Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 vis, me to taky trosku mrzi, pokud si anicka zvykne a to i chci, tak ze nebude uz moje mala holcicka. je to moje prcina, dlouho jsem na ni cekala a veci beru trosku jinak. treba do kocarku na projizdku babickam jsem ji dala az v pul roce. napoprve spala u babicky az jak jsem minule mela pred rokem ten MA. proste jsme v tom pomalejsi. asi jsu na ni tolik fixovana.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 ja myslim, ze ne.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe moja este nebola na noc odo mna. Ma som mala ale kyret mi robili na sukromnej klinike a o na obed som bola doma.ja som na nu tiez velmi naviazana pri porode jej polamali rebra a tak sme 10dni stravili v dalsej nemocnici a uplne sa to zahojilo az ked mala 3 mesiace.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe no dufam. A dufam ze dr daco zisti a bude sa to dat lahko riesit

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 nech se poradne vysetrit a uvidis.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 tak tedka jsem presvedcila anicku, aby si lehla do postele a cetla mickey mousovi knizku. tak je tam 5 min a uz me vola: ze si nemuze sama cist. no aspon pokus

zuzkat1
18. led 2013

@mabe on sam povedal ze urobi testy tak to necham na neho.

mabe
autor
18. led 2013

@zuzkat1 jasne, hlavne ze se tim chce zabyvat. to je dobre.

zuzkat1
18. led 2013

@mabe tak bez za nou. Moja uz spi.

mabe
autor
20. led 2013

ahojte devcata, tak vikend je za nama. vcera jsem byla u kamosky z prace, tak jsem chytla trosku depku z toho, ze bych mela v breznu do prace zpatky jit. co jako s anickou? pokud budu muset jit...to jako bude chodit na celej den do skolky? jak to zvladne a kolik na ni budu mit casu? no, zkusim se domluvit se sefem, ze nemam skolku od brezna, jestli muzu nastoupit v zari a nebo musim hnedka jinak me misto nebude drzet a v tom pripade anicka by musela do soukrome skolky. zase penize jsou dobry, ze, ale neni to vsechno. sef urcite pro me nema moje misto ani jiny, asi by to udelal jako u kamosky ze ji nekam zasil na halu za stejny penize a az se uvolnilo nejaky misto, tak tam sla. ja si to teda zatim vubec nedokazu predstavit, ne ze bych nechtela delat, ale anicku uz taklhe nebudu mit? 😝 no, snad bude to tehu, ale uz je teda sibenicni termin. 😝 no hruza, fuj, je me z toho uplne zle.

mabe
autor
20. led 2013

zitra uz by melo byt konecne predani bytu. dneska jsme obkoukly byt zvenku a uz nemaji bordel na balkone, ani zaclony, tak snad uz to stihly vsechno.

ellysa
21. led 2013

ahojte, baby ja už som dve noci nespala, dnes som mala od jednej kontrakcie každých 8 minút, nie silné ale spať sa nedalo, teraz mi to tuším zasa prešlo, na 10.00 idem na CTG a UTZ no som zvedavá, čo povedia, ale týmto štýlom to bude trvať ešte pár dní 🙄 , len už som taká unavená, že dovi

mabe
autor
21. led 2013

dobre ranko, tak za chvilku jdu na financni urad kvuli dani z bytu, pak s dedou vyridit prispevek na bydleni. ancka jela tedka s mym tatkou k nasim na celej den. ma rymu zacinajici, snad z toho nic nebude - zatim nekasle a nic. odpo prevzit bytecek. takze dneska samy uredniceni. 🙂

@ellysa ahojky, tak drzim palce, at se to teda uz rozjede a mas uz hotovo. 😉

mabe
autor
21. led 2013

ahojte, tak jsu ze sebe zklamana, nic jsem nevyridila. na financnim bylo moc lidi, nestihla bych dedu na 11h na socialku a tak jsem jela za dedou a tam to bylo to stejny, hodne nasich neprizpusobivych, tak jsme se s dedou rozhodly, ze si vytisknu formular pres net a pujdeme tam jindy uz nachystani. takze jsem tedka dorazila vyzmrzla a nic z toho.

mabe
autor
21. led 2013

ja jsem si tedka na pul hodky lehla, v noci jsme byly hodne vzhuru. za 2h uz jdeme prevzit byt, jsu z toho nervozni a nadsena a moc se tesim. 🙂 prvni svoje bydleni 🙂

bambi7
21. led 2013

cafte babule co nove?
mab no ako byt?
elly ako?
nef?co kontrola?
no boli sme vonku vsade voda a zajtra ze ma mrznut tak snad nebude poladovica 😒 no uvidime
navarila som kura a ryzu ,domka sa teraz hra tak mam chvilku
tak zatial ahojte

ellysa
21. led 2013

ahojtem zatiaľ nič nové, spustiť sa to vraj už môže kedykoľvek ak do termínu nič nastúpim do nemocnice, ale tvrdili, ževraj by som to do soboty asi mohla aj mať za sebou, len ten krpec je strašne lenivý teda

nefertitka
21. led 2013

tak zajtra idem na kyret, prestali sme sa vyvijat....blizsie sa mi to nechce rozoberat, mam zmiesane pocity, no skusili sme, zatial to beriem tak neutralne, uvidime, co bude potom...ale neva, mame Nikolku a aj tak sme planovali, ze budeme mat len ju...ale nechapem, zrazu tak z nicoho nic

nefertitka
21. led 2013

uz v minuly tyzden nebolo vsetko ako malo byt, len som o tom nechcela este rozpravat

bambi7
21. led 2013

juuuuj nef to mi je moc lutoooo

nefertitka
21. led 2013

nic mi neni, nekrvacam, nespinim, akurat uz nemam tehu priznaky...zle mi neni, prsia bolia iba malinko na dotyk

bambi7
21. led 2013

ja to nechapem tie co chcu tak takto to je a tie co ani nie tak len tak si povedia ze chcu a je to .....

nefertitka
21. led 2013

@bambi7 no co uz, dakujem, ale ja sa divim samej sebe ako to zatial beriem, az sa kukam do zrkadla, ci som to ja...no ale ono to pride asi neskor

bambi7
21. led 2013

a v ktorom tt sa prestalo vyvijat teda ak nechces neodpisuj moc mi to je luto........

ellysa
21. led 2013

@nefertitka ach bože ☹ ☹ ☹ ☹ a všetko šlo tak pekne, to ma mrzí moja, neviem ani čo napísať

nefertitka
21. led 2013

@bambi7 ja ani neviem, minuly tyzden ked to lekar kukal, tak som videla na sone, ako to tam len akoby stoji v pozore bez absolutneho pohybu, tak som prisla v pondelok a potvrdilo sa

nefertitka
21. led 2013

@ellysa ja som si ani nemyslela, ze by to mohlo dobre dopadnut

ellysa
21. led 2013

@nefertitka ach smutné, prečo sa to deje?????aspoň, že už máš Niki, slniečko malé ☹

bambi7
21. led 2013

je to hrozne je dobre ze uz mame deturence ale aj tak co je toto uz 😠 ine ani nevedia a nechcu idu na potrat a my sa tu trapime a ......tohoto sa bojim aj ja preto to asi odkladam......ale....

nefertitka
21. led 2013

@ellysa no presne to si hovorim....keby som nemala este dieta, tak sa uz asi zlozim, ale takto som zatial v pohode
dufam, ze zakrok bude ok a nebudu komplikacie ako som mala naposledy po kyrete

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru