Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
2. únor 2010

caf nef jasne ja ju drzim pod pazuskou a tak ideeeeeeeeeeeeeeee je podarena 😀

a ako sa mate a krasne fotky

kozinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambi7
2. únor 2010

kozinka uz som poslala 😉

nefertitka
2. únor 2010

mame sa dobre vcelku,cakam na toho 18teho februara,ci nam potvrdia zlu diagnozu,alebo nie...takze z toho som stale na nervuy,ale inak by bolo vsetko fajn...
uz si skusala postavit Dominiku na sneh?Nikolke sa to strasne paci,len ju nie a nie potom dostat prec;)
A inak drzim konecne jednu dietu,ktora zabrala aj na moju mamu aj na svokru a jej svokru,tak dufam,ze zaberie aj na mna,nech do leta vyzeram nejako,ale permanentne som hladna ach jaj...no snad to bude lepsie,prve dni su najhorsie...moja mama z toho schudla 7 kil a svokra 5...tak snad to zaberie aj na mna...
a vy sa ako mate...?

bambi7
2. únor 2010

no super nef tak drzim palce na dietu a ako sa vola alebo o co tam ide?

a niky drzkam palce nech je vsetko ok .....

my sa mame super mala rastie ,stale keca no cela maminka 😀

mabe
autor
2. únor 2010

ahoj bambi, je me dobre. dneska rano trosku zase vic vytok, ale jinak ok. rikam si, ze kdyz neni ruzovej, cervenej, tak je to ok. uvidime, co reknou v patek vysledky. pripada me, ze mala aji tak jinak tlaci vis? no, ja to nerozhodnu, uvidime podle UTZ. jinak tedka jeste resim postylku. 😒 mely jsme mit od pribuznych, ale moc se kejve. takze si koupime novou.

nefi, mala uz je teda velka. pekna princeznicka. 🙂

nefertitka
2. únor 2010

dakujem...no v tej diete mas rozdelene co mas kedy jest...sklada sa to vacsinou z vajicok a salatu,kuracieho masa,ovocia a tak...drzi sa 2 tyzdne,potom tyzden pauza a zasa 2 tyzdne...dam to do albumu,za sekundu to tam bude a mozes sa pozriet

nefertitka
2. únor 2010

dakujem mabe...a drzkam moc palceky aby ste vydrzali co najdlhsie,,,a Dominika je uz tiez sikulka;) ale nam rastu

mabe
autor
2. únor 2010

nefi, diky. rozhodne se zase v ut na UTZ.

samozrejme, ze Domca je taky princeznicka 🙂

bambi7
2. únor 2010

ok 😉

mabus skus tuto stranku www.malvik.sk a je aj u vas tusim 😉 maju tam krasne postielky aj ceny sa daju su lacnejsie aj drahsie urcite daco vyberies

bambi7
2. únor 2010

mabuska ja ze uz na nas nemyslis 😀 ale dakujeme kazde male je pre mamu to najkrajsie no nie 😉

nefertitka
2. únor 2010

no je to tam...medzi poslednymi fotkami,ale zober si na to lupu🙂

mabe
autor
2. únor 2010

bambi, jasnacka, ze myslim na vas 😉

jinak ja bych asi chtela postyku se stahovacim bokem.

holky, mely jste do porodky obleceni pro maly? nebo jenom plinky, mast a hotovo.

bambi7
2. únor 2010

hej niekde som o tom pocula 😉 no super skus a ak pomoze tak potom napisem aj mne 😀

musim ist

nefertitka
2. únor 2010

mabe,hlavne je,ze uz si taaak daleko....vsetko bude ako ma byt a Anicka sa narodi pekne v termine a hotovo...

a jasne bam...ako hovoris...to vlastne je vzdy najkrajsie🙂))) ale vsetky deticky su peknucke;)

mabe
autor
2. únor 2010

nefi, ja tomu verim a sem tam to spineni muze byt prokrvenim delohy, unavou, stresem a tak. uz sme daleko.

co si teda mela do te porodky pro malou?

nefertitka
2. únor 2010

musim ist aj ja,mala mi place na balkone...este sa stavim, a ja som nepotrebovala nic,vsetko jej tam dali oni...aj dupacky aj perinku,vserko,len nech ti manzel donesie vecicky,ked pride p re vas,co jej obleciete

mabe
autor
2. únor 2010

nefi, diky

sarlotta
2. únor 2010

Ahojík holky🙂

mabe jak je dneska ? 😉

mabe
autor
2. únor 2010

ahoj sarlotko, jo uz je fajn. gratuluju ke ko. 😉 ja mela ten blbej vytok ct, pa, pak uz dobry. tedka odpocivam, odpo jdu na predporodni kurz. jsem teda unavena, protoze jsem v noci nemohla 2h spat. 😝

ellysa
2. únor 2010

baby vy ste tu vždy, keď ja odbehnem 😠 😀 😝
mabe, my chceme ísť postieľku kuknúť do PL, asi už na konci mesiaca, to pôjdeme k našim na Oravu-budem 26tt, potom pôjdeme hore asi až keď budem v nejakom 33tt, tak radšej kúpime už teraz, chcem tam kúpiť aj obliečky, hniezdo, plachtičky, zavinovačku, deku, osušky, cestovnú postieľku a čo tam bude lacnejšie a bojím sa aby sa potom náhodou niečo nezvrhlo a náhodou nebudem môcť cestovať alebo moc chodiť...nechcem to nechať na manžela, hlavne preto, že sa bojím, čo by vybral 😀

sarlotta
2. únor 2010

tak to je dobře🙂 já se taky někdy vzbudím kolem 3-4 a hodinu chodím po bytě🙂))

ellysa
2. únor 2010

ahoj sarlott, a ty sa máš ako?
nef nikolka je krásnučká

mabe
autor
2. únor 2010

sarlotko, tak to ja taky tak mam kolem 3h 😀

elly, jasnacka, ja taky v techto tt nakupovala vybavicku. me zbyva kocarek, postylka, fusak do kocarku, monitor dechu, tot vse, jinak vse objednane pres net.

sarlotta
2. únor 2010

Holky mám se dobře, ještě ráno blinkám tak obden... ale v poho. 😉 šéf mě přemlouvá abych se vrátila do práce na jarní sezonu březen-duben. Do kanclu ... tak asi půjdu ... přemýšlím, že si aspoň vyčistím hlavu 😉 stejně doma sedím furt u počálu.

mili1
2. únor 2010

Ahojteeee,,, bambi jeeej ....ja tu chybam,,, 😀 mame nieco s Pc tak mam problem sa pripojit...vraj je to s programom vista,,, z tohto stareho noteb. je to hrozne pisat tak radsej ho ani nezapinam.... 😀
Mojmu som povedala nech to zariadi aby som mala net lebo nemam ziadnu komunikaciu 😀 😝
Fotky z krstu urcite pridam ,, ved uz by som bola ale neda sa ...l 😒
ely ano krst bol v ev. kostole ,,, ja som evan.a moj katolik ale tak sme sa dohodli ale my do kostola ani nechodime tak to bolo jedno .... 😀 ale chcela som aby mal nieco zo mna ked je cely po tatovi 😝 😀
Nef ja verim ze nikolka bude v poriadku,,,drzim palceee.... a inac je krasavicaaaa..... 🙂 😉
Katka uz urcite porodila, mohla dat vediet,,, mala moje cislo...neviem preco nenapisala 😒
Tak sa majteeee,,,,,

mili1
2. únor 2010

Inac aj my zvykneme chodit do Polska su tam pekne veci a lacne ,,a bohaty vyber.. to mam najradej ....,tu je to hrozne predrazene....take iste...vraj sa to dovaza z polska...
Ja som tam kukala aj kociky na zaciatku tehu ...boli krasne .....ale nic sme tam pre maleho nekupili kedze som uz nemohla tak daleko cestovat a na mojho som to nechcela nechat... 😉
Urcite sa tam oplati ist.... 😉 🙂

mili1
2. únor 2010

Mab ani my sme do nemocky nic nenosili..vsetko dali.....len rukavicky aby sa neposkriabal... a ked sme sli domov
supravicku na oblecenie... ....a mozno sa mala este otoci tak ako pise elly...este moze 😉

katka22r
2. únor 2010

ahoj kocky a sme doma...pustili nas vcera...neviem kedy sa vam najblizsie ozvem ale dnes uz urcite nie....foto pridam neskor..Laura je krasna...teraz spinka..musim troska prikrmovat pretoze mam malo mliecka...inak sme ok 🙂

nefertitka
2. únor 2010

gratulujem Katka a prajem veeeeela zdravicka;))))

mili,elly,dakujem za pochvalu🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru