Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
7. bře 2013

moka to mi je luto

mabe
autor
7. bře 2013

tak jsme ze sokola zpatky aji po obidku a jdu si lehnout, taak jsu unavena. 😀

bambi7
7. bře 2013

cafte babule ako dnes?

dnes sme boli s domkou na kruzku modelovala z hliny srdiecko rybu a vselico ine a este si spravila s tou pani sliepocku daju jej ju vypalit do pece a ked prideme nab,tyzden tak to moze malovat bolo tam super trochu zmena

tak smemali pekny den a vy ako?
ely co drobec a oliv?
mabus ako?co anicka?
nef a ked das mli do skolky ides do roboty?

tak cafte

mabe
autor
8. bře 2013

dobre ranko, tak ja jsu jak na trni, jsu cela nervozni - 11h dr. 😝 na jednu stranu se tesim, snad me rekne, ze je vse ok a na druhou stranu mam strach ze zklamani. 😖
@bambi7 anicka zacala jezdit konecne na odrazedle, takze porad ven chce jit s nim. 😀 je to moje prcina.

bambi7
8. bře 2013

ahojte
mabuska drzim moc palce ale urcite to dopadne dobre musiii myslim na teba
a super ze anicku bavi odrazadlo to je super
daj vediet ked prides od lekara

mabe
autor
8. bře 2013

@bambi7 ja jsem strasne nervozni, to je sileny, uplne se tak vnitrne chveju. 😝 s anickou uz v 6tt bylo videt i srdicko, tak uvidime. jako priznaky mam uplny, dneska je me soufl uplne, aji sem letela na zachod. prsa boli, unava velikanska. hlavne pani dr. byva sem tam nesetrna, tak doufam, ze potom nebudu spinit nebo neco...to by me zase nepridalo. dneska jsu uz 25DPO, tak snad uz je to dobry.

mabe
autor
8. bře 2013

holky, tak jsem chtela umyt nadobi, mam ho ze vcerejska plno a nemuzu. zveda se me z toho spinavyho nadobi zaludek. 😝 😀 bude to muset pockat na odpoledne, ja to tedka nedokazu.

mabe
autor
8. bře 2013

ahojte, tak mimco je tam a ma i srdicko 🙂 . nechala jsem si udelat foto, ale vubec tam nic neni videt, ani jsem mimco nepoznala, ta moje dr. ma fakt desnej UTZ. moc se se mnou neparala, ale co ma povidat v 6tt. takze je asi vse jak ma byt, kontrola za dva tydny kvuli neschopence a poslala me jeste na hematologii kvuli te me mutaci,a by si me pohlidaly. u anicky jsem tam taky byla a dobry to bylo,ale pro jistotu.

bambi7
8. bře 2013

jejjjmabus super som rada 😉 terez to vyjde musi jaj super sprava

bambi7
8. bře 2013

mabus aj beries duphaston alebo nieco?

mabe
autor
8. bře 2013

@bambi7 jojo, utrogestan beru dal a pristi pondeli 18.3 jsu objednana na hematoloii, kdybych nahodou mela tu srazliovst blbou, tak at me neco daji.

mabe
autor
8. bře 2013

tak ze by se nas sen stal skutecnosti a byly by jsme uplna rodina? 😀

nefertitka
8. bře 2013

@mabe gratulujem a drzim palce. Ved uz uz ste uplna rodina,len do nej privita novy cloviecik😉

mabe
autor
8. bře 2013

@nefertitka dekujuuu, ja vim, ale chtela jsem vzdycky dve deti 🙂 . chtela jsem jit ven s anickou, ale nepujdeme, jsu uplne KO. v noci sem spatne spala, dopo nic nejedla nervama a pak jsem se nadlabla na obed a tedka me boli streva, je to pro ne zahul. tak si budeme hrat, stejne porad nekde litame. a co vy dneska?

mabe
autor
8. bře 2013

holky, tak tedka jsem se divala na fotku UTZ a vubec nic tam nevidim. ta moje dr. ma silenej UTZ. 😝 hlavne ze ona videla mimiska a srdicko tlouct. 😉 vic uvidime priste.

mabe
autor
8. bře 2013

tak anicka uz konecne spi a ja za chvilku zalehnu taky, dneska jsem moooc unavena. 🙂

mabe
autor
9. bře 2013

dobre ranko, tak anicka sla se svagrovou ven a pak jdou na obed k tchanovcum, takze ja muzu odpocivat. 🙂 je me blbe od zaludku, cekam ze se to za chvilku zlepsi a je se najim. 🙂 odpo pojedu za nema a za manzou na byt se podivat. vzdycky muzu jest odpo a nejvic navecer, ale pak je me v noci z toho tezko, ale co mam delat? proste to tak je. 😀

bambi7
9. bře 2013

cafte babule

mabus super ze si trochu oddychnes a drzte sa s drobcom

my budeme doma domka ma zvys teplotu ale beha a skace klasika boli sme vonku so skolkarmi tak uz je to tu ale neva ....
ja pojdem asi okno umyt v spalni je spinave a uvarit idem a bude..inak nic na plane upeciem nieco

tak pekny vikend

mabe
autor
9. bře 2013

@bambi7 vis co, ja chci normalka fungovat, ale je jasny, ze bez zvedani tezkych veci, bez km chuze,....pokud to jde, tak dam anicku na hlidani 😉 . snad bude vse ok, na tom obrazku UTZ skoro nic nevidim, ale dr. snad vi, jak funguje jeji starej UTZ. kdyby bylo neco spatne, tak by me to snad rekla. zacinam mit takovy blby myslenky, nevim proc. 😝 chuderka mala, tak ona to takhle schyta kvuli skolce? 😝

bambi7
9. bře 2013

caf mab nie koli skolke ale boli sme vonku s detmi co chodia do skolky a uz to je ale aj nas tato mal teploty tak mozno aj od neho tazko povedat je po operaciinosa a mal z toho teploty.....

no nebojkaj slniecko moje verim ze vsetko bude ok musi,chapem ta jasne ze sa bojis aj ja by som sa bala jasne ale bude to dobre musiiii myslim na vas a neboj to ze nic nevidis na sone na tom obrazku je ok je to malinke a este ked je starsi utz je jasne ze nemusis vidiet nic viem o com hovorim robila som sestricku na gynde uz davno ale neboj bude to ok 🙂 a budes mat krasne mimco

bambi7
9. bře 2013

a samozrejme zdravucke budes super mamca dvojnasobna ako si uz teraz 😉

mabe
autor
9. bře 2013

@bambi7 dekujuu moc, si uzasna. ja ti drzim palce, at jses brzo tehu tfuj, tfuj, tfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfujtfuj, tfuj 🙂

ellysa
10. bře 2013

@mabe všetko bude v poriadku cítim to v kostiach 😉 , teším sa s tebou

mabe
autor
10. bře 2013

@ellysa ahoj, dekujuu moc. zatim mam vsechny tehu priznaky, a zatim tuk tuk zadne problemy, tak snad uz to bude ok. a co vy? jak zvladas? uz mate nejakej zabehnutej system? pokud se to u nas povede, tak rodim na zacatku listopadu, anicka by chodila od zari do skolky, takze adaptace do skolky bude jeste jako jedinacek a ja budu mit aspon posledni dva mesice trosku klidek. tak snad to vsechno klapne.

bambi7
10. bře 2013

cafte babule ako dnes?

mabuska bude to ok aj ja to citim uvidis uz to vyjde,a co anicka?

elly ako no co drobcek napis ako to zvladas?a co oliv?

domka teplotu nema dnes tak neviem co to bolo...ale je to dobre tesim sa aspon mozeme ist von a pojdeme nakrmit labute a potom k svokrovcom na obed aspon nemusim varit....
inak nic na plane
tak peknu nedelu

mabe
autor
10. bře 2013

@bambi7 ahojky, dekujuuu, snad mas pravdu. normalne se chovam a zadny spineni, boleni bricha,..tak snad to bude dobry. ale unavena jsu totalne, mohla bych porad spat. v noci se budim po 2h a chodim na zachod. 😀 jako myslis anicka na tehu? o nicem nevi, je jeste moc brzo. za hodku jdeme na kolo na chvilku do parku. tedka varim brambory, maso jsem si uvarila vcera vecer. dopo jak mam nechute, tak me veci smrdi, tak nemuzu varit. 😀 my byly vcera u tchanovcu na obede, tak dneska budeme doma. odpo budto kamoska nebo se mozna stavime zase k tchanovcum, uvidime...

ellysa
10. bře 2013

@mabe
@bambi7 ahojte no zabehnutí sme celkom dobre, až na to, že drobček má koliku-teda myslíme si tak je posledný týždeň strašne uplakaný, v podstate keď nespí, alebo nepapá tak plače a nosí sa-neviem, čo by som robila bez šatky...
tak teraz trochu ťažšie, Olivku vzala moja mama k nim na prázdniny na týždeň, včera šla, nech si oddýchnem a venujem sa len malému, tak už včera som si po dlllllllllllllllhej dobe film pozrela aj teraz taký kľúdok, sranda, že keď sme mali len OLiv, tak sme boli vyčerpaný a teraz sa mi zdá jedno dieťa ako nič 😀 aj keď reve

aj ja som to tak presne mala, že oliv bola dva mesiace v škôlke kým som porodila a ver že ti to veeeeeeeľmi pomôže, lebo tie posledné týždne sú strašné

mabe
autor
11. bře 2013

dobre ranko, tak dneska se chystame ke kamosce. dopo pujdeme prochazkou na obed do hospudky s deckama, pak k nim spat a odpo si budou decka hrat doma. 🙂 snad uz me bude dobre na obed a budu moct jest. 🙂 reknu vam, ze v noci se uz moc nevyspim - 3x curat a mezitim nevim jak si lehnout, jaksi na brise me tlaci zaludek najezenej z vecera. 😝 😀 a to jsu teprve na zacatku, co bude dal... 😀 dopo nemam chut na jidlo, sem tam neco dostanu do sebe po kouskach a zacina to odpo a nejhorsi vecer, ale to zase se musim hlidat, jinak me v noci je tezko, ale vsak to znate.

mabe
autor
11. bře 2013

tak dneska zacina rozhodovaci proces o prijati do skolek. anicka je zatim ve dvou skolkach 14 pod carou, ale jestli daly vsechny maminy prihlasky do vsech 4 skolek, tak snad se to protribi a anicku me vezmou. 😝

nessik
11. bře 2013

Holky, můžu za vámi? Taky to mám za sebou 2x, poprvé mezi dětma v 7. tydnu a ted podruhe jsme byla v lednu na revizi , byla jsem v 8 tt. ted po menstruaci jsme se chteli zacit znova snazit, ale mam jaksi rozhozene telo, 3x v prubehu tohohle cyklu se mi stalo, ze jsem po utreni po WC mela na papire pruhledny sliz s nitkama krve. nevite, co by to mohlo být? Bojim se, ze uz mimi nebude. Se spinenim ani krvacenim jsme nikdy problemy nemela.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru