Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
12. kvě 2010

ellyska tak len planý poplach?Olívia nech sa neponáhľa má čas 🙂
nefertitka tehu so Sebastiánkom som mala úplne super ani som nevedela a to isté aj pôrod super
tak preto som z tohto taká dosť sklamaná
ale určite podstúpim všetky vyšetrenia ako sa potom štopať nejakými liekmi

mili1
12. kvě 2010

Ahojteee,,,, sarlotka ku pôrodu sa berú aj sťahy maternice a všetky fázy pôrodu, to mi hovoril môj lekár ked som sa bála že nestihneme dôjsť do nemocnice ...vraj to je nemožné poro,,,a mal pravdu....mna už tiež poobede pobolievalo bruško a v noci som sa zobudila na menšie bolesti a potom mi odtiekla voda
nef to je blbá ? že kojiť a fajčit, to by som si netrúfla....naša známa zasa prestala kojiť lebo chcela fajčiť 😒 ja to tak neuznávam 😒
a tiež ju už začali dávať na nočník ,,,my si ešte trocha počkám ....
lubica vitaj v našej téme... a fakt ako hovoria babulky všetky sme si tým prešli a už sme tu len mamičky a tehulky 😵 😉 postupne sme všetky otehotneli a bola to taká radosť ... 😵 😉
elly držkam palčeky aby si to už mala čím skôr za sebou .... 😉 🙂 potom nám daj vediet....

mili1
12. kvě 2010

Mab pekná váha 😉 🙂

nefertitka
12. kvě 2010

ahojte,tak sa noc nekona elly 😀 nech si este pekne pocka v teplucku,vonku je uprsane a skaredo 😉
hej mili je blba... 😉 a na nocnik tiez pockame,zacneme po dovolenke,len si to neviem zivo predstavit,kedze ona nikde neobsedi ani pol minuty 😀 ale je zlata,ked ja chodim cikat cez den,tak ide so mnou a vzdy jej vravim ze mama teraz cika a teraz splachneme a tak...a ona ma vela krat zoberie za ruku na zachod,ukaze nan a povie ze "tata" ,neviem ako to mam napisat,je tam nieco medzi "a" a "e" a to znamena,ze sa mam vycikat 😀 a potom mi ukaze na splachovac vzdy,nech nahodou nezabudnem splachnut 😀 😝...tak mozno uz ked ju tam usadim a poviem jej,ze tu sa cika,tak pochopi🙂 aj ked nie urcite na prvy krat 🙂

nefertitka
12. kvě 2010

tam malo byt nic a nie noc elly🙂preklep

ellysa
12. kvě 2010

nef no iba plaší krpec náš 😝
tiež súhlasím,´že na nočník netreba tlačiť, dieťa musí rozumieť, čo tam má robiť a nie že náhodne pustí, NIki to o chvíľu pochopí a rovno pôjde na záchodík, super, že bude aj leto, budete môcť obcikávať trávičku, tak sa najrýchlejšie naučí 😉

lubica69
12. kvě 2010

Inak s tým nočníkom súhlasím Netreba nútiť lebo sa to dieťatku zhnusí a potom keď bude správny čas už na nočník nepôjde
a v lete sa odnaúča najlepšie 😉

nefertitka
12. kvě 2010

ved hej,dame ju behat s holou ritkou na predzahradku🙂
takze len plasi;)))sibalka jedna 😉

bambi7
12. kvě 2010

cafte babulkyyyy

mab super vaha 😉

no ale ste popisali....pojdem docitat a idem spat ....
domka sa dnes nabehala stale dokola ideme po tej istej trase 😀 myslim doma 😀 ale pohoda...

lubica to mi je luto ale verim ze sa podari....urciteeeeee....

tak vam prajem dobruu noc

sarlotta
13. kvě 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
13. kvě 2010

elly tak super kontrolka... jen vydrž ať je malá pěkně dopečená 😀

mili no dyť já si to taky myslím, já to počítala od prasknutí vody a bylo to 22hodin 😅

s tím kouřením, tak pořád lepší dát dítku UM než mu kouřit do mlíčka... když už si to nemůže odpustit na těch pár měsíců, že 😠 😠

já taky kouřila před malým... a pak jsem si dala pauzu 4roky- těhu a kojeníčko 😉 pak jsem teda po zamlklém těhu začla, noooo... ale už nekouřím od loňského dubna zase 😀 😀 a nechybí mi to... je hnus a smrdí to 😉

sarlotta
13. kvě 2010

nef nejlíp trénovat venku 😉 a nebo v létě necháš malou jen v tričku bez kalhotek a nočník doprostřed pokoje 😉 😉 časem se to podaří.

sarlotta
13. kvě 2010

lubica syn má krásné jméno 😵 😵 😵 , taky nad ním uvažuju🙂))) ale doufám, že nám vydrží ta holčička 😎 😉

mabe
autor
13. kvě 2010

dobre ranko devcata,

tak ja mam dobrou naladicku. mela jsem rano smsmku od kamosa: narodil se jim vcera odpo syn. mam moc radost. taky to nemely jednoduchy, jeden MA, spatny spermie - umely oplodneni. Tak jsem dojata. dneska pod mrakem, nic moc. uvidime, kdy se slecinka probudi a jestli nebude prset. vcera jsem mela jakysi pocuchany nervy. brecela jsem a rekla jsem manzovi, ze psychicky jsem unavena, ze se nemuzu v klidu ani vykadit doma, neco poradne uklidit a tak. jsem moc rada za anicku, ale nejak to na me padlo. 😒 byly jsme po nakupech, pak u dedy a anicka uz toho asi mela dost, tak uz pak mela hysteraka. tak jsme se chystaly domu a vim, ze jsem zavazela a motala se manzovi pod nohy, ale mluvil se mnou jak s debilem (me to tak pripadlo) - jako udelej to, co delas, delej ona krici. ja to vedela a nechtela to natahovat, ale proste to tak nejak neslo. tak pak doma jsem z toho byla spatna a manza, ze to tak nemyslel, ale videl, ze to nejak nezvladam, tak chtel to uridit. aji na me nejak dolehlo, ze na sebe nemame nejak cas. sex tabu zatim, jsme radi vecer, ze je klid a muzeme jit spat. takze holky,zas tak idealni to u nas neni, ze bych to zvladala levou zadni. asi to je normal.

mabe
autor
13. kvě 2010

elly, si s tebou holka trosku hraje 😀

sarlotko, ahoj

mili, bambi, diky. uz se pekne pronese 😀

sarlotta
13. kvě 2010

Mabe to víš, že to je normal a dobře že jsi mu to řekla 😉 chtělo by to půjčit kočárek někomu 😉 sice budeš na malou myslet, ale můžeš vlézt v klidu do sprchy nebo an ten záchod 😎 s nějakým časákem... hlavně žádné uklízení- to zaúkoluj manžu a vůbec se nestyď

mabe
autor
13. kvě 2010

sarlotko, to me manza pomaha. on je uzasnej, ale proste to na me nejak padlo. mala je posledni dobou trosku protivna s tema prdikama a kdyz ji polozis, tak rve vetsinou. nechce sama lezet potvurka.

ellysa
13. kvě 2010

dobré ránko 🙂
mabuška, takéto stavy sú úplne normálne, kľudne si poplač, pokrič, aspoň sa vyventiluješ 🙂 a zasa bude dobre, tiež sa bojím, že ostanem na všetko sama, rodičia 250 km ďaleko,manžel od rána do večera v práci, ako sľubuje, že bude pomáhať, ale vidím to už teraz, že jeho predstava o napr. poriadku v byte je úplne iná ako moja 😝 , ale keˇ´d mi začne prepínať pôjdeme na Oravu aj na týždeň-dva a tam sa o mňa hádam mamina postará 😅 .
sarlott, lubka máme ešte aj podobný vkus, u nás tiež keby bol chlapček, tak buď Viliam alebo Sebastián 😉

ellysa
13. kvě 2010

a ešte som zabudla, že ten náš krpček je riadny vrťoch, ešte stále sa prtáča z jednej strany na druhú-chrbátikom, sa doki čudoval, že je to dosť nezvyk v takom týždni 🙂 aj dnes ráno zasa vypučila ritku na druhej strane

sarlotta
13. kvě 2010

teda elly ty budeš mít porod s překvapením, čoveče.. tak ať je princezna pak hlavičkou dolů 😎

mabe si vzpomínám, jak jsem hypnotizovala hodiny, kdy manža přijde ve 4 domů a strkala mu malého mezi dveřma do ruky 😒 😀 😀 pže on furt bečááál a furt jsem seděla kojila 😲 😉
ale OPRAVDU se to zlepší 😉

ellysa
13. kvě 2010

sarlott no hlavou dole je, len sa otáča okolo vlastnej osi 😝 , asi nacvičuje brake dance 😎 😎
jaj o štvrtej, to je sen, môj chodí do práce o šiestej a domov tak okolo siedmej, ôsmej večer 😔

sarlotta
13. kvě 2010

elly no teď chodí v 5, pže jsme se přestěhovali trošku dál... ale taky mi dojde 2x týdně smska- budu dýl 😅 a to pak dofrčí v 7-8 večer no a soboty neděle, škoda mluvit 😠 nedělám si iluze, že se to zlepší až bude mimísek... spíš těch přesčasů přibude, v tom jsou chlapi machři 😀 😀

mabe
autor
13. kvě 2010

sarlotko, tak manza chodi mezi 17-18h. mala mu v tech rukach, ale breci sem tam, takze zase ja. tedka jsem nakojila a jdeme ven. vezmeme to prochazkou k manzove babicce s dedou. mame to 30 minut z domu pesky. prekvapime je.

sarlotta
13. kvě 2010

Mabe to já už jsem neřešila, že mu malý taky brečí🙂)))) jsem mu ho šupla a zavřela se někde na půlhodinky 😉 😉 ☹ jinak by mě odvezli 😀 Tak se fakt netrap, je to normálka... tohle je taková změna, že se to musí vstřebat pomalu a pomalu si udělat režim 😎

ellysa
13. kvě 2010

sarlottka, mabe, tak sme na tom podobne 😉 , ale zvládneme, sú na tom aj horšie-osamelé mamičky, alebo chlapi na týždňovkách, to by som nechcela...

mabe
autor
13. kvě 2010

sarlotko, my mame dva pokoje a jeste bez dveri 😀 😝

jdeme ven, pa zatim

mili1
13. kvě 2010

Ahojteeee, aj my sme mali vybraté meno Sebastian, mne sa tiez lubi 😉 🙂 ale mojmu sa zdalo velmi dlhé 😉
sarlotka, mab, to aj teraz niekdy robím, ak môj dôjde tak mu dám malého a nech ho trocha zabaví ,,,už sa niekedy neviem dočkať poobeda ,,,,tiež chodí pozde domov a ked príde na čas , stále odíde do garáže... 😒 hovorí že niekto musí aj zarábať na nás 😀 😝
ale minule sám povedal že je to dosť s detičkami 😉
elly no hej máš pravdu s osamelými mamičkami 😒 ja si to teda neviem predstaviť 😒

bambi7
13. kvě 2010

cafte babulky

elly neboj zvladnes vsetko je to narocne niekedy nevravim ale zvladnes to ....
mm tiez chodi do roboty o 7h a pride o 18 niekedy neskor ale co da sa vsetko 😉 dnes pride aj o 19h ale zvladnem musim....
no niekto musi chodit do prace 😀 aj ked si myslim ze materska nie je dovolenka 😀 ale som rada ze mam domku a nemenila by som za nic na svete 😉

no co mate dnes na plane?
ja ide poobede s domkou na kontrolu k doktorke snad uz bude vsetko ok aj ked este podla mna nie je celkom fit ale je to lepsie.....

evitkamalicka
13. kvě 2010

ahoj bambi

bambi7
13. kvě 2010

ahoj miliiiiii

domka akurat demoluje izbicku este ze svoju 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru