Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. srp 2013

@nefertitka anicka s tim nemá problém. chodila do skolky moc rada a i ten tyden od rana do 16h zvladla i se spaním, spis pro me to bude tezky. budu ještě dva mesice doma bez mimca a bude me smutno. rikam si, ze si ji preci muzu vzit hnedka po spani, cca v 15h. takze akorát dopo budu mit volno, pak si lehnu po obidku a jdu pro ni. 😀

mabe
autor
13. srp 2013

holky, tak je to mozne a za chvilku se mi splni další sen a budeme 4? 😀 uz se moc moc tesim, snad uz nebudou zadny komplikace a bude vse v poradku.celej tento tyden mam zajisteny aktivity pro anicku. zítra teda dopo budeme doma, odpo kamoska prijde nas ostrihat a pak ct, pa na pul dne k tchanovcum. a o vikendu tatinek 🙂

nefertitka
13. srp 2013

@mabe a ako to ubehlo, co?🙂 este nedavno si pisala, ze sa idete snazit v januari🙂

mabe
autor
13. srp 2013

@nefertitka ubehlo to uplne silene 😝 😀

mabe
autor
14. srp 2013

dobre ranko, tak dneska v noci se me zdalo, ze se Pepina poprvé pokadila od hlavy az k pate, tak jsem ji koupala poprvé a poprvé jsem ji kojila. emoticon krasnej sen. emoticon jinak dneska nemame nic v planu, dopo hrat a odpo prijde kamoska nas ostrihat.

mabe
autor
14. srp 2013

holky, premyslela jsem, ze uz koupim balik plinek, tedka mají v akci ve sparu Pampers, jiny ja nekoupim pro malou prcinu. u anicky jako prvorodičky jsem koupila levnejsi a jak dopadl jeji zadek...zaparenej, zmokvalej, musim koupit kvalitni. doufam, ze to není az moc brzo....zase ta akce: http://www.akcniceny.cz/letak/15080/p/3/#letpg

mabe
autor
14. srp 2013

tak tedka me anicka říká: az bude pepina venku, tak ji budu takhle drzet na rukách a ona se pocura do plinek 🙂 , to je strasne pro me dojemny, ty hormonyyy 😀

mabe
autor
14. srp 2013

holky, ja jsem poslední dny nejaka vic unavena, ze by to brisko a celkove uz to telo se vic namáhalo? tedka jsem spala hodku jak zabita, vecer jdu spat v 22h.
jinak dneska v noci porodila jedna kamoska, další do po ma termin, ja chci takyyyy, teda uz chci ten listopad, i když strach z porodu taky je 😀

mabe
autor
15. srp 2013

dobre ranko, tak dneska v noci teda des sny. včera vecer me prepadla zase zrava a v noci jsem mela to stejny, i když jsem mela bricho na puknuti a taky se me zdaly sileny sny - babicka mela otevřenou ranu obrovskou na noze, nekoho jsem zapichla a pak teda dobrej sen, ze jsem mela uz pepinu v kocarku a kojila ji...proste jak jsme najezena na noc, tak mam divoky sny.nechapu tu zravost. ja si myslela, ze na konci tehu uz to nebude.

nefertitka
15. srp 2013

@mabe keby si videla ake mam sny ja 😕 ...same vrazdy, mna chcel niekto zabit, nejaky chlap nizsej postavy potme v nasej spalni a podobne kraviny...fuj, ale ten pocit z toho sna potom...

mabe
autor
15. srp 2013

@nefertitka a ja myslela, ze je to tim tehotenstvim 😀

nefertitka
15. srp 2013

@mabe moze to byt aj tym, pamatam si, ze v tehu s Niki som mavala taketo sny tiez, ale moze to byt aj preplnenym zaludkom🙂

mabe
autor
16. srp 2013

ahojte, tak dneska v noci jsem nejak zase blbe spala. včera vecer jsem si dala hodne melounu, takze jsem byla k prasknuti a chodila jsem i furt curat. tchanovci mají volno dneska, tak si vezmou na celej den anicku, aspoň bude mit zmenu a ja si pomaličku doma zase něco uklidim a budu lenosit trosku. 😀
včera jsme byly v ikei, tak jsem si koupila prehozy na ty nase kresla ikeacky a 2 lustry a sklenicky,...takze zase bude nas holobyt obyvatelnejsi 😀 akorát teda jsem mela dost, projit celou ikeu, bricho me tahlo, zada bolely, uz fakt citim kazdej krok.

mabe
autor
16. srp 2013

@bambi7 ahoj, jak se mas kocko? jste zdravy?

nefertitka
16. srp 2013

@mabe no a bude to este horsie 😀

mabe
autor
16. srp 2013

@nefertitka jojo, to bude.

mabe
autor
17. srp 2013

ahojte, tak dnesni noc hruza. sla jsem spat v 22h, ac unavena uplne nemohla jsem usnout a pak 2h v noci po zachode jsem nemohla zabrat, uz jsem nevedela, co mam delat. tedka jsem teda vstala, ale tesim se po o na kratkou siestu. odpo jdeme na narozeninovou tchanovcu na zahradu, tak to bude prima, spousta jejich kamaradu, grilovacka, preziracka (něco pro me) a anicka tam bude mit i kamarádku. emoticon

zuzkat1
17. srp 2013

@mabe ahoj.vidim ze si tehu.musela si byt na rizikovom? Ci robis?

zuzkat1
17. srp 2013

Inak absolvovala som hemato,imunologicku aj stitnu aj genetiku. Z genetiky este nemam vysledky ale vsade inde povedali ze mam super vysledky. Ze nemam na nic cakat. V podstate to dopadlo tak ako som aj cakala tak uvidime co bude dalej. Ja druhe dieta mat budem aj keby skaly padali🙂

mabe
autor
17. srp 2013

@zuzkat1 ahoj, no ja jsu od zacatku tehu na neschopence, ale mam to i kvůli tomu, ze anicku jsem nedostala do skolky, takze s ni jsem doma a ještě si ji uzivam. urcite po trech potratech bych stejne mela rizikovy, s moji praci by to neslo.
drzim palce na další mimco. ja si taky rikala, když to slo s anickou bez problemu, proc by nemelo jit další.

zuzkat1
17. srp 2013

@mabe no ja prave nechcem byt pn. By som sa doma zblaznila.navyse mala je uz v skolke a tak ju tam aj tak musim nosit a chodit pre nu. Tam mas dake vychadzky?

mabe
autor
18. srp 2013

@zuzkat1 ja mam vycházky 3h dopo a 3h odpo, takze s tim vyzvednutim do skolky u tebe bych to videla v pohode.

zuzkat1
18. srp 2013

@mabe tak to je fajn 6hodin denne.ale mne pri poslednom tehu chcel dat gyndos max 4 a to je malo ked mam dieta.to ju akurat donesiem domov,skolku mame hodinu cesty od nas.

mabe
autor
18. srp 2013

@zuzkat1 no, tak asi zalezi na dr., ja dostala 6h za den. uz me to za chvilku skonci v zari uz jdu na MD 🙂

zuzkat1
18. srp 2013

@mabe no ja by som najradsej aj tak robila. Mna by doma svihlo,sama s mojimi myslienkami... Tak to ti v dobrom zavidim. Zelam vsetko dobre,snad aj ja uz budem mat to stastie onedlho.

mabe
autor
18. srp 2013

@zuzkat1 pokud vis, ze mas praci v poho a bude to pro tvoji psychiku lepsi, tak jasne.dekuju, snad uz to doklepeme v poradku, ještě 77 dni do porodu, drzim palec 😉

zuzkat1
18. srp 2013

@mabe jasne ze to dotiahnete,najhorsie mas za sebou. Ucim autistov tak sa da🙂

mabe
autor
19. srp 2013

ahojte, tak dneska se mi nejak nechtělo z postele, jak je zamraceno zatím. dneska nemame nic v planu, tedka snidane, pak prochazkou nakoupit, uvarit a odpo zase nekam ven na hriste asi. zítra pojedeme na celej den k nasim asi.

zuzkat1
19. srp 2013

@mabe ahoj.ako mozes ist na cely den ked si pn?
Inak toto tehu si robila nieco inak?

mabe
autor
19. srp 2013

@zuzkat1 ja to napsala blbe, mamka dojede a pak odpo pojedeme k nasim s mamkou. toto tehu jsem dělala vse jakobych nebyla. proste jsem si rekla, co se ma stat, stane se. jasne, ze jsem se s nicim netahala a tak...ale nijak vic neodpočívala az tedka, minulej tyden jsem zaspinila, tak se tedka hlidam a taky bricho uz me tahne a zada boli.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru