Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

martusinek
31. led 2012

@ellysa Já chci jen aby byl pátek a já věděla, že to mám za sebou a jasně věděla, co mě čeká. Státnice jsou těžké a bojím se, ale popravdě, je mi fuk jestli to dám nebo ne, jediné čeho se bojím, že nezvládnu dělat, že s enic neděje a složím se tam. Bude to tolik stresu najednou, že mám strach, že to neunesu. Zítra mi ale přijede moje mamka, bude tam se mnou. Manžel dorazí v jednu a pojedeme všichni společně na uz. Mamka (manželova) přišla o dvě děti ve 12 a 13 tt, hned v pondělí jsem za ní jela a ona mi pomohla, ví, jak se cítím. Je skvělá. Děkuju jí i vám. držíte mě a je to opravdu báječné, jsem šťastná, že takovéhle diskuse existují.

mabe
autor
31. led 2012

@martusinek krasne si to napsala o manzelovi. drzim vam palce. 😉

ellysa
31. led 2012

@martusinek no čo by si urobila, tak isto by si sa len pozbierala a musela ísť ďalej, tak to je, poplakali sme, si, potrápili sa a potom život pokračuje, nemôže byť všetko len pekné, takéto pády posilňujú..

martusinek
31. led 2012

@mabe Držím palce, aby to vyšlo příště. Přece se ta černá hráz musí někdy prolomit a pak už to jde, to přece není možné. když si vzpomenu na x holek, které jsem znala a šly na potrat dobrovolně, protože se jim to nehodilo, tak mi je zle, co bychom za to my daly. Je to nespravedlnost. Ale my to zvládneme a děti budeme mít, přece tak moc chceme, že si je zasloužíme...a dostaneme je.

mabe
autor
31. led 2012

@martusinek krasne jsi to napsala. 😉 vidis, veris. 😉

martusinek
31. led 2012

@ellysa Myslím si, že tohle všechno nás s manželem připoutalo ještě blíž k sobě. Ráno mi poslal zamilovanou smsku, to už dlouho neudělal a je prostě báječný. On je báječný celou dobu, ale teď je mi opravdovou oporou. Posílí nás to, asi máš pravdu.

martusinek
31. led 2012

Moc vám děkuju. Jdu se učit studenou válku, dnes mám samá skvělá témata - fašismus, nacismus, první a druhá světová válka, studená válka, nacistická okupace českých zemí....fuj a fuj...jdu se ještě učit...děkuju moc....opravdu....nevím jakým slovem vyjádřit to, že jste k nezaplacení. Pomáhá mi, že nejsem sama a že existují i po karambolech dobré konce. Díky

mabe
autor
31. led 2012

@martusinek ja dekuju tobe, psalas mi z duse. 🙂 zase prijdi 😉 pekny uceni

bambi7
1. únor 2012

cafte babulky dobre ranko.......
som prvaaaaaaaaa 😀

bambi7
1. únor 2012

domka si umyva zubka rano vzdy sama musi 😀 ma poharik a vypluva.......no ta by si ziubky cistila aj 5krat .....

no pojdeme do obchodu inak aka je zima .......
co mate na plane dnes?
mabus super ze idete do divadla potom povies ake to bolo ok?a co anicka?

mili ahojkyyyyyyyyyyyyyyy super ze si sa ozvala ako sa mate?a paci sa malemu v skolke?
no ked bolo doma lepsie sup sup urobit druheee 😀 😀 tak skoro daj vediet ako sa mate

nefertitka
1. únor 2012

dobre rano...
to co je za kosu vonku ...brrrr. este dnes poobede sa bude dat ist von, ale najblizsie 4 dni, to bude katastrofa.najhorsie je,ze ma snezit a neviem, ako nikolke vysvetlim,ze nemozme ist von na sneh,lebo je strasna zima.Do minus 9 ju brat teda nebudem.

@bambi7 my zas pastu prehlatame,jej to chuti🙂 nechce to vypluvat. Co tak to stretko v piatok napriklad?mozes?
@ellysa tebe by sa niekedy nechcelo prist na navstevu?nemusi to byt v zime,moze to byt kludne aj ked bude teplejsie, ak by ti to tak viac vyhovovalo.
@martusinek no vidis,akeho mas super manzela🙂 moj je tiez vzdy viac pozitivny ako ja. Aj teraz, ked Nikolka zasopli,ja stresjem a on to bere v pohode.Alebo ked ideme k lekarovi s niecim na kontrolu(napr. ocna, kardio a tak), tak ja vysilujem uz 2 dni dopredu a on ma vzdy upokojuje.Ja by som sa inak mala v tomto zmenit.Mala by som byt trosku pozitivnejsia vo vsetkom, este si nejake vredy prinajmensom sposobim 😝

nefertitka
1. únor 2012

@mili1 no ze sa aj ukazes🙂 maly ale nebyva casto chory,ze?ja viem,ze ma nemozu vyhodit z toho dovodu ako ma vyhodili, ved som im aj napisala naspat,ze pozadujem dalsie zamestnavanie a nesuhlasim s vypovedou,uz preslo viac ako tyzden a neozvali sa

mabe
autor
1. únor 2012

dobre ranko, tak zase zima jak svina. tak tedka varime s anickou a pujdeme ven nakoupit kolem 11h. to uz snad bude na slunicko celkem fajn. jinak nic v planu dneska nemame.
@bambi7 co myslis s anickou? je to velka opica. zacina se cim dal tim vic vztekat, vsechno sama. 😀

bambi7
1. únor 2012

cafte babule nef aj domka lubi pastu ale bavi ju to vypluvat vsetko sleduje co robim ja a miluje piect tak len pecieme 😀

mabus len tak ze aka je anicka jaj tak to uteka ze?babulka zlata

nef v piatok nemozem mam v sobotu svadbu tak idem do velkoskladu a moj pride skor domov tak nabuduci tyzden od stredy ak budes moct ok?snad sa uz stretneme 😀 a co niky do skolky by chcela ist ?ci ako nasa nie lebotam nie je maminka 😀 miluje deti ale do skolky nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nefertitka
1. únor 2012

@bambi7 dobre,tak potom buduci tyzden 😉
aj ja ked peciem,tak nikolka vzdy pribehne a chce pomahat;) rada to miesa...
Nikolka tvrdi,ze do skolky by chcela ist,ale ona je nejaka v poslednej dobe odtazita od druhych deti, ja si myslim,ze by vyvadzala.Aj pre mna to bude tazke, ked tam raz pojde.Ved cele dni budem bez nej 😕

bambi7
1. únor 2012

nef domka tiez teraz v poslednej pobe ked stretnen znamu s malou a nepozna ju najprv kuka na nu a ked sa zacne jasit to sa prida hned

nefertitka
1. únor 2012

@bambi7 ja som zvedava,ako sa Nikolka bude tvarit na Domku, urcite sa bude hanbit a som zvedava kolko to bude trvat 😉 a mozno sa hned otuka,neviem🙂

mabe
autor
1. únor 2012

@bambi7 je velka opica, ale je to moje prcina 🙂
@nefertitka zavidim vam to setkani 😝 😀

mabe
autor
1. únor 2012

dopo jsme byly hodku venku koupit rohliky, anicka chtela zase tahat panenku s kocarkem, samo ze po chvilce se chtela nosit a venek byl pak opruz. tedka spi, najime se a pojedeme kocarem k tchanovcum prochazkou. mame to tak 20minut, venku +9C, slunicko.

nefertitka
1. únor 2012

fuha vy mate plus 9?tu je minus 1

mabe
autor
1. únor 2012

tak anicka ma zase cerveny to ocicko a mela ho trosicku slepeny, ach jo. asi budeme muset v patek nabehnout na ocni. muze to byt ucpany od rymy ty kanalky, tak snad to tak bude. mate neco osvedcenyho na oci? mam optal.

mabe
autor
2. únor 2012

dobre ranko, tak jsem se rozhodla, ze zajdu dneska k dr. s tou rymou. ma ji uz tyden a ja porad zahlenena sem tam zakasle, abysme neco nepodcenily. a hlavne to oko muze byt z te rymy, tak kdyby se polecila ryma, treba by to ok bylo ok, i kdyz pochybuju.

nefertitka
2. únor 2012

@mabe radsej chod, a teploty nemala?

bambi7
2. únor 2012

cafte babule

mabus drzim palce u dokrora ..........
jaj je tam vonku zimaaaaa fujjjj keby aspon snezilo tak by som sa tesilaaaaa...musela som domke kupit boby lebo kamoska ma teda jej mala a nasa to nazvala sankovače.....😀
a inak vcera povedala tatovi vies co ohol sa ked jej daval pusu 😀 no je bohova tie hlasky deti su super ja sa niekedy tak nasmejem.....
nef no aj ja sa tesim na stretnutie
tak cafte babuleeee inak co varite?ja idem urobit plnenu papriku......

mabe
autor
2. únor 2012

tak jsme byly u dr., dala nam pamycon na tu rymu, delala CRP a v pohode. mame pry radsi zajit aji zitra na ocni. pokud tece jedno oko vic a je cerveny, tak je to fakt problem s kanalkama. ach jo. 😖

nefertitka
2. únor 2012

@bambi7 tie hlasky su super;) aj Nikolka ma hlody, tiez sa nasmejem🙂 vcera sa pytala,ze kde je to auto(pri tescu vzdy zboku stoja auta) ziadne tam nebolo a ja jej na to,ze este asi papa obed ako Nikolka papala kura a ryzu a ona na to ze mama co si ty, ved auto papa benzin...no a bolo 😝
Haha a minule sede tatol na gauci v trenkach a fukal Nikolke bubliny z bublifuku a ona ze tato tci ti pipik 😀...odvtedy uz v trenkach nebeha heh
dnes som spravila sote morcacie, Nikolke som tam dala rajcinky z konzervy a hrasok a nam aj slaninku a hribiky...
plnenu papriku planujem na vikend asi 😉 ...aj ja sa tesim na stretko

@mabe uz to pojde k lepsiemu,kedze uz na to nieco mate....nas caka tiez ocne,len s inym problemom;(

mabe
autor
2. únor 2012

@nefertitka uvidime jaky bude ocicko zitra. tedka to vypada celkem dobre.

nefertitka
2. únor 2012

@mabe dufam mabe,ze sa to zlepsi...

ja som dnes rano dostala MS. Fuj. Tak takto zle mi nebyva, hrozne krce, jak prve kontrakcie pri porode 😝 , na vracanie mi je, no hroza.Dala som si ibalgin, snad zabere

mabe
autor
2. únor 2012

@nefertitka ja jsem dneska 27DC po prvni MS od revize a zacala jsem spinit a mirne citim bricho, takze cekam MS, ze by prisla jak ma???? 😀

nefertitka
2. únor 2012

@mabe no vyzera to tak🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru