Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
2. únor 2010

katko🙂) to jsem ráda, že se ozýváš🙂 tak se opatrujte a odpočívejte🙂

mabe
autor
2. únor 2010

kati, gratuluju a tesim se na fotecky.

mili, pan dr. rikal, ze vzhledem k malo plodove vody se nemuze otocit, ale treba to zvladla prdola mala. 🙂

sarlotta
2. únor 2010

Holky nemáte možnost mluvit s nějakou účetní nebo právničkou, potřebovala bych vědět jestli mám nárok na mateřskou nebo ne. Kdyžtak pak přes IP.dík 😉

mabe
autor
2. únor 2010

sarlotko, tak s tim ti nepomuzu 😒

mili1
2. únor 2010

Katka gratulujemmmmm a malickej zelam velaaa velaaa zdravicka....cakala som na tvoju sms ...
katka skus ju prikladat cim castejsie k prsniku , bude sa ti tvorit viac mliecka a nemusis prikrmovat....ved teraz sa ti len zacina rozbiehat.... 😉
sarlotka skus mi napisat ip o co ide ak budem vediet mozno poradim..len neviem ci to je rovnake v CR ako u nas na Sk.... 😉
mab aha pochopila som ,,, ale mozno bude sikulka a ta voda sa moze zmenit a bude jej viac...jedna baba tak bola v nemocke a potom jej mala viac .... 😉 a bolo v pohode....

ellysa
2. únor 2010

katiiiiiiiii veľká gratulácia, prajem Vám veľa zdravíčka a aby bola malinká spokojné a usmievavé dievčatko 😀

katka22r
2. únor 2010

dakujem vam kocky...mili ja som poslala sms neprisla ti?---no prikladam ju a pomaly sa to rozbieha len sa troska bojim ci si dost vytaha

mili1
2. únor 2010

Katka nie neprisla ziadna.... 😒 neboj sa ,,, ak citis ze sa ti naplnaju prsia a je tam mliecko uvidis sama ....ci pekne papa a ci bude spokojna napapana atd...ak nie tak das aj UM..
co ti povedali v porodnici?
ale podla mna si ti len teraz rozbieha a ked nebudes prikladat casto tak ho budes mat menej...ak ano bude sa ti tvorit viac...

mabe
autor
2. únor 2010

Ahoj koceny, tak jsem doma. Dneska jsem se prihlasila na prohlidku porodnice. Sice uz vim, kde budu rodit, ale jeste jsem to nevidela. Je to zadarmo v ramci toho myho sdruzeni a jeste jsem se prihlasila na kurz pece o dite - 4 lekce. za chvilklu jdu s manzou na basket. nechce se me byt doma. boli me trosku v krizi, ale to preziju.

bambi7
2. únor 2010

cafte babulky jaj som dnes hotova 😀 domi stale dnes na mne len mama mama a ked nezoberiem tak plac....

no uvidim kedy dnes zaspi .....kuknem potom panelak a idem spat 😀

mabuska slniecko ja som do porodnice mala len plienky,sudocrem,/mast/podla mna je najlepsia a je na vsetkoooo aj na drobne poranenia nie len na zadocek 😉
potom som zobrala ciapocku,rukavicky aby nebola doskriabana,a deku .....a servitky tie na zadocek 😉
veci budes potrebovat az ked pojdete domov 😉

mili jasne ze tu chybasssssss velmiiiiii ,ked budes pisat s lid nech posle sms nemam jej cislooooo 😉 a co niky?

katka gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😉

elly sarlotka ako dnes?

mili1
3. únor 2010

Bambi zlatko dakujemmmmmmmmmmmmmmm,,,,,,,,,,,,,,
malinky uz bezomna nevydrzi,,,, furt je na rukach a ked ho polozim zacne mrncat a tak... este nelozi nechce sa mu 😀 ide len do zadu ako rak 😀 a toci sa okolo ,,,,ale uz sa stavia na kolienka tak dufam ze ochvilu bude....
A chce uz chodit tak ho chytim pod pazuchu a pochodujeme ...lava prava.... 😉 iinac sa mame dobreeee a vy ako?
idem ti napisat cislo na lid...do ip...

mabe
autor
3. únor 2010

dobre ranko devcata,

tak my si trosku pospaly. Sly jsme spat po pulnoci. dneska jsem doma a mam v planu asi zehlit,ale vidim to az na odpoledne. dopo budeme odpocivat. holky, kdyz mate mimisky hlavou dolu, kde vas kopou a hejbou se?

bambi, diky. tak domca te porad chce u sebe? to je princeznika, ale urco je to narocny....

mili, ty taky?

mili1
3. únor 2010

Mab mna uz bolia ruky ale nosim ved co uz ...a tesi sa usmieva.... 😉 🙂 😀
onedlho budes aj ty nosit 😀 ale myslim ze nic krajsie neexistuje.... 😉 🙂

mabe
autor
3. únor 2010

jinak ja se prihlasila vcera zase na dalsi kurz pece o dite - mely by to byt 4 lekce po 2h. je to zadarmo v tom nasem sdruzeni, tak co. budu sedet doma??? jinak jsem se jeste nahlasila na prohlidku porodnice, kam chodim na ten UTZ, v ramci toho sdruzeni zase zadarmo - je to teda 24.2., tak uvidime, jestli to stihneme. ale nejak verim, ze jo, ze anicka bude v poradku aspon jeste do toho brezna.

mili, nam vcera daly zkusit si 3kg panenku z ryze potezkat. pripadalo me to jak 10kg, tak nevim, jestli ta vaha byla spravna. ale jestli jo, tak to je mazec.

nefertitka
3. únor 2010

ahojte....mabe sa musim smiat hehe;)))) 😀 😝 neboj sa ti zdaju tri kila moc,lebo si neni zvyknuta,postupne si zvyknes a ked bude priberat,bude to po troske a budes si zvykat,ale ked uz ma takych 9 kil, to uz je o inom🙂 ja uz nevladzem s chrbtom...neskutocne ma bolieva,hlavne krcna chrbtica...

a ako pise bam,vezmi si mokre vreckovky,kremik na zapareninky a plienky....nic ine nepotrebujes pre babo...tedaaspon tu to tak je...

mili neboj on za chvilu zacne lozit,uz ked sa toci dokola a dava sa na kolieka,aj Nikolka to tak robila najprv.Skus mu davat hracku na zem pred neho,tak aby nedociahol,alebo ledva dociahol,bude ho to postupne nutit ist dopredu az na to pride;)

nefertitka
3. únor 2010

a ja som este robila aj tak,ze som jej okolo bruska dala latkovu plienku,dvihla do vzduchu a ona si lozila s mojou pomocou najprv;)tak nam kazali na rehabilitacii...

mili1
3. únor 2010

Nef tak to robim s tymi hrackami ale ked sa k nim nedostane je nahnevany 😀 no snazi saaa
aj mu podobne pomaham ako pises...a co Nikolka ako sa ma?poslucha?

bambi7
3. únor 2010

cafte babulkyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

nefertitka
3. únor 2010

no poslucha🙂) len by lietala hore dole,vsade vydrzi len dve sekundy,kazda hracku ju tiez bavi asi tak nejak dlho,takze som ulietana az az...a stale chce chodit,tak musim byt skrcena pri nej,keby chcela nahodou padnut...

urcite je nahnevanymkto by nebol,ked nedociahne na to na co chce 😀 ...ale to ho zenie dopredu,...o chvilu to urcite zvladne;)

bambi7
3. únor 2010

no nasa ide za vsetkym 😀 tak len chodim za mou a ked ma toho dost ruky hore a mama mama 😀 akoze nosit sa 😒 to uz taka zabava nieje 😀

mabe
autor
3. únor 2010

nefi, me to pripadalo proste nejak moc 😀

tedka dorazila zasilka - podlozka do vanicky, zavinovacka, prosteradlo a podlozka na prebalovani 🙂 .

holky, praly jste zavinovacku a prosteradlo? asi jo, ze?

bambi7
3. únor 2010

ahoj mabuska ja som oprala a ozehlila vsetko 😉

mabe
autor
3. únor 2010

uz si pomalu zvykam, ze me boli kazdej den v krizi a uz mam i citlivejsi podbrisek a po chvilce stani me tahne bricho. asi uz je na to narok, ze? 🙂

bambi7
3. únor 2010

nef ako ti spi mala uspavas ju a kolko spi za den?ja uz neviem co s tm spankom 😒

bambi7
3. únor 2010

no kdeee ste haloooo

mabe
autor
3. únor 2010

bambi, tadyk

nefertitka
3. únor 2010

ano bam,uspavam,inak nezaspi,iba hojdanim,ked ju len tak polozim,tak sa postavi a stoji🙂cez den v kociku na balkone alebo vnutri,na rukach uz nevladzem a vecer tiez v kociku a prenesieme ju do postielky,popripade na rukach,a ked to uz nijak nejde,manzel ju ide povozit v aute 😀 ..ale to len v krajnej nudzi...mne vnutri spi malo cez den,vonku viac...niekedy da hodku,niekedy dve,vacsinou spi od tej 1 hodiny az do troch cez den...ako kedy

bambi7
3. únor 2010

ach to uspavanie u nas len na rukach ....v kociku spat nebude iba vonku.....

nefertitka
3. únor 2010

a vzdu ju davam spat 3 az 4 hodiny od posledneho zobudeia,inak nezaspi

bambi7
3. únor 2010

no snad to bude lepsie no pockam 😀 kto caka docka sa nie 😀 snad 😅

no co dnes varite?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru