Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
2. zář 2013

@bambi7 kocky? vorvan je s anickou, ještě dva mesice do porodu, jak budu vypadat? 😀

bambi7
2. zář 2013

mabus si nase slniecko 😉

idem aj ja nieco spravit tak pekny den zatial

mabe
autor
2. zář 2013

bez, ja tedka dojedla trosku oběda a obliknu se a vyrazim na postu, anicce koupit sustaky a pak do skolkove kuchyne vyridit obedy a na 12:30h pro anicku.

nefertitka
2. zář 2013

@bambi7 a prid niekedy na kavu 🙂

bambi7
2. zář 2013

jasne dohodneme 😉

mabe
autor
2. zář 2013

ja takyyy, bude me muset stacit povidani s vama na konikovi 😉

ellysa
2. zář 2013

@mabe aj ostatne baby ste naFb?si ma pridajte ak chcete -lenka zelinova

mabe
autor
2. zář 2013

ahojte, tak anicka to zvladla skvele. učitelka rikala, ze plno deti brecelo, a v tom chaosu dneska pry vůbec nezaregistrovala nemocny dite. no, a vic uz nerekla, skoro všechny deti sli po obede, takze toho mely dost. anicka rikala, ze se sama prevlikla a přezula, byly venku na zahrade, všechno spapala, celou cestu domu vykladala, jak to bylo bezvadny, ze pujde zítra zase a ze tam bude uz spat(to teda zatím nebude 🙂 ). a usla az v 14h po dlouhym radeni v posteli. tedka vstala a dava si svacinku ze skolky: chleba s vajíčkovou pomazankou. 😀 pocuranyho nic nemela, zepry sla sama na zachod. 🙂 po ceste me zakašlala jednou, takze ten kasel rano je asi po noci, když lezi,tak kasle asi a rano z te noci.
odpo prijdou naší na navstevu, tak budeme doma a pit caje a lecit to nachlazeni. 🙂

ellysa
2. zář 2013

@mabe aj my vsetko v poriadku.ziadny problem.

mabe
autor
2. zář 2013

@ellysa tak to je bezvadny, anicka zakasle tak 1x za hodinu, tak snad to bude dobry

nefertitka
2. zář 2013

tak my plna hlava piseku, vcera som jej vlasy umyvala, nepila nic, caj rano bol hnusny, na obed bolo mlieko a to ona mlieko pije iba rano a vecer, cez obed sa vraj mlieko nepije 😝 ...ze zoskakovala z preliezky, a ucitelky nic, vraj sa rozpravali a zbierali orechy ci co...rano som prosila ucitelku, nech jej ponukaju pit, ona je odjakziva taka, ze sa nenapije, pokial ju nedonutim...ked som prisla, pytala som sa, ci pila nieco a ona na to, ze ona tam dala pohare s vodou a kazde dieta co je smadne, nech sa napije, ze ona ich nemoze po jednom nukat 😠 😠 😠 😠 ...Niki mi povedala, ze ani nevedela, ze tam nejaka vodicka je...a jedeniu tiez vraj moc nedala

mabe
autor
2. zář 2013

tak ma nejakou pozitivni naladu z te skolky, anicka vykladala nasim, jak se mela bezvadne a tak...tedka si s manzou hrajou pekne. akorát manzovi jsem zapomela rict, ze naší tady budou, tak byl nastavanej, pry spechal domu, aby byl první skolkovej den s nama a doma tchyne. mohl jit pry na tenis. 😝 tak me to mrzi, ze jsem to trosku spackala.

ellysa
2. zář 2013

@nefertitka nemoze mat nejaku svoju flasku oblubenu?ja tak davam oli na lavicku kde sa prezuvaju.ale ona uz pije aj v skolke predtym tiez nechcela a ked som prisla vypila naraz pol litra

nefertitka
2. zář 2013

@ellysa nemoze praveze...a ked som jej priniesla dzus a dala jej pri odchode napit, tak sa do mna obuli, ze je to zakazane to tam co i len otvorit...

ellysa
2. zář 2013

@nefertitka o boze no tak jedine nech sa poriadne rano napike a vydrzi a ked si zvykne hadam uacne aj tam pit

nefertitka
2. zář 2013

@ellysa ved rano ona pije 250ml mliecka...lenze ked si predstavim, ze sa potom nenapije az do pol jednej...dufam, ze sa to nauci....lebo ma porazi..

mabe
autor
2. zář 2013

tak u anicky je to tak, ze si kazdej namaluje svůj hrníček na piti a pak z neho pije, zítra si ho s ni namaluju rano. snad bude anicka pit sama hodne.

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka je to blby s tim pitim... 😝

nefertitka
2. zář 2013

@mabe nasa je praveze taka divna, nemastna neslana...
heh a vraj ucila deti lezat v piesku, myslim, ze viac deti ma teraz pieskovu hlavu 😀

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka tak to my mame teda zatím to tak vypada, moc bezva učitelky 😉

nefertitka
2. zář 2013

@mabe mne sa ta Nikolkina praveze moc nepozdavala..

nefertitka
2. zář 2013

a aj ma stve, ze ucitalka ma v triede dve nove deti aj s mojim a vraj si nevie zapamatat Nikolkine meno, normalne mi mala povedala, ze mama 18 krat som jej povedala moje meno a ona ho furt nevie..stale ma inak vola

mabe
autor
2. zář 2013

holky, tak me prijde ta anicka jakasi vetsi najednou, dospelejsi. krasne jsme si tedka hraly všichni tri, tedka manza cte na dobrou noc, uplne krasnej vecer. 😉

mabe
autor
2. zář 2013

@nefertitka tak to je blby, ze si nepamatuje jmeno, když ma dve novy deti. u nas ve tride je plno deti a 9 novych a vedely o koho se jedna, nemely s tim problém.

ellysa
2. zář 2013

@nefertitka tak to je divne a nevola toe deti inak naschval.my sme mali takeho telocvikara co nas volal len mara zofa alebo anca

nefertitka
2. zář 2013

@ellysa no to neviem, ale musim si na to posvietit...proste sa mi ta ucitelka nepozdava nejak...

bambi7
2. zář 2013

cafte babule no domka ma ucitelky mile teda zatial sa zdaju ....tak uvidime
inak zajtra nejde do skolky ma sopliky kazdych 5 minsmrka poriadne a stale kycha no snad zajtra nebude mat teplotu ale ock a ma take ako ked je chora niekde prechladla no uvidime co bude

inak nef s tm pitim tiez by som radsej domke dala do flase dakej ale to ze sa nesmie aspon mi to kamoska povedala no musim sa opytat

nefertitka
3. zář 2013

@bambi7 no u nas sa to nesmie...ta flasa...uzasne
jaj tak snad bude Domka ok...

Tak moje male uz je vyslane do skolky...tak idem nieco poupratovat...a co ja viem co este 😝

mabe
autor
3. zář 2013

ahojte, tak anicka druhej den ve skolce, moc se tam tesila. ja sla s ni dneska na pul hodky - malovala jsem ji hrnek na piti. myslela jsem si, ze bude malovat se mnou, tak vydržela jednu kytičku a pak rikala, ze si jde hrat s holkama. 😀 pak za chvilku dosla, ze chce namalovat zabu v potoce 😀 zase odesla, tak jsem se o něco pokusila a pak jsem od ni slyšela, ze je to pavouk v potoce. 😀 pani učitelky byly moc fajn, bylo dobry tam byt chvilku a videt, jak se bavi s detma a tak...mazlily se s téma placicima a povidaly si pekne, fakt super, mam z toho bezva pocit.
tedka se najim a cestou do skolky ještě něco nakoupim. anicka uz zacina vykašlávat a kasle min, v noci skoro nic, tak snad uz to bude lepsi. odpo teda budeme doma, myslim ze ji dopo zatím ještě staci mit něco jiného.

mabe
autor
3. zář 2013

@bambi7 jak je domce? anicka v noci zakašlala uz jenom malinko, z nosa ji netece, nepsika, sem tam zakasle, tak sla do skolky. uz to ma tyden, takze to uz nebude asi nic hroznyho, uvidíme co bude dal...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru