Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
12. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka vcera vecer zase 38,6C. v noci taky horela, ale tedka uz je zase ok. sem tam zakasle a ma hlenovitej sopel. premyslim jestli jit zitra k dr. ale zase se nechci zbytecne hnat. ma horecku vzdycky vecer a v noci od patku, takze zatim dva dny po sobe, pres den zvysenou. uvidime co zitra. v noci pekne spala, sem tam zakaslala, takze zadny duseni. uvidime.
jinak o prazdninach ji zkusim dat na tyden do skolky. jak chodi 1x tydne na 4h, tak delaji primestsky tabory na celej den, tak to zkusime, takova zkouska pred zarim. 😀

nefertitka
12. kvě 2013

@mabe chuda Anicka, k lekarovi chod, ak horucky pretrvavaju viac ako tri dni, myslim, ze inak netreba,...ale samozrejme ak sa ti nieco nebude zdat, tak utekaj

mabe
autor
12. kvě 2013

@nefertitka uvidim jak na tom bude do zitrka. tedka pres den pokaslava sem tam, ani ryma ji netece, proste uvidim jak to bude s horeckama

casia
12. kvě 2013

ahoj holky, u mě zatím vše v pohodě, trochu mi začíná vyskakovat bříško, jinak už mě bolí jen prsa a občas jsem teda unavená, 21.5. jdu do poradny, ale bude se jen poslouchat srdíčko, tak moc věřím, že už bude vše nadále ok 😉

mabe
autor
12. kvě 2013

ahojte, tak anicku uspava manza a ja se divam na hokej. zitra musim rano na krev na endokrinologii, prijdou rano nasi na dopo, takze zajedu anicku prihlasit do skolky na ten primestskej tabor a neco si pokoupim. jinak musim rict, susicka uzasny....
@casia ahojky, tak vidis a ja mam bricho jak v 5mesici s anickou 😀 ja jdu taky 21.5. jeste na ko na screening dodelat a pak 23.5. ke sve dr. urcite vse bude ok 😉

mabe
autor
13. kvě 2013

ahojte, tak anicka v noci spala pekne, zdala se me jeste teplejsi v noci,tak bez mereni jsem ji dala trosicku paralenu a tedka uz je ok. sem tam zakasle,ale zadna teplota. tak jeste zitra doma a pak uz zkusime jit asi ven, ma byt krasne. v patek jsem ji jeste ze skolky omluvila a domluvila jsem ji dneska primestskej tabor v cervenci na tyden na zkousku pred skolkou. teda nevim, co budu delat ja, kdyz budu mit dite ve skolce celej den. tema: hratky se zviratky
nasi pekne anicku unavily jak blbly dopo, tak tedka spanek a odpo asi budeme trosku zase uklizet s anickou.
jinak jsme koupila anicce imunoglukan na jeden mesic udelam takovou kuru. tedka byla trikrat po sobe nachlazena behem dvou mesicu, tak ji to treba pomuze

mabe
autor
13. kvě 2013

holky, pristi utery jdu jeste jednou na kontrolu NTscreeningu. prcek sebou tak mrskal, ze dr. nemohla zkontrolovat prutoky pupecnikem. byly jsme tam hodne dlouho a proste to neslo, tak si me obejdnala za tri tydny az bude prcek vetsi. vsechny hodnoty byly ok, jak UTz, tak krev, ale zacina ve me hlodat cervik, jestli budou i prutoky v poradku? achjo, porad aby se clovek neceho bal. 😖

martusinek
13. kvě 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. S malým je pořád co dělat, takže na koníka moc času není. Nebudete tomu věřit, ale už mu bude 27.5. 6 měsíců. Hrozně ten čas letí.

@mabe MOOOOOCCCC Gratulujuuuuuuuu. Já věděla, že až sem přijdu, budeš kulička 🙂.

martusinek
13. kvě 2013

@mabe VŠE BUDE DOBRÉ. Hlavně myslet pozitivně!!!!!

mabe
autor
14. kvě 2013

dobre ranko, tak anicka tak krasne spinka sama v pokojiku, musim si ji pochvalit. 🙂 vcera v 21h jsem ji rekla jednu pohadku a dobrou noc a ona si pak jeste zaspivala jednu pisnicku a spala. 🙂 dneska rano vstavala v 7h. v noci 3x zakaslala jinak dobry, vcera vecer mela 37,2C a tedka ma 37C, tak to je v poho, nachlazena je, takze telo nejak reaguje. dneska teda jeste doma a zitra se uvidi, snad uz to bude jenom lepsi a lepsi.
@martusinek ahooj, ty jo 6 mesicu, tak to je mazec, jak to leti.diky, ja verim, ze to bude ok, ale malej cervik hloda, to vis uz mam strach.

mabe
autor
14. kvě 2013

taky byste jeste nesly k dr. ,ze? uvidim, jesti ten kasel bude ustupovat nebo jak , kdyztak pred vikendem k dr. zajdu. zatim se to lepsi ten stav.

co dneska delate? ja budu doma s anickou, dneska zadna navsteva, manza sel do prace jeste nez jsme se vzbudily a po praci ma basket, takze celej den doma. ja uz bych tak sla ven. 😖 no, musim to nejak vydrzet.

nefertitka
14. kvě 2013

@mabe ja by som nesla, ved sa jej to zlepsuje, my chodime k lekrake az ked sa stav par dni nelepsi, alebo nebodaj zhorsuje...ona nam to tak vzdy aj vravela, ze naco ju tam trepat, ze moze este aj nieco ine nachytat...

mirka
14. kvě 2013

ahojte, je tu niektorá taká, čo mala výsledky krvi v poriadku aj z genetiky, aj hematológie a preventívne si pichá frexiparine a užíva duphaston, je to vôbec potrebné?

mabe
autor
14. kvě 2013

@nefertitka tak to je dobre, ze me to pises 😉 a jak se mate?
@mirka ahoj, ja jsem brala preventivne utrogestan, ale neredila jsem si krev, ale jsou tu takove

mirka
14. kvě 2013

@mabe ja si práveže nemusím riediť krv, výsledky boli negatívne, len môj lekár na tom trvá a mne je to proti srsti, tak preto sa pýtam, či tu je niekto ako ja

nefertitka
14. kvě 2013

@mabe no moc dobre sa dnes nemame:( dnes nas babka uz opustila 😢 😢 😢 clovek to cakal v podstate, ale ked to prislo, aj tak je to sok ☹

mabe
autor
14. kvě 2013

@nefertitka tak uprimnou soustrast, je me to lito, ale je to pro ni vysvobozeni, uz se moc trapila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nefertitka
14. kvě 2013

@mabe ja viem, tiez som to vravela aj mojej mame, ta je v uplnom soku, lebo sa to sa to stalo asi pred dvoma hodinami a bola pri tom...ze zjedla buchtu, co jej suseda priniesla, ze s takou chutou velkou, mama sa tesila a divila, ze preco jej to tak zrazu chuti a pri tom jedeni zomrela. Strasne...na jednej srane je dobre, ze nezomierala sama, ale na druhej strane nezavidim mame, ten obraz bude mat dlho pred ocami a o to je to pre nu tazsie cele...nechcela by som ju pri tom vidiet teda

mabe
autor
14. kvě 2013

@nefertitka ono to tak casto byva, ze clovek se vzbrabora, lidi se tesi, ze je vse lepsi a on umre. nase babicka to tak taky mela. byla ve spatnym stavu a najednou se to zlepsilo a druhej den umrela. 😖

nefertitka
14. kvě 2013

@mabe ved to, predtym nejedla nic, chodili jej pichat infuzky a dnes ze aj rano si dala a aj na obed tu buchtu ....poslednu 😢
ja fakt neviem, ale nieco bude medzi nebom a zemou, tak ako pri dedkovi, tak teraz aj pri babke som to citila, song v radiu ked som sla k lekarke a ten pocit k tomu a potom hned ten telefonat od mamy...az nechapem

mabe
autor
14. kvě 2013

@nefertitka no, je to mozny, ja taky verim, ze nejaky nadprirozeno je...

bambi7
14. kvě 2013

cafte babule
nef to mi je luto uprimnu sustrast

mabuska ahoj ako bolo na dovolenke? a anicka je chorucka tak skore uzdravenie......a ako sa citis?
my sa pokusame normalne tak uvidime .....inak vsetko ok domka raste beha stale sme vonku pokial neprsi 😀
kresli kriedou maluje doma a chodime na kruzok dnes malovala tak bola rada
minule boli vonku a malovali na platno to bola uplne nadsena

nef na dovolenku nevieme uvidime kam chcem ist aj za sestrou do skotska ale asi az v septembri ....

tak cafte babulky

mabe
autor
15. kvě 2013

dobre ranko, anicka vypada uz dobre, ale me nejak skrabe v krku a kaslu. snad se to nejak moc nezhorsi. dneska planuju jit odpo na chvilicku ven, aspon se trosku provetrat. anicce se tady asi dobre spi, musim ji vzdycky v 8h budit. 🙂
@bambi7 ahojky, dovca byla uplne supeer. anicka mel spoustu kamaradu, delaly jsme vylety, ja chodila cca 5km v prumeru a tehu zatim tuk tuk 😉 no, proste bezvadny, akorat jsme si dovezly to nachlazeni.vsak venku uz je teplo, takze snad to nebude trvat dlouho. drzim moc moc palecky, at se zadari 😉 moc si to zaslouzis 😉

nefertitka
15. kvě 2013

@bambi7 dakujem

@mabe fuha, si to chytila od Anicky?
mna zas boli zub mudrosti a ucho z toho, zubara tu nemam, je na skoleni az do pondelka, pozajtra ideme na pohreb, potom ked sa vratime, uz pomaly ideme na dovolenku...ach jaj...asi dnes pojdem vecer na pohotovost zubnu

casia
15. kvě 2013

@nefertitka upřímnou soustrast 😢

nefertitka
15. kvě 2013

@casia dakujem...

ellysa
15. kvě 2013

@nefertitka úprimnú sústrasť ☹ ☹ ☹ ale určite jej je už lepšie, musíte tomu veriť

baby ja nič nestíham, muž pracuje strašne dlho, väčšinou ani deti nevidí, už spia keď príde a ešte spia keď odchádza, je to nafigu a ani nevypadá, že sa to zmení. Ja už začínam mať tiež dosť, pritom deti nie sú zlé, len asi že som stále sama a stále je to rovnaké. Teraz sa zabávam len tým, že kupujem Oliv darčeky na narodky, až to preháňam, ale asi si tým kompenzujem toto všetko.
Aspoň na víkend ideme na Oravu, budeme tri dni, tak aspoň iných ľudí uvidím a deti aj iní ponosia 🙂

mabe
autor
15. kvě 2013

@nefertitka no, neni to tak strasny, ale citim ze jsu nachlazena. tedka jsme doma a odpo pujdeme na chvilku uz ven.
@ellysa jejda, to musi byt zahul. vubec si to nedokazu predstavit. ja jsem sama s anickou a taky jsem rada, kdyz manza dojde domu.

nefertitka
15. kvě 2013

@ellysa dakujem...
mas to tazke, uplne ta chapem, my to mavame niekedy podobne...cloveku ide na mozog aj to, ze je cele dni sam...
@mabe tak nech ta to rychlo prejde 😉

nefertitka
15. kvě 2013

ja sa strasne tesim na dnesny vecer na tu pohotovost zubnu, ako si to tam pekne odsedim medzi sto ludmi...preco ked mna nieco chyti, tak to musi byt nieco co sa tyka toho lekara, ktory akurat neordinuje...pomooooooooooc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru