Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
22. led 2013

tak anicka ztraci hlas, uz jsem nalozila med s cibuli, snad to zabere.

mabe
autor
22. led 2013

tak anicka uz spinka 🙂

mabe
autor
23. led 2013

dobre ranko, tak anicka v noci celkem spala, sem tam zakaslala a tedka taky tak, akorat fakt uplne chrapti, spadlo ji to asi na hlasivky. nevite neco proti tomu? davam mucosolvan a lipovej caj a tu cibuli s medem. tak dneska budeme doma a hrati si a hrat. manza jde dneska po praci na byt, dat tam zarovky, abysme tam mohly zacit neco delat. ta predstava, ze po praci bude chodit tam aji vikendy neni nic moc, ale kdyz si uvedomim, ze by to tak bylo 2-3 roky pri staveni. tedka je blby, ze anicka neni uplne fit, jinak bysme tam za nim dojely. no, snad bude brzo ok.

bambi7
23. led 2013

cafte babule domka ma teplotu 38 vecer sa budila a ze ma soplik uz som vedela ze bude chora.....boze chuda moje
tak budeme doma co ine ostava ,idem uvarit povysavat a bude
mab ten mukosolvan pomoze len to trochu trva drzim palce.....

elly tak si kinderko este no drobec sa zabyval 🙂

mabe
autor
23. led 2013

@bambi7 takze doporucujes mucosolvan 3x denne? a ja strikam do nosa vincetnku nebo stermimar, vysaju a nasivin. akorat ten hlas chudak. cibule s medem by mohla pomoct taky? rikam si, ze uvidime jestli jit v patek k dr., ale zase pokud nebude mit teploty, tak je to asi zbytecny, proste je to nachlazeni. ja su taky trosku nakrapla, tak cajikuju a taky si splicham do nosa.snad se nic nepos* pokud bych byla tehu, ja uz tak uvazuju, ale vubec to nemusi byt pravda.

mabe
autor
23. led 2013

@bambi7 chuderka mala, tak at vas to taky brzo prejde. tedka to hodne radi a u nas v CR uz je hodne mrtvych 😝

mabe
autor
23. led 2013

@bambi7 my budeme za chvilku pect chleba, kterej nam kynul pres noc. 🙂 nemam pekarnu, tak to zkousim v troube

mabe
autor
23. led 2013

tak chleba se prekvapive povedl, i bez pekarny chleba 🙂 takze dneska vecer prichystam testo na dalsi peceni zitrejsi 😀

nefertitka
23. led 2013

mne je psychicky tak zle, vcera to bolo este ok, ale dnes mam pocit, ze umriem, cely den placem, vsade vidim druhe dieta, ked pozriem na Niki vidim, ako sa mohli hrat, necakala som od seba az takuto reakciu, uz som nas v lete videla ako 4clennu rodinu. Ked som prisla na salu a videla ten kybel pod operacnym stolom, to sa neda opisat co som citila, stale mam v hlave predstavu ako to tam hadzu a potom bohviekam to ide. Ten stres, tolko ludi a slova nebojte sa o chvilu zaspite a mate po tom....a potom uz len zobudenie sa na izbe so slzami, normalne som sa zobudila a uz mi tiekli slzy.Musim ist za psychologom, lebo toto je zle.
Ale este tam som sla v pohode, ziadna emocia, len strach o samu seba. No to co prislo dnes....

mabe
autor
23. led 2013

@nefertitka kocko, moc me to mrzi cim si prochazis. 😢 drz se holka, ja si vubec nedokazu predstavit jak ti je. ja mela tehu po ancice jinaci, uz od 5tt jsem krvacela, takze jsem cekala, kdy to skonci. jasne, ze me to zasahlo, ale ne az tak jak tebe. urcite bude dobry, kdyz si nekam pujdes o tom popovidat, uz i preci v tehu jsi mela deprese, tak to mozna pokracuje. je to hruza, moc me to mrzi. 😢

mabe
autor
23. led 2013

@nefertitka ja uz tedka mam nervy z patku, co kdyz test bude pozitivni? nebudu se nervovat, budu to brat v klidu? nebudu litat porad na zachod a kontrolovat se? 😝 ale co te zatezuju

bambi7
23. led 2013

cafte nef to mi jeluto ved to ze clovek sa tesi a zaroven sa boji a este to dopadne zle je to hrozne ,chod kludne za psychologom ........uplne ta chapem ja radsej ani nepremyslam co bude ,
len sa drzkajte /a to co opisujes z tej saly uplne viem o com hovoris ja ked si vybavim tu zasteru este koniec,ako keby si ten lekar nemohol pockat ked uspia tu zenu/viem ze je to tazke ale drz sa ked budes potrebovat pokecat cinkni

mabus super ze sa chlebik podaril sikulka

😉

a elly ako?

nefertitka
23. led 2013

@mabe najviac ma desi predstava, ze co som za cloveka, ze som sa ani poriadne netesila, ze som tehotna, len som mala dookola same depky...ja neviem, kde hladat ale dobreho psychologa...

nefertitka
23. led 2013

@bambi7 ved to, mali by predtym davat naladovku, ale nedavaju, rovno ta tam vezmu a lahnite si a hore nohy, rozkrocit, zadok nizsie, hroza, som mala dojem, ze mi srdce normalne vyskoci z hrude ako mi bilo

mabe
autor
23. led 2013

@nefertitka to si vubec nevycitej, hormony delaly svoje a po tech zkusenostech co mas za sebou se neni cemu divit. to fakt neni tvoje vina.

mabe
autor
23. led 2013

@bambi7 povedl se vyborne, zitra delame dalsi, jeste to vypilujeme

nefertitka
23. led 2013

@ellysa prosim ta posles mi este raz kontakt na tu psychologicku?

mabe
autor
23. led 2013

holky, trosku z jineho soudku, ale potrebovala bych poradit. lecite kasel a rymu sami? anicka je bez teplot, zakasle 1x za 15min, je videt, ze tam ma hleny, tak od vcera davam mucosolvan a vysavam nos a nasivin. nevim, jestli nejit treba v patek k dr., ale teploty nema a teda trosku to ma na hlasivkach v noci 5x zakaslala, takze spi se ji dobre.

ellysa
23. led 2013

@nefertitka
Meno: MUDr. Soňa Belanská
E-mail: sbelanska@milosrdni.sk

moja dúfam, že všetko prebehlo v poriadku, myslíme na teba

nefertitka
23. led 2013

zajtra idem na kontrolu, ani nebudem kukat na obrazovku na sone radsej

nefertitka
23. led 2013

@ellysa dakujem

mabe
autor
23. led 2013

@nefertitka drzim palce, at to zvladnes zitra a at je ti brzo lip

mabe
autor
23. led 2013

@bambi7 co domka jak je na tom zdravotne?

bambi7
23. led 2013

mab domka ma teploty stale zajtra idem k lekarke uz som jej volala tak nas caka

mabe
autor
23. led 2013

@bambi7 ja si prave rikam, ze anicka teploty nema, tak se uvidi do patku, kdyztak bych zasla v patek,kdyby se to nelepsilo. tak drzim palce k dr.

mabe
autor
24. led 2013

dobre ranko, tak manza uz je taky nachrmlanej. anicka v noci ani jednou nezakaslala, tak snad uz to bude lepsi. jinak ale jak se probudila, tak zase smrka a kasle, tak uvidime jak to bude dal. ja to snad nechytnu. dopo ma prijit moje mamka a ja to pujdu zkusit znova na financni urad. mamka je u babicky nahore az do zitrka, takze anicka dneska bude mit babicku. zitra rano po nocni dojde muj tatka a pojedu jim ukazat bytecek. uvidim, jestli zitra odpo dam anicku tchanovcum do soboty, podle toho jak ji bude. zase kdyz sem tam zakasle, tak by se to asi nemelo zhorsit a bude mozna lepsi kdyz bude od manzi nemocnyho, no uvidime.

mabe
autor
24. led 2013

@nefertitka jak je kocko? doufam, ze o trosicku lip.

nefertitka
24. led 2013

@mabe ani nie praveze ☹

mabe
autor
24. led 2013

@nefertitka asi to chce cas, snad ti bude brzo lip, aby ses tak netrapila. zavolej si k te dr. a urcite ti pomuze

nefertitka
24. led 2013

@mabe uz som jednej volala, ma sa mi ozvat naspat, ci este berie pacientov

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru