Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
6. zář 2010

Lubi a potom prestal len tak papat v noci?

mili1
6. zář 2010

Nejako mi to zblblo 😒

lubica69
6. zář 2010

@mili1 áno Prestal a začal spávať celú noc 😀 Ale to je všetko individuálne a chce to čas Neboj moja 🙂

ellysa
6. zář 2010

@mili1 hej aj tá chamomilla vulgaris aj tie čipky sú homeopatiká, teraz si neviem spomenúť ako mi to kamoška hovorila ale najké vibrucol n, skús sa spýtať v lekárni, isto ti poradia

nefertitka
7. zář 2010

bre ranko....
tak uz mame asi definitivne po lete co?to je neuveritelne,ze od dovolenky uz presli 3 mesiace,mne sa to zda nedavno...

co mate dnes na plane?

inak svokra sa furt neozvala,nemala ani potrebu Nikolke k meninkam gratulovat.....vobec mi nechyba,ale z principu mi vadi jej pristup,ze este ona bude urazena a nema byt naco....nikolka ju uz ani poznat nebude,jej problem..

ellysa
7. zář 2010

@nefertitka ahoj, no je strašná kosa, my si už večer kúrime v krbe. dnes ideme do mužovej práce ukázať malú a nakúpiť plienky a mliečko.
no svokra sa pekne vyfarbila, mne tiež teraz moja lezie hore krkom kvôli krštinám v kuse do nás rýpe, ja som súhlasila, že chcem ale len bez omše a ona nám volala, že sa to bez omše nedá a že už nám vybavila s omšou túto sobotu, tak sme sa povadili s mužom ale nepustila som a zavolala som svokre, že ja si to teda vybavím v BA aj bez omše, tak sa ona urazila, že to nebude na Orave a hneď a o 5 minút zavolala, že teda keď to chceme bez omše môžeme to mať 26.9, tak som sa pýtala ako je možné, že to už ide-tak že druhú nedeľu sú s omšou a štvrtú bez- a to nám nemohla povedať hneď? ona chcela silou mocou omšu, tak to nepovedala a keď videla, že nepustím, tak zrazu to šlo aj tak.... len som sa musela povadiť s mužom kvôli nej a ona sa ešte uráža, snáď je to moje dieťa nie? ja si ho okrstím kedy ja chcem a ako chcem.

nefertitka
7. zář 2010

ahoj elly, no akoby som o svojej svokre citala....to je s nimi strasne niekedy,fakt....dobre,ze si si stala za svojim. Aj ta moja furt chcela aby bolo vsetko po jej...no tudle nudle....
a presne ako pises,vela krat sme sa aj s muzom dotahovali kvoli nej....

nefertitka
7. zář 2010

chapes,ale ona nema byt absolutne preco nafucana a ide to este otacat na nas,stavim sa,ze sme pred vsetkymi z tej rodiny ocierneni ze az....moj akykolvek kamaratsky vztah s nou skoncil nadobro....k takejto osobe sa ja nemozem chovat milo a pretvarovat sa,aj tak ma stvala uz rok a pol , odkedy sa Nikolka narodila....

mili1
7. zář 2010

Ahojtee,,, dalsia noc je za nami a bola dobra, napapal sa a spinkal dalej,,,klop klop,,,dufam, že to tak zostane.... 😉
My už tiež kurime,,,,večer je už chladnejšie,,,
Elly vy mate krb?
Elly a v akom kostole budete krstit?,,,,my sme mali krst s omšou,, dalo sa bez omše ale v inom termíne a to nam nevyhovovalo...a dobre si urobila že si nepovolila,,,ved to je tvoje dieta tak ty sa rozhodneš ,,, 😉
Idem varit a umyvat okna ,,,,sa mi nechce 😒

mabe
autor
7. zář 2010

ahojte, tak jsme byly s ocickem. ma ho ulne v poradku. tece sem tam vic kvuli tomu propichnuti. pak jsem byla meste s tatkou a nic nekoupilka. v HM teda pekna bunda za 550, ale ja fakt nevim s tema velikostma. 😒 no, musim si to jeste promyslet, co a jak koupit.

mabe
autor
7. zář 2010

@ellysa je to slozity s tchynema

sarlotta
7. zář 2010

ahojky holky já byla dnes na masážce 😎 😎 😎 aaaaaaa...a plánuju večer teplou vanu...už možu konečně 😎 po 6týdnech....

no a v poradně ok 😉 máme 4500g a 51cm...bříško klidné,napapané říkal doktor 😀 😀 , očkování na TBC z porodky má reakci - takovou ideální-je tam červená tečka..takže super...akorát slzíme furt - má zůžené kanálky..tak masírujem a kapem kapičky...ale má to čisté zatím 😉
na večerní cirkusek sem si vyptala ještě vit.B...ale říkal, že to je normálka...že malá vypadá spokojeně 😎

lubica69
7. zář 2010

Ahojte kočky
Prišla som vás len pozdraviť
Celý deň som sa nejak nezastavila Muž šiel do práce tak vypraviť jeho Bola som aj na úrade ale nakoniec som o vzdala Bolo tam hrozne vaľa študentov tak musím zajtra
Nef Nikolke dodatočne všetko naj naj naj No svokra 😠 Aspoň máš od nej kľud
Ely jej krb zááávidím
Sarlot moja to už je 6 týždňov?Bože ale to letí pekne rastiete
Sebo dnes v škôlke vôbec zas nespal 😅

ellysa
7. zář 2010

@mili1 no hej máme krb tu všetky byty majú, je to super, síce ma štve ten bordel z toho, ale romantika úžasná a aj ušetríme na elktrine
@mabe no ja ti verím, tiež ešte stále rozmýšľam aj nad bundičkou a nohavicami, v decembri bude mať oliv už 7 mesiacov tak možno pôjdeme aj trošku na sánky.
@sarlotta no krása už 6 týždňov aká je sarlotka drobunká, naša mal už 56 cm vtedy.
@lubica69 možno časom bude aj spnkať, aj som sa ževraj vždy ubezpečovala sto krát a vyhlasovala, že ja v škôlke spať NEBUDEM, tak mi naši povedali, že fajn, že mám len tak ležať a oddychovať a viem, že vždy som zaspala tak, že keď som sa zobudila deti sa už dávno hrali 😀
a môj synovček je už doma maród, neviem ako si na tú škôlku zvykne 🙄

mabe
autor
8. zář 2010

ahojte, jdeme za chvilku cvicit, aniccino cviceni a pak do mesta se podivat na ty veci a na 13 za mamkou a pujde s nama domu a bude hlidat ancu. ja si apson neco udelam. vecer plavco s kamoskou 🙂
@ellysa je to veda 😝
@sarlotta krasny miry, tak at se ocicko zahoji samo
@lubica69 ahojky

lubica69
8. zář 2010

Ahojte
@mabe tak máš na dnes pekný program Ty si taký športovec 😀 A ako je mamke?Už lepšie?

mabe
autor
8. zář 2010

ahojte, tak jenom na skok. musim nahoru za ancou a babickou. koupila jsem anci http://taftoys.com/view.php?itemid=11085 tu pravou hracku a pak http://www.forbaby.cz/zbozi/22244/20525/12867/1...

@lubica69 dekuju za optani je ji dobre, pristi patek uz jde domu.

mabe
autor
8. zář 2010

manzovi se to nelibi, ale me jo. 😖

lubica69
8. zář 2010

@mabe tak pekné si kúpila 😀 A na tom koníku sa ale nedá hojdať či...??? super,že je mamine lepšie 🙂

mabe
autor
8. zář 2010

@lubica69 neda se na nem hojdat 😀 anicce se to u kamarada libilo, tak jsem ji to taky chtela koupit. vzdyt dostala plno penez po narozeni, tak co... nic sem ji tak extra nekupovala a jeste jsem koupila 5ks dozicek na jidlo.

lubica69
8. zář 2010

@mabe tak to hej A keď sa jej to páčilo 😀

ellysa
8. zář 2010

@mabe krásne hračky ja zháňam už dlhšie toto, majú to u lekára a malej sa strašne páči , len som to nikde nenašla len v českom e-shope a nenašla som, či dodávajú aj na sk, mabe ek by si to náhodou videla, nepozrieš kto to vyrába? tak by som sa k tomu dostala ľhšie ale netúšim,čo je to za značka 😒 http://www.bambinot.cz/Pro-nejmensi/Plysove-auto

ellysa
9. zář 2010

dobré ránko, tak my sme spali od 20.00-2.00 o štvrtej sa trochu pomrvila ale spala do 7.30, len ja som nemohla do olnoci zaspať, tak som grogy
baby kedy sa má bábätko pretočiť z chrbátika na bruško? oliv sa vie pretočiť z bruška na chrbátik aj na boky ale na bruško ešte nie? 😕

mabe
autor
9. zář 2010

dobre ranko, tak anicka vcera usla v 19h po koju, ja pak sla cvicit a prcina spinkala az do 3h, pak do 6h a tedka sla zase spat. dneska jdeme na moje cviceni na 12h, jinak budeme doma. mame tady zimu, tak jsem rekla dedovi at zatopi.
@ellysa ahojky, tak to pekne spinkala, akorat ty sis to pokazila, ze? 😒 podle tabulek az v 5.mesici, my jsme to mely driv, asi tak 4.mesic zacatkem. uz si to presne nepamatuju, neboj vydrz.

sarlotta
9. zář 2010

kuk, heký čtvrtek přeju 😉 😎 ........holky u nás se stal asi zázrak... malá spala celou noc ve SVÉ postýlce jedno kojčo bylo a jinak chrupala... a teď se najedla a dala jsem ji do košíku a chrupe
Nechápu... vždycky hned spustila, ještě jsem ji ani pořádně nepoložila ..... asi už nám skončil spurtík, mlíčko se přizpůsobilo, nebo líp vidí, pže už se začíná smát a taky si prohlíží kde se co děje a kde leží 😵
@ellysa kolem 4tého měsíce 😉

ellysa
9. zář 2010

@sarlotta no šikulka malinká 😀

ellysa
9. zář 2010

mabe no čo už naštudované príkrmy, ja sa priznám skúsila som dnes dať oliv mrkvičkovú šťavu-zmiešala som ju s vodou dva krát potiahla si myslela, že je to čajík prestala a potom to na mňa vypľula ale za pol hoďku som jej skúsila dať znova a už to všetko vypila a pekne sa mi zasrala 😀

nefertitka
9. zář 2010

ahojte...
my sme dnes boli v rizikovej poradni,kde chodime tak raz za pol roka asi,lebo bola mala nedonosena a akurat ma zas vystresovali....
malo rozprava,preco pouziva detsky zargon, ako napriklad ze povie ete namiesto este, no lebo nevie povedat este S...ze nejak malo pribrala,mame ju krmit viac kolerickymi jedlami, naposledy tam vazila 9300g a teraz ma 1700g....za nejakych 5 mesiacov to pribrala,ze to je malo,dali nam odporucanie na antropologicku,ze je nejaka drobucka a to je pritom vyssia ako vsetky ostatne deti v jej veku!a ze je nejaka bleda a bla bla...to si akoze musia silou mocou nieco najst furt na nej? strasne ma seru...ved papa pekne,lieta cele dni,tak to asi aj cele rovno vybeha...nerozprava este ako my, no a co,este ma na to cas...mojho muza nevlastny brat do 2 rokov nepovedal ani slovo... a teraz rozprava,to je zaujimave,ze?a este je aj nadpriemerne inteligentny...ze ci opakuje po nas slova, no opakuje,ale len niektore,tak aj to im bolo malo...

nefertitka
9. zář 2010

nie 1700 ale 10700 heh🙂 som sa pomylila

lubica69
9. zář 2010

ahojte
nef juj nič si z toho nerob Môj má necelých 15 kg a dokina nám nikdy nič nepovedala Moja netráp sa tým Sama vieš,že ja malá ok a nič jej nechýba
Salrot jej tak krásne A celú noc Ja nechápem Supeeer
Ely tak mrkvička chutila? 😀 No po mrkvičke sa najlepšie kaká 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru