Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
17. kvě 2010

Ahojte Kočenky Tak to ale je počko Nám normálne úplne dolámalo na dvore altánok čo sme malému dali nad pieskovisko Hokej zas zle Tak Olivka sa ešte na svet nepýta?A zúbky stále trápia Juj Inak výbornú mrkvovú šťavu majú aj v Lidli A pomáha A k moru fakt len veľa hračiek do piesočku

ellysa
17. kvě 2010

sranda baby, že na prednáškach nám hovorila pani, že zvislo sa bábätká nemajú nosiť, že sa im kazí chrbtica, no a pomôž si,keď len to zaberá 😒
lubi, no tak to je sila to počasie, už nech je pekneeeeeee 😠
mne sa dá vanička na kočíku polohovať trochu našikmo, tak som rada, kamoška to tiež dosť využívala, aj keby mala malinká napríklad reflux tak je to dobre 🙂
hokej zasa nič, noooooooooo 🙄

nefertitka
17. kvě 2010

ono sa da babo nosit zvislo aj chrbtom k sebe a drzat pokrcene kolienka,ale to uz ked vie drzat hlavicku,vtedy je chrbtica rovna
inak segra mi dala super radu,ze daj si spravit silikony,brucho bude vyzerat mensie 😀

lubica69
17. kvě 2010

Nefertitka tak segra mala riadny nápad hi hi

nefertitka
17. kvě 2010

no ved, take nieco moze len ju napadnut;)

ellysa
17. kvě 2010

ja som akurát na nemcoch dopozerala takú reality show, zobrali ženskú, hnusnú, bezzubú, fakt ani nepozrieť, urobili jej nový nos, prsia, zuby, vystylovali ju a keby ste videli aká kočka z nej, no čakám kedy to spustia u nás 😀 😀 😀
ukazovali upútavky, čo budú tvoriť nabudúce, tiež dobrá príšera,asi si to kuknem 😎 😎 😎

sarlotta
18. kvě 2010

Dobré ránečko úterní 😉

sarlotta
18. kvě 2010

Mabe já bych jí tu polohu dopřála... jen musí mít oporu na hlavičku-krk vždycky. a ne svisle, ale šikmo.. nebo co položit bříškem na ruku obličejíkem dolů. Za měsíc už budete mít pokoj, to zmákneš 😉

mabe
autor
18. kvě 2010

dobre ranko, sarlotko, tygrika delame 🙂 . dneska budu mit pucenej babyvak, tak uvidime, jak se ji to bude libit a budu mit volny ruce. 🙂
dneska jdeme na cvico a pak s nozickama na ortopedii.

ellysa
18. kvě 2010

dobrééé 🙂
mabuška som zvedavá, čo povieš na ten babyvak a držím palce na ortopédiu 😉
toto počasie má aspoň jednu výhodu, spím ako zarezaná, inak celú noc mi brucho tvrdlo a dnes ráno je zasa nižšie. Inak kvíz, začalo sa vám kolostrum všetkým tvoriť ešte pred pôrodom, lebo ja ani prd, sa bojím, že tiež skončím bez mlieka ako mamka a segra 😒

mabe
autor
18. kvě 2010

elly, ja to totiz trosku flakam ty nozicky. 😖 vzdycky si vzpomenu vecer. ja bych taky spinkala. 😀 neboj, mlicko bude.

ellysa
18. kvě 2010

neboj mabuška, určite bude všetko dobré a balíte naširoko? Teraz sa to už vraj nerobí, len keď to prikáž lekár.

mili1
18. kvě 2010

Ahojtee,,, elly ani ja som nemala kolostrum pred pôrodom a mliečka bolo dosť.... hned začni piť čajíky a dostatok vody...
nef dobrý nápad sestry 😝 😀 ale podla mna si štíhla a nič netreba 😉
Lubi aj ja som musela dať všetky kvietky dole aby mi ich nepolámalo 😒
Malý teraz zaspal tak idem variť a upratovať ....
tak sa zatial majte....

mabe
autor
18. kvě 2010

elly, my mame dobry kycle. anicka ma zkracenou slachu vnitrni na slapkach. jak byla KP, tak mela zkrouceny nozicky.

mabe
autor
18. kvě 2010

ahoj mili

mili1
18. kvě 2010

Ahoj mabbbb, ako? spinkate?

mabe
autor
18. kvě 2010

mili, tedka je v houpacce. uz 15 minut, takze se ji to prestava libit. ale macha nozickama, tak prdi. v noci spinkame jinak porad dobre, po obede taky. akorat ty vetry. od pristiho tydne budu mit 3 lekce masazi miminek, takze snad ji nejak jeste tim pomuzu.

mili1
18. kvě 2010

Mab len cvičiť nožičkami a natierať bruško pupikom nam to pomáhalo 😉

mabe
autor
18. kvě 2010

cvicime, cvicime a natiram. kolikrat denne jsi natirala?

mabe
autor
18. kvě 2010

tak masaze mame potvrzeny - 3x masaz po tydnu na hodku. jdeme pristi stredu.

lubica69
18. kvě 2010

Ahojte kočky Jej tak masáže?Tak to je super Určite to pomôže My sme balili naširoko do 4.mesiaca Baby vak som nikdy neskúšala Tak potom napíšte skúsenosti aké to je Dnes teda zas len búvať v takomto počku Len keby sa tomu môjmu drobcovi chcelo

sarlotta
18. kvě 2010

Já mám taky babyvak nachystaný doma, ale zkušenost nemám🙂)) Mabe infoooooo 😀 😀

A mám nové tríčo 😎 jako ještě nerodím jooo, abyste si nemyslely🙂)))) ale vypadám tak 😅

lubica69
18. kvě 2010

Sarlotka krásne tričenko a ešte krajšie bruško 🙂

mabe
autor
18. kvě 2010

Ahoj holky, tak zatim docitat nebudu, pak se stavim.

Nozicky a kycle v poradku, kontrola za pul roku. tak to nemela zas tak hrozny, kdyz mamka to cviceni flakala a je to ok. jdeme fandit hokeji,ze? 😉

sarlotta
18. kvě 2010

jj mabe🙂))

lubica díky🙂

ellysa
18. kvě 2010

sarlott krásne tričko a ešte krajšie to pod ním 😀
mabe super 🙂
a k tomu hokeju, čo vyrývate, my už ideme podľavšetkého domov 😝 🙄

sarlotta
18. kvě 2010

vyhrálíííííííííí smeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 akorát já musím kukat sama.. teda se Šarlot🙂)) pže kluci se šli podívat na Moravu jak to vypadá.... noooooooooooo a je to mazec teda 😅 hooodně vody.. splav není ani vidět 😝

bambi7
18. kvě 2010

cafte babule ako ste sa dnes mli?

sarlot krasne brusino 🙂

elly a ako sa citis?

mabe
autor
18. kvě 2010

jinak jsem holky sama doma, manza sel na basket, anicka spi. dneska teda mela zahul. od rana od 8h spala asi tak jenom 2h a pred chvili usla - moc ji to neslo, jak byla asi pretazena. 😖
ahoj bambi, my dneska byly na ko na nozickach a dobry. mamka trosku flakala cviceni, teda zapominala v dennich starostech, ale je to dobry. a jak je u vas? me pripada, ze anicka je jakasi velka. mame zitra dva mesice a 4,9kg. kdyz vidim na cviceni ty ostatni mimca, tak ona je obr. 😀

lubica69
18. kvě 2010

mabe tak super,že nožičky ok Tak si to asi až tak neflákala No tak my sme v hokeji skončili Juj škoda

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru