Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
18. čer 2010

a včera sme malú vážili, teda tak, že sa odvážil mm sám a potom s ňou a má 4 kg

mabe
autor
18. čer 2010

sarlotko, ja ji prave davam na noc z obou dvou, at ma. prirustek urcite dobrej, ja ji vazila pred 14dnama a mela 5,4kg. a na minule kontrole mela 4,9kg. tedka ji uspavam uz hodinu. 😝 vzdycky usne s dudlikem a pak si ho rukou vysprcne a sup zase vzhuru a porad dokola. 😝

mabe
autor
18. čer 2010

elly, my mame dneska taky lepsi den. jednou hysterak 2 minutovej, kdyz jsem ji polozila na sedacku. 😀 pekna vaha

mabe
autor
18. čer 2010

manza je na basketu a pak na pivu. v telce nic moc, tak tady cucim s vama, ale jsem rada. 😀 musim si ale dat jeste neco na jidlo

mabe
autor
18. čer 2010

holky, tak jsem tedka cetla, ze cucani prsa pomaha detem na prdiky, ze se jim zacnou hejbat streva. tak co kdyz se treba anicka takhle uklidnuje, nebo teda uklidnuje streva, aby ji to brisko tak nebolelo.....uz sem klidna. kdyz bude chtit,dam i druhy. hlavne, ze mam porad mliko. 🙂 diky za vykecani. 😉

lubica69
18. čer 2010

Ahojte kočky Nef nebojkaj dobre to dopadne Ely občas kľudne nechaj malú vyplačkať Nie však na dlho Aj keď je to hrozné to počúvať Mabe tak si mala večer pre seba Žienky ja som sa dnes bola objednať na tú genetiku a že voľný termín až 26.9 a na výsledky sa potom ešte čaká ďalšie 2 mesiace Som normálne hotová A to mi doki povedal ešte pred tým,že by najradšej počkal na výsledky pred ďalším otehotnením Ale to je taká dlhá doba Tak sa s ním chcem nejak dohodnúť porozprávať či je to fakt až také nevyhnutné Lebo čakať skoro do konca roka na výsledky Fu To mi malý začne aj do školy chodiť kým sa dočká súrodenca Držkajte sa všetky Zatiaľ pa pa

sarlotta
19. čer 2010

Hezké sobotní ránečko🙂

mabe
autor
19. čer 2010

dobre ranko devcata,

tak jsme kojily z obou prs v 3h a pak z jednoho v 6h a zatim to staci. tatku mame na tenise, potom asi pojedeme nakupovat do ikei a tak. anicce koupime bednu na hracky. 🙂 uvidime, jaky bude pocasi.

sarlotko, ahoj, co dneska mate v planu?

lubi, ja bych radsi pockala, ale je to na tobe. naprosto te chapu. pro me to taky bylo dlouhy, az po roce vysetrovani jsem byla tehu.

sarlotta
19. čer 2010

@mabe normal přírůstek je 150g týdně, ale v růstovém spurtu může nabírat i 300g týdně v pohodě... zvládáte to perfektně, většinou mimču nestačí ani kojčo z obou prsou, takto maminka nabízí střídavě u 1 kojení i 2x dokola... u dalšího kojení pak začni s prsem ze kterého jsi kojila naposledy- aby se malá dostala dobře k zadnímu sytému mlíčku. Během kojení se může začít pouštět a brečet, tak dát odříhnout i 2x-3x během kojča a zas pokračovat, dokud se úplně neuklidní.
Jo ty střeva jsou pravda🙂 mě malý zásadně kadil při kojení🙂)))) a na funkci dudlíku taky přišel poměrně rychle🙂))) že z něho nic nepoteče 😀 😀 ... ale tak stimulace prsou je základ, takže myslím, že budete kojit ještě hoooodně dlouho 😉

sarlotta
19. čer 2010

No my měli dneska v plánu výlet do Kyjova, za babi na hrob a pak nákupky a oběd někde... ale je hnusně a ještě mě bolí v krku, v pondělí mám mít výsledky stěrů, tak jsme to odložili na příští týden. Manža je u rodičů jako každou sobotu 😝 .. ale dojede po obědě a půjdou asi s malým jezdit na kole.. nebo uvidíme, jestli se ukáže sluníčko, že bysme něco podnikli tady .

mabe
autor
19. čer 2010

sarlotko, ja uz jsem klidna. nektery maminy koji i po hodine. to anicka vydrzi tech 2,5h. akorat musime sem tam pridat prso. ale jak paradne usla po tech dvouch. 🙂

sarlotta
19. čer 2010

@ellysa 4 kg, to je krásné🙂)) šikulka.

sarlotta
19. čer 2010

mabe ono ještě nějaké zádrhely přijdou ale stačí se zeptat🙂

@lubica69 tak to je dlouho čoveče až na září.. a neměli by na ijné klinice dřívější termín ? nám trvali výsledky 6týdnů.

mabe
autor
19. čer 2010

sarlotko, pocasi naprd. dneska je pry lip nez zitra. 😝 manza ze pojedeme do ikei koupit anicce bednu na hracky, dneska ma 3mesice, za hodinu se narodi 🙂 . to leti silene. navareno mame. tchyne nam vcera dala slepici na paprice a nasi donesly kure, jeste mam jeden kousek a manza ma plneny knedle s jahodama od babicky. takze dneska dame knedle a zitra tu slepici. asi vyuzijeme ze neprsi, i kdyz je hnusne a pujdeme ven. do obchodu muzeme zitra a jeste rano musime jit kosit travu na nasi zahrade. uz je to jako prales. 🙂

sarlotta
19. čer 2010

Přemýšlím kam sem zašantročila cestovní tašku a vaničku ... možná už složím košík pro malou, pže mám všechno vypráno a nechce se mi žehlit nebesa, abych je pak složila do šuplíku

Holky mě bude smutno po pupíku asi 😅 ... nějak se to ve mě míchá ta touha po princezně v kočárku a užívání si bříška... samozřejmě že mě bolí záda, nohy, zadek a nemůžu se normal otočit v posteli, pže mám v břichu šutr... ale ty pohledy okolí a ten těhu klid.. víte jak to myslím 😉

mabe
autor
19. čer 2010

sarlotko, me sem tam taky bylo na zacatku 😀

mabe
autor
19. čer 2010

tak tedka jsem dala male jedno prso, dala na rihnuti a u toho se vztekala, tak jsem dala druhy prso na chvilicku a uz v poho, nekricela, kdyz sem ji dala pryc od neho 🙂

lubica69
19. čer 2010

Ahojte dievčatá No to počko je fakt nie boh vie čo Chceli sme grilovat Sarlotka tak sa rýchlo uzdrav nech hrdlo už nebolí a nech sú výsledky zo steru ok Mabe kľudne koj malú ako vám vyhovuje aby ste boli obe spokojné Niekto vraví striedať iný zas dávať oba pri každom kojení na striedačku Takže je to individuálne Nás stále pobolievajú hrdlá Musíme ísť kúpiť posteľ Sa nám zlomila hi hi Mabe a to si fakt až tak dlho čakala?A výsledky si mala všetky Ok?Inak máš akčného športovca doma,že?No veď ja ešte to sono počas mrchy no a uvidíme Porozprávam sa s dokim ako to vidí on Samozrejme ak mi jednoznačne povie čakať tak určite budem Majte sa krásne

nefertitka
19. čer 2010

ahojte...
tak pekny uprsany zamraceny vikend prajem 😝 hrozne to pocasie...ale tie horucavy tiez zas nemusim...
my zas mame novinku,odmietame papat,este vyzivku ako tak troska zje,ale akonahle jej dam cerstve ovocie,hocijake,tak ani za svet 😠 ...skusala som broskynku,jablcko,melon,nic...mna z nej asi porazi 😝
lubi kedy pridas fotky z dovolenky?

mabe
autor
19. čer 2010

lubi, to jste teda musely vyvadet v te posteli 😀 . vsechny vysledky byly ok, za to cekani to stalo. jasnacka, domluv se s dr. a uvidis.

nefi, nam neprsi, za chvilku jdeme ven s tatkou na vylet. 🙂

mili1
19. čer 2010

Ahojte,,,, aj u nas prsí 😒 nemam rada ani horucavy
mab ja som stále kojila z obidvoch prs, a tak ako pise sarlotka vzdy som zacala na tom na ktorom som skoncila,,,aby sa dostal k zadnemu mliecku...pekne papkal aj priberal 😉
čokoladu som nejedla ,,,bala som sa 😉
Lubi no museli ste vyvádzat ak sa zlomila postel 😀
nef a nechce papat od kedy ste prišli z dovolenky?

mili1
19. čer 2010

Nef a určite bude všetko v poriadku s Nikolkou 😉 🙂 a fakt úžasná svokra 😒 to je stále tak že viac ti pomôžu cudzí ako vlastná rodina 😒

lubica69
19. čer 2010

Ahojte Juj keby sme vyvádzali to by som sa ani hanbiť nemusela hi hi Ale ja som na ňu nechtiac sadla Chcela som sa ráno postaviť Nejak asi rýchlo lebo sa mi zamotala hlava tak som z výšky sadla naspäť No a bum Mabe tak super,že si mala výsledky ok a čakanie sa oplatilo Nef určite foto dám Manžel odchádza zajtra na týždňovku tak bude viac času Ešte ich ani v pc z foťáku nemám My sme dnes grilovali Potom riadili Bolo celkom pekne Nepršalo Mabe a kde ste boli na výlete?Nef neboj ono to papanie všetkého príde Ani my sme nemali radi veci čo teraz ľúbime

sarlotta
20. čer 2010

kuk holky hezkou neděli🙂
Tak sem si nažehlila košík 😎

nefertitka
20. čer 2010

sarlotta,hned by som si tam zdriemla 😉
hej mili od dovolenky vymysla s papanim...teda zacala tam...neviem,ci je to nahoda,alebo to nejako suvisi s dovolenkou....

lubica69
20. čer 2010

Jej Sarlot krásne Tam sa bude búvať Nef neboj to papanie sa upraví

mabe
autor
20. čer 2010

ahojte holky, tak my dneska byly dopo na zahrade. teda tam bylo travy narostle. anicka spala hodku v autosedacce, tak jsem hrabala a pak s ni byla v budce(hodne foukalo) a kojila. tedka odpo mela zase zachvat, brisko, strasne ji v tom skrouka, porad grka. to musi byt vzduchem asi jak polyka a to zadny kapky asi nespravi, nevim. 😖 v utery jdeme k dr. tak se zeptam. jeste jedna otazecka: jak u vas vypadaly, vypadaji fontanely? me pripada, jestli ji nema hodne propadlou? uz sem to jednou rozebirala, ale ....nechci byt za plasana, ale to jeste bude strachovani, co? 😝 ja furt vidim katastroficky scenare, ale kdo by se divil po mych zkusenostech. 😝

ellysa
20. čer 2010

ahojte, tak mz sme u našich, malinká prebuvala celú cest včera prežila tri návštevy, dne sďalšiu, chúďatko má toho veľa ale tí ľudia si nenechajú vzsvetliť, že sme tu celý týždeň a majú prísť aj neskôr, náhodou by ju niekto videl skôr. 🙄
inak malinká posledné noci zle spáva vzhadyuje jej mlečko, negrcá, ale stále j naťahuje, grgá a keď ju položím plače, vzpadá to na tichý reflux, tak om hotová ☹
musím ju polohovať na vysoko a uvidíme čo bude, asi sa skúsim vypýtať na gastro, len sa bojím, že v AT mi povedia že veď to je normálne na čo to riešim
svokrovci mi už vybavili 22.8, to bdeme mať 3 mesiace
nef to nepapanie je hádam prechodné, určite to bud len pár dní
mabuš jej už tri mesiace super
jaj a sme už bez atinka, prvý krát bude nám chýbať
a inak aj vy ste mali taký problém nechať detičky s inými ľuďmi naši mi hovoria že ju mám dať na noc im ale ja radšej nebudem spať a o kočkovaní ani nehovorím, to som nervóyna aj keď je s mojim mm

ellysa
20. čer 2010

zabudla som napísať, že svokrovci mi vybavili krst

nefertitka
20. čer 2010

elly,chuda malinke,aj ja si myslim,ze to bude reflux,ale neboj to je uplne bezne skoro u malych babatiek....budete davat HA mliecko,alebo zahustovat materske...a polohovat....
a my sme dodnes nepozicali Nikolku...nedam a nedam 😀 ...ja si myslim,ze Olivia je este moc malicka na poziciavanie...by som sa aj divila,keby si pozicala na noc 😉 ...kocikovanie,to je ine,v tom nevidim problem,aspon by si si oddychla,ale my sme aj tak ani na kocikovanie nepozicali,ked ju mala par krat moja mama,ked som fakt len na chvilu odbehla,furt som jej volala 😀 ...a to som bola prec nanajvys hodinu a mala aj tak spala🙂 necitila by som sa dobre,keby bola odo mna prec,aj teraz,ked je uz vacsia...ine to bude,ked uz bude mat aspon 3 roky a bude vediet aj rozpravat a tak...to uz si skor vsetci s nou poradia...ja mam proste teraz pocit,ze najlepsie jej rozumieme my s muzom a bojim sa ju hocikomu dat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru