Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 a aky C vitamin jej davas?nasa este nevie cmulat;( minule sa skoro zadrhla cukrikom, ked sme jej ho skusili dat... a mozem sa ta opytat do kt. skolky chodi?

bambi7
17. zář 2013

cafte babule
co mate dnes na plane? co varite?

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka podla nasej dr je to vela. Lebo hned jej to slo na usko tak musela mat atb a teraz nas posiela na imunologiu. Imunita jej vysla na hranici.vraj je to ok ale aj tak mame ist,lebo je vela chora.

mabe
autor
17. zář 2013

@zuzkat1 ja to zatím neresila, tedka jsem zase zacla cist knizku Dedecku vypravej, jestli to znas - etiketa pro deti formou pribehu. jsou tam moc popsany denní situace, jako pozdravit, nechodit samotna přes silnic,...az to bude casteji, ze ji někdo shodil, tak si s ni o tom promluvim. anicce davam imunoglukan a sterimar
@nefertitka zacla jsem v tech 10 s 0,5d a tedka mam na 3,5 a 1,5 a velky pootoceni.

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 vela??fuha tak co potom my?
@bambi7 ja nevarim nic, mam este rezen a salat a mala papa v skolke...a ty?

nefertitka
17. zář 2013

@mabe a v tehotenstve s Anickou sa ti to nezhorsilo?

mabe
autor
17. zář 2013

@bambi7 ja odpočívat, anicka bude po skolce u tchanovcu. na obed jak jsem psala, brokolici se syrovo-nivovou omackou 😀 nivu jsem za cely tehu nemela, ale tedka mam nejak na to chut. jinak pepina se mele v brise..lepsi je me kdzy lezim, to tak neboli. uz tam ma malo mista a tak me to boli.

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka ja jej dam normalne celaskon 100ku. Ona to prehltne cele a pekne zapije. Ale existuje sirup cebion. Ci tak nejak moja odjakziva tabletky🙂 ale vie aj cmulat.
Moja chodi v novom meste do skolky

mabe
autor
17. zář 2013

@nefertitka nee, vůbec, to bylo postupne, kazdej druhej rok..tedka uz od min kontroly to mam stejny

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 to je teda aka sikulka, ze prehltne a zapije v 3 rokoch, wow 😉

bambi7
17. zář 2013

no neru nef domka je chora ked nechodi do kolektivu raz za mesiac a teraz v skolke za 2T 2X

bambi7
17. zář 2013

domka vie tiez smulat naucila sa pri cukrikoch 😀

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe ja este davam stale na jesen a v zime ryby tuk-jamieson.vyzera a chuti to ako gumeny medvedici. A je to aj na podporu imunity.
@nefertitka no vraj vela,tiez som sa cudovala lebo syn kamosky bol tyzden v skole a 2 doma cely prvy rok

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka no to ona uz aj skor vedela. Take male nadchy mala aj skor-ale take ze dr ju nevidela ani a ona sirup nie tak pekne tabletka🙂

bambi7
17. zář 2013

ja mam od imunologocky lieky a nemame to kombinovat s inymi ,zalezi fakt od dietata aku ma imunitu ....ma som vyskusala pred imunologickou vsetko mozne a dako nic 😒 teraz je to lepsie aj ked je chora dost casto ale bolo to horsie

zuzkat1
17. zář 2013

@bambi7 fiha tak je casto chora...moja kym nebola v skolke tak nadcha 2x do roka aj to az po 2hom roku

nefertitka
17. zář 2013

@bambi7 Nikolka praveze mimo kolektivu tak 3 - 5 krat do roka, viac nie a v kolektive ledva 4 dni vydrzi 😖

bambi7
17. zář 2013

chodime na kruzky tam ak bolo nove dieta hned som vedela ze bude chora a aj tak bolo.......no neva,moja sestra bola takto casto chora a prestalo to az na zakladnej tak musime vydrzat,a inak aj detska mi povedala ze casto to tak byva

nefertitka
17. zář 2013

ved ale ked su tam chore decka, ani sa nedivim, to by bol napor aj na mna...
som sa vcera bavila s ucitelkou a vravela mi, ze kedysi bol v kazdej skolke jeden lekar, ktory nekompromisne vsetky chore deti posielal domov! tak by to malo byt aj teraz!ja som vobec takto casto chora v skolke nebyvala, ani moja sestra

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe inak v tehu mozes nivu?

bambi7
17. zář 2013

nef ja chodim s mou na kruzky tam su deticky a je....hlavne ked su tam aj take po chorobe

mabe
autor
17. zář 2013

@zuzkat1 nemela by se, ja ji cely tehu nemela, ale tedka na ni mam strasnou chut a dam ji do omacky, takze bude tepelne zpracovana, snad to zvladnu bez uhony. i vlasak jsem sem tam mela

nefertitka
17. zář 2013

@bambi7 ja som vravela vcera muzovi, ze ked to bude uz moc, so skolkou sekne a pojde na kruzky.. a hotovo...bol ticho, asi sa nechcel hadat 😝

zuzkat1
17. zář 2013

@nefertitka ja som byvala castejsie nez hani. Este aj na zakladke 4x do roka

mabe
autor
17. zář 2013

manza se me tedka ptal, co budes delat celej den? a ja tedka se podivam na seriál, pak si dam polivku, uvarim si obed, pujdu spat a odpo mozna něco poklidim 😀

nefertitka
17. zář 2013

@zuzkat1 my sme neni ani zaockovani na pneumokoky:( tak sa bojim...ani zltacka, ani rotavirus

nefertitka
17. zář 2013

@mabe no ved a ani nevies, ako to ubehne

bambi7
17. zář 2013

nef maju tam zakazane chodit po chorobe a tak ale ako do skolky niekt.rodicia nepovedia len pocujes ako to dieta poriadne kasle ,tak to idem prec hned ale niekedy len pocujes ze bolo chore to dieta......

zuzkat1
17. zář 2013

@mabe a ten sa tiez nesmie?

@nefertitka moj muz nechcel aby sla hani do skolky.vraj je este mala🙂 ale tak musela som ist do roboty

bambi7
17. zář 2013

nef presne ako pises keby to sledovali bolo by to ok ale teraz chodia deti chore tusim vsade 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru