Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
15. dub 2010

nef dáš si do hrnce na sporák kapku oliv oleje-prohřeješ - na to nasypeš kuskus. a promícháš rychle, pak zaleješ vodou z konvice- tak 2-3dcl a mícháš , kdyžtak přiléváš vodu, on se nacucá... mícháš tak minutu a pak vypneš a zakryješ pokličkou.

sarlotta
15. dub 2010

stačí tak 2 hrsti jo🙂

ellysa
15. dub 2010

ahojte
baby vy ste odvážne, ja budem z tých kontrôl asi viac traumatizovaná ako malá 😕
sarlott, nef no vy ste to teda mali pekné s pôrodom, začínam sa modliť 😅
bam držím palce aby neboli horúčky a Domi to zvládla 😉
mili no počasie bez slov a ževraj dnes malo byť na západe už lepšie, hahaha 🙄, verím, že Niki už je na nervy
mabuš, neboj anička sa potrebuje trošu ukľudniť a už bude fajn

dnes sme absolvovali KO, aj endokrynológiu a ešte som stihla aj sociálku, odovzdať žiadosť o materské a ukončenie PN. na endo ma potešili, že mám prísť hneď po šestinedelí na kontrolu, lebo sa mi rozhádže celá štítna žľaza a organizmus, no veľmi povzbudivé 😨
KO super, neuveríte ale tá naša riuľka sa otočila, takže sa začínam psychicky pripravovať na prirodzený pôrod-babule skúšali ste také tie ťahy, ako masáž hrádze, maliník, ľanové semienka????
a nebude žiadny drobček, je o týždeň väčšia, už máme cca 2388g, tak že sa mám chystať tak na 3,5kg 😲

sarlotta
15. dub 2010

ellysa neboj... a 3,5 kila je super váha🙂 tak akorát 😎

masáž hráze vyzkoušena- účinek nevyzkoušen, pže sem měla toho císaře, ale nakonec jsem byla otevřená na 9cm , takže asi to pomohlo🙂
maliník taky, za to nic nedáš 🙂
semínko lnu sem nezkoušela🙂

snad to na endo nebude tak horké... 😉

ellysa
15. dub 2010

no niečo teda poskúšam a na tú masáž musím mať nejaký špeci olej?

sarlotta
15. dub 2010

ellysa olivový na vaření je ok🙂 a nebo přímo z lékárny na masáž bez parfemace.

bambi7
15. dub 2010

cafte babulky tak ockovanie mame za zesbou zatial teplotu nemame uvidime v noci a zajtra ale je mrzutaaaaaaaa chuda male a tak sa jeduje ked s nou nejdem chodit stale iba chodit a chodit 😀 aj zo sedacky sa suchne dole a ideme
je podarena

no super mab ze zadocek lepsi drzkam palceky nech aj ocko je cim skor ok
a babulky dakujem ze ste na nas myslely ste vsetky superrrr mam vas rada 😉

bambi7
15. dub 2010

a elly super vah malej 😉 a neboj tie sona skresliju nam povedali ze ude mat 3200 a mala 2800 a teraz mame 75 cm a 9870g 😉

ellysa
15. dub 2010

bam ďakujem 🙂 no je to žrútik po ocinovi, má aj také body, kde je napísané- vyzerám ako mamina, ale papám ako ocino 😀

mabe
autor
16. dub 2010

dobre ranko devcata, tak na rychlovku nez se mala vzbudi. vcera usla v 21:30, takze parada. tak jsme sly s manzou taky spat. cekala jsem, ze se vzbudi v 23h na kojeni a ona nic az v 2h na dalsi. nejedla chudak od 20h. pak dalsi kojeni v 5h a v 7h. do tedka jsem jeste spala a mala spi. cekam kazdou chvilu papani. od vcerejska ma velky bolesti briska a prdiky. porad se krouti a nemuze si prdnout, v noci pisti ze spani. 😒 mame ten sab simplex - bereme 10kapek 3x denne a muze se az 15kapek, ale premyslim, ze zkusime jiny, pry nejaky baby cam nebo co. nevite o tom neco? a koupim ten krem pupik nebo jak, treba ji to prohreje a namasiruju. jidlo jsem jedla stejny. 😖 jinak mame slunicko, takze az se probudi, naji, prebali, tak pujdeme ven a skocim do te lekarny. dneska bych chtela trosku poklidit a vysat. zitra dopo prijede teta se strejdou nahoru k babicce, podivat se na anicku. rano jde manza na tenis, tak pokud bude pekne pujdeme s nim a budeme v parku jezdit. pak obed u babicky a odpo chci vylet, uvidime. jdu jist a pak doctu.

mabe
autor
16. dub 2010

elly, to je super vaha, my mely 3,56kg 😉

nefertitka
16. dub 2010

ahojte...chuda Anicka,viem co to je,my sme to tiez absolvovali,skuste ten Espumisan L, Mili vravela,ze u nich zabral...

Elly,takze drobec sa otocil;) tak hura na normalny porod...ja som si hradzu nemasirovala,a aj keby,tak by mi to bolo asi naprd,kedze ma nastrihli 😠 ale urcite to skus,mozno skoncis bez trhlinky a mozno len s malou....naj by bolo bez 😉

mabe
autor
16. dub 2010

nefi, ahoj, ona kaka, ale ma prdiky. takze knoura a piska a pak PRD velkej. brisko ma nafouknuty. Ja jsem premyslela nad tema probiotickyma kapkama.

ellysa
16. dub 2010

mabuš tak malinká buvá ukážkovo, len to bruško 😒 , skús masáž cvičenie nôžkami, ževraj pomáha kúpanie v tom kýbliku...snáď niečo zaberie
slniečko závidím, my stále zamračené 😠 , ale na meteostanici ukazuje slnečno, tak veríííííííííííííííííííím 😉 , včera sme sa poharkali s mojím, tak som taká o ničom nevyspatá a nasr...už mi volal, ako chystám sa trucovať aspoň do večera, ako si to predstavuje, nech si to pekne vyžerie 😠
ahoj nef

mabe
autor
16. dub 2010

elly, po hadkach prijde usmireni, ono jednou za cas vitr neuskodi, ze? to brisko nas tedka vic trapi az od vcera. predtim to bylo lepsi. ja ty kapky koupim + sab simplex a uvidime. ona jako prdi, ale nejdriv zaknuci a prd. a u jidla se krouti a heka...

nefertitka
16. dub 2010

ahoj elly...no ako pise mabe,po hadke prijde uzmierenie,bez hadok by to bolo aj nudne,no nie? 😉
ja hadky ale neznasam...ja som typ kludasa ale ked ma uz niekto vytoci,tak to uz stoji za to 😲 😝
a hlavne neznasam hadky o blbostiach,my ich mame s muzom dost casto...kto kedy umyje riady a podobne,a mne sa nepaci ako umyl dlazku,jemu sa nepaci ako som ja spravila nieco ine a bla bla bla...moc sme spolu a stale zavreti doma...uz sa tesim na tu dovcu,trocha zmeny...a asi ho poslem niekam von s kamosmi a potom si ja vyrazim s kamoskami...trocha sa odreagovat

mabe a ako jazva?

ellysa
16. dub 2010

však u nás tiež kvôli blbostiam-včera som mu ukazovala ako malá kopká a on že teraz nie ja si pozerám niečo na nete a mne to prišlo ľúto, že sa o ňu nezaujíma, možno som aj ja precitlivená ale prišlo mi to ľúto, tak som sa ofučala zbalila švestky a šla spať na gauč, on za mnou samozrejme hneď večer neprišiel, to ma naštvalo ešte viac...ráno som ho počula ako nado mnou stojí a potom mi dal pusu keď odchádzal ale tvárila som sa že spím. 🙄

nefertitka
16. dub 2010

elly, to iste sa nam stalo tiez,ked som bola tehu,tiez odignoroval kopkanie Nikolkine,tak mi to prislo hrozne luto a tiez som sa urazila...takze viem presne ako sa citis...je to podla mna celkom necitlive...ale chlapi su chlapi a vsetko vnimaju inak...no je to ina rasa... 😉 ich to mozno az tak nefascinuje ako nas

nefertitka
16. dub 2010

skoda,ze nemozu byt aj oni tehotni 😠 😀

mabe
autor
16. dub 2010

nefi, jizva nema strupy a je ruzova. premyslim, kdy mazat?

nefertitka
16. dub 2010

uz maz....
a uz neboli?ja ta obdivujem,ze takto vladzes vsetko okolo malej a tak skoro...ja by som urcite este chodila ako lazar...klobuk dole 😉

nefertitka
16. dub 2010

a aj bam to tak dobre zvladala,ked si dobre pamatam,sikulky ste

mabe
autor
16. dub 2010

nefi, dekuju za pochvalu. boli, ale neni to tak strasny a malou prece nenecham byt... 😉 takze mam ji mazat a masirovat jemne?jeste ji mam citlivou

nefertitka
16. dub 2010

neviem ci je to porovnatelne,ale mne po slepaku a po vyberani znamienok kazali mazat hned po vybrati stichov...skus radsej jemne a ked bude menej boliet,tak mozes pritlacit,ako sa budes citit,podla toho...ale urcite by som si to uz mazala

mili1
16. dub 2010

Ahojte babulky....u nás konečne svieti slniečko tak pôjdeme na prechádzku.... 😉 😵
elly gratulujem k otočeniu 😉 ja som nič neskúšala ani tu masáž ani malinik.... vyskušaj 😉
my sme na poslednom utz mali tiež 3600g a môj lekár povedal že menej ako 3100 určite nebude mať a to mal presne 😒
bam vy ste kolko pribrali od poslednej poradne? my nejakych 550g ale mne sa to zdalo málo, lekár povedal že dosť, že už bude priberať menej 😉
nef aj mna nastrihli ale mna to ešte bolelo poriadne dlhoooo ako sa pamätám 😒 a to som mala este zopar mesiacov strach zo sexu 😒
prajem vám pekný den .....

sarlotta
16. dub 2010

ahojík holčinky🙂

sarlotta
16. dub 2010

hehe elly všude stejné🙂))))) ti chlapi... telato to jsou- jako co by jim to udělalo, že 😀 taky musím mojemu napovídat co má malé říkat do bříška... jako já jsem tatínek a mám Tě rád, těším se na Tebe... jakoby to bylo něco těžkého, že 😅 😉
tak buď v klidu, 😀

sarlotta
16. dub 2010

příští týden se jdu fotit do ateliéru... se těším, jdem všichni🙂

bambi7
16. dub 2010

cafte babulky

elly super ze sa otocila sikulka 😉

nef ten cisardsky som zvladla ok dakujem za pochvalu si zlata 😉 ved tak som sa tesila ze mam domku ze som sa prekonala 😀 ja zvladam bolest ok ved aj slepak aj zlom stavec a to bola ina bolest sa dalo vsetko sa da 😉 ked clovek musi a ked este aj je odmena domka tak super 😀

no boli sme na nakupoch s domi kupili sme teplaky topanky tke krasne a ideme behat 😀 a konecne neprsiiiiii tak sa tesim
no idem domcu uspat dako mrnci a nie a nie spat tak pekny den

bambi7
16. dub 2010

a sarlot potom daj fotky z atelieru ak ste krasna rodinka 😉 tesim sa

mabus slniecko ako sa mate?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru