Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. říj 2011

ahojte, tak vikend za nama. mely jsme ho aktivni. v sobotu dopo divadlo pro deti manaskovi, anicce se to moc libilo. ani nedutala. odpo pousteni draka s kamaradama, na anicku asi jeste brzo. zablbly jsme si my rodice. dneska dopo deda navsteva a pak nasi. a zitra zase pondeli. nastesti mame porad program az do ctvrtka, ale to pocasi na ho*

mabe
autor
24. říj 2011

dobre ranko, pocasi teda nic moc, zatim neprsi, tak s anickou pujdeme na nakupy.
jinak holky, vcera jsme zacly s manzou snazeni. musim rict, ze jsem na tom psychicky zase lip, ze jsem pri stykuk nekrvacela, tuk tuk, tak snad opar uz je definitivne pryc. mela jsem z toho strach a cekala jsem na to.

ellysa
24. říj 2011

@mabe neboj, za chvíľu bude mimiiiiiiiii 😀
u nás prší, ale tiež musíme do obchodu 🙄

mabe
autor
24. říj 2011

@ellysa ja nepotrebuju hnedka tento mesic, ale mela jsem strach z toho krvaceni. takovej psychickej blok a po vcerejsku uz je to ok. 🙂

ellysa
24. říj 2011

😀 😀 @mabe ja vám prajem hlavne aby všetko vyšlo, tak ako má byť 😀 v ten správny čas

ellysa
24. říj 2011

a baby, kedy ste dávali detičky do normálnej postele? my máme naozaj hroznú postieľku, neznášame ju, malá sa tam stále obíja, tak jej ideme kúpiť budúci mesiac posteľ, je to tá detská 160cm,ale stačí, aby sa teraz ešte zmestila k nám do spálne a aj do jej izbičky , až keď bude druhé mimi a pôjdu do spoločnej izby budeme riešiť nejakú poschoidovú

mabe
autor
24. říj 2011

@ellysa anicka spi s nama. a nemame ten prostor, ale jinak bych ji tam uz dala

aanda
24. říj 2011

ahojte babulky,
@ellysa nas spinkava s nami v spalni na svojej posteli asi 6 mesiacov... v postielke spaval prvych 6 mesiacov, potom s nami na posteli, lebo ja som k nemu nemohla do postielky sa naklanat a muz ho v noci velmi nemohol mat na starosti ked chodil do prace... potom chvilu zasa spaval v postielke, ale to tak max. do pol noci, potom sa postavil a plakal... takze do rana s nami .... no a teraz sa pyta, ze chce sam spinkat vo svojej izbicke, takze buduci rok - kvoli tej jeho operacii to odkladam- ho budem ucit sameho v jeho izbicke
@mabe @ellysa @nefertitka ja som sa chce spytat vas ako deti ukladate spinkat - cez den al. vecer... vedia zaspat same???

ellysa
24. říj 2011

@aanda ani náhodou, musím si ľahnúť k nej a rozprávať jej, hladkať ju, kým nazaspí 😅

mabe
autor
24. říj 2011

@aanda anicka spi s nama v postely velke. takze jdeme do postele, sama si vyleze, dostane mlicko, pak ji dam dudel a lezim vedle ni az neusne. ona teda usina do 10min. takze zadny prikladny uspavani. 😀

aanda
24. říj 2011

@mabe @ellysa aj my si s nim vzdy ideme lahnut... povieme nejaku rozpravku... ale v poslednej dobe je to veeeelmi tazke.. protestuje aj cez den aj vecer... vraj v 2r. je "obdobie vzdoru" ... teda riadny test na moje nervy vam poviem.... ale v tomto som nekompromisna, aj ked cez den zaspava 1,5 hodiny, musi spat! ked mu dovolim aby nesiel, co potom? aky bude mat rezim???

nefertitka
24. říj 2011

ahojte,
my tiez musime byt pri Nikolke, kym nezaspi...sama ani za svet, aj som jej uz dohovarala,ze uz je velka slecna a take uz hajaju same a ani za svet.
@aanda dobre robis, ze neustupis, ja som tiez taka, proste nech vyvadza ako chce, spat sa bude aj cez den a mali sme take obdobie ako pises ty, a postupne na to prisla, ze neustupim, ze spat sa bude a hotovo, tak uz tie protesty aj utichaju konecne;)
my spavame tak, ze Niki este v malej postielke,ale o chvilu sa vypyta do velkej, takze vacsinu casu je tam s nami, teda s tatom, ja mam hrozne lahky spanok a prestahovala som sa do obyvacky na nejaku dobu, lebo tam kde mame spalnu neskutocne hucia auta a autobusy a mna to budi aj cez stuple, do toho ked sa Nikolka prehadzuje, alebo pyta k nam, tak som zas hore a 5x za noc minimalne som byvala hore a nemohla som potom dlho zaspat, tak som odisla a spavam lepsie. Ked bude mat Nikolka nejaku zabranu na novej posteli vo svojej izbe, tak sa nastahujem naspat do spalne. Manzel, ten prespi vsetko, jemu nic nevadi.

mabe
autor
25. říj 2011

dobre ranko, tak pocasi naprd. dopo ma prijit mamka a odpo mame jet s anickou za kamoskou za brno na navstevu. tak vezmeme nepromokavou soupravu a pojedeme. preci nas dest nezastavi.

aanda
25. říj 2011

ahojte, veru, dnes je pocasie o nicom... katastrofa!!! Samko je uz zunovany z toho, ze sme stale vo vnutri... ale duuufam, ze uz bude lepsie....

mabe
autor
25. říj 2011

@aanda u nas neprsi, ale je pod mrakem a fouka. az se anicka vzbudi jdeme ke kamosce

nefertitka
25. říj 2011

baby, vytrcila som sa von z okna a uz nam ozdobuju Tesco vianocne...mna trafi...

mabe
autor
25. říj 2011

ahojte holky, tak dnesni den super. dopo tady mamka jak vite, odpo jsme jely ke kamosce s anickou a vratily se az v 19h a anicka uz spi a manza tradicne basket, takze mam klid. 🙂 ztira jdu dopo do mesta pro listky na koncert monkey business a do divadla mamce k narozkam a pak k nasim na obed az do vecera, takze dalsi pohodovej den. 🙂
@nefertitka no, chcou aby lidi dyl utracely 😀 😀

nefertitka
25. říj 2011

@mabe no to budes mat ozaj pohodovy den🙂
no veru, chcu aby ludia utracali, ale co je vela je vela, ved este ani neskoncil oktober a do mna sa uz snazia natlacit akoze vianocnu atmosferu a potom sa na vianoce uz ani nezvyknem citit tak ako kedysi...hroza

nefertitka
25. říj 2011

no hen a ako o tom pisem, za hlavou mi zneje z telky reklama vianocna od Postovej banky...pomoooooooooooooooooc 😠 😝

mabe
autor
25. říj 2011

@nefertitka to mas pravdu, ze bude prevanocovana

ellysa
25. říj 2011

@nefertitka ale však vianoce sa už blížia 🙂))) 🙂

bambi7
25. říj 2011

cafte babulky ako sa mame?

jaj vianoce tesimmmmm sa ja milujem vianoceeeeeeee a bueme piect pernicky pomocnicku mam moju lasku malu......

no co mate nove?

nefertitka
26. říj 2011

@ellysa no ved blizia 😝
aj ja milujem vianoce, ale neeeeeeee takto skoroooooooooo...
a tieto budu mat pre mna aj tak trpku prichut, lebo hned po nich sa pojdem asi stresovat na nejake nove odd. do roboty a Niki do skolky....jaj, este by som bola doma...

nefertitka
26. říj 2011

ale oni ma fakt uz nutia premyslat co komu kupim 😝 ...a hlavne Nikolke, asi jej kupime kuchynku a autobus, videla som teraz v katalogu Dracika. Ona miluje autobusy, tak tomu sa urcite potesi. Joj ale uz sa tesim, ako sa bude Niki tesit zas zo vsetkeho okolo vianoc....teda dufam, minuly rok sa velmi tesila...hlvne, ked sme robili stromcek

nefertitka
26. říj 2011

jeeeej moje dieta mi teraz povedalo vetu a v kazdom slove pekne vyslovila "R" 😀

aanda
26. říj 2011

@nefertitka aj ja sa tesim, ze drobec sa bude radovat zo stromceka a darcekov.. s detmi su tie vianoce ovela krajsie 🙂

nefertitka
26. říj 2011

@aanda to veru su🙂 a maleho sa kedy chystas dat do skolky?

aanda
26. říj 2011

@nefertitka od januara by mal ist... teda ak mi vyjde robota...

nefertitka
26. říj 2011

@aanda a neobavas sa toho?

aanda
26. říj 2011

@nefertitka boli sme tam pozriet aj s drobcom. velmi sa mu tam pacilo 🙂 navyse je ako divy za detickami, takze dufam, ze s kolektivom problem nebude! co sa bojim tak su tie choroby....to ma desiiiiii..... ale ved uvidime, ako to pojde. Zatial premyslam pozitivne... asi v tom duchu, ze bude v kolektive a ze sa nauci kopec novych veci.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru