Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
17. únor 2010

jééj, no zlatá je ....
Nam povie lekar ze kedy ho bude ockovat...ale teraz neviem...mysli asi neskor...
Ja som akurat citala o tych nausnickach, ze treba s nimi pockat nejaky cas aby nevznikla nejaká alergia... 😒
Tak uz idem, malz vstal spal 30 minut 😒
Zatial paaa a majte sa ...posielame pusu nikolke

nefertitka
17. únor 2010

dakujeme pusa Nikolaskovi🙂

mabe
autor
17. únor 2010

tak holky asi mam vybranou postylku http://www.caryfuk.cz/detsky-nabytek/postylky/d... dobra recenze

nefertitka
17. únor 2010

v pohode je mabe aj cena je super....my mame podobnu,sme si povedali,ze taka obyajnejsia nam ,teda Nikolke bude stacit...

ellysa
17. únor 2010

no poviem, ale už som sa bavila so segrou, že ona to tiež mala a max. nejaký krémik alebo čipky budem mať, lebo mňa to nebolí, ani neštípe ani mi nič nenavrelo, tak že to som mala asi len kvôli tvrdej stolici, musím jesť viac vlákniny a piť.
Mabe pekná postieľka, aj my takú nejakú chceme, nič moc prečačkané 🙂
Odo dnes už máme pre krpaňku Manducu, kúpila som z druhej ruky, sa tešííííííííííííím 🙂

mabe
autor
17. únor 2010

holky, ja si taky rikam , ze to staci. uvidime, jak bude vypadat v realu.

ellysa
17. únor 2010

hlavne aby bola ako tak stabilná a má aj ten spúšťací bok, alebo vyberacie paličky? Ani neviem na čo to vlastne je a hlavne som rozmýšľala, či dieťa nemôže keď bude väčšie a postaví sa v postieľke a samozrejme ňou bude lomcovať ten bok spustiť samo, alebo či nevybere tie drievka a nevzpichne si oko? 😅

mabe
autor
17. únor 2010

ma vydelavaci palicky. me se ta stahovaci moc nelibi.

ellysa
17. únor 2010

no ja som zvedavá, čo budú mať v tom Poľsku 🙂 asi pôjdeme až do Krakowa

mabe
autor
17. únor 2010

jedeme pro postylku 😉

mabe
autor
17. únor 2010

postylku nemely na prodejne, ale objednaly jsme ji i s matraci. matrace teda nejaka komfort kokosova, ze neni uplne tak tvrda jako ta samotna kokosova. tak snad jsme dobre vybraly. za tyden by to melo byt.

ellysa
17. únor 2010

mabe super, to sa bude Aničke buvať 😀

mabe
autor
17. únor 2010

elly, snad jo. je to hodne levna postylka

sarlotta
18. únor 2010

ahojík holky, včera jsem ležela, trošku nachlazení.
dneska budu taky polehávat a pak k holičce🙂 naštěstí to mám vedle baráku 😎

mabe postýlka je pěkná, akorát po složení zkus aby se nekývala když se o ni opřeš v rohu - nesmí se ani pohnout. Taky se mi ty části zdají dost tenké, no uvidíte až Vám ji dovezou 😎

mabe
autor
18. únor 2010

dobre ranko, tak mame po hokeji. jdu tedka na ko ke sve dr., tak snad je vse ok.

diky slovensku za vyhru 😀

bambi7
18. únor 2010

dobre ranko

no mab neprovokuj s tm hokejom 😀 ale gratulujem k vyhre 😉

no mame po ranajkach domi spapala jogurt activia a piskoty a je spokojna a beha tu v choditku sem a tam 😀 este chvilku ju necham a ideme sa hrajuskat 😉
no inak sa mame dobre ,

a co tu nove?

ellysa
18. únor 2010

dobré ránko 🙂
no ja ani hokej neriešim, myslím, že sa to dalo čakať, naše zlaté časy sú už taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam....
čakám na mužovho kamaráta má prísť môjmu zobrať lyže, na víkend ideme na Oravu, tak sa chce lyžovať, ja tam ostanem celý budúci týždeň a potom budem upratovať.
Dnes je zasa tak hnusne, ja už mám z toho depky 🙄

mili1
18. únor 2010

Ahojteee, mab pekná postielka ale aj mne sa zdaju tie palicky dost tenké ale mozno len na obrazku je to tak ...
Bambi to choditko by som ti ukradla na par hodin,,, 😀 😀
My sme v kuse na rukach a sem tam sa pohrame na zemi a tam musim byt aj ja inac sa mu to nepaci 😒
Babuky ja mam dnes narodeniny, mozno nieco dostanem 😀 ale budeme oslavovat len cez vikend....
Tak vam prajem pekny dennnnnn
elly pekne nakupte v Polsku ..ja tam rada nakupujem ale my chodime do Now.Tar.

ellysa
18. únor 2010

mili všetko najlepšieeeeeeeee 😀 , tak pekne osláv
my tiež pôjdeme aj do targu, len keby sme nevedeli nájsť postieľku,ktorá by vyhovovala obom, tak skočíme aj do Krakowa 😉

mabe
autor
18. únor 2010

Ahoj holky,

tak uz jsem tady. Rano jsem se divala pekne na hokej(jak jsem psala), pak jsem sla k dr. na kontrolu. ta me zkontrolovala cipek a bricho, vsechno je ok, CS0 - porad drzime, zadnyho koka nemam a uz me napsala papir se vsema vysetrenima a diagnozama (stitnice) do nemocnice, at si me uz hlidaji oni. Ze tam stejne zase jdu a ona me udelala vsechny uz vysetreni. Zevni obrat - jeji nazor - neposlaly by na neho svou dceru. ja uz se taky priklanim k nazoru, ze nee. no jeste mame cas. pak jsem sla k nasim, tedka jsme po spinkani. ted cekam na darcu (pesana) az se probudi a pujdeme ven. nechci ji budit, jak je stara, tak pak chodi jak magor - lev v kleci, sem a tam po byte. jenom at spi.

bambi, nechcu nejak provokovat. 😀

elly, ja myslim, ze my taky uz nic moc v tom hokeji. uvidime.

mili, vsechno nejlepsiiiiiiiiiiiii 😉

ellysa
19. únor 2010

dobré ráno-prvá 🙂
nie, že by sa mi chcelo, ale idem k diabetologičke na kontrolu, tak som zvedavá, čo mi povie 😨
Zistila som, že sa už akosi nejdem vpratať ani skoro do žiadneho starého topu, myslela som, že mi nebude treba kupovať tehuľkovské, no ale asi pekne keď sa vrátim nabehneme do obchodov, aj môj už pri pohľade na mňa súhlasil, tak to musím vyzeraž ako pekná jaternica 🙂

sarlotta
19. únor 2010

Dobré ránečko🙂) elly no ale ve 26tt to si kup něco mooooc pěkného🙂) po porodu se to bude taky hodit 😉 člověk sice vozí kočár,ale bříško má chvilku jako v 6měs 😲 😀

mabe super kontrola🙂 jsem moc ráda, držte se dál 😉 a co zkusit porod zadečkem dopředu. třeba do vody ? SC Ti můžou udělat vždycky. I když nevím jestli se to může kvůli té plodové vodě. 😅 😉

mabe
autor
19. únor 2010

Ahojte,

tak dobre rano nemam. doufam, ze se nebudete zlobit, ale mame rodinny problemy. jak jsem tady uz psala - mamka ma aktivni obdobi. nemuze spat, spi 4h denne, neji skoro a furt je nekde v prachu. jak ji nejaky prasky na uklidneni a neji, tak vypada jako napita, proste omamena. ale porad je nekde v prachu, prijde domu na 6h a zase je fuc. predevcirem prisla domu kolem pulnoci, slibila tatkovi, ze dalsi den prijde po praci domu(odpo 18h) a pak jeste prisla v poledne od dr., jak jsem tam byla a rekla zase ze prijde a nakonec neprisla. ozvala se tatkovi az v 20:30, ze je naproti pres ulic u kamosky a prijde domu kolem 22h. Neprisla, tak tatka ji volal v 1h a rekl, at hned dojde domu. Prisla. Rano kdyz vstal dneska uz nebyla doma v 6:30h a to dela na 9h. Ja uz fakt nevim. Vcera jsem brecela vecer manzovi, tedka zase, jsu uplne na nervy. rikam si, ze nechci ublizit anicce, ale to nejde. ona mamka je normalne jina - cajicky, svicicky atd. ale toto uz je moc. neji, nespi, lze, pripada nam jako fetak, kterej naslibuje a hovno. kdyz s ni mluvis tak vsechno odkejva a nic. s takovou odpadne brzo. vime, ze to ma jeste tak na tyden a pak bude zase mit obdobi 14 denni spavosti a nikam se ji nebude chtit a tak. sakra preci ji musi nekdo pomoct. chodi k nejake psycholozce, ale zatim hovno. premyslim, ze bych k te psycholozce sla a popovidala si s ni, co teda.... ☹

sarlotta
19. únor 2010

Mabe to ale nepotřebuje psychologa, potřebuje psychiatra a léky na obě období. Ona za to nemůže. Netrap se kvůli ní. Domluv schůzku u dobrého psychiatra s tím, že je to akutní, že se o ni bojíš a vem ji tam.

Dneska už jsou určitě tlumící léky, po kterých nebude jak zfetovaná...

mabe
autor
19. únor 2010

sarlotko, ona uz ma druhou dr. ta prvni do ni prala pataky, ale fakt husty a tato ji dala nejaky jinaci prasky. minule to vypadalo dobre, ale tedka uz je to v prdeli. fakt se chova silene. my vime s tatkou, ze ji to proste neda. nemuze spat, tak co doma? sedet a cucet na telku. tak jde tam a tam a vyridi si dr. atd. co se ji pak nechce. ale ona uhyba doma pohledem, vsechno odkejve, proste se asi citi vynovata. vi, ze to neni uplne ok. ale tedka to prehani, ze rekne, ze dojde a hovno. me slibila vcera ze me vecer zavola, jak bude doma a popovidame si a hovno. proste zapomene aji na me a anicku.

sarlotta
19. únor 2010

Mabe to je mi moc líto ☹ vydrž. Možná by potřebovala najít skupinu lidí se stejnými problémy aby v tom nebyla sama a hlavně musí užívat ty léky.

mabe
autor
19. únor 2010

no, my ani s tatkou nevim, jaky leky bere a tak. vime, ze jak sla v nedeli s holkama na pivo, tak si je nevzala. asi se na ne nemuze pit. prave vubec neni kontrolovana. ja bych rada vedela, co je to za dr. a co ji vsechno rekla a tak a jak to bude vypadat do budoucna. musi se to resit, jinak se fakt muze zblaznit a to telo, co ma delat, kdyz 14 dni neji, nespi a bere ty leky a pak zase je uplne vystaveny a to mamka ma jeste dalsi zdravotni problemy. tatka dneska musi vecer byt pryc, tak rikal, jestli bych mamce nezavolala, jestli je doma a tak. ja premyslela, ze bych za ni prisla a popovidala, ale asi na to nemam. mozna zitra bych k nim dosla a s tatkou a mamkou si vsichni popovidaly. bojim se, abych neublizila anicce. ja uz totiz jsu magor a zda se o mamce a dokonce ji aji ublizuju ve snu, protoze uz nevim, co s nim. 😖

mabe
autor
19. únor 2010

jdu na kurz pece o dite, tak snad na chvilku prijdu na jiny myslenky. pak dojdu

ellysa
19. únor 2010

mabuš, tak s maminou ma to arzí, inak práve s niečím takým bojuje aj moja kamoška, ona tiež bola u psychiatra, ale ten ju len nadopoval a nič z toho, viem, že teraz chodí k nejakému hypnoterapeutovi, ale či to pomáha netuším.
Psychika je sviňa aj moja svokra má problémy a viem, že sú obdobia, keď je to naozaj zlé.
Hlavne ty sa až tak netráp,mysli na malinkú, mame sa snažte pomôcť, ľudia s takýmito problémami si to jednoducho neuvedomujú, treba im pomáhať, nerobia to naschvál.
Možno by pomohlo, keby si sa porozprávala s jej lekárom,aspoň by si vedela na čom je a ako jej pomôcť a bola by si kľudnejšia.

bambi7
19. únor 2010

cafte babulkyyyyyyyyyy

no miliiiiiiiiiiiiiiii VSETKO NAJ zo srdieckaaaaa prajemmmm mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jajjjjjjjjjjj a pekne to oslavteeeeee

no to choditko aj ortoped ze kludne ta hodina denne neskodi 😉 a niekedy tam nie je za den ani 30 minut je to dobre ked chcem niecho postavit na varenie inak nemam sancu a nemame co jest 😀 aspon tam neujde 😉

no mabuska ako?co anicka?
elly?sarlot vy ako?
no je piatok tesimmm saaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru