Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. pro 2012

tu Lianku ma zo skolky nejake dievcatko🙂

ellysa
9. pro 2012

@nefertitka pekné meno, my sme zasa vedeli aké chlapčenské a akurát včera hovorím mužovi, že ak to náhodou bude baba, tak ani meno nemáme, ale tak snáď sa nepomýlila, nám to povedali dva krát raz v 20tt a potom aj na 3D,že je to chalan, aj ukazovali pipíka a semenníky, tak snáď to nebude nakoniec baba 😀

nefertitka
9. pro 2012

@ellysa tak hadam uz nie😉 nam dlho hovorili ze Niki bude chlapec a hen🙂 ale ked vam uz ukazali pipka a semenniky, tak hadam sa nemylia 😀 ...tak bude v modrom no co uz;)

nefertitka
9. pro 2012

Niki dostala na Mikulasa gulickove zuvacky a stale ich che zut, tak ideme teraz prvy krat na zuvacku, som zvedava, co spravi, dufam, ze to neprehltne.
A nejaky ma zachripnuty hlas od rana:(

ellysa
9. pro 2012

@nefertitka moja má doma už dlho žuvačky tie detské čo sa odtŕhajú, vždy ich pýta, ja jej poviem, že dobre ale musíš žujkať a ona samozrejme dva krát požuje a prehltne 😀

ani nestraš 😀

ellysa
9. pro 2012

ja neviem, čo s tou mojou zajtra, má trochu sopíkov, ale netečú jej, len noštek po ráne má trošku plný, ale to mám aj ja každé ráno a chorá nie som, asi zo suchého vzduchu, tak asi ju predsa dám zajtra

nefertitka
9. pro 2012

@ellysa tak nakoniec si ju nedala, ze sa boji, ze to prehltne;)
podla mna ju tam tiez kludne mozes dat, ved nekasle ani tepltoky nema...
a uz si si trosku viac zvykla, ze chodi do skolky, alebo este stale mas taky velky stres z toho?

mabe
autor
9. pro 2012

ahojte, tak dnesni noc v pohode, anicka zakaslala asi trikrat, sem tam zakasle pres den, ale jinak nic, takze zitra s ni asi jeste nepujdu, do uterka bereme pamycoin do nosu,tak pujdeme ve stredu, jak jsu domluvena s dr. odpo jdu k dedovi se trosku provetrat a nakoupim po ceste domu, zitra s anickou budeme pect dalsi cukrovi. rikala sem si, kdyby zitra svitilo slunicko a bylo nad nulou, tak jestli nejit s anickou treba na hodku ven.
holky, tak MS konci a ja mam nervy a strach, aby vse bylo ok a jestli fakt jit do toho tento mesic, to uz by bylo za 10 dni ovulka. 😲 😀 nebo az dalsi mesic? uz se to blizi a blizi. 😝 😀
jinak dneska anicku nedame spat po obede. sla spat vcera zase pred 22h, i kdyz jsem s ni sla v 20h do postele, takhle to nejde. a rano jsme vstavaly v 9h, takze to dneska zkusime. za pul hodky bude obed a uvidime.

mabe
autor
9. pro 2012

@ellysa pekny brisko 🙂

nefertitka
9. pro 2012

@mabe no este ste sa nerozhodli, kedy to skusite?;)
Nikolka ma uplne odideny hlas, myslite, ze to moze mat len hlasivky vykricane alebo co?ma to tam aj trosku cervene a ja inak tiez citim skriabanie v krku, kurnik sopa, nechcem v 1.trimestri byt chora, to by nedopadlo dobre

nefertitka
10. pro 2012

dobre ranko🙂 ako nam pekne snezi😉
neviem, ci mozem ist s Nikolkou von, chuda ta by chcela...urcite pojde s tatom, ked pride z roboty, no uvidime, dufam, ze vydrzi

nefertitka
10. pro 2012

super, tak nam povedali, ze Niki nemoze ist von s tym zachripnutym hlasom a ma pit calciovy sirup, no to neexistuje, cele rano stoji chuda pri okne, ze chce ist von. Tak prvy krat nasnezi a ze nemoze ist von 😒 ...no nic, aspon na hodinku pojde,teraz ma sniezik v umyvadle a hra sa s nim

ellysa
10. pro 2012

@nefertitka krásne je, dúfam, že do poobedia ten sneh vydrží, som malej sľúbila, že keď sa naspí pôjdeme von stavať snehuiaka a na boby 😀 .
Malá ráno nemala ani soplík, keď som jej vysávala, horúčku tiež nie, nekašle tak som ju teda dala do škôlky, dnes do jedenástej, zajtra už doobeda, už to prežívam menej ale aj tak na ňu stále myslím.
Moje dieťa má teda super imunitu a ja som zasa zahlienená celá a kašlem,už mi to trvá mesiac, asi zájdem k lekárke, sa mi to nejak nepáči 😀 , som ju radšej dala do tej škôlky, lebo odo mňa skôr ochorie

mabe
autor
10. pro 2012

dobre ranko, tak anicka usla vcera v 19:30h a vstavala v 7:30h. uvidime dneska, co bude rikat v poledne, ze bych ju zkusila zase nedat anebo jenom na pul hodky. tedka rano si udelam testo a odpo budeme pect jeste nejaky cukrovi, zatim mame tri druhy, tak to by byly ctyri. nikdy jsem sama takhle nepekla, ale anicce se to moc libi, tak ja se to aspon naucim. 😀 jinak anicka kaslala uplne minimalne v noci, takze pujdeme na ko az jak nam rekla dr. ve stredu. do uterka bereme pamycoin. venku krasne snih, jee jak ja bych sla s anickou ven,a le jeste pockam.
@nefertitka kdyby bylo na manzovi, tak uz davno, to brzim jaaa. 😝 no, tento nebo pristi tyden pujdu na mobilizaci na mojzi, tak se ji zeptam, jestli uz tedka nebo po dalsi mojze. ja se prave taky bojim nachlazeni v tehu, tedka jsou vsichni nachrmlani a snazeni by bylo za 14 dni. 😝 , ale zase za mesic to muze byt porad stejny, podle me, mimco bude jestli ma i pres nachlazeni. ja mam ty hlasivky ze studenyho vzduchu, vzdycky rano.
@ellysa ja jsu taky takova porad nachlazena, budto na me nekdo prska doma, vcera jsem byla ve meste hodku a promrzla jsem, porad neco, ale zadny velky. ty by ses mohla vykuryrovat, abys na porod byla ok.

mabe
autor
10. pro 2012

odkdy vam prccin nespaly po obede? dneska anicka je dost vyflusla, tak neivm jestli nepadne. mozna je to na ni jeste brzo.

nefertitka
10. pro 2012

@mabe ne este spi poobede😉

ellysa
10. pro 2012

@mabe moja ešte spí, stane sa že nespí, keď sme niekde preč, väčšinou cez víkendy a nechce sa nám vracať domov, ale cez týždeň spáva

mabe
autor
10. pro 2012

a musite je nutit? me vadi, ze spi az tak kolem 14h, pak 1h anebo 1,5h a pak jde spat az pred 22h, to se me zda pozde. vcera teda zvladla nespat, ale mylsim, ze je dneska uz unavena a protivna z toho, ze tu hodku by si mela dat.

ellysa
10. pro 2012

@mabe no väčšinou protestuje, vylezie z izby niekedy aj 10x a ja ju musím zasa odprevadiť naspäť, ale nakoniec zaspí, tak medzi 12.30-13 väčšinou, spáva do tej 14 tej a tiež večer zaspí až okolo 21.30, dávame ju spať o pol deviatej ale tiež ešte vybieha a vymýšľa a ráno už väčšinou o 6.30-7.00 je hore sama od seba

mabe
autor
10. pro 2012

tak tedka spala hodku, tak uvidime co to s ni udela vecer.

nefertitka
10. pro 2012

no my to mame presne tak isto ako vy s tym vymyslanim a vybiehanim, ale musi spat este poobede, vidim na nej, ze je potom ako cert, niekedy sice nezaspi(zriedkavo), ale aspon si tam polezi. To je krasna zima co? 😀

ellysa
10. pro 2012

@nefertitka úžasne sneží, moje dieťa už ťahá tretiu hodinu spánku ale nebudím ju, mne je tak blbo, že som rada, že spí, keď sa zobudí pôjdeme von, aby som tu na ňu nedýchala a mne tiež bude lepšie na čerstvom vzduchu asi a potom snáď príde muž a ja idem do postele

nefertitka
10. pro 2012

@ellysa od prechladnutia? ja by som sla tiez ale bojim sa ist na sneh, lebo viem, ze by chcela robit snehuliaka a neviem co a ja sa tam nechcem namahat, zohybat a tak

nefertitka
10. pro 2012

chuda Nikolka, cele doobedie mi tu plakala, ze chce ist...snad jej ani neuskodime s tym hlasom, ked kazali neist von, no ale drz doma dieta ked tolko nasnezi 1.krat

ellysa
10. pro 2012

@nefertitka však to moja už dupká za oknom, ja sa tiež nebudem nejak moc namáhať, však už ledva fučím a keď mám zapchatý nos tak detto, hej nachladnutá som, ale tak poriadne 🙄

mabe
autor
10. pro 2012

nadherna zima, nejradsi bych byla venku s anickou, no za chvilku snad. 🙂 tedka jdeme pect pracky 🙂
@ellysa 3h? tak to je teda narez, to anicka spala 1h

mabe
autor
10. pro 2012

@nefertitka tak anicka si zatim ten snih neuvedomuje, nastesti. snad vydrzi do vikendu a budeme moct i my jit ven

nefertitka
10. pro 2012

@ellysa no to potesi, ja cakam tiez, kedy nachladnem, zatial ma to len obislo asi, tak to vyzera, aj ked v krku ma skriabe stale...
mali sme tu akurat na navsteve 4 mesacne dievcatko, joj ake je to zlate 😉

ellysa
10. pro 2012

my sme prišli zvonka, sme sa trochu pobobovali za domom máme rovno lesík a takú miernu lúčku, ale teda unavená som poriadne a to sme boli hodinku, muž už prišiel domov, tak ja si idem urobiť čaja putujem do postele, musí to zvládnuť sám

mabe
autor
10. pro 2012

jee, ja vam zavidim venek, anicka se divala na pohadky a pekly jsme, tedka si jdeme hrat a za chvilku prebira stafetu manza. 😀 tak zitra jdu na mojzu a zeptam se, jestli uz se muzeme snazit. ja chci a na druhou stranu mam strach, abych zase nemusela lezet, ale bud tedka nebo za mesic, bude to jak to ma byt, ze...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru