Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
5. bře 2011

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyy lozíme )))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 😎 😎 😎
jupík, už sem myslela, že na to slečna nepřijde))) ale dneska začla střídat kolena, konečně ji to napadlo

mabe
autor
5. bře 2011

ahojte holky, tak vcerejsi cvico masakr, byla jsme uplne ko, pak to divadlo. stasova byla super, 2,5h hrala sama vsechny postavy. akorat to skoncilo hodne pozde, v 23h jsem byla za doma a anca se zrovna probudila a do 4:30h nemohla spat, usla na chvilicku, pak se vrtela, brecela,....takze dnesek nic moc. dopo si ji nasi vzaly ven, ja varila obed a pak k tchanovcum. tedka je manza v hospode, anicka zyva, tak snad pujde brzo spat. tece ji z nosa a z oci, tak asi nejaky nachlazenicko a je protivna az hruza asi ty zuby - uvidime jaka bude dnesni noc. 😒
@sarlotta gratulujuuuu, anicka zacla lozit taky v 7 mesich a tedka uz chodi. dneska usla u tchanovcu nekolik kilaku. 🙂 porad chodila. 🙂

sarlotta
5. bře 2011

@mabe díky moc, tak klidnou noc a jestli zoubky, tak ať jsou ráno vylezené a dají pokoj 😉

mabe
autor
5. bře 2011

@sarlotta anicka uz mrci asi tyden, proste pres den mrci a vzteka se, vecer uz breci a v noci se porad budi. 😖

mabe
autor
7. bře 2011

dobre ranko, tak anicce jsem dala vcera homeo a celkem dobry v noci - 2x se vzbudila standart. dneska budeme doma dopo, pujdu si s anickou lehnout a odpo pujdeme akorat nakoupit. porad ji tece z nosa dsot a z oci, a ja asi dostala MS. vecer mam jit cvicit yogu, tak snad me nezacne mooc bolet bricho.

nefertitka
7. bře 2011

ahojte,,,

@mabe co bude Anicka chora? ...
my sme sa vsetci uz poliecili a dufam,ze tak skoro chori uz nebudeme...aspon nie v takejto katastrfalnej forme..
ale o 10 dni nas caka ta operacia palceka:( tak z toho zacinam byt dost nervozna... ☹
@sarlotta gratulujeme k lozeniu🙂

mabe
autor
7. bře 2011

tak jsem zpet z venku, nakonec jsme sly uz tedka nakoupit a anicka dospava v kocarku. zase me otravoval jeden cigos, zepry - jak je to daleko do mesta pesky, tramvaji, ....ze tady bude bydlet. odpovedela jsem slusne strucne, rekla nashledanou a sla jsem rychle kde byly lidi. nastesti za mnou nesel, ale je to neprijemny a clovek nikdy nevi. 😖 uz me to s nema sere. pardon.
@nefertitka ma soplik a lezou ji zoubky, teda lezou, snad vylezou co nejdriv. minulou stredu na cvicu jeden chlapecek soplil, tak to ma asi od neho. jinak nema teplotu nebo tak. jejda, se ti nedivim, ale zase uz to budete mit za sebou.

nefertitka
7. bře 2011

@mabe no ved, uz nech je to za nami, si zhlboka vydychnem,ked vsetko dopadne dobre.Mala byt uz tento vikend po tom,ale sme to museli posunut kvoli tej chorobe co mala...
ja tiez neznasam takychto vtiravcov ako pises...

mabe
autor
7. bře 2011

@nefertitka ja bydlim ve ctvrti , kde jich je hodne a uz se tesim az se odstehujeme do baracku svyho.

mabe
autor
7. bře 2011

holky, jakou mate autosedacku? manza by chtela autosedacku do 36kg a rozumna cena... 😒

mabe
autor
8. bře 2011

tak procitam o autosedackach a mam z toho hlavu jak meloun 😝 . nevim od kolika do kolika kilo....atd 😝

sarlotta
8. bře 2011

Holky, tak slečna už podruhé spí 😅 😝 usnula v obýváku na zemi na dece 😅 napřed řvala, pit nechtěla, pak si dala palec do pusy a usla. dopol spala 30minut. tak čekám co bude teď. ráno dostala panadol čípek a včíl sem jí natřela dásně kamistadem, možná to pomohlo. ale nezdají se mi nateklé 😒 tak já nevím.

Ráno měla 38 teplotu, vypadá to na zoubky.

@mabe tys dávala homeo že jo ? chammomilla vulgaris ? a jak se to dává, ředí ...

sarlotta
8. bře 2011

@mabe britax evolva 9-36kg je perfektní.... ale jinak se doporučuje kupovat po kategoriích 9-18 a pak 15-36.. aby nezastarala za těch 5-6let co tam dítko bude 🙂
Malý byl ale malý na 9-18 a velký už na vajíčko, tak sme koupili tuhle.

tady je třeba http://www.babystyle.cz/autosedacky-britax/

mabe
autor
8. bře 2011

tak jsme byly chvilku venku, jak pise pavlinka vypada to na teplo, ale nic moc. trosku citim krk, tak budu cajikovat. zitra pojedeme s nasema dopo do alberta hyper, zacinaji slevy detskych veci. chci koupit anicce body s kratkym rukavem a maji tam aji ten nepromokavej oblek za 300. uvidime.

@sarlotta jojo davala jsem homeo, ale stejne se po 2h probrala a rvala. vody kolik chces, dava se za den davka 45, takze podle toho jak moc je mas silny. byvaji 9 a 15 myslim. dam to do trosku vody a podle toho jak chci ji to dam. nesmis michat nerezovou lzickou, ale plastovou. nemelo by to prijit do styku s kovem.

mabe
autor
8. bře 2011

@sarlotta dik za tip s autosedackou

mabe
autor
8. bře 2011

nase princeznicka dospava noc, uz spi 2,5h v kocarku. to jsu zvedava, co bude delat v noci

mili1
8. bře 2011

Ahojte, nef drzkám palce a nech vsetko dobre dopadne
mab my máme kategoriu 9 -18, ja som tiez chcela tu 18 - 36 ale doporučili mi 9 -18 uz som z toho bola blbá, kazdy den som kukala na nete a hladala , nakoniec sme sli do obchodu malého posadili vyskušal a zobrali ju mame Besafe Comfort
Babulky ako sa máte? Kde je bambi?

mabe
autor
9. bře 2011

dobre ranko, tak ja jsem taky uz nachlazena. vzdycky to od anicky chytnu. mam rymu a trosku v krku boli. dneska dopo prijdou nasi a pujdou s anickou ven, tak si budu odpocivat. vcera jsme vecer uvarila kure na paprice. zitra pokud by me bylo jeste zle, to musim zvladnout a v patek si bere manza dovcu, ma jeste 7 dni stare dovolene do konce brezna. do toho alberta pojedeme s manzou v pondeli dopo, bude mit taky dovcu.
dneska v noci to bylo lepsi. dostala na noc rovnou nurofen, probudila se po pulnoci na kojo, pak usla v 3h se vzbudila s brekem a hodinu to trvalo nez usla, porad se prehazovala a nemohla spat. nakonec usla v kleku na me.
@mili1 neni nad odzkouseni. uvidime v obchode, zatim mame dalsi cybex pallas

sarlotta
9. bře 2011

kuk holky, tak moč v pořádku, ani pod mikroskopem nic to jsem ráda, ale furt teda 37,5.. večer 38... mnoooo máme se dojít ukázat v pátek. 😝
peču si pangasa a brambory a za chvilku zas pro malého, jééžiš se nezastavím 😉

mabe
autor
9. bře 2011

ahojte, tak tedka se me stala blba vec. mame nad prebalovakem kvitko popinavy. anicka se rozcilovala pri prebalovani, uz byla unavena a zatahla za neho. ja nejak instinktivne dala ruku nad nu a odhodila jsem ten kvetinac. hlina teda vsude, to je jedno, ale stesti, ze ji nespadl na hlavu. fuj, mela by ju urcite rozbitou, takovej tezkej hajzl. nasrala jsem se, pardon, a uz je kvitko v kosu.

@sarlotta gratulace k vysledkum a at ta teplotka klesa

sarlotta
9. bře 2011

@mabe uff, teda štěstíčko... už tam dávej jen plyšáky 😉 😉

mabe
autor
9. bře 2011

@sarlotta ono to kvitko visi az z vrchni skrinky kuchynske linky. anicka stala na prebalovaku a stahla slahoun. kvitko je uz v kosu

mabe
autor
10. bře 2011

dobre ranko, tak v noci anicka byla vzhuru 3x, coz jde, nedala jsem ji zadnej sirup, akorat namazala zuby. vstavala v 6h a tedka zase spi. ja ji teda nakojila, protoze se po me sapala a kricela. nevim, jak to udelat a dodrzet, 1x za den kojeni. tedka s tema jejima zoubkama....chce to asi cas. ma se stavit mamka dopo a ja pujdu na tu masaz, uz se tesim. pocasi naprd, 4C a prsi, takze budeme doma. ja nachlazeni lepsi, anicka furt stejny, ale manza rikal, ze ho nejak skrabe, tak snad se to u neho nerozjede. zitra uz ma dovcu, tak bysme mohly ven nebo na nakupy.

mabe
autor
10. bře 2011

ahojte, masaz paradni, akorat jak jsem se vratila domu, tak anicka spala. a porad spi, je trosku teplejsi, tak ju musim zmerit. to neni normal, ze takhle spi blizko u sebe. spala od 9-10h a tedka zase v 12h. 😖

mabe
autor
11. bře 2011

ahojte, tak anicka uz konecne spi. my si odpo lehly v 15h a najednou bylo 16:30 a ja mela jit cvicit na 17h. manza rikal, ze nemam chodit, ale ja se premohla a sla. teda tedka uz vseho mam plny brejle, ale jsem spokojena.
nakonec jsme vybraly tuto: koupime ji na netu, bude levnejsi. vim, ze byste asi vsechny koupily velikosti postupne, ale nam se proste libi tato: http://www.zbozi.cz/items/?r=hint&itemType=new&...
🙂

mabe
autor
11. bře 2011

vidim ze si pisu par dni sama 😀

sarlotta
12. bře 2011

@mabe no ale hezky si píšeš🙂))) nestíhám , slavili sme narozky moje a manžovi, tak jsem koupila u cukrářky dort harlekýna...holky to já možuuuu🙂)))) mňam.
a dělala jsem záviny masové pečené a sýrovou roládu studenou... bezva to bylo.
jako záhul se dvěma dětma., ale hezké🙂 je to zas o něčem jiném, dva prcci..hlavně jak správně rozdělit tu pozornost a péči... věnovat se malémua zároveń zachraňovat malou, pže ona si furt sedá a padá na pusinu 😅 😔
leze jak drak, zajímá ju všechno jiné než její hračky ...oooooo jééééé.už to začíná 😀 😀 😀 ale miluju ju moc,

cybex je fajn sedačka za dobrou cenu, mi máme britax evolva a spokojenost 🙂 pořád jako nová, pohodlná i na dlouhou cestu 😉

a co s tím kojením, chceš to už ukončit nebo co ? 1x denně ? proč ?

mabe
autor
12. bře 2011

@sarlotta nechci kojo zatim ukoncit uplne, ale chtela bych kojit jenom na noc, v noci a rano. pres den kojim 1x az 2x. zahul to musi byt, ja si to zatim nedokazu predstavit. 😀 my uz mame vybranej ten cybex. 😉

sarlotta
12. bře 2011

@mabe aha tak to jo🙂) kojo je fajn, jen koj🙂 spíš bych ale zrušila tu noc🙂 ale to jde těžko 😉 😀

mabe
autor
13. bře 2011

@sarlotta noc jde hodne tezko. dneska v noci 2h nemohla usnou, probudila se po 3h a pak nemohla zabrat az jsem nakojila. 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru