Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
30. lis 2012

@nefertitka po novym roce, hura na to 😉

mabe
autor
30. lis 2012

tak jsme byly ve meste 3h, anicka krasne chodila, sem tam teda zkusila nahodit, abych ji vzala, ale nepovedlo se a ona to respektovala. 🙂 vanocni stromecek super, lidi tak akorat, hodne ale akorat. pak jsem koupila tu latku na adventni kalendar - ukol na vikend. a koupila jsem si konecne cepici a anicce taky. ja totiz nenosim cepice, ale rikala jsem, ze bych uz mohla na stary kolena. 😀 anicka je uplne grogy, nechtela vubec vstavat po polednim spani, ta skolka ji dava zabrat, tedka jeste to mesto, tedka ma pohadku a pak hura spat. a mama bude mit snad klidnej vecer, manza na basketu, dite spi. 😀

mabe
autor
30. lis 2012

pred dvema dny jsem se ptala tchyne, jestli nema nejakou latku na ten adventni kalendar. zatim se neozvala,tak jsem si ji dneska koupila a ona me tedka vola, ze latku nema, ale ze me koupila v jysku adventni kalendar. zepry me ho chtela usit, ale pak si rekla, ze me ho koupi. je to od ni hezky, ale ja preci nechci kupovanej? chci anicce neco udelat. a nechci aby to delala ona. toto je ona, proste delat veci za jiny, aniz by se me zeptala. takze jsem ji rekla, ze si ho muze nechat ona a ja ze usiju, i kdyz to nebude vypadat buhvi jak. vim, mam dobrou tchyni, rozkrajela by se, ale...doufam, ze me chapete, ja se potrebovala vypsat, manzovi to radsi nerikam.

mabe
autor
1. pro 2012

dobre ranko, tak dneska sviti slunicko a je mrazivych 3C. laka me umyt okna, treba kolem poledne az bude trosku tepleji. tedka jdu delat svickovou(poprve 😲 😀 ). manza pujde s anickou ven dopo a ja si taky povarim. 🙂 odpo jdu s nasema na ten festak country, bude to od 17h az do pulnoci, tak se tesim. zitra mozna olympie na darky, bude tam hodne lidi, ale neco potrebujeme pomalickou nakoupit.

mabe
autor
1. pro 2012

holky, tak ja umyty okna, svickova se dodelava v troube, pak si lehnu s anickou po obede na chvilicku, at mam sily na koncert navecer, bude to dlouhy. 😀

nefertitka
2. pro 2012

dobre ranko🙂
@mabe svieckova sa podarila?;)
My ideme za chvilu na vianocne trhy, tak sa tesim...

mabe
autor
2. pro 2012

ahojte, tak dopo jsme byly po obchodech - decentne, koupily jsme uz par darku, tedka obidek doma a pak k tchanovcum na navstevu. 🙂 koncert byl super. nejlepsi byly cechomori a nedvedi a dost me prekvapil habera, ze neumi moc zpivat, teda hudba parada, ale zpev nic moc.
@nefertitka nepodarila se svickova, dala jsem tam kolecko citronu a zhorkla. manza to poplil. 😝 😀

nefertitka
2. pro 2012

@mabe hm naozaj Habera nevie spievat?
neva, na druhy krat sa podari🙂

Inak ja to nechcem zakriknut, ale citim sa tehotno 😉 ... za par dni budem ale mudrejsia...

mabe
autor
2. pro 2012

@nefertitka habera zpiva, ale nic moc. oproti tem kapelam pred nim, to byl rozdil. myslela jsem si, ze to bude lepsi.
tehotne?? 😲 🙂 tak drzim palecky. pokud bych ja mela podle unavy to brat, tak taky,ale ja to mam urco tim utrosem a pouzivame ochranu, takze to nehrozi. 😀 drzim moc moc paleckyyy a kdy ma dojit MS?

nefertitka
2. pro 2012

@mabe teraz okolo Mikulasa by mi to malo prist, lenze mna tak strasne bolia prsia, ako bolievaju ma vzdy pred MS ale teraz to je taky extrem, ze sa to vydrzat neda, hrozne nieco, uz neviem co s nimi 😝 a su aj o cislo vacsie 😀, ...a spravila som si (nevydrzala som) test vcera a bola tam druha ciarka taka velmi slabucka...ale klop klop klop, nemusi to nic znamenat este. A ani sa mi tomu nechce verit, ze by nam to vyslo na prvy sup ked predtym sme sa roky snazili a neslo to....no urobim tak o 2 - 3 dni zas test a budem mudrejsia;)

ellysa
2. pro 2012

@nefertitka no budem na teba veľmi myslieť a držať palčeky, ale ak bola slabá čiaročka, tak snáď to vyšlo 😉 , aj mňa prit omto tehu boleli strašne prsia a dlhooooo, hádam len nedávno prestali
@mabe hlevne, že Habera v superstar všetkým nadáva 😀 😀 😀 😀

nefertitka
2. pro 2012

@ellysa dakujem pekne😉
jezis ze nedavno prestali, tato bolest a tak dlho ju trpiet?dufam, ze u mna to az tak dlho nebude...a ked si dam podprsenku a prideme zvonku a dava ju dole tak idem doslova umret...to sa vzdy psychicky pripravujem na to. Dufam teda, ze ak som tehu, ze to uz tento krat vyjde bez potratu. A ze nebudu ani ostatne vsetky tie komplikacie co boli pri Niki.
Pockam do piatku a pojdem za lekarom a pytam si duphaston urychlene potom 😝
Inak tato nevydrzal a dosiel s dalsimi dvoma testami, ze nech si spravim este jeden tak aj tam bola slaba ciarka.....dalsi si spravim az vo stvrtok alebo v piatok.

ellysa
2. pro 2012

@nefertitka no podľa m§a to vypadá nádejne, na to že ešte ti MS ani nemešká, tak slabá čiarka je viac ako dobré znamenie, počkaj ešte kým ti nebude deň dva meškať a verím, že zosilnie, presne, ja som nosila len športovú podprdu, lebo ak som si dala niečo pevnejšie, nejakú push up, tak som šla umrieť po chvíli a pri dávaní dole tak isto, som len pomaly dávala ako leukoplast 😀 😀 😀 😀 😀 , aj teraz ešte sú citlivé, ale už pohoda. A to som bola dosť prekvapená, lebo ja mám práve prsia úplne necitlivé normálne, žiadna erotogénna zóna u mňa 😀

nefertitka
2. pro 2012

@ellysa no ved prave to, ze mi to este ani nemeska, minuly mesiac som mala 7meho...a mne to pride dalsi mesiac vzdy o trosku neskor, takze asi to tehu bude;0)
Musim aj ja nejaku sportovu zohnat, lebo pri tomto co nosim teraz ma asi porazi 😉 Tak ale ja mam male prsia, takze velkost sa mi teraz paci, aj tvar( niezeby boli velke teraz, ale su o dost vacsie) a vyzeraju jak male silikony 😀 ...Len skoda, ze to potom aj po dokojeni tak neostane 😠
Ze ako leukoplast, to akoby si o mne pisala 😉
Ale stale neverim, ze ak som teda tehu, ze to vyslo na prvy sup, ja ze sa zas minimalne pol roka budeme snazit a to sme si sexli len 2x a z toho raz total mimo plodne dni. Hm... 😉
Inak ani u mna to neni ziadna erotogenna zona 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
2. pro 2012

@nefertitka tak uz ti vysel aji test pozitivne? fiha, drzim moc palce. muze se to povest hnedka napoprve. minuly tehu jsem to tak mela. a styk jsem mely 4 dny pred ovulaci a spermose pockaly. 😀
@ellysa taky jsem si rikala, hlavne ze kritizoval a sam nic moc
@nefertitka moc moc drzim palecky. ja prave beru na cyklus uz utros tedka. jsem moc a moc rada za tebe, a drzim palce. 😉

holky, ja su z vas uplne namekko. dneska mam posledni utros, pak prijde MS do dvou dnu a ze bych dalsi cyklus uz nechala snazeni? to by vyslo tak na pulku prosince nebo jeste to nechat na ten leden.podle mojzi muzu uz tedka, ale mam na to? psychicky fakt je to tak naknop. 😝

ellysa
2. pro 2012

@mabe no ako sa cítiš, podľa toho, každopádne jeden mesiac hore dole, už to nejak nezmení nervózna budeš aj o mesiac, však vieš, že bez toho sa to už u nás nedá 😖 , držím taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto palce aj na nohách

mabe
autor
3. pro 2012

@ellysa dekujuuu 😉

mabe
autor
3. pro 2012

dobre ranko, tak noc u nas silena. anicka se porad budila a brecela. nevim, jestli to bylo tim, ze ma rymu - nemohla dychat nebo ji bolelo brisko - vcera mela prujem, i kdyz jenom jednou kakala. takze dneska zustavame radsi doma, aby se nachlazeni nezhorsilo. mely jsme jit k nasim, ale radsi budeme doma. anicce teda netece z nosa, ale je zahlenena, takze cajiky, vysavat pokud bude co a snad bude zitra lip. ve stredu bych chtela jit na tu mikulasskou a v patek aby sla do skolky, tak snad uz bude vse ok. jeste vcera jsem rikala, ze se anicce nachlazeni vyhlo. aspon budu mit cas vyresit dneska a zitra ten advetni kalendar a udelame asi linecky. 🙂

nefertitka
3. pro 2012

@mabe dakujem 😉 tiez si myslim, ze mesiac hore dole, ja som napriklad bola vcera vcelku ok, teda podla pocitov aj testov by som mala byt tehotna, ale v noci som sa zobudila na cikanie a nemohla som vyse hodiny zaspat, co ma chytila panika a hroza, ked som si zacala uvedomovat, co sa vsetko zas moze stat....takze uz som v strese a myslim, ze kebyze cakam aj do neviem kedy ten stres by bol. To sa ani inak neda. No ale vam poviem, dobre som vystrasena. Uz sa vidim, ked zaspinim alebo zakrvacam ☹
Tak snad to Anicka nema nic vazne, nech si uzije Mikulasa;) drzim palec

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka no, asi uz se toho strachu ze spineni, krvaceni nezbavime. mame za sebou toho dost. a mate asi pravdu obe, ze mesic sem a tam, uvidime jestli treba nebudu nachlazena nebo neco. je to sileny ty stresy. ja minule taky byla rada, ze jsu tehu,ale pak na me sla panika a co ted? bude to dobry nebo se to zase pos*? a jak jsem chodila na zachod, tak to bylo drsny. co dneska delate?

tak tedka jsem zjistila, ze anicce leze druha petka, tak mozna proto byla takova noc. a rymu ma malinkato, ani ji nic netece z nosa, ale je takova zahlenena, mozna to je aji k tomu. kazdopadne dneska budeme doma, to nam neuskodi, jinak furt nekde litame.

nefertitka
3. pro 2012

@mabe my pojdeme teraz von na chvilu, nech sa vylieta na vzduchu,lebo v noci spala 11 hodin a mam velke obavy, ze mi nezaspi cez den 😝
no mas pravdu, toho sa uz nezbavime:(...jaj kiezby to dobre dopadlo...dufam, ze ma nejake problemy nechytia okolo vianoc, rada by som ich stravila doma a bez spinenia a neviem coho este...
teraz sa budem spravat normalne, budem chodit von aj vsetko, kym sa nic nedeje...

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka jasnacka, chovej se normalne, ja to taky tak delala, akorat se netahej s tezkyma moc vecma.

nefertitka
3. pro 2012

@mabe a pocity v bruchu, ze mam dostat su normalne, ze?sa mi zda, ze pri Nikolke som ich mala tiez, bolesti si nepamatam, ale pri nej som aj krvacala a myslela som, ze je to menzes, len trval iba jeden den...

ellysa
3. pro 2012

@nefertitka tie bolesti sú úplne normálne, naboj,však tie prvé týždne sú presne pocity, že už už idem dostať mrchu, rátaj že tieto bolesti prejdú až o niekoľko týždňov, babuľky ja vám verím ten stres , však som to zažívala nedávno a keď som naozaj aj krvácala, čo pri malej nie, som plakala cestou k lekárovi a potom ďalšie týždne stres a depresie. Teraz už som kľudnejšia, skôr sa obávam aby neprišiel dorbec nejak moc predčasne, dohováram mu nech to ešte mesiac aspoň vydrží, nie že by som sa nejak otvárala, všetko je oka, len ja sa už cítim ako pred rozpadom 😅 .
Túto noc som bola cikať 6x 🙄
Za chvíľu si idem po drobca do škôlky, ráno sa jej moc nechcelo, ale dúfam, že bolo dobre, zajtra asi ostane ešte dlhšie ako dve hodiny

A inak ja som poriadne nachladnutá, chrchlem, soplím, tak sa len bojím aby to malá nechytila, lebo by som chcela aby nevymeškala škôlku aby si zasa neodvykla amôžeme ísť odznova, plus vo štvrtok a piatok je mikuláš, vo štvrtok v kostole a v piatok v škôlke, tak chcem aby tam bola

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka ja uz si to taky nepamatuju 😝

nefertitka
3. pro 2012

@ellysa no viem si predstavit, co si prezivala...boze dufam, ze tento krat to nezazijem, ja si pamatam pri Nikolke, v jednom kuse som behala k lekarovi, ze spinim a vzdy som bola v tom, ze je koniec a ona to vydrzala nakoniec...fuj ale ten strach!...
6x?no pekne....ja chodim teraz tak 2x....a neboj, ked sa neotvaras ani nic, tak sa nemas coho bat😉 to ja sa budem zas aj predcasne otvarat, uz to vidim...teda ak to tak daleko vobec dotiahneme. Ja som mala s Niki termin 24.januara a porodila som ju 28.12. Sme mali taky zaroven skorsi aj neskorsi vianocny darcek;)
A dufam, ze neva, ze pred par dnami som si dala vino...aj som ho citila, sme mali navstevu...

mabe
autor
3. pro 2012

@ellysa my jsme prave dneska a zitra doma, aby anicce se nachlazeni nezhorsilo a mohla ve stredu na mikulasskou a v patek do skolky

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka vino nevadi, ja jsem pri splozeni anicky byla trosku nasrot a nez jsem zjistila tehu, tak jsem taky pila. vim, ze je to tezky, ale musime myslet pozitivne. proste jak pises, nemyslet na to a chovat se normalne, akorat ty tezky prace a veci bych vynechala

nefertitka
3. pro 2012

@mabe no ved, aj som nad tym premyslala, ked som ho pila,ale povedala som si, ze sa nebudem predsa obmedzovat a spravat ako tehotna, ked o tom este neviem a bola som v tom, ze to rok zas nepojde 😝

mabe
autor
3. pro 2012

@nefertitka no vidis, a povedlo se 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru