Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
24. črc 2011

Ahojík holky, tak už máme taky roček 😀 včera jsme se vrátili z Vysokých Tater, bylo tam úúúžasně , klid, pohoda.
procházky, koupáníčko v termálech, malá byla zlatunká 😎

ellysa
24. črc 2011

@sarlotta všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
a kde ste boli, my akurát hľadáme nejaké ubytko v tatrách?

sarlotta
24. črc 2011

@ellysa děkujééém🙂 no V Tatranskej Štrbe ... je to pod Plesom.
Ale chata je zadaná dlouho dopředu, je to soukromá chata. my už tam byli po třetí 😎

Byli sme v Popradě v Aqua city termaly - perfektní doporučuju 😉 , pak ve skanzenu v Prybylině, na Štrbském Plese - vláčkem🙂

mabe
autor
25. črc 2011

ahojte, tak my byly dopo venku chvilku, tedka prsi, anca spi a mame tady tetu a mamku, takze se odpo postaraji, ja si budu zehlit a psat seznam na chalupu. na cca 14 dni jsem jeste nebalila

@sarlotta vsetko nejlepsiii

mabe
autor
25. črc 2011

@bambi7 ahojky, tak si pekne dovolenkujete...ja si sleduju cyklus BT a koncem zari pujdu za dr. kvuli tomu spineni a uvidime, jestli nenasadime utros a jestli mam jeste ten opar a byl uz bylo snazenicko pozvolny 🙂

mabe
autor
25. črc 2011

holky, tak jdeme dneska koupit anci motorku 🙂 . zkousela si to a mozna asi ji to pujde. 🙂

mabe
autor
25. črc 2011

mely jste na odrazedlo uz helmu?

sarlotta
25. črc 2011

@mabe no malý na odrážedlo neměl helmu, ale on začal až tak po 2roku, do té doby ho to nebralo, ale na kolo do sedačky měl helmu od ročku, Šarlotka už se taky vozí aji s helmou, máme od Limaru, je úžasně lehounká, kvalitní.
😎

mabe
autor
26. črc 2011

tak mam anicku s tchanovcema venku a rozhodla jsem se, ze balit nebudu a hotovo. volnej cas budu relaxovat a povalovat se. vcera jsem uklidila tak co. 😀

ellysa
27. črc 2011

@mabe my máme enduro ale moc jej to ešte nejde, ale prilbu máme UVEX, je super, používame ju zatiaľ do sedačky na bicykel, určite do nej investuj, také lacné ani nepozeraj

nefertitka
27. črc 2011

ahojte...\
tak si tu vsetci veselo prazdninujete? my tiez ideme zajtra na Kysuce k mojej babke, vratime sa v utorok, snad to pocasie nebude az take zle, ale moc tomu neverim, a dufam, ze tam zas Niki nechyti kliesta, ze minuly rok to bola len blba nahoda

@mabe takze sa zas zacnete snazit?🙂my sme inak prilbu nemali, tu jej dame az na bicyklik...na odrazadlo sa mi to zda trosku prehnane. Ale zas ved ked chces mat istotu, tak ju Anicke daj.

@sarlotta tak blahozelam k 1. rocku 🙂 a malej prajem vela zdravicka... 😉

sarlotta
31. črc 2011

Ahojík holky, tak sme v sobotu poslavili 1. roček a 6 roků, bylo to fajn i dortíky s emoc povedli a byly výborné, do cukrářky samo.. děti se na ně vrhli🙂)))

sarlotta
31. črc 2011

a slečna

sarlotta
1. srp 2011

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýý máme prvního žuba🙂)))))))))))))))))))))))))) hurááááááá 😀 😎 😎 😎

ellysa
1. srp 2011

@sarlotta gratulujem , nám dnes vyšiel 12 ty 😀 😀

sarlotta
3. srp 2011

@ellysa no jooooo, jste dopředu teda🙂)))) 😀 😀

bambi7
7. srp 2011

ahojte babulky mojeeee ako sa mate?my sa mame dobreeee len to pocasie 😠 toho slniecka si asi moc neuzijemeee..ta predpoved pocaasia

no uvidime,,,,,

no a co mate noveee? a musim sa pochvalit domka uz kakala do serblikuuuuu taka som stastnaaaa lebo dako sa jej nechcelo ale sama si sadla 🙂

a co mate na plane dness?tak pekny den babulky

ellysa
7. srp 2011

ahojte my sme sa dnes vrátili z dovolenky, bolo úžasne,len sme v noci nespali a boli na pohotovosti, malá ma angínu 😖

mabe
autor
8. srp 2011

ahojte, tak se me smazal prispevek sakra. dovolena super, nejdriv par dni s nasem, takze jsem mela vegac a pak sami s manzou - podnikaly jsme tury. anicka to vsechno zvladla v nositku a nase nohy taky. jinak se tam zase strasne naucila me pripada, vic vyklada, aji novy veci, rikanky, pisnicky si notuje. akorat lumpaci, zacina se pekne vztekat. vcera pul hodiny rvala, dokonce aji dupala nohama, uplne jsme s manzou na nu cucely, co je...nevim, jak se mam chovat, ignorovat? asi jo. proste se hrozne vzteka, kdyz neni po jejim, ja si vcera rikala, jestli neco delam spatne...
jdeme tedka za kamaradkou, vecer juknu vic a hodim foto, zatim 🙂

nefertitka
8. srp 2011

ahojte...
@ellysa prajem skore uzdravenie...

@mabe uz zacina obdobie vzdoru? najlepsie je to ignorovat, len niekedy sa to neda...

my sme sa mali u Nikolkinej prababky tiez dobre, len to pocasie 😠
prikladam par fotiek

nefertitka
8. srp 2011

Nikolka ma nejaku zapalenu cikulku, aj mi vravi, ze ju to stipe, neviete co jej mam na to dat?myslite, ze obycajny zasyp pomoze?alebo mam zavolat radsej lekarke?uz to ma trocha dlhsie...

ellysa
8. srp 2011

vetrať s imazol

lenka5731
9. srp 2011

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat, vás co jste v minulosti potratily (v prvním trimestru), jestli to přišlo naráz a nebo jste cítily, že se na to tělo, nějakou dobu chystalo. Jedno dítě už mám (víceméně bezproblémové těhotenství), teď jsem těhotná podruhé, ale od začátku jsou problémy, v 6+4 krvácení jasnou krví (srdeční akce po krvácení potvrzena, zjištěn hematom) a prakticky od té doby mám v podbřišku velmi silné píchání, jakoby nožem, které často přechází až do křečí, to hlavně poslední týden. To píchání je prakticky celý den, zhoršuje se to výrazně stresem a fyzickou námahou (už skoro měsíc prakticky jen ležím, ale minulý týden jsem šla pěšky od mého obvoďáka (gyn.), který v 8+3 neviděl srdeční činnost do nemonice asi 2 km pěšky na revizi - v nemocnici ale byla srdeční činnost zase jasně patrná - a to jsem měla při chůzi pocit, že se mi břicho snad rozskočí, jako by mi tam zašili tři kila kamení a že tam nedojdu. Od toho "pochodu" je to píchání mnohem intenzivnější, trvá prakticky 24 hodin denně a často přechází až do křečí, je to fakt hodně intenzivní, jakoby píchání nožem, v celém podbřišku, není to takové to bodnutí, na straně, když se rychle vstane ze židle (a natáhnou se úpony, co drží dělohu). Nepřijde mi to normální, přijde mi, že tohle nemůže dopadnout dobře. Dnes jsem 9+1. Měla jste některá něco podobného? Už mě to začíná docela psychicky zmáhat ☹ Omlouvám se za román.

ellysa
9. srp 2011

@lenka5731 nie mne MA zistili nečakane, snáď pri prvom sa mi stratili príznaky,ale vtedy som to nevnímala...
každopádne držím silno palce, a nechápem prečo už ťa dávno nedali na PN a neoddychuješ doma 😒

mabe
autor
9. srp 2011

ahojte, tak jsme u nasich. anicka je veku s nasema a ja mam relax. pujdu delat smazak nez prijdou. 🙂

@nefertitka neni to brzo obdobi vzdoru? asi je to normal, ale dupani nohama jsem jeste u anicky nezazila
@nefertitka anicce pomaha sudocrem anebo zasyp. ja sla k dr. az to mela uplne do kuze, fakt moc.hodne vetrat moc pomuze jak pise elly. nikca uz je velka holka 🙂
@lenka5731 drzim palce, at je to ok. ja pri kazdym tehu (2x MA) spinila. bodani jsem velky nemela a zjistily me Ma: jednou pri ko normlani a podruhe jsem zacla krvacet, tak jsem sla k dr. a srdecni akce uz nebyla. ja bych hodne oddychovala s nohama nahore, drz se.

mabe
autor
9. srp 2011

ahojte, tak anicka se predvedla kdyz jsme jely od nasich. nejdriv v autobuse vystupovala z kocarku a strasnej rev, vsichni se na me divaly a jediny co, tak ji zaujal rohlik a hnedka jsem slysela duchodkyni, jak rika, ze si vynucuje a co mam jako delat...pak v saline, to nastesti pomohlo,ze tam byl dalsi kocarek, takze jsem rekla pss miminko spinka a nejak to pomohlo. jakmile jsme vystoupily, tak uz musela ven. do obchodu sla nakoupit, takze jsme tatkovi jeste koupily krupky, jinak by od tam asi neodesla. 😀 a pak uvidela hriste a nechtela se od tam hnout, az sel manza z prace v 18h tak sla. 😀

nefertitka
10. srp 2011

ahojte..

@mabe no vidim, ze Anicka uz si presadzuje svoje;) a dochodkyne si nevsimaj, tie su vzdy mudre...

@ellysa ako je malej?

mabe
autor
10. srp 2011

ahojte, tak venku celkem zima. dneska si berou anicku tchanovci odpo ven a me prijde kamoska konecne ostrihat a obarvit, uz to mam strasny.

@nefertitka dost si prosazuje, jsu zvedava, co bude dal.. 😝 😀

ellysa
10. srp 2011

@nefertitka už lepšie, horúčku dnes konečne nemá, ale ešte je slabá 😖

@mabe aj olivia si už dupne, sem tam sa aj na zem hodí 😠 ,ale už začína prvé slovka rozprávať, zlatá je 😀

mabe
autor
10. srp 2011

@ellysa tak jesteze ta horecka prestala. no, zacinaji se nam ty devcata, trosku vztekat, ze? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru