Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
27. led 2011

no dufam aj ja, ale nevyzera to moc ruzovo:( aj kycha dost, a to jej doobeda nic nebolo este,dala som ju spat, spala asi 40 minut a ked sa zobudila tak sople a cervene oci a kychanie:(

sasiolik
27. led 2011

@lubica69 cooo ???? no verim, ze to nie je tak dlho... ja mam skusenost, ze ked poviem, ze si platim kompletne vysetrenie sama, vsade ma beru bez cakania 🙂 uvidiim, mozno ma posle docerta, ze co chcem, ked mm ostava tu :( ach... zacinam podliehat panike 🙂)

@nefertitka berem ta za slovo 🙂) budem tu denne, nech je to co najskor 🙂

@sarlotta 🙂 dakujem velmi pekne, za tak rozsiahlu odpoved 🙂 uvidim, co mi povie doma... mamina sa bola za nim spytat, ze co a ako mam dovtedy robit, bo tu mi povedali, ze mam pockat 1 cyklus a hned sa vrhnut na dalsie drobatko 🙂 tak som chcela vediet, co mam robit, ci teda mame skusat, ci nie... a moj pan bussy gyndosko na nu nemal cas... vraj mam prist za nim a potom to so mnou prebere... takze, ked mi potom povie, ze bezpodmienecne potrebuje aj mm, tak sme v keli... nezistime nic... a ak ma nikde ani neobjednaju, tak ma uz uplne slahne... necham to uz asi na osud, bo mne z tohto vsetkeho uz prepne... napchavam sa kyselinou uz skoro 5 mesiacov, aj ked je pravda, ze nie 800 jak mi mamina priniesla na vianoce, ale len 200, lebo tu ina neni... a este mi aj pani dr tvrdila, ze klamem, ked vravim, ze mam 800 🙂 vraj najsilnejsia kys.list. je 400 🙂) odpadavam tu uz z tohoto poondeneho systemu...

nefertitka
27. led 2011

@sasiolik prekukla som,kde si? a kludne ma ber za slovo🙂 uvidis,ze to tak bude

sarlotta
27. led 2011

@sasiolik ty kyseliny listové co se prodávají jako vitamíny jsou v mikrogramech... femibion800 má na víc metalfolin, který pomáhá kys.listovou vstřebávat- pokud je problém právě s MTHFR - a jelikož tento problém má 40% evropské populace, tak je to lepší zainvestovat do kvality než budeš mít hotové testy. Potom taky existuje kyseliny listová 10mg-miligramů na předpis, což je o dost víc než ve vitamínech, popros o ni gyndaře, napíše Ti ji 😉

mabe
autor
28. led 2011

ahojte, preji pekne rano, jdu vas jenom pozdravit, jdeme na navstevu ke kamosce a 14 denni holcicce. takovy maly nuninko. 🙂

mili1
28. led 2011

Ahojte, nejako nemám čas sem chodit, nič nestíham , ešte dnes malý začal vrackat vôbec nechápem z čoho, celý den nič nechce len čajík pil a troška polievočku zjedol, teraz chúďa zaspal a tak že už sám ukázal na postielku 😉 som zvedavá zajtra, teploty nemá no uvidíme
Nef si zlatá že na mna myslíš,
Lubi gratulujem k dievčatku 😉
mabe ahoj, malá je krásna 😉 rastie ako z vody

mabe
autor
28. led 2011

ahojte, tak dneska jsme byly dopo u kamosky, ponuhnala jsem si 14 denni holcicku. neuveritelny, ani si na ancu nepamatuju. 🙂 pak tchanovci byly u nas. zitra dopo jdu s kamoskou, tatka bude mit volno po dnesni hospode a pak obed u tchanovcu.
@mili1 dekujeme, chudacek asi se neciti dobre. snad bude lip.

mabe
autor
28. led 2011

trosku jsem dneska sprdla tchyni v telefonu a oni prisly odpo. oni totiz si stezujou, ze se neukazeme. chodime tam o vikendu na obed. v tydnu tam chodti nechci, anicka pak pozde spi, jak jedeme autem domu, a pak jde spat kolem 22h. v nedeli si stezovaly, ze to je dost, ze se ukazeme, tak jsem jim rekla, ze oni maji prijit v tydnu. odpo byvame doma. a oni ze toho maji moc. pritom to maji po ceste z prace a chodi k babickam po praci a jeste rikaly jak byly celou sobotu u svagrove a ona bydli o dve ulice vedle. nechapu to. 😒 jestli je to pro me pohodlnejsi, ale at si teda nestezujou. vim, ze maji anicku mooc radi, ale proste to nechapu.

mabe
autor
29. led 2011

dobre ranko, dneska noc hruza, anicka se porad budila, tak skoro celou noc spala se mnou. manza dosel v 4h a malej i zalehnul. 😝 manza tedka spi, odpo si zdrimnu ja 🙂 . peknou sobotu

nefertitka
29. led 2011

@mabe to je tak aj u nas a u mojej svokry,tiez len aby sa navstevy navzajom robili iba tak,ako to jej vyhovuje...
@mili1 chudacik maly, snad to neni nic vazne:(

nefertitka
29. led 2011

baby, nemate niektora t.c. na Elly? nejak mi zmizlo z telefonu a nieco od nej celkom surne potrebujem...ak ho niektora mate,poslite prosim IP. Dakovala.

bambi7
30. led 2011

ahojte babule idem vas pozdravit a sup do postielky......davala som domke papat ....tak som hore je chora chuda moje ma teploty a je zahlienena tak mame papučkovu kulturu.....

mili ahojky .....ako sa mas ?a co niky vsetko ok?

co mate nove babulky moje?jaj dnes sme boli este po obchodch a dedko strazil a potom prisla svokra jaj som rada ze ich mammmm 🙂 keby kazda mala takych svokrovcov bolo by to fajn.....

tak pa babulky idem hajat paaaa a ak tu budete zajtra tak dobre rankoooo 😀 😀

mili1
30. led 2011

Ahojte, bambi dakujem máme sa dobre, uz je malému lepšie,klop klop predvčerom nám vrackal a vobec neviem z čoho 😒
Ja sa učím angličtinu chodím na ten kurz , minule sme mali skušky tak som zvedava ako dopadli ,,, 😉
a vy, ako sa máte? vidim že mala je choručka tak prajem skoré uzdravenie 😉
nef ja nemam čislo na nef 😉

mabe
autor
30. led 2011

Ahojte holky, tak dnesni noc katastrofa. nedala jsem anicce vecer homeo na zuby a nemohla spinkat. porad hekala, prevracela se, otacela, budila. pres den si cpe porad prsty do pusy a je nevrla. takze dneska dam homeo. jinak jsme byly vcera u tchanovcu na obede a moc se me nelibilo, jak chtel porad tchan, aby anicka chodila sama. rikal ji, tak vycitave, nelez porad a chod uz...ja nevim, co by po nic chtel. oni jejich znami maji taky vnucku a ta chodila v roce prvni dva krucky a tchan chce aby ju anicka trumfla. 😝 pak ji mel na chodbe a najednou anicka brecela a lezla za mnou do obyvaku pres kuchyn. pak ze svagrove vylezlo, ze se tam bouchla. nechapala jsem proc teda ji neutesily, ne rozmazlovat, ale neco ji rict, jako to je dobry nebo neco, oni to asi chtely ututlat a nechaly ji chudacka. zitra tady budu mit mamku, tak sni pujde ven a vecer uvazuju, ze si skocim zacvicit power yogu. jeste jsem ji necvicila,ale chtela bych to zkusit a pak mamka bude spat u babicky nahore a v utery prijde dopo tatka a pujdeme na vylet. takze o zabavu postarany.
@mili1 snad to nic nebude
@bambi7 tak vy taky nemocni jako nef? ono to radi, my zatim tuk, tuk

mabe
autor
31. led 2011

dobre ranko devcata, tak noc horsi nez vcerejsi. anicka porad brecela, budila se, ani moje postel nezabirala. tedka je s moji mamkou venku, tak pujdu chvilku dospat. ty zuby nas takhle jeste netrapily. dneska tu mam celej den mamku az do zitrka, vecer mozna pujdu cvicit. chystam se na power yogu, snad to zvladnu. vlastne to jsme psala.

nefertitka
31. led 2011

ahojte...

@mabe je to strasne s tymi zubami co?nas tiez este stale trapia....
nakoniec sme neni chori,ani hadam nebudeme,neviem,co to mala,fakt to vyzeralo zle a na druhy den uz v pohode...
manzela mame na skoleni,dnes aj zajtra sme same cele dni ach jaj...
mabe s tym buchnutim, preto nechcem Nikolku nikomu davat,bojim sa,ze sa mi dodruzga...;)

mabe
autor
31. led 2011

@nefertitka nikdy ji to takhle jeste netrapilo. v noci jak heka a krici ze spani. budi se a nemuze usnout aporad hleda vhodnou polohu na spani. 😒 a to jsem ji dala homeopatika a nurofen a nic. chtela jsem si jit tedka lehnout,ale nejak to nejde, tak pujdu s anickou odpo. anicka se boucha aji se mnou, ale ten pristup. a pak tchan po ni chce, aby uz chodila a tak skarede vycitave ji to rika. vim, ze tomu nerozumi, ale ten ton.

mabe
autor
31. led 2011

tak power yoga neni, je plno. tak pujdu s kamoskou ji vyzkouset v patek pro zacatecniky.

nefertitka
31. led 2011

@mabe a teplotku nema?nam sa vzdy Nikolka tak hadze o postel,ked ma teplotu...
a myslim,ze na chodenie ma casu este dost...neznasam to,ked sa niekto stale niekam ponahla, uz aby sedelo,lozilo,chodilo,vsetko ma svoj cas a povedz mu,ze nech sa neboji,ze ona raz chodit bude...neviem,co by uz od nej chcel

mabe
autor
31. led 2011

@nefertitka ja ji nemerila, ale nezda se me. zkusim ji zmerit. uz to dela nekolikatej dne. tak nevim jestli sny nebo ty zuby ji trapi, ale spis zuby. na zadech nevydrzi, vzdycky se presune na bricho a pak kope a zveda se, ryje hlavou v postely a tak. no oni kamaradi jejich maji vnucku a ta zacla chodit v roce, tak je chce trumfnout. 😝

nefertitka
31. led 2011

@mabe z tych zubkov moze mat aj teplotku...a mozno sa len tak hmyri,to Nikolka robi po 3 az 4 hodinach spanku pravidelne a vzdy ma hlavu natlacenu hore a cela je nejak stlacena do rohu,potom musi ist ku nam,ak sa chceme vsetci vyspat,ale aj medzi nami sa zvykne este hmyrit dost niekedy

pred chvilou sme doobedovali a Nikolka povedala ze: dopapame a potom pou gugneme a pojeme pajdon🙂 - dopapame a potom spolu grgneme a povieme pardon 😀 ...nechapem ako na toto prisla,ze spolu grgneme,hehe

mabe
autor
31. led 2011

@nefertitka ona se taky prevraci a cestuje, ale u tohoto se budi, rve a je to fakt hodne.

mabe
autor
31. led 2011

holky, tak jak me unikla power yoga, tak premyslim nad kondicnim cvicenim ve stredu, ale pak chodim s kamoskou na plavani, ale to by vadit nemelo, ne? naopak se svaly uvolni, ze? ja potrebuju nekam chodit cvicit, ne jenom plavat nebo me ty zada uplne vyridi.

mabe
autor
31. led 2011

tak anicka snad usla, ty zuby ji hodne trapi. vcera mela jak homeo tak nurofen a nepomohlo to.

bambi7
31. led 2011

cafte babulky ako sa mate?co nove

ja kukam este na nete dake veci klasika a v TV nic ......

jaj mabus zubky to poznam aj domka mava teploty ked idu 😒 tak drzkam palce nech su vonkuuuuuuu

domka uz keca ta ked nieco je povie hned pepač -prepač.... alebo pod sem to jej jej oblubene 😀
a dnes prisla ze chce kakat a cikala do nočnika 🙂

tak dobruuuu noccc

mabe
autor
1. únor 2011

@bambi7 ahojky, jasnacka ze se to vydrzi 😉

mabe
autor
1. únor 2011

holky, mam koupeny suseny svestky, myslite ze je anicka muze?
a nejak nevim, co vsechno ji koupit k narozkam - musim vymyslet nejaky obleceni, ale nevim co v lete bude nosit? jestli ji koupit aji nejaky kratasky a tak....jinak dostane autosedacku, boticky, nejakou tahaci drevenou hracku...

nefertitka
1. únor 2011

@mabe na leto kratasky,tricka, satocky;)budete robit aj velku oslavu?🙂)))tie svestky neviem....cerstve moze

ellysa
1. únor 2011

@mabe ahojte aj nás trápia zuby, idú horné, už je to na spadnutie
slivky môže, len ich uvar, alebo daj na noc namočiť do vody

mabe
autor
1. únor 2011

@ellysa oni jsou suseny to vadi? u nas taky na spadnuti. ma uz cervenou carku na nich a bily dasne nad nema
@nefertitka jojo, oslava bude a nadvakrat. jednou s nasi rodinou a druha s manzovou. prvni u nasich a druha u tchanovcu, u nas v tech dvou krcalkach to nejde. mamku jsem zaukolovala, ze udela barevny retazy v ramci terapie a balonky nakoupi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru