Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
13. pro 2012

a žltý výtok riešim teraz aj ja, myslím, že ho mám z tej choroby a nie je to normal, dúfam, že nemám dole nejaký zápal, alebo čo, zajtra gyndoš nerobí,musím do pondelka vydržať

bambi7
13. pro 2012

cafte elly sikulka pekne si jej usila 😉
no ja nemam mutaciu ziadnu tak ked uz nic nenasli tak dali a inak nef aj teraz poslednu tehu som ho brala od 4t hned ako som zistila tehu ......ja si ho davam do ruk

no uz mam upecene medovniky ,linecke,pusinky kokosovo-cokoladove,vanilkove rozky,a take pomarancove kolaciky obliate cokoladou......no a este nieco spravim a potom uz len roladu otyzden a bude

nefertitka
14. pro 2012

@ellysa aj ja zacinam citit nejake palenie dole, pane boze a z coho?ved sme ani sex nemali odkedy viem, ze som tehotna, mydlo pouzivam na to urcene...a riesila som to aj minuly mesiac.
mam doma gynoflor a citala som, ze sa moze v tehu, tak si ho asi nasadim
@bambi7 no ty mas dobre vela napecene;) ja este nic

mabe
autor
14. pro 2012

dobre ranko, tak dneska dojde dopo muj tatka za anickou a odpo moje mamka, takze dneska se snad anicka nudit doma nebude.

mabe
autor
14. pro 2012

@ellysa oli vypada hodne dospelacky, mozna to delaji aji ty vlasky dlouhy. ten pytel uplne krasnej, jses moc sikovna. 😉

mabe
autor
14. pro 2012

@bambi7 ty ses teda sikulka s pecenim. 🙂
@nefertitka
@ellysa at vas to holky brzo prejde

ellysa
14. pro 2012

@bambi7 že wowo, my sme s malou akurát dopiekli medovníčky, teda posledné sú ešte v rúre, dúfam, že vydržia do Vianoc, Oliv ich do seba hádže 😀 , že tato si má svoje napiecť vyhlásila, že toto sú len jej a moje, ja ešte budúci týždeň urobím šuhajdy, griláž a také guľky čo má môj muž rád a to nám stačí

mabe
autor
14. pro 2012

tak pred obedem jsem si zasla nakoupit nejaky darky do drogerky, tedka jsem po obede, dam anicku spinkat a v 15h jdu do mesta pred cvicenim neco jeste nakoupit. 🙂

nefertitka
14. pro 2012

no palenie je horsie a horsie, musim ist do lekarne si nieco vypytat na to, lekarovi som sa nedovolala 😠 😠 ...to som tam asi 30krat volala. Uz bol muz v lekarni a ze odporucili Maldion alebo Gynolact, tak ten Gynolact si asi nasadim.
Inak dnes mam taku nejaku blbu naladu a strasne pochybnosti, ci som spravila dobre, ze som otehotnela:( ach jaj...mam zo vsetkeho naozaj strach, aj o to, ci to bude zdrave a tak...neviem co mi dnes je

nefertitka
14. pro 2012

tak muz bol v lekarni teraz, boli tam ine lekarnicky, ze mi kupi ten gynolact a oni ze sa nesmie v prvom trimestri nic vkladat a ze si to nevezmu na svoje triko, super, tak sa do pondelka aj zblaznim do vecera!

ellysa
14. pro 2012

@nefertitka prinahjhoršom pohotovosť
moja, neboj toto sú normálne pocity, aj ja som mala také isté a hocikedy aj mám, momentálne už také depkové stavy, že sa to blíži a ako to zvládnem

ellysa
14. pro 2012

taká babská rada, som čítala niekde, biely jogurt s probio na vložku či to trochu nepovolí, ale v pondelok isto k lekárovi, keď to páli, ja mám skôr taký žltý moč, výtok je normálny, asi to bude z choroby, mňa nič nepáli nai nesvrbí 🙄

mabe
autor
14. pro 2012

ahojte, tak anicka zacala zase nejak vic kaslat, z nosa ji netece,a le slyset, ze pres nej chrci. snad to bude jenom ryma zadni, co ji drazdi krk, ani z oci ji netece, vubec teplotu nic.. nemate nejakej recept, jak nato? mam mucosolvan davat na kasel a pak splicham sterimar a nasivin.
@nefertitka to je jasny, ze mas takovy stavy, jsi tehu a mas za sebou toho dost. at te to svrbeni brzo skonci, chuderko moje. 😒

nefertitka
15. pro 2012

@ellysa ja viem, ze je to z tehotenstva, tie hnusne hormony, to je az strasne ake mam pocity, hlavne odvcera, a vacsinou sa tak nechutne citim rano a v priebehu doobedia.Poobede to zvykne byt uz o trosku lepsie. Az sa citim blbo, ze co som to za matku, ked si vravim, ze ktovie, ci som spravila dobre a to chuda v bruchu za to ani nemoze. No hroza. Snad sa to zlepsi, pevne verim a dufam, ze druhy trimester bude lepsi. A okrem ineho prislo to, coho som sa obavala, to som mala aj pri Nikolke, mne tak strasne vsetko smrdi, nie jedlo chvalabohu ziadne zatial, ale vsetko co sa tyka kozmetiky, avivaz, sampon, sprchac, mydlo na ruky, no proste vsetko. Ked sa sprchujem, tak trpim a ked som si predvcerom umyvala vlasy, to som myslela ze sa asi uz povraciam ako mi to smrdelo. A to som si sla kupit sampon, co mi predtym strasne vonal, ze reku nebudem riskovat smrady, ked tento mi zarucene voni, no to iste, vsetko ma nejaku taku inu vonu, resp. pach. Fuj ☹ Vracanie som pri Nikolke nemala a nebudem mat dufam ani teraz, aj ked niekedy sa tak citim, ze sa uz uz idem povracat, vtedy si dam do ust nieco male a zvykne byt lepsie.
A bojim sa ze so mnou hormony zamavaju aj po porode tak ako pri Nikolke, to tiez nebolo bohvieco, vobec som nemala prve tyzdne pocit euforie z babatka, ako by to malo byt. Ja som sla domov, ona tam ostala na nedonoseneckom este a ja som bola rada, ze mam od nej klud. To som matka co? Vtedy som mala hrozne pocity, ze naco som ju vobec mala a hroza z kojenia a z tej rany ako ma hrozne bolela po tom dotrhani, bola som rada, ze nemam doma dieta par dni. 😢 ...Ale to sa samozrejme zmenilo a potom som ju zacala lubit ako kona 😀 ....A toto cele ma zas urcite caka aj pri druhom...no naozaj tie hormony dokazu s clovekom zamavat. Aj teraz sa citim divne, neviem to popisat, tak trosku asi aj depresivne. Potrebujem asi nejake rozptylenie alebo co. Svoje robi asi aj to, ze trcim stale doma.

nefertitka
15. pro 2012

@mabe na tie hlieny vzadu je dobry solmucol alebo sinupret. A cibulovy sirup dobre rozpusta hlieny. Nakrajaj si cibulu nadrobno, zasyp cukrom a daj do chladnicky, prekry alobalom, ono to pusti taku stavu a tu jej davaj po lyzickach

ellysa
15. pro 2012

@nefertitka vôbec sa nemusíš cítiť ako zlá matka, ja si myslím že toto sú pocity, ktoré zažíva skoro každá žena, presne aj ja keď sa malá narodila, hádam aj tri mesiace trvalo, kým som si zvykla na ňu a že sa mi život zmenil o 180 stupňov, tiež som si niekedy, keď osm bola vystrašená, keď plakala, keď som bola sama a unavená hovorila, či toto som chcela a vidíš ako ich teraz zbožňujeme, až tak, že by sme za ne položili život v tejto sekunde.
To isté príde postupne aj pri druhom bábe neboj, tiež ma desia tie prvé mesiace ale no tak prežijeme a potom už si nebude vedieť predstaviť aké by to bolo, keby sme nemali aj tých druhých 😀

tie vône teda nič moc, ja som také nezažila ani pri jednom, musí to byť otrava

mabe
autor
15. pro 2012

tak anicka trosku vic kasle nez vcera, tak jsme doma. zitra pujdeme k tchanovcum na obed a odpoledne, at je zmena
@nefertitka takze mucosolvan nemam davat?

nefertitka
15. pro 2012

@mabe myslim, ze aj mucosolvan je na to dobry...
@ellysa mas pravdu, asi to tak bude, len keby to bolo bez tychto blbych myslienok vsetkych...

bola som teraz na pohotovosti, som tam trcala cele doobedie, dufam, ze som tam nic nenachytala, lebo tam bolo asi 50 ludi. Hroza. Strasne mila doktorka bola na gynde, ze si nemam davat zatial nic, ze to vyzera iba na zacinajuci zapal, alebo posunute PH zase, ze mam cakat na svojho gynekologa teda a keby som to nevedela vydrzat, tak si mam kupi Floragyn. Ze to su probiotika a to by nemalo uskodit. A spravila mi usg a stale je vidno centimetrovy polodovy vak, ale plod nikde... ☹ ...vravela, ze vo vacsine pripadov by ho uz malo byt vidno, ale ze je to tak 50 :50...takze super, sa tesim, zas nieco nad cim mozem stresovat...porazi ma asi uz. ze vak velkostou zodpoveda 6tt, len ten plod sa jej trosku nezdal, ze tam este neni.

ellysa
15. pro 2012

@nefertitka neboj, pri oliv som bola u doktorky tiež v 6tt a bol len vak, potom v 8tt a bolo už aj srdiečko, teraz som bola tuším v 7tt a už tiež bolo srdiečko, ono je to indvindi a hlavne aj aký má UTZ

ellysa
15. pro 2012

@nefertitka a inak ja som mala prvý krát anembryomolu-že sa nevytvoril plod a to som mala veľmi slabunký tehu test, len som ešte netušila vtedy ako to chodí, ty si malá krásne diaľnice

nefertitka
15. pro 2012

@ellysa takze nemusim este stresovat si myslis? tiez moj lekar vo stvrtok povedal, ze je vsetko ako ma byt...a ze v utorok mam prist pre tehu knizku....ono ja uz som z tych lekarov zmatena, kazdy povie inak a podla nalady vela krat

nefertitka
15. pro 2012

no boli dialnice 😉

nefertitka
15. pro 2012

a este by ma zaujimalo, mohla som sa jej opytat, kedy prejde ten nechutny pocit v bruchu...take pobolievanie divne, tlaci ma vsetko, citlive ho mam...

nefertitka
15. pro 2012

jak keby mi sla maternica vypadnut

ellysa
15. pro 2012

@nefertitka mne to teraz strašne dlho trvalo, hádam do druhého trimestra 🙄 , ja som mala stále také pichanie ako dole v krčku, som sa stále bála čo sa deje a bolo to hodne nepríjemné a prešlo to až okolo 13-14tt

nefertitka
15. pro 2012

@ellysa no super, tak si este uzijem asi aj ja...ale je to fakt neprijemne

nefertitka
15. pro 2012

kiezby tak maznel mohol jedno dieta vynosit a porodit, pekne fifty fifty, ja jedno on druhe 😝

nefertitka
15. pro 2012

par predvianocnych foto🙂

nefertitka
15. pro 2012
nefertitka
15. pro 2012

ta tretia mi nejde otocit, neviem preco, normalne ju mam dobre otocenu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru