Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. zář 2013

holky, nejak mam tedka pocit, ze su strasna matka, ze se flakam a anicku odkladam po skolce s babickama, taky bych to prece zvladla, ale rikam si, ze babicky s ni pujdou ještě na hriste a budou s ni blbnout a ja bych posedávala, polehávala radsi...zase musim chvilu myslet na další dite, zejo? však ještě chvilku a pak uz budu s oběma 🙂 ,ale proste do tedka jsem byla zvykla na něco jiného.

bambi7
10. zář 2013

mabuska slniecko si super mamina 😉 teraz musis mysliet aj na mimco v brusku 😉 nech je vsetko ok a anicka je v dobrych rukach tak sa netrap

boli sme na kruzku 2hodky modelovala z hliny a urobila mi krasnu misku taku srdieckovu 😉
tak pekny den

mabe
autor
10. zář 2013

@bambi7 vim, ze anicka je v dobrych rukách, ale jestli to není na ni moc. ve skolce je druhej tyden a ještě pak aktivita odpo s nekym. zase aspoň je o nu postarany. snad to s pepinou ještě chvilku vydržíme v brisku.

mabe
autor
10. zář 2013

@bambi7 vy jste holky sikovny 😉

bambi7
10. zář 2013

anicka je urcite rada ze ma program a deti vydrzia vela behat 😉 aspon domka je rada ked ma program cely den 😀

a jasne ze pepina bude v brusku musi este vydrzat kde je ,dohovaraj jej 😉

nefertitka
11. zář 2013

@bambi7 jej tak super, ze sa tam Domke pacilo, daj vediet ako dneska;)

mabe
autor
11. zář 2013

ahojte, tak anicka uz je na ceste do skolky. holky, je mozny ze uz za ty necely dva tydny udelala zase pokrok? všechno chce delat sama, oblikani, vyslikani, obouvani,....to vůbec neznam v době před skolkou. 😀 dneska pro ni jde mamka a asi pujdou domu, venku je mokro a vypada to na dest celej den, takze aspoň budu doma s anickou a mamkou a nebudu mit pocit, ze moje dite je porad nekde.

nefertitka
11. zář 2013

@mabe ved to, skolka je v tomto super;) aj nasa sa sama zacala vyzuvat po prichode domov, co doteraz nerobila a to tam bola iba dva dni 😉

bambi7
11. zář 2013

aj u nas je take pocasie ,,,,,,mabus netrap sa ved si este s anickou tolko uzijete 😉 neboj sa teraz pekne oddychuj

no ja som povysavala,umyla parkety a teraz si dam kavu a nieco uvarim a pojdem po domku na 11hod mam cely tyzden chodit 😉

nef ako?uz je lepsie?

mabe
autor
11. zář 2013

@nefertitka je to fakt neuveritelny. najednou je takova velka, rozumejsi, ale zaroven taky je takova vic ukecana a akcni... 😀 mozna si donese i spatny věci ze skolky 😀
@bambi7 ja dala akorát prat pradlo a pak ho dam do susicky a poskladam, jinak lezet 🙂

nefertitka
11. zář 2013

@bambi7 ano lepsie, uz ani nekaslala vobec v noci, este je zahuhnana trochu, ale nic uz je to ovela lepsie, tak ale do skolky pojde az v pondelok, som zvedava, co si prinesie nabuduce 😠
@mabe donesie 😝 ...moje dieta bolo doteraz take sikovne v poziciavani hraciek, sama chodila a nukala sa detom, ci im moze pozicat hracku, ktoru akurat mala so sebou vonku a vcera jedno male dievcatko asi 15 mesacne si pozicalo jej babiku a Niki na to ze, vrat mi tu babiku ty hnusne decko...skoro som odpadla od hanby, sa pytam, ze co to ma znamenat a vraj chlapcek v skolke tak rozprava detom, ze su hnusne 😝

mabe
autor
11. zář 2013

@nefertitka no, uvidíme co donese domu 😀

nefertitka
11. zář 2013

mna asi porazi, ked mi z kultivacie zistili tych kokov, nic mi nebolo, ako som brala tie tabletky, tak ku koncu ma vsetko zacalo stipat...vcera som volala lekarovi, ze ma to stipe, ci mam pokracovat v liecbe a on ze nie, ze nasadit gynoflor, tak som si vecer dala, ale stipe stale...neviem, ci to chce dlhsi cas, ci to vobec bolo z tych liekov, alebo co...

mabe
autor
11. zář 2013

@nefertitka ja bych počkala par dni, jestli to zabere. nekde jsem cetla, ze to muze stipat, ale zase je lepsi zavolat asi dr.

nefertitka
11. zář 2013

@mabe sak o par dni by som mala mat plodne, takze neviem, ci sa do toho uz tento mesiac pustime;(

nefertitka
11. zář 2013

@mabe tak lekar vravel vysadit, tak dufam, ze to co to malo poliecit sa nejak nepokazi tym, ze som nevybrala celu davku:(vybrala som 9 tabliet z 12tich

mabe
autor
11. zář 2013

@nefertitka no, pokud se necitis nebo nebudes citit, ze jsi ok a nemas zadnej zanet, tak bych radsi počkala. jeden mesic není nic hroznyho

bambi7
11. zář 2013

cafte babule no domka dnes vseliako ,ze sa nechcela drzat za ruku pri prechadzke,ked som sa jej opytala preco ze chcela sa drzat s kamoskou 😀 mne je to take smiesne
no tak ked ma videla utekala o dusu ku mne,jaj snad zajtra bude lepsie ale neplace ani nie co som rada 😉

no co dnes varite ?ja som robila polievocku a mam segedin a knedlu tak bude aj na zajtra a je

nefertitka
11. zář 2013

@bambi7 ja si myslim, ze to Domka zvlada uplne super;) aj mne to je smiesne a ja ked som sa mojej pytala, ze ci tam ma nejaku kamosku alebo kamosa, tak povedala, ze s chlapcami sa nehra, lebo maju pipika 😝 😀 ...
ja som varila brokolicovu polievku a kura som piekla s cibulkou a slaninou a ryzu...tiez to budeme mat aj na zajtra

bambi7
11. zář 2013

ved to nef dnes sa moc nehrala vonku ked som sla pre nu sledovala som co robi 😀 boli vonku a povedala mi ze niekto povedal ze to je jej kamoska tej druhej tak sa domka nehrala 😒 jaj keby som tam bola mne je to tak luto ale niektore deti aj na ihrisku ked ideme su protivne no co uz ..........
ja viem ze som na nu hakliva ale co uz ,ja aj keby som mala 3 deti stale som taka ista nemozem si pomoct.....
ked si predstavim ,ze sa tam nehra je mi tazko ale snad to bude zajtra lepsie uvidime

nefertitka
11. zář 2013

@bambi7 ja tiez ked som Niki smirovala, tak mi nebolo vsetko jedno...len tam tak chodila hore dole sama...chuda moje...a aj som par krat videla, ako do nej sotili, ona chuda kukala co sa deje...kazdy mi vravi, ze je to aj o tom, ze nema za chrbtom mamu, ktora vsetko riesi, ale mne to jedno neni, ked jej niekto robi zle...
ale myslim, ze sa obe otukaju a budu neskor priebojnejsie, skoda, ze nechodia do tej istej skolky 😅

bambi7
11. zář 2013

no to by bolo dobre keby boli spolu,u nas je problem ,ze tie deti sa uz poznaju z min roku a domka je sama nova ale ked ze imunologicka min.rok zakazala skolku tak nesla ale ako pises mne tiez nie je jedno ked jej robia zle hned by som im dala a nech si povie kto chce co chce ja reci typu ze nech si to deti vybavia nemusim s mojou si nebudu vybavovat nic 😉
a neboj budu priebojne to ze nerobia zle ako ine deti to je vychovou ,ja domku sice necapnem lebo to neviem ale nemam nic proti tomu ked niekto da na zadok len ja to neviem.....ale zato domka poslucha a nemam klapkyy na ociach musi posluchat ale niektore deti su az zakerne ako ked som bola na ihrisku a domka bola na takom kolotoci prisiel tam chlapec sotil ju ,spadla a mala oskrete pod perou lebo sa buchla o zelezo ,skonteolovala som zuby a ten ach nepodarok ze on sa bude sam z domka sa nebude ,to si mala vidiet tak som mu povedala nech ide prec a vynadala ze kde je jeho mama a ta len volala a ked videla radsej sla prec ,ja by som ju z zuboch odniesla.......ked domka by nieco spravila viem ze nie naschval ako ten chlapec a mal uz aj 6 r ....tak sa musi ospravedlnit a nie este bude ten chlapec drzi.....
no som si pokecala ale inak som mierumilovna 😎 😀

nefertitka
11. zář 2013

@bambi7 aj do mojej minule nejake dievca strkalo, surovo ju sacala, ze vypadni mi strazit kabelku a nepohni sa odtial...som sa tam rozbehla a tiez som jej povedala svoje a Nikolke som zakazala sa s nou hrat...
tohto sa bojim tiez v skolke, tam som neni a ucitelky az taky pozor nedavaju, tie sa tam vacsinou medzi sebou vykecavaju a deti behaju po celom dvore... 😠
ja tiez moju necapnem, tiez to neviem 😝

bambi7
11. zář 2013

no ved to ze vykecavaju ved keby kukali tak nech kecaju ale bohvie ked tam nie sme....

mam kamosku ta ked mi porozpravala co sa robi v skolkach ,,,,,,ale co uz ,aj tak si myslim ze to nie je ako kedysi sa ucili viac riekaniek a neviem coho a teraz idu von na ihrisko a je

bambi7
11. zář 2013

nehovorim ze sa nic nenaucia ale uz to nie je take....... viem ze ma byt dieta v kolektive ale ved domka aj je aj tak dost chodi na kruzky tam s nou nie som a nie je problem
ani vonku nema prooblem s detmi .....

bambi7
11. zář 2013

keby sa jej tam aspon pacilo no uvidime mne to trha srdce ked vidim ako tam nechce snad to bude ok aspon ,ze neplace to by bolo uz na mna dost 😉

mabe
autor
12. zář 2013

Ahojte, tak anicka ve skolce, včera me mela odpo trosku ucpanej nos, tak jsem něco vysala a dneska rano taky, snad to zustane u rymy. v noci spala pekne, tak to nebude asi tak strasny.ono to tedka asi tak bude porad, jak bude chladneji a deti ve skolce nachlazeny.
dneska si něco musim uvarit na obed, ale moc se me nechce a odpo pro me dojede manza autem a pojedeme pro anicku do skolky spolu. chci se zeptat, co a jak anicka, nikdo se tak nezepta, tak jako ja. 🙂 zítra by mela jit po skolce k tchanovcum.
uz je to tyden od ko na gynde, uteklo to jako voda, tak ještě tyden a jsu zvedava, jak to s nama vypada.

nefertitka
12. zář 2013

@bambi7 tak ako dnes? isla v pohode?
@mabe tak tak, tak to bude stale s tymi prechladnutiami 😖

mabe
autor
12. zář 2013

@nefertitka no, ja to ocekavam, ale snad to nebude velky zahleneni a teploty casty. když bude mit "jenom" rymu, tak asi je to dobry...

bambi7
12. zář 2013

cafte

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru