Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
11. čer 2013

no a moje dieťa šlo dnes na výlet zo škôlky do schlosshofu , normálne mi je do plaču, ja som jej hovorila, ako tam je krásne, sú tam záhrady , zvieratká a čo asi robia, sedia pod strechou a moknú, dúfam, že neochorie

ellysa
11. čer 2013

@bambi7 cukinové placky

mabe
autor
11. čer 2013

holky, uz me to nachlazeni fakt nebavi. asi nakonec radsi zítra cvicit nepujdu. je to první hodina kurzu, tak jsem chtěla jit, ale v sobotu jedeme na svatbu, tak chci byt fit

ellysa
11. čer 2013

v sobotu by sme chceli ísť do častej na bál princezien, tak hádam jej to vynahradím, za ten dnešok, momentálne je zbláznená do ariel, musím jej nejakú bábiku kúpiť foto

mabe
autor
11. čer 2013

@ellysa bezva vylet, snad nebude z toho počasí nemocna, ja uz toho mam plny zuby

ellysa
11. čer 2013

@mabe vieš ako mi je to ľúto, to je krásny zámok, obrovské záhrady zoo a oni z toho nič nemajú

mabe
autor
11. čer 2013

@ellysa no, je to smula 😝

nefertitka
11. čer 2013

@ellysa to je fakt smola;( my chceme ist na vystavu do auparku cez vikend, ak bude Niki uz zdrava...tiez je hotova z morskej panny, dostala ju na vianoce, taka co svieti a da sa s nou aj kupat, este ju odvtedy hadam ani z ruky nepustila, aj na dovolenku musela ist s nami🙂

nefertitka
11. čer 2013

lekarka jej dnes dala Bronchipret od kasla, sak to ma samy alkohol v sebe...chuda, ved bude spita 😝

mabe
autor
11. čer 2013

@nefertitka no, bude teda trosku jeta 😝 😀 at vam to brzo zabere.

ellysa
11. čer 2013

@nefertitka ktorú máte?tú morskú barbie?

bambi7
11. čer 2013

cafte ja mam este pecene kura a nove zemiaciky ...

my ideme cez vikend do bojnic budu tam princezne kazdy rok je ina tema teraz princeznicky tak ideme ma byt teplo tak snad bude

nef tak super ze vam blo ok no my uvidime co vyberieme ale dako mi je tojedno len nech je more a uvidim co vybereme

nefertitka
11. čer 2013

@mabe dostala pred pol hodkou a uz lieta po byte a spieva blboviny 😝

mabe
autor
11. čer 2013

ahojte, tak anicku jsem dala tedka spat. ona si tam ještě něco povida, ale je poslední dobou zvykla, ze je uplne vzhuru, chvilku si něco dela a pak usne. je to uplne bezvadny takhle. 🙂
manza na basketu, rikal, ze ho pali patro v puse, tak asi taky na neho něco leze. ja lepsi nez rano. no, uvazuju zítra nad tou gravidjogou. uz to mam preplaceny na 2 mesice, ale zase nechci to nachlazeni podcenit, v sobotu chci byt fit na tu svatbu. jedeme v sobotu dopo, a je to i se spaním, vesnicka svatba na vysocine. 🙂

nefertitka
12. čer 2013

@mabe tak aj muza to chyta?ja sa divim, ze my sme s muzom v poriadku zatial pri tom ako Niki kasle vsade naokolo, aj ked ja citim trestanie v hlave a h rdlo, ale nikam dalej sa to zatial nehybe...

mabe
autor
12. čer 2013

dobre ranko, tak dneska v noci jsem spala uplne tvrde. 🙂 je mi lip nez včera, mam ještě rymu, ale trosililinku pokašlávám, ale upne malo. pujdu asi odpo na tu gravidjogu, je to první hodina, tak to stejne bude takova seznamovaci...anicka pokaslava porad, nejvic v noci, jinak nos a oci uz dobry, takze nejakej dobeh. manza tedka zacal smrkat, tak to asi chytl od nas. v noci sem se sla podivat na anicku a ona spala na zemi, pod duchnou s plysakem 😀 tak ji manza prendal do postele ani o tom neved 😀

bambi7
12. čer 2013

cafte babule my sme boli vonku s domkou ,ja som si bola zacvicit a mamca strazila domku boli na zmrzke 😉

inak nic nove akurat papa domka pozrie si trochu rozpravku a pojdeme zasa von klasika

tak skore uzdravenie mabus nef a deturence

nefertitka
12. čer 2013

@bambi7 dakujeme🙂ja uz to fakt citim,ze budem chora tiez...

mabe
autor
13. čer 2013

dobre ranko, tak noc nic moc, nemohla jsem spat. myslela jsem na manzovyho dedu: včera zacal zvracet a kadit krev. 😝 😢 tchyne volala do nemocnice a tam ji rekly, ze to k nim není, ze je to na hospic - poslední faze. ona ho tam nechce dat, ale nevi, jak to bude dlouho trvat a jestli to zvladne. on ma totiž tak 110kg a uz se sam ani nepostavi, nepoposedne...strasne se to zhoršilo během tydne. 😖
jinak krasne jsem si včera zacvičila, tedka me všechno boli, no 5 mesicu jsem nic nedělala. nasnídáme se a pojedeme za mym dedou na navstevu, udelal strudl. 🙂 odpo pujdeme nekam taky ven, anicka sice pokaslava sem tam, ale nemůžeme byt porad zavreny doma.
tedka resime víkendovou svatbu. mame jet ze soboty na nedeli na vysočinu. anicku mely hlidat naší,ale mamka onemocnela ma 39C a ATB. tak tatka ze by ji hlidal u nas, ale v nedeli rano ma jit do práce na 6h. takze budto pojedeme s anickou a tatka by pro nas dojel vecer nebo se domluvim se svagrovou, ze by vecer dosla a spala u nas do nedele. tchanu se asi ptat nebudu, oni toho tedka mají dost, jinak by si ji samozrejme vzali hnedka. odpo chci zavolat svagrove, jak ten deda dneska a v noci? ach jo, tak paradni clovek a takovej konec. 😢

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka tak co nachlazeni? jak jste na tom holky?

bambi7
13. čer 2013

cafte babule

mab to mi je luto s dedou

domka je hore od 7h tak uz mam poupratovane a umyte parkety a teraz si idem dat kavicku

aj ja som bola mabus vcera cvicit a super a idem zajtra 😉
my ideme v sobotu do bojnic na tie princezne domka sa uz tesi,
tak cafte babule

mabe
autor
13. čer 2013

@bambi7 dekuju, snad se deda nebude moc trapit ☹ cviceni dodava uplne energii 😉

nefertitka
13. čer 2013

@mabe je to tazke s dedom:( chudak...to posledne stadium je naozaj dost zle a pre vsetkych....pri tej jeho vahe si neviem ale predstavit, ako ho dvihnu, alebo prebalia...on ide este sam na zachod?
nachladnutie, Niki je stale soplava a kasle, ale ideme sa prejst pred dom trosku doobeda, teploty uz nema, a tiez sme od soboty len doma zatvorene a sibe nam z toho, na ihrisko nepojdeme, ja somneni z tych, co chodi nakazovat ine deti 😝 ...ja som tiez nachladnuta, tresti mi v hlave, sople zacinaju, skriabe ma v krku, ale dost neprijemne...sak co by sme v lete neboli chore, ze? 😝

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka nechodi na zachod. on se ani z voziku nezvedne. ma plinky uz napořád. od soboty doma? my jsme od minulého uterka 😀 to počasí je fakt naprd, ja jsem trosku nachlazena nastesti, snad se to nezhorsi

nefertitka
13. čer 2013

@mabe a chcu ho dat do hospicu?
vies, my ked sme prisli z dovolenky, kde sme mali furt nejake aktivity a stale sme boli na vzduchu a zrazu prideme domov a nemozme sa odtialto ani hnut, to je o hubu 😝

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka praveze tchyne ho nechce dat, ale nevi jestli to zvladne. 😝

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka volala do nemocnice na onkologii a tam ji rekli, jedine hospic

nefertitka
13. čer 2013

@mabe to ani moja mama nechcela, tak sa o nu starala ona...ale bol to zahul teda

mabe
autor
13. čer 2013

@nefertitka no prave a hlavne aji psychicky, ze? no, nevim jak to bude dal. a jak dlouho ještě babicka vydržela? deda od včera zvraci a ma ve stolici krev. jak to dlouho muze trvat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru