natlačiť kolegyňu, ktorá je teray na MD, ja aj tak plánujem dať výpoveď ku koncu tehu, už to tam bolo naprd, chcem dostávať dávky z Rakúska a navyše uvažujem, že po MD by som sa skúsila zamestnanť v Rakúsku, len sa musím riadne učiť nemčinu. 😒
Bambi tak nech sa Domi skoro vylieči, chúďatko malé ☹
Nef mi ideme dnes na trhy tu k nám do Hainburgu, máme až 4 stánky 😀 a budúci víkend prídu svokrovci a oni chcú ísť aj do BA aj do Viedne.
Inak túto noc mi bolo strašne zle, večer som pila kakao a pravdepodobne je teraz na mňa mlieko ťažké, myslela som, že umriem a ešte teraz mi je zle 😝

mabe
autor
27. lis 2009

elly, ahoj, ja vim, ze si nemam nic namlouvat. ale stve me to, ze po tom, co jsem tam udelala nic. 😒

nefertitka
27. lis 2009

ahoj elly....tak skus radsej mlieko nepit...alebo len po troske...no drobcovi zatial mliecko asi nehcuti 😉
Uc sa uc,tam budes m at lepsi plat uz len aj ako nejaka pokladnicka napriklad...Inak uz ked sme pri tych pokladnickach,tak tam v Hainburgu s Spare je jedna pokladnicka total neprijemna,priam az nechutna, uz dva krat sa ku nam spravala ako k najvacsiemu odpadu,krava jedna, a clovek by povedal,ze tam su na zakaznikov mili....

aanda
27. lis 2009

nef, v noci je to v pohode (klop,klop-aby som to nezakrykla) 2x je hore kvoli papaniu... v strede noci ho potom polozim do postielky, haldkam po hlavicke a pustim mu par krat hracku co pekne hra a spi dalej... ale cez den sa nevie ulozit, spinka len vonku.... no ale ked su teraz hmly, tak s nim von nejdem...doktorka povedala, ze je to najvacsi bordel, tak ze nemame byt vonku a ja si ti tiez myslim...predsa on je este drobec

aanda
27. lis 2009

mabe, dobre to robis s tym manzelom...aspon to pre neho nebude taky sok 😀

mabe
autor
27. lis 2009

aandy, ale ja bch klidne jeste nenacvicovala a radsi se vyspala. 😀

nefertitka
27. lis 2009

tak ake pozicaj take vrat;) chcela od as drobne,tak muz sa tri hodiny hrabal akoze v penazenke a vyberal ich po jednom,potom zakrical na mna,ja som bola obdalec,ze mu nejake chybaju(pritom nechybali),tak sa zas akoze tri hodiny hrabal v mojej penazenke,no slo ju rozhodit,bola cervena ako moriak a zacala nam po nemecky nadavat,tak jej muz povedal v anglictine,ze ked ju ta robota nebavi,nech ju nerobi a ona na to ze "ich verstehe nicht" a moj muz na to "doch, du verstehst " a tak...no hadali sa tam...nabuduce si zas na nej zgustneme...ved krava jedna nam smarala nakup do kosika jak besna,to si ani u nas nedovolia.

nefertitka
27. lis 2009

aanda ani nasa nevie vnutri spat cez den,len vonku....

ellysa
27. lis 2009

mabe verím ti, že ťa to mrzí, ale určite to brali aj tak, že si PN a musíš oddychovať a možno by si ani neprišla, vôbec sa netráp, však iaj tak ešte pár rôčkov tam nepôjdeš a ktovie, kde bude potom šéf 😀
nef v Spar neviem ale aj v Bille v meste je také dievča - blondína, no tá je strašne ofučaná, ale všimla som si, že viac ľudí sa na ňu sťažovalo a už ju nedávajú k pokladni 😠
aanda aj ja som sa chcela prejsť ale tiež sa mi vôbec nechce, aspoň do obchodu musím skočiť

mabe
autor
27. lis 2009

jasnacka, anicka je moje stesticko a je na predni pricce 🙂

nefertitka
27. lis 2009

aanda a tvoj manzel v pohode vstava v noci k malemu?

aanda
27. lis 2009

nef, vacsinou ho poprosim nech mi zarobi mlieko a on si potom lahne a spi dalej..cez vikendy ma "sluzbu" on 😀
no a ked si Samko nechce odgrgnut a dlhsie ho nosim, tak ho zobudim aj cez tyzden, nech ma vymeni, lebo ma este stale bolia hrozne krize a niekedy uz fakt nevladzem... no a ked si maly neodgrdne, tak ma problem s plynikmi a place, takze musi si odgrgnut aj v noci...

nefertitka
27. lis 2009

no to mala aj nikolka 4 mesiace chuda,strasne ju zvijalo,nechcem uz na to ani spominat...

aanda
27. lis 2009

mabe, to veriiim..ja tak rada spim, to je pre mna najvacsi problem, ze malo spim... inak ja som posledne dva mesiace tehu mala stale palenie zahy az take, ze som nemohla spat kvoli tomu...

nef, zaj co si myslis o tomto: niekde som citala, za by babo nemalo byt vnutri v kociku v ktorom je vonku-ale nevysvetlili preco.....
ja maleho davam do kocika aj vnutri, lebo ho nevladzem mat stale na rukach, no a v kociku ho trosku mozem "hojdat"... nevidim na tom nic zle !?

nefertitka
27. lis 2009

no je nejaka blbost podla mna, ja ju davam do kocika von aj vnutri, ja v tom nevidim nejaky problem 😕 😉

nefertitka
27. lis 2009

koudne ho tam davaj aj vonku aj vo vnutri...

aanda
27. lis 2009

nef, ved aj davam, ale len som sa na tom smiala, ze co si povymyslaju... a ani to nezdovodnia.... clovek si veru musi urobit vlastny nazor....

mili1
27. lis 2009

Ahojteeee, mab zo šéfa si nič nerob...väčšina je takých, nevďačných....to aby im človek len robil .... 😒
síce ja som mala dobrého 😉mne ešte doteraz volaju z roboty lebo nič nevedia, ide mi to už poriadne nervy ked hladaju niečo spred 2 rokov.... 😠
Nef aj ja chcem ist na trhy do Rakuska -- 😀 my to ale máme poriadne daleko tak nič z toho nebude 😒
Aanda aj mna palila zaha ale ak to už bolo zle a nemohla som spat dala som si tie pastilky malox
V tom kociku nevidim problem, aj my sme ho davali aj dnu,ešte aj do kuchyne som ho raz vtrepala lebo som varila a nevedela kde ho dat 😒
Ellysa to je dobre ked uvažujes nad prácou v Rakusku, tam to je určite lepsie ako u nas....
Náš malý spinka ... ja ho tiež cele dni len nosim, ak ho položim začne mrnčat 😒 už ma bolia cele ramena 😒
Nef ako sa má malá?

nefertitka
27. lis 2009

Ahoj Mili,mala sa ma fajn,robi nam radost tym ako sa uci vela veci🙂taka je zlata,ked si napr.nakremujem ruky pred nou tak hned vzdycha,ze ako to voni a uz si tlaci nostek na moju ruku,ze chce ovonat,alebo ked chodi popri posteli,tak sa skusa uz aj pustat,ale este ma asi daleko do chodenia...a zacala sa tulit,polozi si hlavicku mne na hrud alebo na rameno a tuli sa,sice len par sekund,ale zjedla by som ju za to🙂vzdy ked jej poviem "urob moja",tak sa prituli...skoda ze to netrva dlhsie..ale aj to bude 😀
vcera som sa s nou prvy krat okupala vo vani,som si k nej sadla a spliechali sme,taksa rehotala,ze az,no ale keby ste poculi ten srdcervuci plac,ked sme ju odital vytiahli, nie a nie ju utisit...ale uz bola chuda cela rozmocena...cela kupelna bola mokra🙂))
a co Nikolkasko?stale chce byt len na rukach?neboj pride doba,ked na rukach nebude chciet byt ani za svet,bude chiet byt stale na zemi a lozit a vymyslat 😀 ...inak tehu brucho sa ti podarilo zhodit?mne furt trci 😠 🙄 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru