Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. črc 2009

Elly, ty to zvladnes. 😉 Sice to bude delsi cesta, ale zvladnete to. Verim tomu. 😉

sarlotta
13. črc 2009

ellysa to jsou malá procenta... ty 2% to je úplně mizivé číslo....to zvládnete. Aspoň si teď chviličku vydechneš a opečuješ sama sebe a svého drahého... můžeš podniknout něco co se v těhu nedělá🙂))) Léčba určitě zabere 😉

prdecek
13. črc 2009

ahojky holky,

jak se máte co nového???

Farmi vítej! a věř že do třetice to výjde! já prodělala toto minulý měsíc a 10.6. byla na revizi, teď čekám konečně tu hnusnou mrchu. ale pořád nikde, spíš mám strach, že jsme se párkrát nechránili a mohla bych být znovu těhu a zase to nedopadlo. Ale nechci si dělat testy, pač to je asi blbost abych v "šestinedělí" otěhu ne?

mabe
autor
13. črc 2009

Holky, tak tedka volala mamka a ptala se, tak co u dr.? Ja se drzela, abych se ji nesverila. pokud to klapne, tak to rodicum nechci rikat nejakou dobu. mamka by me tlacila do toho, abych byla doma hned od zacatku.

Ahoj prdecku. 🙂

sarlotta
13. črc 2009

prdecek no blbost to není... spousta žen otěhotní v 6tinedělí... akorát je tam riziko nějakého zánětu a malé sliznice na zahnízdění... ale zase někdo potratí v 6ti nedělí a někdo po půlroční pauze... a tak je to nakonec jedno, že.
Já bych si ten test udělala 😉 a pak zašla na gyndu.

farmarska
13. črc 2009

sarlotko ahoj 🙂 téda ty jsi ďábel , vidím tě na třech diskuzích najednou 😀

elys a to co píše sarlotka bude určitě pravda, nikdy naradila špatně 😉 jen to nabádání tě, že máte dělat co se v těhu nedělá.. no nevím co myslela.. , že by nějaký hard sex 😕 😀 😀 😀

mab bodejť že vím jak se cejtíš, je to asi 10tt co jsem prožívala to co ty 😀 sem měla pocit, že dostanu infarkt, jak mi bušilo srdce, pokaždý, když jsem se podívala na testík se stínem 😀 😀 A vidíš, přežila jsem to a ty přežiješ taky, jenom narozdíl odmne donosíš už zdravé krásné miminko 😵 věřím tomu 😵
a pamatuj si tahle slova, páč za nějaký čas budu potřebovat takhle uklidnovat zase já 😀 😀 😀 tomu taky věřím 😵

prdečku ty máš srandovní název 😀 No holky prostě do třetice nám to už všem musí vyjít!!!! 😵 😵 😵
jinak já myslím že otěhu můžeš 😅

holky tak já musím jít krmit, dojit, však vy co mne znáte, víte jak

😀

prdecek
13. črc 2009

vlastne sem to měla dostat jakoby už před 5ti dny, cítím se pořád unavená, ale jinak nic. Zkusím si ten testík asi ve středu koupit. Bylo by to super, ale mám strach,že by to zase nedopadlo. No radši nad tím nebudu přemýšlet 🙂

mabe
autor
13. črc 2009

🙂 Frami, ty ses uzasna. Tolik optimismu a sily. 🙂

prdecek
13. črc 2009

farmi 😀 ani nevím jak sem na něj přišla 😀

jinak já byla dneska dvě hodiny na sluníčku a pěkně cejtím ramena, je to mazec!

ellysa
13. črc 2009

baby ďakujem, dokonca som sa aj zasmiala 🙂 . Nesmiem to vzdávať, snáď sa tá liečba vydarí a budem úspešne tehu, vlastne to vychádza tak, že v septembri sa už máme snažiť, tak uvidíme. Nedovoľte mi prosím myslieť negatívne, lebo ja si to potom vždy privolám 😖

mabe
autor
13. črc 2009

Elly, budeme spolu myslet pozitivne, ju? 😉 Ja to taky potrebuju. Nejak me tedka poboliva podbrisek z toho vysetreni. 😒

ellysa
13. črc 2009

mabe držím ťa 😉 Ja si idem uvariť alchemilku a zacvičiť Mojžišku. Držte sa všetky

mabe
autor
13. črc 2009

Ahoj elly 🙂

mabe
autor
13. črc 2009

Holky, rozhodla jsem se, ze testovat budu az ve stredu rano. Zkusim na to prestat myslet. 😲 Budu se setrit, ale to bude vsechno. Musim se toho zbavit.

farmarska
13. črc 2009

mabíku to stejně nevydržíš! 😀 😀 😀 už tě vidím zítra ráno 😀 😀 a jestli vydržíš ráno v poledne už to bude jasný 😉 😀 😀
optimismus ted mám,a le to je asi tak všechno 😀 musím se radovat ze zítřků a nekoukat co bylo včera 😉

ale holky nebojte, však já až znovu otěhu, tak zase budu na mrtvici a zralá na psychouše 😝 to jsou pak teprve nervy! 😅
když nad tím tak přemejšlím, většinou není problém otěhu, ale udržet to 😢
tak holky popřejeme si pěkné udržování a jdeme do toho! 😵

mabe
autor
14. črc 2009

Dobre ranko devcata,

farmiku mela jsi pravdu, nevydrzela a druha carka je jasne videt. 🙂 Neni sice uplne tmava jako ta druha, ale druhej den pekne zesilila. 🙂

Manza me trosku pozlobil. Sel s kamaradama z prace na pivo vecer a nevratil se. Napsal me v 5h rano, ze jde rovnou do prace. Takova pitomost. Nespala jsem celou noc, jak jsem na neho cekala. Tak jsem napsala do prace, ze prijdu pozdeji. Takze jsem si trosku od tech 5h pospala a pujdu rovnou z domu za hodku. Je me divne od zaludku. 😖

mabe
autor
14. črc 2009

HOlky, kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeee???

farmarska
14. črc 2009

mabí tady! 😀 😀 😀

mabe
autor
14. črc 2009

ahoj farmarko,ty si mela pravdu holka - nevydrzela 🙂

farmarska
14. črc 2009

mabí garatuluju! 😵 už jsem ti psala na zamlklinky 😉 myslím, že už to máš spočítaný holka 😀
teda a ten tvůj manžel je pěknej sičák 😠 to se nedělá!! a vůbec těhulce!! 😠
mab hlavně ted hoooodně odpočívej a nenervuj se!!! 😵

mabe
autor
14. črc 2009

Frami, ja se tedka budu tak hlidat. Zadny v praci nervovani, vsechno pekne pomalu. Mam pod sebou 22 lidi, takze je to mazec. Ale ja zvolnim. Dneska po ranu nemuzu nic do sebe dostat. Zveda se me zaludek, snad se po ceste nepo... 😀

farmarska
14. črc 2009

mab a jejda a to je teprve začátek 😅 jak ti bude za týden.. 😅
ale i kdyby, mysli na to, že je to dobré znamení, že se mimisoj daří dobře 🙂

nefertitka
14. črc 2009

jej mabe,ja sa tak tesim.... 😀 nechcem este dopredu gratulovat,ak som dobre pochopila,este to nemas potvrdene od lekara,ze?

farmarska
14. črc 2009

nef nemá, ale čárka jí od včerejška krááásně zesílila 😵

nefertitka
14. črc 2009

superrrrr 😀 urcite by sa tam ani neukazala,keby tehu nebola 😉

bambi7
14. črc 2009

dobre rankoo
co mi uslo ?mab si tehu?

nefertitka
14. črc 2009

ahoj bam🙂 vyspata doruzova? 😉

bambi7
14. črc 2009

jeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to som rada mocccc tak mocccc drzkam palcekyyyy

mabus a v robotke klud davaj pozorrrr

nefertitka
14. črc 2009

no ja by som na jej mieste,keby sa to potvrdilo ostala radsej pekne doma lezat prvy trimester aspon

bambi7
14. črc 2009

presne ako pise nef ja to iste ved som aj bola doma cele tehuuu je to lepsie clovek nikdy nevie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru