Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. únor 2011

ahojte, tak my dneska byly venku s jednou mamcou z jine diskuze poprve a musim rict ze super. pak jsme byly u nasich na obed a obarvit hlavu a jsme doma. vecer jdu cvicit power yogu.
@ellysa je dobre, ze jste zdravi. anicka se taky budi. tedka uz je to lepsi, uz jenom 1x- 2x za noc. nekdy staci polozit a pohladit a nekdy si ju vezmu k sobe. driv se budila casteji, asi je to vekem.
@bambi7 spravne ne jenom kafovat, ale i cajik 😀

bambi7
21. únor 2011

ahojte babulky ako sa dnes mate?ja som poupratala,upiekla kolac a uz je fuc 😀 a teraz kukam tv......

elly domka zle spavala ale az po roku sa to upravilo........a teraz sa budi 1X na mlieko aj ked sa stane ze niekedy aj 2X....ale je to lepsieeee ako bolo....

mab tak super ste mali den 🙂

tak paaaa

ellysa
21. únor 2011

@bambi7 no však aj ja dúfam, že po roku sa to upraví, mňam koláčik by som si aj ja dala

mabe
autor
21. únor 2011

ahojte, tak jsem byla cvicit. paradne jsem se protahla a posilila. anicka na mamku cekala, abych ji dala spat 🙂

mili1
22. únor 2011

Ahojte babulky, jééj bambi tak ty máš už pomocníčku a nemusiš si už sama robiť kávu 😀
elly my sme do roka apol spávali dobre,síce vstal ale napapal sa a spinkal dalej, odvtedy to je hrozné spanie teda s prestávkami, v poslednom čase už celkom dobre spinkal ale tento týžden je to zasa na figu, zobudí sa a nechce spat, davali sme camomilu ale uz som prestala tak musime zasa začat, napapat sa musí bez toho ani nezaspí, ale ked sa aj napapa nechce zaspať, chce sa hrat alebo mrnčí v postielke, uz som to hovorila lekarovi a on ze vela deti je takych ze treba vydrzat a to prejde, som zvedavá kedy
ahoj mabuška, ako sa máte?

ellysa
22. únor 2011

@mili1 no my nemáme problém zaspať, aj keď musím byť pri nej, ak odídem rev ako tur, ale skôr to, že sa v noci budí s plačom, ona hneď zaspí keď ju pohladkám, len keď sa to opakuje 15 X za noc, nie je to nič moc

bambi7
22. únor 2011

cafte babule
elly ahoj domka do roka fakt zle spavala a cez den niekedy vobec......a teraz pohoda max 2X za noc je hore je hladna 😀 a aj domka sa budi a kuka ci som tam aj cez den .... 😀 ked som tam ok ak nie placemeeee

mili ahojky ako sa mateee?

mab nef ako?

no m sa teraz hrame ....boli sme cez den vonku juj zimaaa a potom sme sli ku kamoske tak sa striedame zajtra oni k nam ....babule sa zahraju a je....
tak pekny den

mabe
autor
22. únor 2011

ahojky, tak my byly tedka odpo nakoupit a pak na 15h do kavarny. mame tak 5min od nas novou takovou malickou. mela jsem tam sraz s kamoskou a ona nikde hodinu, tak ji volam a ona ze az zitra. 🙂 nikdo tam nebyl krome nas, pani co prodava caje a druha co tam dela klauna a tak. ale bylo to super, pekne jsme si s nema popovidala a pak tam prisla jeste pani odvedle, ze bude mit obchod novej - second hand next atd. a pak jeste vedle jsou novy boty pro deti. takze jsme pokecaly, oni si hraly aji s anickou, lepsi nez doma. 🙂 jeste ta kavarna neni proflakla, takze tam neni tak nabito. anicka si hrala v domecku, otvirala a zavirala okna, dvere, varila 🙂

mabe
autor
22. únor 2011

@mili1ahojky, mame se dobre. anicka uz ma noci lepsi, teda krome tech poslednich 3, to spala se mnou od 2h. dam ju po kojo do postylky a ona krici a vstava a ja jsem posledni dobou nejak unavena, tak se me nechce ji nosit a tak. takze si ji dam do postele a vetsinou spime az do rana. vim, asi se to nema, ale...zitra jdu nakrev na stitku, tak jsem zvedava, jestli je to ok. zelezo mam dobry. mozna jarni unava nebo proste to vstavani v noci.

mabe
autor
22. únor 2011

@ellysa 15x za noc je teda moc. my to mame tak 3x a to uz me vadi. treba ma nejaky sny.. 😒

mabe
autor
22. únor 2011

@bambi7 ahojky, tak to mate pekny dny. holky si zahrajou, kamosky pokecaji. ja mam taky nej kamosku, ktera ma o 1,5m mladsiho chlapecka, tak az budou vetsi, tak pocitam ze si taky vyhrajou

bambi7
22. únor 2011

ahojky no akurat som sa osprchovala .....dovarila som na zajtra....aby som nemusela....lepsie je takto ako cez den to sa moc neda aj ked sa musi 😉 sice varim dlho potom 😀 lebo domka sa sama hrat moc nebude 😀

no mabuska super kaviarna 😉 a veci od next sa pacia aj nam aj domka ma kopec 😀 ja ju rada obliekam 😀

a co mate na plane zajtra?
tak pekny vecer

mili1
22. únor 2011

ahojte babule, bambi si šikulka naša 😉 ako stále 🙂 no a máme sa vcelku dobre az na tie noci ale uz som si zvykla 😀
elly aj Niky sa tento týžden tak budi ale max. tak 2 krat, ten druhy nie a nie spat, 15 krat je fakt dost, skus dat camomilu, nam lekar poradil sedaliu - je to homeopatikum tak môj dnes kupil uvidime, aj ja sa chcem už konečne vyspat a čo by som dala za také noci čo prespí celú noc, ale čo narobim sú aj horsie veci

mabe
autor
23. únor 2011

ahojte holky, tak ja sla rano na krev na endo a mela jsem tam jit az zitra. sestricka me ju vzala, ale pripadam si jako debil. ja su fakt dementni. 😒 😀 z ceho to mam? 😖 zima venku jak svina a to jsme jeste sly do mesta pesky - 25 min ostre chuze. pak cviceni, takze se anicka vyblbla a tedka spinka v kocarku. odpo jsme mely jit s kamoskou ven, ale zrusila jsem to, bylo by to az po 15h a nechci nekde umrznout. takze jdeme repete do kavarny jako vcera a tentokrat tam kamoska prijde. 🙂 vecer chcu jit plavat, tak uvidime.

mabe
autor
24. únor 2011

ahojte, tak noc dobry, akorat ja byla uplne vytuhla z toho plavani, takze jsem si vzala anicku o pulnoci na chvilicku do postele a spaly jsme az do rana. ja teda uplne na kousilinku, anicka se roztahovala. 🙂 dneska bysme mely s kamoskou na nakupy do centra, zatim je tam -8,5C, tak pujdeme asi pres poledne..
holky, minulej patek jsme byly s kamoskou na obidku a ja davala jejimu matyskovi a anicce z jedne lzicky ovoce a on ma tedka sestou nemoc. 😒 v patek vecer uz mel horecky a tedka uz mu vyskakala aji vyrazka. tak jsu zvedava, jeslti to anca chytne, ale to uz by asi neco mela, ne?

nefertitka
24. únor 2011

ahojte...
uz sme odvcera vsetci spolu doma, tak mi to moje malinke chybalo,nemohla som k nej ale ist, tiez som mala 3 dni 39.6 a podobne a na zachod som chodila kazdych 5 minut, lieky zabrali az na dalsi den,potom to uz bolo menej intenzivne...Nikolka ma este sopliky a kasle,ale uz to je ovela lepsie,dufam,ze tak skoro chori zas nebudeme...stalo ma to tento krat naozaj vela sil a stresu...
este absolvovat v marci tu operaciu a dufam,ze mame na vela vela rokov pokoj s nemocnicami:(

@mabe ja by som zasadne nekrmila Nikolku a dalsie dieta aj ked kamaratkine 1 lyzickou,prave kvoli tomu co pises,deti su casto chore a ked to este na nich ani neni vidiet,uz mozu mat v sebe nejaky virus a zbytocne si to prenesu...
ale ked to bolo v piatok,tak si myslim,ze uz to nechyti...aj ked nikdy nevies,skus si pozriet na nete,kolko to ma inkubacnu dobu

nefertitka
24. únor 2011

@mabe teraz som nasla toto
Zdrojom nákazy je infikovaný človek s manifestným ochorením, alebo aj bez známok ochorenia. Inkubačná doba je 4 – 14 dní. Prenos sa uskutočňuje najčastejšie vzdušnou cestou kvapôčkami alebo priamym kontaktom sekrétom kontaminovanými predmetmi (šálky, riad...). Možný je aj prenos krvnými produktmi (transfúzia) alebo od matky na plod. Pri kontakte s infekciou je 50 – 60 % pravdepodobnosť nákazy. Infekcia zanecháva dlhodobú imunitu.

mabe
autor
24. únor 2011

@nefertitka jezisi,snad to jeste nebude mit. ja se tedka biju do hlavy 😖

nefertitka
24. únor 2011

@mabe nebi sa 😉 mozno to ani nedostane..

nefertitka
24. únor 2011

@mabe ale radsej pouzivajte vyhradne iba svoju lyzicku 😉

bambi7
24. únor 2011

cafte babulky ako sa mate...

nef super ze uz je lepsie len sa drzte babulky 😉

mabus ako?

no my sme boli vonku a potom u kamosky na kavu a babule sa hrali.....jaj vonku je zimaaaa
poobede este pojdem na postu teda tato nas tam bude cakat a pojdeme spolu domov a spravim palacinky s nutelou a slahackou 🙂 domka ma navarene kasu zemiakovu a masko to ona mozeee 😀 ta sladke moc nemusi jedine brumika....

tak sa tesim mam doma detsku kuchynku hellou kitty pre kamosku teda jej malu mala narodky tak ideme gratulovat chcela hellou kitty tak bude mat 😉 a zohnala som 80cm kedze vsade bola iba 60cm...a aj na nete ze do 2tyzdnov....tak sa tesim 🙂 ak by chcela inu tak boli hned k odberu ale hellou kitty nie ale mammm ju 🙂 🙂

no inak nic nove domulka spi tak mam chvilkuuu pre seba a idem papat tak pekny den

jaj a elly ako uz lepsie spite?....domka sa budi 2X teraz uz aj to je hladna tak vam drzim palce.

mabe
autor
24. únor 2011

ahojte, tak jsem koupila tatkovi aspon termopradlo a anicce dve knizky. sobe nic, ja mam proste postavu na hovno, velky kozy vyveseny. takze kamoska se snazila, ale neklaplo to. dala jsem dva obchody a pak uz me to prestalo bavit. dala jsem si obidek s ni a domu. anicka to vydrzela 2h sedet a koukat se na lidi. a pak spala doma jeste v kocarku, tak jsem si na chvilku hodilo ousko.
@nefertitka uz to nikdy delat nebudu, toto me dost poucilo. 😒

mabe
autor
24. únor 2011

holky, kdy davate vodu z kohoutku? ja uz v ni varim, ale anicce jsem dala na piti balenou. je pravda, ze ji stejne tedka davam caje...

nefertitka
24. únor 2011

@mabe kludne uz davaj vodu z kohutika prevarenu,my sme tak davali uz od 6.mesiaca

nefertitka
24. únor 2011

@bambi7 super darcek mas🙂 a kolko bude mat ta mala rokov?

ellysa
24. únor 2011

@bambi7 no to bude malá šťastná z kuchynky
ja už lepšie aj malá a lezie nám tretí zub
@mabe ja som si od pôrodu až dve tričká kúpila

mabe
autor
24. únor 2011

@nefertitka ok, tak kupovat nebudeme

bambi7
24. únor 2011

cafte babule

mabus si kocka a ze nemali nic tak neva kupis nabuduce 😉 slniecko nase.......

nef mala ma 3r....a nasu napriklad kuchynka este nebavi ale kavu varit hej do salok 😀

elly super ze je lepsie to som radaaaa a dalsi zubok jaj este ich bude tak sa drzteeeee

no domka je okupana.najedena a ideme si citat knizku pride a povie mama citat....... 😀 a tak idem 😀

mab ja som kupovala ako ty lucku vodu a teraz mam britu a som max spokojna daj si cez google brita je to taka konvica a filtruje vodu nemusis prevarat je to ako balena voda 😉
moja kamoska aj vari z nej ja davam domke stale ked ju mame doma tak sa vyuziva 😀

tak pekny vecer

ellysa
24. únor 2011

@bambi7 britu máme aj my už asi 3 roky, je to super, nemusíme vláčiť balené vody

mabe
autor
25. únor 2011

ahojte, tak vcera se koncert nakonec nekonal kvuli nemoci, ale pekne jsme si pokecaly s kamoskama. dojela jsem domu v 23h a manza uz hodinu anicku nosil, nemohla spat a plakala. ja si ji pak vzala do postele a do 1h nemohla anicka usnout. tedka sly nasi s anickou ven, pak budu delat obidek. odpo jdu cvicit, tesim se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru