Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
29. srp 2010

ahojte....
@mili1 trvalo to asi mesiac...
v zime supnete malych na sanky a sup sa sankovat a behat v snieziku a tak🙂 da sa aj v zime zabavit...elly,no vy este behat asi nebudete,ale urcite bude kukat, co to je zac to biele;)

ellysa
30. srp 2010

dobré ráno babule, noc na prd, bola hore už o 1.00 a o 5.00 sa tvárila akože on a je už vyspatá, tak som ju šibla do hojdačky, tam ešte spí no ale ja sa nemám kde uložiť, musím ju hojdať 🙄 , to bude deň
dnes cestujeme na oravu, vôbec sa mi nechce-rozhodený režim, svokrovci 🙄 , ale musíme ísť odhlásiť to zhorené a prihlásiť nové auto, budeme len do piatku, v sobotu máme to plávanie, no potom budeme musieť ísť znova po to auto asi o dva týždne, už teraz sa bojím ako pôjdeme dole, malá nie je zvyknutá sedieť vzadu sama na dlhé trasy, bojím sa že celú cestu prereve, no ja budem musieť odšoférovať druhé

ellysa
30. srp 2010

@ellysa inak to auto berieme z LM , neuveríte ale urobili nám o 1500 EUR lepšiu cenu ako v BA

mabe
autor
30. srp 2010

ahojte holky, tak dneska teda hnusne. asi pujdeme s mamkou do mesta. potrebuju si koupit nejaky gate a anicce chci koupit knizecku zviratkovou a balonky plastovy teda takovy ty kulicky.
@ellysa jejda, to teda byla noc. anicka spala od 8h do 5h a potom do 7h a sly jsme spat jeste u prsa do 8h. takze dobry.

mabe
autor
30. srp 2010

no holky, co delat v zime s pulrocnim az rocnim ditetem? chodily jste nejak ven...

nefertitka
30. srp 2010

mabe ano my sme chodili,na sanky a tahat,sa jej to velmi pacilo a aj sme sa pustali z takeho mensieho kopceka....

mabe
autor
30. srp 2010

tak uvidime, jak to pujde nam.

premyslim nad tim plavanim, jestli jeste nepockat, nebo hnedka zacit 😒

nefertitka
30. srp 2010

najnovsie informacie su,ze 4 zeny a 2 muzi mrtvi,jedno 3 rocne dieta postrelene,jedna rodina vystrielana cela...neuverite,ale tam je Terno a chcela som tam doobeda s Nikolkou ist,nakoniec sme ale ostali doma....
ja by som im tym utocnikom strelila do oboch noh a ruk a nechala ich pomaly umriet a vykrvacat! to co uz sa deje!normalne sa aj bojim tu teraz byt,ze policia vyzyva ludi,nech nechodia popred okna,no my sme na prizemi...
dokopy ze je 19 zranenych este k tomu aj

mabe
autor
30. srp 2010

ahojte, tak jsme zpet. koupila jsem anicce basketbalovej balonek malej. tatka hraje basket, tak ona ma taky. je teda tvrdej gumovej, snad ji to nemuze nijak uskodit a leporelo.http://www.dobre-knihy.cz/detail-10179...
tot vse, ty balonky maji po 50ks za 250kc, tak jsem to zatim nekupovala.

mabe
autor
30. srp 2010

to je hrozny ☹

mabe
autor
30. srp 2010

hodila jsem foto male basketbalistky 🙂

mabe
autor
30. srp 2010

holky, tak jsem anicku dala tchanovcum, jely autem do lesa. rikam si, jestli to neni brzo, takhle ji davat... 😒 aby nebyla nestastna.

ellysa
30. srp 2010

@nefertitka počuli sme to naobed v rakúskom rádiu, hneď som na teba myslela, že snáď sa vám nič nestalo, strašné, hrozné, mám zimomriavky z toho
@mabe anička je krásna už minule som ti chcela napísať ako veľmi vám už vyrástla už nie je také úplné miminko už je to veru slečna 😎
prečo by si aničku nedala? robíš dobre aj sama sebe, aspoň si oddýchneš, ja som v tomto ešte blbá, nedokážem to, ale asi preto že ani nemám komu 😅

mili1
30. srp 2010

Nef u nás to trva asi mesiac... 😒
Nef to je hrozné,,, ☹ čo sa už deje ☹
U nás dnes prší ,,,doobeda bolo pekne tak sme boli na dvore... 😉
Elly tak už ste autíčko kúpili? ten hyundai ?

ellysa
30. srp 2010

@mili1 no konečne sme ho dnes objednali budúci týždeň príde, dovezú ho z čiech tam sa vyrába, tak na oravu pôjdeme až v sobotu nakoniec. vybrala som si farbu, ktorú naživo nikde nemali len tú vzorku tak som zvedavá-mocca brown-mala by to byť tmavo hnedá a na slnku má taký odlesk do červena, no som zvedavá

ellysa
30. srp 2010

@mili1 no konečne sme ho dnes objednali budúci týždeň príde, dovezú ho z čiech tam sa vyrába, tak na oravu pôjdeme až v sobotu nakoniec. vybrala som si farbu, ktorú naživo nikde nemali len tú vzorku tak som zvedavá-mocca brown-mala by to byť tmavo hnedá a na slnku má taký odlesk do červena, no som zvedavá

mabe
autor
30. srp 2010

@ellysa dekuju za pochvalu.

tak nakonec tchanovci ji vratily o hodinu pozdeji. 😒 pry si to blbe naplanovaly. tchyne teda zavolala, ale anicka uz byla moooc hladna chuderka mala. a manza bude mit problem ji uspat, protoze spala dlouho 😀 😝 ja jdu za pul hodky plavat s tatkou.

mabe
autor
31. srp 2010

dobre ranko, tak vcera jsem si paradne zaplavala. dojela jsem domu az v pul desata. manzovi anicka pry rvala pul hodiny nez usla. chuderka moje mala, ze by vedela, ze jsem pryc a chtela me? 😒 tedka dopo pujdeme prochazkou nakoupit a v 14h jdeme na ocko a poradnu. mame doma 22C, ale pripada me zima pro anicku pocitove, nevim.

ellysa
31. srp 2010

@mabe aj u nás máme 22 a tiež sa mi zdá chladno ale má len dlhé tepláčky a body kým nemá studené ruky a noštek nebudem ju viac babušiť

mabe
autor
31. srp 2010

tak anicka ma chladnejsi rucicky, protoze si je strka do ruky porad. anicka si tedka pekne hraje na zemi. ma tam hradicku, kterou si posunuje porad nohama a to leporelo. tedka delam v papinaku jidlo a v 10h dostane najest a pujdeme ven nakoupit. trosku se me mota hlava, ale snad to nic nebude.

ti tchanovci me trosku nastvaly vcera s tim prichodem o hodinu pozdeji nez jsme byly domluveni. 😒

mabe
autor
31. srp 2010

holky, tak ja jsem se tedka pro jistotu podivala na papirek, kdy mame dojit na ocko a mame jit uz na 11:30h. ja myslela az na 14h. jesteze jsem se podivala. to by byl prusvih. 😒

mabe
autor
31. srp 2010

ahojte, tak jsme zpet. anicka ma 6,9kg - pribrala za mesic kilo. 😕 jinak dostala dva pichance, tak uvidime. a musim se objednat na ocni, ze ji tece to proplachovany ocicko, tak jestli je to ok. furt nevim s tema nausnickama, dr. rikala, ze ted je to nejvhodnejsi. 😖 tedka si delam jidlo a za 2h pri dalsim koju si pujdeme lehnout. 🙂

sarlotta
31. srp 2010

ahojky holky, moc Vás nestíhám 😉 nějaké fotečky mám v albíku tak mrkněte
@mabe super kontrolka to jste jedlíci 1kilo za měsíc 😀 basketbaliska krááásná 😉

lubica69
31. srp 2010

Ahojte kočenky
To ale máme škaredo von 😖
@mabe tak krásne priberáte 😉
@sarlotta kukla som fotočky Krááásne ale ste bacuľkový 🙂 Malej určitw chutí papať
Ely a aké ste nakoniec vybrali teda?Tá farba bude supeeer 😀
ja som dnes volala do škôlky a že nástup až v pondelok lebo nie je niečo dokončené 😅

mabe
autor
31. srp 2010

diky holky, hodne me to prekvapilo 😀

mili1
31. srp 2010

Lubi aj sestra hovorila že idu až v pondelok do školy ,,asi sa učitelom ešte nechce pracovať. 😀
Mab malá je krásna 😉 🙂
Elly tak už sa budete vozit v novom autíčku...

mabe
autor
31. srp 2010

@mili1 dekujuu moc, uz nam stoupla teplota, zatim mirne zvysena, snad to nebude horsi a horsi. tedka usla, tak uvidime, jak bude dal spat. mylsim, ze uz tuto kombinaci hexi + prevenar mit nebude. hexa byla 3x a jeste jednou prevenar asi. musim se nekam mrknout.

indonal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lubica69
31. srp 2010

@mabe tak nech už teplôtka nestúpa moja
A kedy idete na to očné?A tie naušničky ideš dať teraz?
@mili1 no oni práveže už makajú Po prerábke je tam roboty až až 😅 A ako sa máte moja?

mabe
autor
31. srp 2010

tak anicka uz spi, prcina moje. je trochu protivnejsi. ja tedka se najim od obeda a pujdu zehlit.

@lubica69 diky, snad nestoupne. jdeme pristi utery, nema to tak moc jako minule, ale slzi ji vic nez to druhy, tak je to treba zkontrolovat. ja prave nevim, kdy ty nausnicky. dr. rikala ze je to lepsi tedka kdyz je mala, ze si za to nebude tahat, jak se to bude hojit. tak ja nevim. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru