Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. led 2011

holky, tak kde jste? 😕

bambi7
18. led 2011

cafte babulky ako sa mate?u nas uz spinkaju aj tato aj domka.....ja este kukam na nete dake oblecko pre domku...
inak vsetko ok......

no nef dufam ze ta dovolenka v tunise bude ok a ked nie pojdete inam hlavne ze budete pri mori 🙂

mabuska slniecko ako?co anicka?

a mili ako sa mate a elly?

tak dobru noc prajem

nefertitka
19. led 2011

caute...

@bambi7 uz sme to radsej zmenili,zas za Grecko,len do ineho hotela,ten isty ostrov - Rhodos..nechcem nic riskovat,radsej. Ake oblecka pozeras?

ellysa
19. led 2011

@nefertitka no veru dobre ste urobili, ten Tunis vypadá naprd, aj svokor má zajednaný zájazd, ale dúfa, že do leta sa to zmení. no s bábom by som neriskovala...
@bambi7 my výborne, len stále behám za malou, chce stále byť na nohách, ešte stále needí, jednoducho nechce 😕 , niekdey sa ani najesť nestíham, dnes dostala novú buggy

nefertitka
19. led 2011

@ellysa niki kuka na fotky a vravi ze Nikinka tam je;)))Si mysli,ze to je ona...Olivinka vyzera,ze sa jej paci🙂 to bude mat vyhlad na cely svet🙂
no ved prave s tym Tuniskom,aj my sme si vraveli,ze sami keby sme sli,tak by sme to tak nechali,ale s malym dietatom radsej riskovat nechceme...

nefertitka
19. led 2011

a aka je to uz velka kocka 😉

ellysa
19. led 2011

@nefertitka no veru rastie rastie, v pondelok sme boli na poradni a má už 75 cm a 8300 g, dlhá je ako týždeň pred výplatou

nefertitka
19. led 2011

@ellysa vidim,ze aj ty mas taku spagetku;)

mabe
autor
19. led 2011

ahojte holky, tak u nas se uz spi. dneska jsem na ni byla celej den sama, zadny kamosky nic a jsem uz celkem grogy. 😝 😀
@ellysa je to fuska, co? 🙂 vy jste teda velci. to my tedka mame 75cm a 9kg.
@nefertitka my prave premyslime, jestli jet s kamosema do chorvatska na prodlouzenej vikend autama. 😒
@bambi7 nazdarek, parada. anicce uz je lepsi, jeste trosku kasel a rymecka, ale chodime ven. jinak uz je to kus zensky. porad me vyhazuje veci ze zasuvek, furt chodi kolem nabytku a udelala dva maly krucky a sem tam zapomene ze se nedrzi a stoji chvilicku. je to radost, ale uz se tesim na leto.

ellysa
19. led 2011

@mabe no veru, Olivia je dlhaňa,ale tak má byť po kom ja mám 170 cm a ak ma prerastie bude hodne vysoká.
no veru je to fuška, ona ešte tak pevne nestojí a hocikedy spadne, tak som stále za ňou, ja som väčšinou sama, teraz chodíme v pondelok na cvičenie

bambi7
19. led 2011

ahojte elly mala je uz velka kocka a super kocik 😉 ja mam este dva zatial nepredam 😀 jeden concord fusion ten necham pre druhe je super a druhe na dovolenku golfac.....

nef kukala sm next aj som poobjednavala zasa daco 😀 este pojdem v marci na nakup ako kazde 3 mesiace 😀 do rakuska a budem spokojna 😀 😝

nef ja tiez chcem ist na dovolenku ale do turecka ak nebudem tehu......ak ano uvidime mozno aspon do chorvatska s kamoskou a jej rodinkou tak uvidime........ale do turecka by som sla hnedddd......

no dnes sme boli vonku aspon chvilku a potom klasika ku kamoske na kavu striedame sa raz tam .a opacne.....aspon sa babulky bavia spolu....dnes tancovali kolo kolo.....boli podarene

nasa uz opakuje poriadne len davam pozor co poviem 😀 povedala som domke ze lubim ta a ona ubim ta......ci tak dako 😀 ale jezisi je jej oblubene to povie pekne a zretelne 😀

tak sa majte pekneeee a pekny vecer

bambi7
19. led 2011

aj domka je dlha sice nie po mne 😀 ale po mm toho je dost 😀

mabe
autor
19. led 2011

@ellysa tak to ja mam jenom 165cm. ja jsem zvykla, ze kazdej den neco mame - babykavarnu, prochajdu s kamoskou, cviceni,..tedka jak je nachlazena, tak to neni a nas tatka sel rovnou z prace do hospody.
@bambi7 drzim palecky na dalsi....peknej den jste si udelaly holky 😉

ellysa
19. led 2011

my pôjdeme do talianska so švagrinou a jej frajerom a svokrovcami, ale som rada, nebudeme sami a aspoň malú trochu postrážia

mabe
autor
19. led 2011

@ellysa to je dobre, ze si aji odpocnes. my jedeme s kamaradama - 4 rodiny, 4 deti v dubnu do jeseniku na hory na chalupu. akorat me mrzi, ze nase chalupu je mooc stara a dokud anicka nebude chodit, tak tam jet nemuzeme - studeny zeme, vlhky. 😒 a to ma manza jeste tyden dovci z lonska a hnedka bysme tam jely. jestli si to bude muset vybrat do brezna, tak budeme muset jet nekam do apartmanu asi.

nefertitka
20. led 2011

ahojte...

@mabe aj ja som s malou skoro stale sama,ale je to fuska,fakt...ked som s niekym,hned ten den ide rychlejsie...
ak je Anicka taka,ze vam prespi v aute,tak skuste to Chorvatsko,my by sme s Nikolkou tak nemohli ist,to by sme sli asi 3 dni...radsej lietadlom
@bambi7 aj my sme chceli Turecko,ale nebolo uz volne 😅 teda na ten termin,ktory sme chceli my plus aby tam bola rodinna izba,ide s nami aj moja mama...takze zas Grecko,a ten dalsi rok ak sa pojde,tak Tunisko,alebo Spanielsko alebo Turecko...to uz asi pojdeme sami,teda my traja,bez babky...

aj my sme dlhi,teda Nikolka, ma 90 cm, a ja mam iba 164 a muz je taky priemer,takze neviem,po kom bude dlha 😀

nefertitka
20. led 2011

@bambi7 sak jasne,musite kocik nechat pre druhe🙂 my uz ho vobec nepouzivmae inak,nevydrzi tam poprve, chce ist sama vsade a po druhe uz je na to fakt dost velka, takze ho pouzijeme fakt len sem tam,ked ideme von hajat,ze tu vrtaju alebo co,ale inak nie a uz jej je aj nejaky maly,teda na dlzku 😝

nefertitka
20. led 2011

@bambi7 jezizi povie?🙂 aj nasa, to mame na dennom poriadku,jezis maria, pane boze na nebi,kriste pane, porazi ma,klepne ma;))))

ellysa
20. led 2011

@nefertitka no my sme preto kúpili takúto buginku už len, my chodíme ešte stále v kočíku, ale určite keď sa rozchodí to budestále menej a menej, a tento je malinký do auta...
musia byť podarené keď to hovoria 😎 , Oliv už aspoň mama hovorí abľaboce samozrejme a posledné dni začala pľuť, to neviem kde videla

nefertitka
20. led 2011

@ellysa to aj Nikolka robila,plula cele dni 😀 raz sme boli v Zoo a tety co predavaju listky sa na tom strasne smiali 😀

bambi7
21. led 2011

cafte babulky ako sa mate? co nove?

tak to ide uz je piatok .....a zajtra idem ku kadernicke tak sa tesiiiiimmmm konecne 😀 inak sme boli vonku a boli sme na ockovani dala som domku zaockovat na kiahne.....tak som spokojna aj kamoska bola tak mame deti zaockovane 😀

a co mate na plane zajtra?tak prajem pekny vecer

solinkarka
21. led 2011

Ahojte baby..mozte mi poradit? som 19 dni po kyrete a citim dnes nejake pichanie pri vajecnikoch, moze uz ist o ovulaciu?? dakujem

mabe
autor
21. led 2011

ahojte, tak dneska odpo s kamoskou venku. dopo nemohla, tak jsme sly odpo a uz bylo hnusne. domlouvaly jsme se s kamoskou, ze bysme jely v lete do chorvatska. autama do apartmana, myslite, ze je jeste brzo s ancou? ona ma chlapecka o 1,5m mladsiho. zitra pojedeme anicce koupit klavirek a vkladacku. v nedeli rano plavat, uz musim zada se hlasi o pohyb.

@nefertitka ja myslim, ze snad anicka by to zvladla. ja uz jsem potrebovala lidi, protoze to nachlazeni trvalo dlouho.
@bambi7 na co jste mely ocko?

nefertitka
22. led 2011

ahojte....

@mabe tak chodte,ved autom si hocikedy mozte spravit prestavku,keby nieco...podla mna to bude v poho v noci,aj tak bude hajat si myslim...

@bambi7 to ste sadali preockovat?my sme boli v 15.mesiaci a druhy krat sme na preockovanie uz nesli, 7 dni po ockovani chytila Nikolka vysoke horucky a tyzden nesli zrazit,az nam lekarka povedala,ze jej mame tyzden vkuse davat pre istotu nurofen kazdych 6 hodin,potom to preslo...

nefertitka
22. led 2011

@solinkarka podla mna moze...ale radsej si pockajte par mesiacov,kym sa zas zacnete snazit o babo 😉

nefertitka
22. led 2011

mili sme tu nejak dlho nemali 😨

mabe
autor
22. led 2011

ahojte holky, tak dneska jsme byly doma a pak spolecna prochazka. zitra rano jdu plavat, pak deda a tchanovci na obed.
holky, nemate nekdo nejakej tip na penzion nebo chalupu na zimu pro me a manzu? ma tu dovcu vybrat do konce brezna, tak bysme chtely nekam jet s anickou.

bambi7
22. led 2011

cafte babulky ako sa mate?

mabus nef ja som dala ockovat sama doporucila mi to lekarka a som byv sestra zdravotna a tiez som chcela ved aj ked si precitas co mozu kiahne ovcie sposobit.....ja som dala ockovat nie to co pises to je nova vakcina stoji jedna 50 eur a je lepsie aby sa preockovalo takze 100 eur a kiahne nikdy nedostane a ani pasovy opar .......co pri kiahnach moze a nemusi byt aj v dospelosti ....moj svagor dostal teraz ten opar a stacilo mi 😉 tak som rada ze to mame a ziadne teploty nie su z toho .....domka mava pri kazdom ockovani ale pri tomto to nebolo .....aj kamoska dala zaockovat a tiez bez teploty....

a co mate nove?

mabus a kam by ste isli? na tu chatu,,,,,,tak vam bude dobre 🙂 ja by som sla hned k moru len uvidime co bude teda myslim ze ked budem tehu tak nic .....ale ak nie tak idemeeee tak uvidime co bude 😀

tak pekny vecer

nefertitka
23. led 2011

@bambi7 ved aj my sme dali tou novou vakcinou zaockovat, v 15.mesiaci,do pol roka by sa malo preockovat,my sme uz nedali,lebo mala horucky,nie hned po ockovani,ale az po tyzdni od ockovania,ked nedas preockovat,sanca ochrany je 85 percent a to je dost a keby ich nahodou aj dostala,tak len v miernej forme...ved ja to poznam🙂

no uvidis ci more ci babo🙂 ale ked tak strasne chces ist,tak sa zacnite snazit po dovolenke,ci uz sa tak tesite ? 😉

mabe
autor
24. led 2011

ahojte holky, o vikendu nejak nebyl cas. dneska je krasne, odpo jdmee ven a k babicce. zitra jdeme s nasema na vylet do obory na prasatku. anicku nejak trapi zoubky. ze spanku heka a budi se s brekem.pridam nejake foto, jak anicka blbne

@bambi7 nejak na hory, treba vysocina nebo nejaky jiny hory. co to je kiahna? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru