Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. črc 2010

ahojte, tak dneska darca usne navzdycky. vcera vecer jsme nachystaly na zahrade diru a bude to. vim, ze to potrebuje.
@ellysa dekuju taky si to myslim, ale je to tezky, hodne. krasna princezna 🙂

mabe
autor
12. črc 2010

sarlotko, ahoj

sarlotta
12. črc 2010

@mabe buď statečná, budu na Vás myslet bobku 😉

mabe
autor
12. črc 2010

diky

lubica69
12. črc 2010

Ahojte kočenky Mabe držkaj sa

mabe
autor
12. črc 2010

ahojte, stavil se tady tatka, tak jsme byly venku s anickou. trosku me to pomohlo, ale uz se to blizi a je to tezky, nechci si uz stezovat, prominte

mabe
autor
12. črc 2010

tak jsme tedka volala nasim a nemela jsem. oba dva breci do telefonu. nakonec aji mamka pojede s tatkou na prehradu, aby s darcou nebyla az ji budeme odvazet. doprdele, jak to mam zvladnout????

lubica69
12. črc 2010

Ahojte Mabe no neviem čo k tomu napísať Skús myslieť na to,že sa už len trápila a nemala už nič zo života Takže ste jej veľmi pomohli

nefertitka
12. črc 2010

mabe,kazdy raz musi odist a teraz nastal ten cas....mysli na to,co napisala napr.Lubica,ze uz nemala nic zo zivota,teraz jej bude lepsie,viem si predstavit,ake je to pre teba a vas vsetkych tazke, budem drzat palce,aby ten najvacsi smutok co najskor prebolel...

inak den ok,zas sme boli na jazere,ale ta horucava je az neznesitelna,fuj...

mabe
autor
12. črc 2010

ahoj holky, tak uz je to za nami. nasi nebyly doma, byly na prehrade, kdyz jsme pro nu prijely. jak jsem tam vesla, tak to na me prislo. darca pekne spinkala, tak jsme ji probudily, vzaly na voditko a sly do auta. po schodech dolu vubec nechtela jit, do auta nevlezla, tak sem ji musela vzit. k veterinarovi se tak tak dobelhala. jakmile sedela na stole, tak se ji rozjely nohy a lezela, jak spadla. veterinar rikal, ze uz je videt, ze je to treba.rikal, ze ji pichne injekci na uspani do zadku a potom do zily na zastaveni srdce a ze vetsinou panecci jsou venku na chodbe. ja nevedela a manza se na me podival a rekl, ze bych mela jit, ze bude s ni. tak jsem sla a bulela a bulela. behem 5 minut hotovo. manza rikal, ze ani nedostala do zadku, ze byla odevzdana, ze ji mohl dat kanylu v klidu. to normalne nedelala, veterinare se bala. pak ji vzal do tasky, jely jsme na zahradu a tam ji daly do diry, ja si ji jeste hladila, dala jsem ji tam kyticky a kaminek. tedka zapalim svicku, mam takovyho psa a rekla jsem kdysi, ze ho zapalim az darca umre. boli me dost oci a hlava z toho. ale je to uz lepsi, bylo to treba.

lubica69
12. črc 2010

Ahojte Nef tak si užívate jazierko Tie horúčavy sú fakt des U nás dnes aj 4krát spŕchlo Inak sme len doma kým úplne nevyzdravieme

ellysa
12. črc 2010

mabuška mselo to byť hrozné, slzím len keď to čítam ☹ ale naozaj je jej havinkovi malému lepšie, časom to prejde a možno si časom do domčeka zaobstaráte iného psíčka, len nech toto prebolí
my dnes plačeme, z toho tepla nevie spať a je taká unavená, teraz po kúpkaní ju odvalilo, dúfam, že sa vyspinkí zlatko moje,muž je ešte v robote a ja som úplne grogy

aanda
12. črc 2010

Mabe,aj my sme dali uspat predosleho psika,mali sme ho 10rokov a bol velmi mudry. bol chory,uz mu aj zuby vypadavali a trapil sa, bolo to pre neho lepsie. iste existuje nebo pre psov kde maju kopec klobas a inych maskrt a teraz tam uz su spolu 😉

sarlotta
12. črc 2010

@mabe sluníčko ☹ ☹ ☹ ☹ ach jooo, tak ale už je to za Tebou.... bude dobře.

lubica69
12. črc 2010

aanda to bolo pekné,že nebíčko pre psíkov

bambi7
12. črc 2010

ahojte babulky
jaj mabuska drz sa ale je to pre darcu lepsie nasi tiez dali utratit sindusku v decembri tiez uz bola stara mala 17r chyba nam ale bolo to treba ach jaj ,,,,,ale mas krasne spomienky ako my....

no a co drobci spia vam ked je tak teplo?
a co sarlot ako sa mate?nieco nove a ni nejdem docitat idem spat mam dost a cez den sa sem moc nedostanem domka stale beha a beha tak sa jej venujem princeznicke mojej.....

no tak paaaa

mabe
autor
13. črc 2010

dobre ranko,

diky holky za podporu. vcera vecer to zase na me dolehlo, zapalila jsem ji svicku. jeste dneska me strasne boli ty oci. za hodku jdme s kamoskou ven a kocarkama, tak prijdu na jiny myslenky. je to tezky a to nebydlim jeste doma, to bych ji tam videla furt.

mabe
autor
13. črc 2010

tak to kamoska zase odrekla. ach jo, vim ze je teplo, ale.... 😒 no nic, jdu si jeste lehnout za ancou a pak pujdeme sami ven nakoupit a tak.

mabe
autor
13. črc 2010

tak spat me nejde, v hlave mam: udelala jsem dobre? nebo mela umrit sama? mam trosku pocit viny. ☹

ellysa
13. črc 2010

@mabe určite žiadny pocit viny, radšej takto ako pozerať sa na ňu ako sa trápi a umiera, teraz to máš ešte príliš čerstvé

lubica69
13. črc 2010

Ahojte Tak dnes zas máme hic Ale u nás fúka príjemný vietor Ideme len na záhradu lebo stále soplíme Mabe skús na to nemyslieť Venuj sa Aničke Tá ťa teraz potrebuje

mabe
autor
13. črc 2010

elly, diky.¨

lubi, kdybych nemela malou, tak se asi zhroutim, ale ona me neda prostor..

lubica69
13. črc 2010

Mabe to som nepochopila Načo ti Anička nedá prostor?

mabe
autor
13. črc 2010

na to, abych smutnila vic po darci

mabe
autor
13. črc 2010

takze to zvladam s anickou lip

lubica69
13. črc 2010

Mabe tak to je dobre moja 😉

mabe
autor
13. črc 2010

holky chci se zeptat. anicka v techto vedrech chce jest kazdy 2h. uz je protivna a breci a breci. ale pak me pripada, ze ji zase vic boli brisko, kdyz taklhe pije. staci ji to kojeni? nemam ji dat v techto vedrech treba caj? a nezvykne si tak na flasku? 😖

sarlotta
13. črc 2010

@nabe když tak jí dej obyč vodu a zkus jí to dát ze sklenky, flašku bych nedávala. Ale já měla malého taky v hicech a stačilo kojení... klidně po 2 hodinách a při jednom kojení ji dej vícekrát odříhnout, ať ji ten vzduch netlačí.
Hlavně Ty musíš taky hodně pít...3-4 litry ať se má mlíčko z čeho dělat ju 😉 kontroluj počet počuraných plenek za den- 5-6 ks musí být 😉

aanda
13. črc 2010

mabe, skus jej dat prevarenu dojcensku vodu s lyzickou.....

mabe
autor
13. črc 2010

sarlotko, pocuranych mame hodne plinek, cura furt. ja teda tolik litru nevypiju, ale snazim se pit. ja ji davam tedka kazdy ty 2h. ty vedra jsou hnus.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru