Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
14. lis 2012

@mabe tak mu pripomen, ze vam rodicia pomohli s bytom, nemusite platit hypoteku, nic, tak preco by mala nemohla ist na 1 den niekam doobeda do centra. Jej to iba prospeje a vobec to tak neber, ze sa jej zbavujes, chces jej len dobre. Urcite sa jej tam bude pacit, bude mat kamaratov, aktivity a aspon potom nebude v soku, ked pojde do skolky...
a vy sa idete snazit od noveho roka?

mabe
autor
14. lis 2012

dobre ranko, tak anicka uz tedka jela s nasema, odpo ji manza vyzvedne. me se spustila ryma, tak snad nemoc odchazi. premyslim nad tou maceskou, kamoska dava matyska na dopoledne v patek do pastelacku (jina organizace),t ak premyslim, jestli by nebylo lepsi anicku dat s kamaradem, aby to pro ni bylo lehci. nevim, teda jestli maji taky volno. je pravda, ze tam mam lepsi spoj, jenom tramvaji a do macesky to mam s prestupem a pozdeji az se prestehujeme, to je treba v breznu, tak by to taky bylo jednodussi. nevim, uvidime.

@nefertitka presne tak jak pises, melo by mu to dojit. od novyho roku bych to snazeni nechala, snad vsechno bude ok. dneska jdu zase na mojzisku, ale trosku to cviceni flakam. 😝 snad to nicemu nevadi, jkaoze by se tim neco pos*

nefertitka
14. lis 2012

no ja som akurat citala o zvysenych pecenovych testoch v tehu a neni to veru sranda...aj to mohlo byt pricinou, ze som skor porodila...a v 80percentach sa to zvykne vracat naspat v dalsom tehu, no tesim sa...vraj tam babo moze aj zomriet...fuha

mabe
autor
14. lis 2012

@nefertitka jaky testy nebo co to je? o tom jsem neslysela

mabe
autor
14. lis 2012

@nefertitka tys mela spatny testy? ja o nicem u sebe nevim.

ellysa
14. lis 2012

@mabe ja by som tiež dala, pre ňu to bude super, odreagovanie, naučí sa kopec nových vecí a už je dosť veľká na to

mabe
autor
14. lis 2012

@ellysa dekujuuu, tedka se rozhodnout kam..

ellysa
14. lis 2012

@nefertitka no je to veru nebezpečené, kamarátka mala ku koncu veľmi zlé testy a veru už ani nechceli druhé kvôli tomu, ale je znova tehu a zatiaľ je chvalabohu všetko oka, treba dúfať, že sa to nevráti.
Ja som si myslela, že keď som mala cukrovku pri malej, bude isto aj teraz a nie je, ale tak to nie je taká tragédia, aj keby som ju opäť mala

nefertitka
14. lis 2012

@ellysa a v kolkom mesiaci je?mne to zistili niekedy okolo 28tt....tiez sa toho bojim, do toho tie tvrdnutia a este aj ladvina ak zas bude zvacsena:( dobre riskujem ak teda otehotniem, ale budem verit, ze zas to vsetko dopadne dobre

mabe
autor
14. lis 2012

@nefertitka budu drzet mooc palce, at je vse ok. ja cim se to snazeni blizi, tak mam vetsi strach. 😝

ellysa
14. lis 2012

@nefertitka no je tak v 27tt

ellysa
14. lis 2012

@mabe verím, ja už začínam mať nočné mory z pôrodu a z toho, čo bude potom 😝

mabe
autor
14. lis 2012

tak devcata odchazim na mojzisku, hlavne mobilizace kostrce 😝 😀

mabe
autor
14. lis 2012

@mabe no, ja mam zatim strach ze spineni, krvaceni v tehu,.....aji tedka se porad kontroluju na zachode, jak to mam. mam ty cykly takovy porad zvlastni, mela jsem to aji pred anickou, ale tedka po dalsim potratu to mam dal, asi se toho nikdy uz nezbavim. 😝

nefertitka
14. lis 2012

@mabe aj toho sa bojim tiez mabe:(

mabe
autor
14. lis 2012

tak mojziska probehla standartne jako vzdy: mobilizace kostrce, bederni patere a hrudni, pry to je pokazde stejny, to ja nevedela a za mesic zase. 🙂 snad to bude mit nejakej ucinek, to trapeni s tim konecnikem. 😝 😀 anicka nasim usla az v 1:30 a spala 2h, tak to vidim dneska do 22h, ale manza uspava, vcera mel basket a v pa a v sobotu uspavam ja, protoze je pryc.no, uspavat neni spravny slovo, spis se o ni postarat, cist knizky a pohadky a zaverecna prace je stejne moje. 😀

mabe
autor
14. lis 2012

@nefertitka proste je to v nas a uz se toho nezbavime. 😝 , ale my to dame 😉

nefertitka
14. lis 2012

@mabe dame 😉 ...musime, len ked som sa docitala, ze pri tom vlastne uz aj velke babatko moze odumriet, az mi zle ostalo, ale snad, ked to pripomeniem lekarovi hned od zaciatku, tak sa to hadam da nejako podchytit...ci?no mala by som ho navstivit a asi sa nejak dopredu o tom porozpravat...jezis ale este fraxiparin, tvrdnutie, krcok mam kratky, ladvina, mozne krvacanie....
no nic toto dalsie tehu bude bez problemov a hotovo 😝

mabe
autor
15. lis 2012

dobre ranko,
tak ja dneska mluvim jako starej chlap. uz to zaclo vcera, ale dneska je to mazec - nachlazeni me spadlo na hlasivky. 😝jinak trosku soplim, no je videt, ze je to vetsi tydenni nachlazeni. za chvilku razime do sokola a odpo budeme asi doma, uvidime, nebo rychle nakoupit a domu. nikde litat nebudu, at jsu uz brzo fit. zitra je u nas lampionovej pruvod, je to takovej ve meste po ulicich u nas ve ctvrti, porada to mestskej urad. ja na to zapomela, a uz jsem slibila tchanovcum, ze si vezmou anicku, ale rikam si, jestli pro anicku neni lepsi ten pruvod. zase jsu dost nachlazena...no musim si to nejak rozmyslet. ideal, kdyby sly s ni oni,ale oni masovy akce nemaji radi. 😝
@nefertitka musi to tak byt, jak jinak!!!

nefertitka
15. lis 2012

@mabe ako nachladnutie?

mabe
autor
15. lis 2012

@nefertitka jakoze vsechno tedka uz bude ok ohledne mimca 😉

nefertitka
16. lis 2012

@mabe bude bude😉

nefertitka
16. lis 2012

@mabe len som myslela ze ako pokracuje tvoje nachlazeni😉

mabe
autor
16. lis 2012

dobre ranko, tak vcera jsem s manzou probirala tu miniskolku. no, probirala. rekla jsem mu, ze me napadlo ji tam davat, jaky to podle me bude mit pro ni prinosy a on rekl: dobre. nic vic, ja si myslela, ze bude protestovat nebo diskutovat a on to vzal. tak uvidim, co me rekne kamoska dopo, jak to zvladl ten jeji prcek v pastelce a po obede tam zavolam a zeptam se, kdyztak by sla pristi stredu do macesky. tak tedka volala kamoska, ze to zvladly prvni prichod do miniskolky a jak si pro matyska pujde, tak se me zepta na volny misto.
@nefertitka jsu porad nachlazena, nemam teplotu, ale mam hlasivky v haji a zahlenenej krk, ani me nejak neboli, ale vykaslavam. proste poradny nachlazeni. anicka jde odpo k tchanovcum, tak budu doma se zase lecit cajikama a vitaminama.

nefertitka
16. lis 2012

@mabe no vidis, si sa bala😉 niekedy zareaguju inak ako ocakavame, ze? tak super, Anicka sa urcite bude tesit...
tak sa vykuriruj, nehc ti je lepsie...ja sa tohto bojim, ze ak nahodou otehotniem a ochoriem, ze co sa moze stat. Takze mozno ani nebude od veci zahajit nejaku vitaminovu kuru, na posilnenie imunity

mabe
autor
16. lis 2012

@nefertitka no, uplne jsem na to cucela, jak reagoval. hodne me prekvapil, v dobrym. 🙂 no, ja brala echinaceu na jare a tedka nic, asi ji zase zacnu brat.

mabe
autor
16. lis 2012

tak cekam ze kamoska zavola po 12h, jestli tam maji volno a jak zvladly prvni miniskolku, jsu mooc zvedava. 🙂 my byly tedka chvilku venku 1h a citim ze jeste nejsu uplne ready. zachrmlana jsu jak blazen. 😝 snad uz to po vikendu bude lepsi.

mabe
autor
16. lis 2012

tak dneska je u nas lampionovej pruvod, ja na to uplne zapomela a anicku uz maji domluvenou tchanovci, tak jsem jim vcera volala, ze by to bylo fajn pro anicku, tak se me tchyne "vysmala" do telefonu a rikala, ze ne, ze si ji vezmou domu. vim, ze asi nemaji radi masovy akce, ale anicku to strasne bavilo v nedeli a snad by to pro ni mohly udelat nez byt doma. nasi by to treba udelaly, oni s ni chodi do zoo, na prasata, do parku, na vystavy,...vim, kazdej je jinej, ale trosku me to zamrzelo. diky za vypsani 😉

nefertitka
16. lis 2012

@mabe tak si proste povedz, ze ty chces, aby sla na ten sprievod a hotovo, bud sa pridaju, alebo chodte sami...toto mi svokru pripomenulo 😝 ...tak som sa troska najezila

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru